De Vennen D3 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Vennen D3 - BZ&PC (Boxmeer) Da1
zaterdag 30 november 17:40
De Vennen Dongen

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Waterproof Da1721
2Nuenen Da1716
3De Vennen D3713
4DBD Da2710
5Hellas-Glana Da2610
6SWNZ (SG) Da2710
7De Treffers Da387
8Nayade Da274
9Zwemsport Parkstad (SG) Da164
10BZ&PC (Boxmeer) Da163
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 novDe Vennen D317:40BZ&PC (Boxmeer) Da1
8 decSWNZ (SG) Da217:45De Vennen D3
14 decNayade Da217:55De Vennen D3
11 janDe Vennen D317:50DBD Da2
25 janDe Vennen D320:20Waterproof Da1

Uitslagen

9 novDe Vennen D37 - 6Hellas-Glana Da2
2 novNuenen Da114 - 6De Vennen D3
26 oktDe Vennen D36 - 4Zwemsport Parkstad (SG) Da1
12 oktDe Vennen D34 - 3De Treffers Da3
5 oktWaterproof Da111 - 2De Vennen D3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Waterproof Da1770021741955
2Nuenen Da1751116704030
3De Vennen D37412134052-12
4DBD Da27313104347-4
5Hellas-Glana Da263121048426
6SWNZ (SG) Da273131048444
7De Treffers Da3821574055-15
8Nayade Da2711543064-34
9Zwemsport Parkstad (SG) Da1611443041-11
10BZ&PC (Boxmeer) Da1610533049-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 nov 17:00 Waterproof Da1 - Nuenen Da1Geusseltbad
30 nov 16:15 Nayade Da2 - SWNZ (SG) Da2Sportcentrum voor studenten
30 nov 17:40 De Vennen D3 - BZ&PC (Boxmeer) Da1De Vennen
30 nov 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - DBD Da2Zwembad Dr Pool
30 nov 20:00 De Treffers Da3 - Hellas-Glana Da2Combibad Kwekkelstijn
7 dec 16:55 DBD Da2 - Nayade Da2ZIB Zwemcentrum Best BV
7 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - Waterproof Da1Zwembad t Hoogkoor
7 dec 17:45 Nuenen Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1Sportcentrum voor studenten
8 dec 17:45 SWNZ (SG) Da2 - De Vennen D3Zwembad Molenheide
14 dec 16:40 DBD Da2 - Nuenen Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
14 dec 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - De Treffers Da3Zwembad t Hoogkoor
14 dec 17:55 Nayade Da2 - De Vennen D3Sportcentrum voor studenten
14 dec 18:15 Hellas-Glana Da2 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
15 dec 16:15 SWNZ (SG) Da2 - Waterproof Da1Zwembad Molenheide
11 jan 17:00 Waterproof Da1 - Nayade Da2Geusseltbad
11 jan 17:50 De Vennen D3 - DBD Da2De Vennen
11 jan 18:45 Nuenen Da1 - Hellas-Glana Da2Sportcentrum voor studenten
11 jan 19:15 De Treffers Da3 - SWNZ (SG) Da2Combibad Kwekkelstijn
18 jan 16:00 Waterproof Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1Geusseltbad
25 jan 16:15 Nayade Da2 - De Treffers Da3Sportcentrum voor studenten
25 jan 16:40 DBD Da2 - Hellas-Glana Da2ZIB Zwemcentrum Best BV
25 jan 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1Zwembad t Hoogkoor
25 jan 20:20 De Vennen D3 - Waterproof Da1De Vennen
1 feb 16:45 Nuenen Da1 - BZ&PC (Boxmeer) Da1Sportcentrum voor studenten
1 feb 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - SWNZ (SG) Da2Zwembad Dr Pool
1 feb 20:45 De Treffers Da3 - De Vennen D3Combibad Kwekkelstijn
8 feb 17:00 Waterproof Da1 - De Treffers Da3Geusseltbad
8 feb 17:45 Nayade Da2 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1Sportcentrum voor studenten
8 feb 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - Hellas-Glana Da2Zwembad t Hoogkoor
9 feb 17:00 SWNZ (SG) Da2 - Nuenen Da1Zwembad Molenheide
15 feb 17:15 Hellas-Glana Da2 - SWNZ (SG) Da2Combibad De Nieuwe Hateboer
15 feb 17:45 Nuenen Da1 - Nayade Da2Sportcentrum voor studenten
15 feb 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - De Vennen D3Zwembad Dr Pool
15 feb 18:15 De Treffers Da3 - DBD Da2Combibad Kwekkelstijn
29 feb 16:05 Nayade Da2 - Hellas-Glana Da2Sportcentrum voor studenten
29 feb 16:55 DBD Da2 - BZ&PC (Boxmeer) Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
7 maa 17:00 Nuenen Da1 - Waterproof Da1Sportcentrum voor studenten
7 maa 17:00 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - SWNZ (SG) Da2Zwembad t Hoogkoor
7 maa 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - De Treffers Da3Zwembad Dr Pool
7 maa 20:05 Hellas-Glana Da2 - De Vennen D3Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 16:30 Hellas-Glana Da2 - BZ&PC (Boxmeer) Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 20:00 De Vennen D3 - Nuenen Da1De Vennen
21 maa 15:30 De Treffers Da3 - Nuenen Da1Combibad Kwekkelstijn
21 maa 16:40 DBD Da2 - SWNZ (SG) Da2ZIB Zwemcentrum Best BV
21 maa 17:00 Waterproof Da1 - Hellas-Glana Da2Geusseltbad
21 maa 18:35 Nayade Da2 - BZ&PC (Boxmeer) Da1Sportcentrum voor studenten
28 maa 18:10 De Vennen D3 - SWNZ (SG) Da2De Vennen
4 apr 17:00 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - De Vennen D3Zwembad t Hoogkoor
4 apr 19:30 Hellas-Glana Da2 - De Treffers Da3Combibad De Nieuwe Hateboer
4 apr 19:30 DBD Da2 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
5 apr 16:15 SWNZ (SG) Da2 - Nayade Da2Zwembad Molenheide
11 apr 16:00 Waterproof Da1 - DBD Da2Geusseltbad
11 apr 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Hellas-Glana Da2Zwembad Dr Pool
18 apr 17:00 Waterproof Da1 - BZ&PC (Boxmeer) Da1Geusseltbad
18 apr 17:05 Nayade Da2 - DBD Da2Sportcentrum voor studenten
18 apr 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Nuenen Da1Zwembad Dr Pool
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 nov 16:15 SWNZ (SG) Da2 - DBD Da2 3 - 7
16 nov 17:55 Hellas-Glana Da2 - Waterproof Da1 6 - 11
16 nov 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - Nayade Da2 8 - 5
16 nov 16:45 Nuenen Da1 - De Treffers Da3 13 - 6
10 nov 17:00 SWNZ (SG) Da2 - BZ&PC (Boxmeer) Da1 12 - 2
9 nov 19:10 De Vennen D3 - Hellas-Glana Da2 7 - 6
9 nov 17:30 De Treffers Da3 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 4 - 4
2 nov 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Waterproof Da1 2 - 10
2 nov 18:00 Hellas-Glana Da2 - Nayade Da2 6 - 3
2 nov 17:00 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - DBD Da2 4 - 10
2 nov 16:45 Nuenen Da1 - De Vennen D3 14 - 6
27 okt 16:15 SWNZ (SG) Da2 - Hellas-Glana Da2 7 - 10
26 okt 19:50 Nayade Da2 - Nuenen Da1 3 - 16
26 okt 18:00 De Vennen D3 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 6 - 4
26 okt 17:25 DBD Da2 - De Treffers Da3 6 - 2
19 okt 18:45 De Treffers Da3 - Waterproof Da1 2 - 8
19 okt 18:00 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - Nayade Da2 5 - 6
19 okt 16:45 Nuenen Da1 - SWNZ (SG) Da2 4 - 4
13 okt 18:45 SWNZ (SG) Da2 - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 8 - 7
12 okt 19:00 De Vennen D3 - De Treffers Da3 4 - 3
12 okt 17:45 BZ&PC (Boxmeer) Da1 - Nuenen Da1 4 - 5
12 okt 17:30 DBD Da2 - Waterproof Da1 4 - 14
5 okt 18:45 Zwemsport Parkstad (SG) Da1 - BZ&PC (Boxmeer) Da1 8 - 7
5 okt 18:15 De Treffers Da3 - Nayade Da2 8 - 3
5 okt 18:00 Hellas-Glana Da2 - DBD Da2 7 - 7
5 okt 17:00 Waterproof Da1 - De Vennen D3 11 - 2
29 sep 16:15 SWNZ (SG) Da2 - De Treffers Da3 12 - 6
28 sep 18:05 DBD Da2 - De Vennen D3 5 - 6
28 sep 18:00 Hellas-Glana Da2 - Nuenen Da1 13 - 7
28 sep 16:20 Nayade Da2 - Waterproof Da1 1 - 12
14 sep 19:30 De Treffers Da3 - BZ&PC (Boxmeer) Da1 9 - 5
14 sep 17:40 De Vennen D3 - Nayade Da2 9 - 9
14 sep 17:00 Waterproof Da1 - SWNZ (SG) Da2 8 - 2
14 sep 16:45 Nuenen Da1 - DBD Da2 11 - 4
 
 
BZ&PC (Boxme..
 
DBD Da2
 
De Treffers ..
 
De Vennen D3
 
Hellas-Glana..
 
Nayade Da2
 
Nuenen Da1
 
SWNZ (SG) Da..
 
Waterproof D..
 
Zwemsport Pa..
 
BZ&PC (Boxmeer) Da1 4 - 1014/124/48/28 - 54 - 57/37/1225/1
DBD Da229/2 6 - 25 - 625/17/1214/1221/34 - 144/4
De Treffers Da39 - 515/2 1/230/118 - 321/311/12 - 84 - 4
De Vennen D330/1111/14 - 3 7 - 69 - 914/328/325/16 - 4
Hellas-Glana Da214/37 - 74/47/3 6 - 313 - 715/26 - 1114/12
Nayade Da221/318/425/114/1229/2 3 - 1630/111 - 128/2
Nuenen Da11/211 - 413 - 614 - 611/115/2 4 - 47/37/12
SWNZ (SG) Da212 - 23 - 712 - 68/127 - 105/49/2 15/128 - 7
Waterproof Da118/411/48/211 - 221/311/123/118 - 2 18/1
Zwemsport Parkstad (SG) Da18 - 730/117/315/211/45 - 618/41/22 - 10