WZC (SG) Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:
WZC (SG) Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da8
zaterdag 7 maart 16:40
De Veur Zoetermeer

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Waterpolo Residentie (SG) Da11746
2Sassenheim Da21740
3ZVL-1886 Tetteroo Da81739
4Z&PC Rotterdam Da51736
5De Reigers (SG) Da11735
6De Plas Da11827
7BZ&PC Da41723
8d'ELFT Da31822
9Alkemade Da21710
10WZC (SG) Da31710
11BZC Da2177
12Z&PC De Gouwe Da4171
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
7 maaWZC (SG) Da316:40ZVL-1886 Tetteroo Da8
14 maaDe Reigers (SG) Da119:45WZC (SG) Da3
22 maaZ&PC De Gouwe Da416:15WZC (SG) Da3
4 aprWZC (SG) Da314:00Rotterdam/Ragnar 5
18 aprAlkemade Da218:15WZC (SG) Da3

Uitslagen

15 febWZC (SG) Da30 - 5BZ&PC Da4
8 febWaterpolo Residentie (SG) Da14 - 1WZC (SG) Da3
31 janBZC Da24 - 2WZC (SG) Da3
26 janWZC (SG) Da32 - 4d'ELFT Da3
18 janBZ&PC Da44 - 4WZC (SG) Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Waterpolo Residentie (SG) Da1171511461516388
2Sassenheim Da2171313401247054
3ZVL-1886 Tetteroo Da8171304391368155
4Z&PC Rotterdam Da5171304361387464
5De Reigers (SG) Da1171124351128725
6De Plas Da118837271031012
7BZ&PC Da4177282398109-11
8d'ELFT Da3187110221131067
9Alkemade Da21741121072138-66
10WZC (SG) Da3173113105496-42
11BZC Da2172114750106-56
12Z&PC De Gouwe Da4170116155175-120
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
6 maa 20:30 BZC Da2 - Z&PC De Gouwe Da4De Hofstee
7 maa 14:30 BZ&PC Da4 - De Reigers (SG) Da1De Kuil
7 maa 16:40 WZC (SG) Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da8De Veur
7 maa 19:00 De Plas Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da1De Wel
7 maa 19:10 Sassenheim Da2 - Alkemade Da2Wasbeek
8 maa 13:45 d'ELFT Da3 - Rotterdam/Ragnar 5Kerkpolder
14 maa 16:00 Rotterdam/Ragnar 5 - Sassenheim Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 maa 17:00 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - BZC Da2De Zijl
14 maa 18:15 Alkemade Da2 - De Plas Da1De Tweesprong
14 maa 19:25 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - BZ&PC Da4Zuiderparkbad
14 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 - WZC (SG) Da3De Waterthor
14 maa 20:20 Z&PC De Gouwe Da4 - d'ELFT Da3De Sniep
21 maa 13:30 Rotterdam/Ragnar 5 - BZC Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 19:00 De Plas Da1 - Sassenheim Da2De Wel
21 maa 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - BZ&PC Da4De Zijl
21 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - De Reigers (SG) Da1Zuiderparkbad
22 maa 15:00 Alkemade Da2 - d'ELFT Da3De Tweesprong
22 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da4 - WZC (SG) Da3De Sniep
3 apr 20:30 BZC Da2 - Alkemade Da2De Hofstee
4 apr 13:30 BZ&PC Da4 - Z&PC De Gouwe Da4De Kuil
4 apr 14:00 WZC (SG) Da3 - Rotterdam/Ragnar 5De Veur
4 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Sassenheim Da2Zuiderparkbad
4 apr 20:30 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da8De Waterthor
18 apr 13:30 Rotterdam/Ragnar 5 - BZ&PC Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 15:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Waterpolo Residentie (SG) Da1De Zijl
18 apr 18:15 Alkemade Da2 - WZC (SG) Da3De Tweesprong
18 apr 19:00 De Plas Da1 - BZC Da2De Wel
18 apr 19:30 Z&PC De Gouwe Da4 - De Reigers (SG) Da1De Sniep
19 apr 19:45 Sassenheim Da2 - d'ELFT Da3Wasbeek
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 feb 16:45 Sassenheim Da2 - Z&PC De Gouwe Da4 15 - 2
16 feb 15:50 Alkemade Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 1 - 10
16 feb 14:15 d'ELFT Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 5 - 10
15 feb 20:30 BZC Da2 - De Reigers (SG) Da1 2 - 2
15 feb 17:30 De Plas Da1 - Rotterdam/Ragnar 5 3 - 7
15 feb 17:15 WZC (SG) Da3 - BZ&PC Da4 0 - 5
8 feb 19:45 De Reigers (SG) Da1 - d'ELFT Da3 5 - 2
8 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - WZC (SG) Da3 4 - 1
8 feb 18:30 Z&PC De Gouwe Da4 - De Plas Da1 4 - 4
8 feb 18:15 Rotterdam/Ragnar 5 - Alkemade Da2 12 - 1
8 feb 17:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Sassenheim Da2 6 - 3
8 feb 15:45 BZ&PC Da4 - BZC Da2 5 - 4
2 feb 15:45 Alkemade Da2 - Z&PC De Gouwe Da4 9 - 4
1 feb 19:00 De Plas Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 5 - 8
1 feb 18:25 Sassenheim Da2 - De Reigers (SG) Da1 7 - 8
1 feb 17:30 Rotterdam/Ragnar 5 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 6 - 11
1 feb 17:00 d'ELFT Da3 - BZ&PC Da4 14 - 4
31 jan 20:30 BZC Da2 - WZC (SG) Da3 4 - 2
26 jan 15:30 WZC (SG) Da3 - d'ELFT Da3 2 - 4
25 jan 20:55 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - BZC Da2 8 - 1
25 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 - De Plas Da1 5 - 3
25 jan 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Alkemade Da2 6 - 5
25 jan 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 - Rotterdam/Ragnar 5 2 - 15
25 jan 16:10 BZ&PC Da4 - Sassenheim Da2 3 - 8
18 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Alkemade Da2 12 - 1
18 jan 19:30 Z&PC De Gouwe Da4 - Sassenheim Da2 1 - 6
18 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 - BZC Da2 10 - 4
18 jan 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - d'ELFT Da3 8 - 2
18 jan 16:25 BZ&PC Da4 - WZC (SG) Da3 4 - 4
18 jan 16:10 Rotterdam/Ragnar 5 - De Plas Da1 12 - 5
12 jan 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 2 - 14
12 jan 16:45 Sassenheim Da2 - WZC (SG) Da3 11 - 4
12 jan 15:50 Alkemade Da2 - De Reigers (SG) Da1 6 - 8
11 jan 19:00 d'ELFT Da3 - BZC Da2 6 - 2
11 jan 18:15 De Plas Da1 - BZ&PC Da4 7 - 5
11 jan 15:45 Rotterdam/Ragnar 5 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 7 - 2
14 dec 21:30 De Reigers (SG) Da1 - Rotterdam/Ragnar 5 4 - 3
14 dec 19:55 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Z&PC De Gouwe Da4 10 - 6
14 dec 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - d'ELFT Da3 8 - 5
14 dec 17:20 BZ&PC Da4 - Alkemade Da2 8 - 1
13 dec 21:15 BZC Da2 - Sassenheim Da2 2 - 4
8 dec 14:30 d'ELFT Da3 - Sassenheim Da2 4 - 6
7 dec 20:40 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 12 - 0
7 dec 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 8 - 6
7 dec 19:15 BZC Da2 - De Plas Da1 1 - 9
7 dec 17:45 WZC (SG) Da3 - Alkemade Da2 3 - 5
7 dec 16:05 BZ&PC Da4 - Rotterdam/Ragnar 5 5 - 3
1 dec 18:10 Sassenheim Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 6 - 6
30 nov 18:55 Z&PC De Gouwe Da4 - BZ&PC Da4 4 - 11
30 nov 18:15 De Plas Da1 - d'ELFT Da3 4 - 2
30 nov 17:30 Alkemade Da2 - BZC Da2 5 - 2
30 nov 17:15 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - De Reigers (SG) Da1 10 - 5
30 nov 14:15 Rotterdam/Ragnar 5 - WZC (SG) Da3 7 - 5
23 nov 20:00 Sassenheim Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 7 - 5
23 nov 20:00 Alkemade Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 5 - 8
23 nov 19:00 BZC Da2 - BZ&PC Da4 3 - 6
23 nov 18:15 WZC (SG) Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 1 - 10
23 nov 17:30 De Plas Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 7 - 4
23 nov 17:15 d'ELFT Da3 - De Reigers (SG) Da1 10 - 9
17 nov 13:30 d'ELFT Da3 - Alkemade Da2 6 - 0
16 nov 20:45 BZC Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 2 - 5
16 nov 19:15 Sassenheim Da2 - De Plas Da1 10 - 2
16 nov 19:15 De Reigers (SG) Da1 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 1 - 4
16 nov 17:35 BZ&PC Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 3 - 13
16 nov 14:00 WZC (SG) Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 8 - 6
9 nov 20:00 De Reigers (SG) Da1 - BZ&PC Da4 7 - 5
9 nov 19:30 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - WZC (SG) Da3 9 - 1
9 nov 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - De Plas Da1 7 - 4
9 nov 18:15 Alkemade Da2 - Sassenheim Da2 6 - 14
9 nov 16:45 Z&PC De Gouwe Da4 - BZC Da2 1 - 5
9 nov 14:15 Rotterdam/Ragnar 5 - d'ELFT Da3 12 - 7
3 nov 18:55 Sassenheim Da2 - Rotterdam/Ragnar 5 2 - 7
2 nov 20:45 BZC Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 3 - 7
2 nov 17:30 De Plas Da1 - Alkemade Da2 13 - 5
2 nov 17:00 d'ELFT Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 16 - 6
2 nov 16:35 WZC (SG) Da3 - De Reigers (SG) Da1 3 - 5
26 okt 17:30 d'ELFT Da3 - WZC (SG) Da3 6 - 7
19 okt 17:55 WZC (SG) Da3 - De Plas Da1 2 - 4
12 okt 20:45 De Reigers (SG) Da1 - Sassenheim Da2 3 - 5
12 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Rotterdam/Ragnar 5 7 - 9
12 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da4 - Alkemade Da2 4 - 5
12 okt 16:25 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - De Plas Da1 7 - 6
12 okt 16:20 BZ&PC Da4 - d'ELFT Da3 9 - 6
12 okt 15:05 WZC (SG) Da3 - BZC Da2 5 - 3
11 okt 20:45 De Plas Da1 - De Reigers (SG) Da1 10 - 10
6 okt 16:40 Sassenheim Da2 - BZ&PC Da4 8 - 3
5 okt 18:45 BZC Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 4 - 13
5 okt 18:20 Alkemade Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 2 - 9
5 okt 16:30 Rotterdam/Ragnar 5 - Z&PC De Gouwe Da4 11 - 3
29 sep 15:30 WZC (SG) Da3 - Sassenheim Da2 3 - 5
28 sep 20:40 De Reigers (SG) Da1 - Alkemade Da2 12 - 8
28 sep 20:00 BZC Da2 - d'ELFT Da3 3 - 11
28 sep 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 11 - 2
28 sep 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Rotterdam/Ragnar 5 4 - 9
28 sep 17:45 BZ&PC Da4 - De Plas Da1 6 - 10
21 sep 18:45 d'ELFT Da3 - De Plas Da1 3 - 3
21 sep 16:55 BZ&PC Da4 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 9 - 10
15 sep 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 4 - 16
14 sep 19:10 Sassenheim Da2 - BZC Da2 7 - 5
14 sep 19:05 d'ELFT Da3 - Waterpolo Residentie (SG) Da1 4 - 8
14 sep 18:30 Alkemade Da2 - BZ&PC Da4 7 - 7
14 sep 17:30 De Plas Da1 - WZC (SG) Da3 4 - 3
14 sep 14:10 Rotterdam/Ragnar 5 - De Reigers (SG) Da1 5 - 6
 
 
Alkemade Da2
 
BZ&PC Da4
 
BZC Da2
 
De Plas Da1
 
De Reigers (..
 
d'ELFT Da3
 
Rotterdam/Ra..
 
Sassenheim D..
 
Waterpolo Re..
 
WZC (SG) Da3
 
Z&PC De Gouw..
 
ZVL-1886 Tet..
 
Alkemade Da2 7 - 75 - 214/36 - 822/35 - 86 - 141 - 1018/49 - 42 - 9
BZ&PC Da48 - 1 5 - 46 - 107/39 - 65 - 33 - 89 - 104 - 44/43 - 13
BZC Da23/43 - 6 1 - 92 - 23 - 112 - 52 - 44 - 134 - 26/33 - 7
De Plas Da113 - 57 - 518/4 10 - 104 - 23 - 721/37/34 - 37 - 45 - 8
De Reigers (SG) Da112 - 87 - 510 - 45 - 3 5 - 24 - 33 - 51 - 414/312 - 04/4
d'ELFT Da36 - 014 - 46 - 23 - 310 - 9 8/34 - 64 - 86 - 716 - 65 - 10
Rotterdam/Ragnar 512 - 118/421/312 - 55 - 612 - 7 14/36 - 117 - 511 - 37 - 2
Sassenheim Da27/38 - 37 - 510 - 27 - 819/42 - 7 6 - 611 - 415 - 27 - 5
Waterpolo Residentie (SG) Da112 - 114/38 - 17 - 421/38 - 57 - 94/4 4 - 111 - 28 - 6
WZC (SG) Da33 - 50 - 55 - 32 - 43 - 52 - 44/43 - 51 - 10 8 - 67/3
Z&PC De Gouwe Da44 - 54 - 111 - 54 - 418/414/32 - 151 - 62 - 1422/3 4 - 16
ZVL-1886 Tetteroo Da86 - 521/314/37 - 610 - 58 - 24 - 96 - 318/49 - 110 - 6