Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
Zeester-Meerval EG2 - ZVDO'74 EG1
zaterdag 18 april 14:00

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Schelde EG11843
2Arethusa EG11737
3ZPC De Zeeuwse Kust EG11837
4ZVDO'74 EG11618
5SBC2000 EG11713
6Zeester-Meerval EG2163
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
18 aprZeester-Meerval EG214:00ZVDO'74 EG1

Uitslagen

29 febZeester-Meerval EG22 - 23ZPC De Zeeuwse Kust EG1
15 febDe Schelde EG19 - 2Zeester-Meerval EG2
8 febArethusa EG127 - 2Zeester-Meerval EG2
25 janZVDO'74 EG19 - 2Zeester-Meerval EG2
11 janZPC De Zeeuwse Kust EG110 - 5Zeester-Meerval EG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde EG1181413431366571
2Arethusa EG1171214371315477
3ZPC De Zeeuwse Kust EG1181215371498960
4ZVDO'74 EG116601018109131-22
5SBC2000 EG11741121381123-42
6Zeester-Meerval EG2161015354198-144
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
18 apr 14:00 Zeester-Meerval EG2 - ZVDO'74 EG1Zeesterbad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 17:15 De Schelde EG1 - Arethusa EG1 4 - 2
7 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - SBC2000 EG1 4 - 4
29 feb 14:40 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 2 - 23
29 feb 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1 1 - 15
15 feb 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1 7 - 0
15 feb 16:00 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 2
15 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - ZVDO'74 EG1 7 - 6
8 feb 17:15 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2 27 - 2
8 feb 16:00 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 1 - 6
8 feb 14:15 SBC2000 EG1 - ZVDO'74 EG1 9 - 14
1 feb 16:30 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1 4 - 9
1 feb 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1 4 - 3
25 jan 17:15 Arethusa EG1 - De Schelde EG1 6 - 0
25 jan 16:30 ZVDO'74 EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 2
25 jan 14:15 SBC2000 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 4 - 12
11 jan 17:15 De Schelde EG1 - SBC2000 EG1 10 - 5
11 jan 17:15 Arethusa EG1 - ZVDO'74 EG1 8 - 5
11 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG2 10 - 5
14 dec 18:15 ZVDO'74 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 4 - 10
14 dec 14:40 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1 2 - 10
14 dec 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG1 1 - 5
7 dec 14:40 Zeester-Meerval EG2 - SBC2000 EG1 2 - 8
30 nov 17:15 Arethusa EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 3
30 nov 16:00 De Schelde EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 7 - 4
30 nov 14:15 SBC2000 EG1 - ZVDO'74 EG1 5 - 0
23 nov 16:30 De Schelde EG1 - Zeester-Meerval EG2 9 - 2
16 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1 11 - 8
16 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Arethusa EG1 4 - 7
9 nov 17:15 Arethusa EG1 - De Schelde EG1 1 - 3
9 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 - Zeester-Meerval EG2 13 - 6
9 nov 14:15 SBC2000 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 2 - 8
2 nov 17:15 Arethusa EG1 - ZVDO'74 EG1 6 - 3
2 nov 17:15 De Schelde EG1 - SBC2000 EG1 7 - 3
2 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - Zeester-Meerval EG2 14 - 4
26 okt 16:30 ZVDO'74 EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 6 - 7
26 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 - De Schelde EG1 1 - 16
26 okt 14:15 SBC2000 EG1 - Arethusa EG1 5 - 6
19 okt 18:15 ZVDO'74 EG1 - SBC2000 EG1 11 - 6
19 okt 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - De Schelde EG1 1 - 7
19 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 - Arethusa EG1 2 - 7
12 okt 17:15 Arethusa EG1 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 16 - 5
12 okt 16:00 De Schelde EG1 - ZVDO'74 EG1 10 - 5
12 okt 14:15 SBC2000 EG1 - Zeester-Meerval EG2 16 - 7
5 okt 16:00 De Schelde EG1 - Arethusa EG1 4 - 4
5 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - SBC2000 EG1 4 - 2
5 okt 14:40 Zeester-Meerval EG2 - ZVDO'74 EG1 5 - 12
28 sep 18:00 ZVDO'74 EG1 - Arethusa EG1 4 - 13
28 sep 14:40 Zeester-Meerval EG2 - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 7 - 6
28 sep 14:15 SBC2000 EG1 - De Schelde EG1 5 - 7
14 sep 17:15 Arethusa EG1 - SBC2000 EG1 4 - 5
14 sep 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 - ZVDO'74 EG1 20 - 2
 
 
Arethusa EG1
 
De Schelde E..
 
SBC2000 EG1
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 EG1
 
Arethusa EG1 6 - 07 - 027 - 216 - 58 - 5
De Schelde EG14 - 2 10 - 59 - 21 - 610 - 5
SBC2000 EG11 - 51 - 15 16 - 74 - 129 - 14
Zeester-Meerval EG22 - 72 - 102 - 8 2 - 235 - 12
ZPC De Zeeuwse Kust EG14 - 31 - 74 - 410 - 5 7 - 6
ZVDO'74 EG14 - 134 - 911 - 69 - 24 - 10