MNC Dordrecht Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Wave Da1 - MNC Dordrecht Da3
zaterdag 28 september 19:45

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1d'ELFT Da126
2Aquadraat (SG) Da124
3ZVL-1886 Tetteroo Da513
4Z&PC De Gouwe Da313
5Katwijk Da323
6Poseidon'56 Da111
7ZVL-1886 Tetteroo Da700
8ZVVS Da400
9Z&PC Rotterdam Da310
10MNC Dordrecht Da310
11AZC Da110
12Wave Da120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
28 sepWave Da119:45MNC Dordrecht Da3
5 oktZ&PC Rotterdam Da318:45MNC Dordrecht Da3
12 oktMNC Dordrecht Da319:35Aquadraat (SG) Da1
26 oktMNC Dordrecht Da317:30Z&PC De Gouwe Da3
2 novZ&PC De Gouwe Da319:35MNC Dordrecht Da3

Uitslagen

14 sepMNC Dordrecht Da31 - 4ZVL-1886 Tetteroo Da5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1d'ELFT Da12200632131
2Aquadraat (SG) Da1211041486
3ZVL-1886 Tetteroo Da511003413
4Z&PC De Gouwe Da311003422
5Katwijk Da321013518-13
6Poseidon'56 Da110101660
7ZVL-1886 Tetteroo Da700000000
8ZVVS Da400000000
9Z&PC Rotterdam Da31001045-1
10MNC Dordrecht Da31001014-3
11AZC Da11001028-6
12Wave Da120020322-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 sep 16:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - Z&PC Rotterdam Da3De Zijl
28 sep 17:45 d'ELFT Da1 - Z&PC De Gouwe Da3Kerkpolder
28 sep 17:45 ZVVS Da4 - Katwijk Da3De Kulk
28 sep 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - Aquadraat (SG) Da1De Zijl
28 sep 19:45 Poseidon'56 Da1 - AZC Da1De Fakkel
28 sep 19:45 Wave Da1 - MNC Dordrecht Da3Kerkpolder
5 okt 17:00 AZC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da7AquaRijn
5 okt 17:15 Katwijk Da3 - Poseidon'56 Da1Aquamar
5 okt 18:45 Z&PC Rotterdam Da3 - MNC Dordrecht Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 okt 18:55 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVVS Da4De Sniep
12 okt 16:30 ZVVS Da4 - d'ELFT Da1De Kulk
12 okt 17:35 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - AZC Da1De Zijl
12 okt 18:15 Poseidon'56 Da1 - Z&PC De Gouwe Da3De Fakkel
12 okt 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - Katwijk Da3De Zijl
12 okt 19:30 Wave Da1 - Z&PC Rotterdam Da3Kerkpolder
12 okt 19:35 MNC Dordrecht Da3 - Aquadraat (SG) Da1Sportboulevard
19 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Wave Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
19 okt 17:40 AZC Da1 - ZVVS Da4AquaRijn
19 okt 19:50 d'ELFT Da1 - Aquadraat (SG) Da1Kerkpolder
26 okt 13:30 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da7Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 okt 17:30 MNC Dordrecht Da3 - Z&PC De Gouwe Da3Sportboulevard
26 okt 18:30 Aquadraat (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da5De Does
26 okt 19:00 Wave Da1 - ZVVS Da4Kerkpolder
2 nov 14:45 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da7De Kulk
2 nov 17:40 AZC Da1 - Aquadraat (SG) Da1AquaRijn
2 nov 19:35 Z&PC De Gouwe Da3 - MNC Dordrecht Da3De Sniep
2 nov 19:45 Poseidon'56 Da1 - Wave Da1De Fakkel
2 nov 20:10 d'ELFT Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da5Kerkpolder
9 nov 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - Z&PC De Gouwe Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - Katwijk Da3De Does
9 nov 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - ZVVS Da4Vijf Meibad
9 nov 19:15 Wave Da1 - AZC Da1Kerkpolder
9 nov 19:45 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - Poseidon'56 Da1De Zijl
10 nov 18:50 MNC Dordrecht Da3 - d'ELFT Da1Sportboulevard
16 nov 16:25 Katwijk Da3 - AZC Da1Aquamar
16 nov 16:45 ZVVS Da4 - MNC Dordrecht Da3De Kulk
16 nov 18:45 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da5De Fakkel
16 nov 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - Wave Da1De Zijl
16 nov 19:30 d'ELFT Da1 - Z&PC Rotterdam Da3Kerkpolder
16 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da3 - Aquadraat (SG) Da1De Sniep
23 nov 16:30 d'ELFT Da1 - Poseidon'56 Da1Kerkpolder
23 nov 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Does
23 nov 18:25 Katwijk Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da5Aquamar
23 nov 18:30 ZVVS Da4 - Wave Da1De Kulk
23 nov 18:45 AZC Da1 - MNC Dordrecht Da3AquaRijn
24 nov 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da7De Sniep
30 nov 16:30 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVVS Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 nov 16:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - ZVL-1886 Tetteroo Da7De Zijl
30 nov 17:25 Katwijk Da3 - Wave Da1Aquamar
30 nov 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - d'ELFT Da1De Does
1 dec 18:50 MNC Dordrecht Da3 - Poseidon'56 Da1Sportboulevard
1 dec 19:00 AZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da3AquaRijn
7 dec 16:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - MNC Dordrecht Da3Vijf Meibad
7 dec 16:30 Poseidon'56 Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Fakkel
7 dec 18:10 Z&PC De Gouwe Da3 - Katwijk Da3De Sniep
7 dec 20:45 ZVVS Da4 - Aquadraat (SG) Da1De Kulk
8 dec 16:00 d'ELFT Da1 - AZC Da1Kerkpolder
14 dec 17:15 ZVVS Da4 - AZC Da1De Kulk
14 dec 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - MNC Dordrecht Da3De Zijl
14 dec 19:30 Poseidon'56 Da1 - Aquadraat (SG) Da1De Fakkel
14 dec 20:25 d'ELFT Da1 - Katwijk Da3Kerkpolder
14 dec 20:40 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - Z&PC Rotterdam Da3De Zijl
15 dec 13:00 Wave Da1 - Z&PC De Gouwe Da3Kerkpolder
11 jan 15:30 Katwijk Da3 - ZVVS Da4Aquamar
11 jan 17:00 Aquadraat (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da7De Does
11 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da5Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 17:45 AZC Da1 - Poseidon'56 Da1AquaRijn
11 jan 19:30 MNC Dordrecht Da3 - Wave Da1Sportboulevard
12 jan 16:15 Z&PC De Gouwe Da3 - d'ELFT Da1De Sniep
18 jan 17:30 Poseidon'56 Da1 - ZVVS Da4De Fakkel
18 jan 17:40 Z&PC Rotterdam Da3 - AZC Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - Z&PC De Gouwe Da3De Zijl
18 jan 19:15 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - d'ELFT Da1De Zijl
18 jan 19:35 MNC Dordrecht Da3 - Katwijk Da3Sportboulevard
18 jan 20:00 Wave Da1 - Aquadraat (SG) Da1Kerkpolder
25 jan 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - Aquadraat (SG) Da1Vijf Meibad
25 jan 18:00 Poseidon'56 Da1 - Katwijk Da3De Fakkel
25 jan 18:00 ZVVS Da4 - Z&PC De Gouwe Da3De Kulk
25 jan 18:45 MNC Dordrecht Da3 - Z&PC Rotterdam Da3Sportboulevard
25 jan 18:55 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - AZC Da1Vijf Meibad
25 jan 19:00 Wave Da1 - d'ELFT Da1Kerkpolder
1 feb 15:30 AZC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da5AquaRijn
1 feb 15:30 Katwijk Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da7Aquamar
1 feb 16:45 Z&PC De Gouwe Da3 - Poseidon'56 Da1De Sniep
1 feb 20:10 d'ELFT Da1 - ZVVS Da4Kerkpolder
1 feb 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da3De Does
8 feb 18:15 Poseidon'56 Da1 - d'ELFT Da1De Fakkel
8 feb 18:35 MNC Dordrecht Da3 - AZC Da1Sportboulevard
8 feb 19:30 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - Z&PC De Gouwe Da3De Zijl
8 feb 20:15 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - Katwijk Da3De Zijl
9 feb 19:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
15 feb 16:35 Katwijk Da3 - MNC Dordrecht Da3Aquamar
15 feb 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - Wave Da1De Does
15 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da5De Sniep
15 feb 18:30 ZVVS Da4 - Poseidon'56 Da1De Kulk
15 feb 18:40 AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da3AquaRijn
15 feb 20:25 d'ELFT Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da7Kerkpolder
22 feb 19:00 Wave Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da5Kerkpolder
7 maa 15:30 AZC Da1 - Wave Da1AquaRijn
7 maa 16:00 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da5De Kulk
7 maa 16:35 Katwijk Da3 - Aquadraat (SG) Da1Aquamar
7 maa 19:00 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da7De Fakkel
7 maa 19:30 d'ELFT Da1 - MNC Dordrecht Da3Kerkpolder
7 maa 21:15 Z&PC De Gouwe Da3 - Z&PC Rotterdam Da3De Sniep
14 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - ZVVS Da4De Zijl
14 maa 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - d'ELFT Da1De Zijl
14 maa 18:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Katwijk Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 19:45 Wave Da1 - Poseidon'56 Da1Kerkpolder
21 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - d'ELFT Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 16:15 AZC Da1 - Katwijk Da3AquaRijn
21 maa 18:30 Wave Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da7Kerkpolder
21 maa 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - Poseidon'56 Da1De Zijl
21 maa 20:30 Aquadraat (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da3De Does
22 maa 17:20 MNC Dordrecht Da3 - ZVVS Da4Sportboulevard
4 apr 17:00 Wave Da1 - Katwijk Da3Kerkpolder
4 apr 17:30 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da3De Kulk
4 apr 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da7 - ZVL-1886 Tetteroo Da5De Zijl
4 apr 19:15 Poseidon'56 Da1 - MNC Dordrecht Da3De Fakkel
5 apr 17:00 Z&PC De Gouwe Da3 - AZC Da1De Sniep
18 apr 14:30 ZVL-1886 Tetteroo Da5 - Wave Da1De Zijl
18 apr 15:00 Z&PC Rotterdam Da3 - Poseidon'56 Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 15:30 AZC Da1 - d'ELFT Da1AquaRijn
18 apr 17:25 Katwijk Da3 - Z&PC De Gouwe Da3Aquamar
18 apr 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - ZVVS Da4De Does
18 apr 18:15 MNC Dordrecht Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da7Sportboulevard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 sep 19:15 Katwijk Da3 - Z&PC Rotterdam Da3 5 - 4
21 sep 17:40 Aquadraat (SG) Da1 - AZC Da1 8 - 2
21 sep 16:30 d'ELFT Da1 - Wave Da1 18 - 1
14 sep 19:10 MNC Dordrecht Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da5 1 - 4
14 sep 18:50 Z&PC De Gouwe Da3 - Wave Da1 4 - 2
14 sep 17:45 Aquadraat (SG) Da1 - Poseidon'56 Da1 6 - 6
14 sep 16:45 Katwijk Da3 - d'ELFT Da1 0 - 14
 
 
Aquadraat (S..
 
AZC Da1
 
d'ELFT Da1
 
Katwijk Da3
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
Wave Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da1 8 - 230/119/111/26 - 615/221/323/1126/1011/118/4
AZC Da12/11 18/421/323/1111/17/31/1215/21/25/1019/10
d'ELFT Da119/108/12 14/127/323/1118 - 128/916/112/1115/21/2
Katwijk Da37/316/110 - 14 15/25/1030/1118/45 - 423/111/211/1
MNC Dordrecht Da312/108/210/1118/1 1/1211/126/1025/11 - 418/422/3
Poseidon'56 Da114/1228/98/225/14/4 2/1112/107/1216/117/318/1
Wave Da118/19/1125/14/428/914/3 15/1212/1022/221/326/10
Z&PC De Gouwe Da316/115/412/17/122/111/24 - 2 7/315/224/115/10
Z&PC Rotterdam Da39/218/121/314/35/1018/419/109/11 11/126/1030/11
ZVL-1886 Tetteroo Da525/112/1014/38/214/1221/318/418/128/9 30/119/11
ZVL-1886 Tetteroo Da728/925/118/112/107/129/1116/118/214/124/4 14/3
ZVVS Da47/1214/1212/1028/916/1115/223/1125/14/47/32/11