DWK DWK Barneveld H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Houtrib H1 - DWK Barneveld H1
zaterdag 26 oktober 20:00
De Koploper Lelystad

Stand 1e klasse (oost) A

  Team Gespeeld Punten
1Piranha H1410
2DWK H149
3De Woelwaters H149
4WWV Winterswijk H147
5Triton Putten H136
6De Grunte H145
7De Houtrib H134
8Losser H144
9Proteus H144
10PFC Rheden H143
11ZEW H153
12De Spreng H131
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
26 oktDe Houtrib H120:00DWK Barneveld H1
2 novDWK Barneveld H119:00De Spreng H1
9 novProteus H118:15DWK Barneveld H1
23 novTriton Putten H118:15DWK Barneveld H1
30 novDWK Barneveld H119:45De Grunte H1

Uitslagen

12 oktDWK Barneveld H119 - 3ZEW H1
5 oktLosser H110 - 14DWK Barneveld H1
28 sepDWK Barneveld H119 - 8PFC Rheden H1
21 sepPiranha H113 - 12DWK Barneveld H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Piranha H1431010413011
2DWK H143019643430
3De Woelwaters H14301940337
4WWV Winterswijk H14211738308
5Triton Putten H13201629227
6De Grunte H14121534286
7De Houtrib H13111429209
8Losser H1411243539-4
9Proteus H1411243344-11
10PFC Rheden H1410333052-22
11ZEW H1510432761-34
12De Spreng H1301212431-7
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
26 okt 16:45 De Spreng H1 - De Grunte H1Rhienderoord
26 okt 17:45 De Woelwaters H1 - WWV Winterswijk H1Sportcentrum De Sijpel
26 okt 17:45 ZEW H1 - Piranha H1Calluna
26 okt 19:45 Proteus H1 - Triton Putten H1De Schaeck
26 okt 20:00 De Houtrib H1 - DWK Barneveld H1De Koploper
26 okt 20:15 Losser H1 - PFC Rheden H1Brilmansdennen
2 nov 17:45 WWV Winterswijk H1 - Losser H1Jaspers
2 nov 18:45 De Woelwaters H1 - Triton Putten H1Sportcentrum De Sijpel
2 nov 19:00 DWK Barneveld H1 - De Spreng H1Veluwehal
2 nov 21:25 De Grunte H1 - Proteus H1De Slag
2 nov 21:35 PFC Rheden H1 - ZEW H1De Grote Koppel
3 nov 16:30 Piranha H1 - De Houtrib H1Het Slagman
9 nov 15:00 De Spreng H1 - Piranha H1Rhienderoord
9 nov 17:45 ZEW H1 - Losser H1Calluna
9 nov 18:15 Proteus H1 - DWK Barneveld H1De Schaeck
9 nov 20:00 De Houtrib H1 - PFC Rheden H1De Koploper
9 nov 20:00 De Woelwaters H1 - De Grunte H1Sportcentrum De Sijpel
9 nov 20:25 Triton Putten H1 - WWV Winterswijk H1Bosbad Putten
16 nov 18:00 WWV Winterswijk H1 - ZEW H1Jaspers
16 nov 18:00 Losser H1 - De Houtrib H1Brilmansdennen
16 nov 18:30 PFC Rheden H1 - De Spreng H1De Grote Koppel
16 nov 21:45 De Grunte H1 - Triton Putten H1De Slag
17 nov 15:50 Piranha H1 - Proteus H1Het Slagman
22 nov 20:15 De Spreng H1 - Losser H1Rhienderoord
23 nov 18:15 Triton Putten H1 - DWK Barneveld H1Bosbad Putten
23 nov 18:45 De Grunte H1 - Piranha H1De Slag
23 nov 18:45 De Houtrib H1 - ZEW H1De Koploper
23 nov 19:45 Proteus H1 - PFC Rheden H1De Schaeck
30 nov 17:00 ZEW H1 - De Spreng H1Calluna
30 nov 18:05 PFC Rheden H1 - De Woelwaters H1De Grote Koppel
30 nov 19:45 DWK Barneveld H1 - De Grunte H1Veluwehal
30 nov 20:20 De Houtrib H1 - WWV Winterswijk H1De Koploper
30 nov 20:45 Piranha H1 - Triton Putten H1Het Slagman
6 dec 21:00 Triton Putten H1 - De Spreng H1Bosbad Putten
7 dec 18:45 WWV Winterswijk H1 - DWK Barneveld H1Jaspers
7 dec 19:15 De Woelwaters H1 - Losser H1Sportcentrum De Sijpel
7 dec 21:00 Proteus H1 - ZEW H1De Schaeck
8 dec 18:30 De Spreng H1 - De Houtrib H1Rhienderoord
14 dec 17:25 Losser H1 - Proteus H1Brilmansdennen
14 dec 18:30 DWK Barneveld H1 - Piranha H1Veluwehal
14 dec 18:45 De Grunte H1 - WWV Winterswijk H1De Slag
14 dec 18:55 Triton Putten H1 - PFC Rheden H1Bosbad Putten
14 dec 19:45 De Houtrib H1 - De Woelwaters H1De Koploper
11 jan 18:00 WWV Winterswijk H1 - De Spreng H1Jaspers
11 jan 18:15 Proteus H1 - De Houtrib H1De Schaeck
11 jan 19:40 Triton Putten H1 - Losser H1Bosbad Putten
11 jan 19:45 De Grunte H1 - PFC Rheden H1De Slag
11 jan 20:00 DWK Barneveld H1 - De Woelwaters H1Veluwehal
18 jan 16:30 Losser H1 - De Grunte H1Brilmansdennen
18 jan 18:00 PFC Rheden H1 - DWK Barneveld H1De Grote Koppel
18 jan 19:00 ZEW H1 - Triton Putten H1Calluna
18 jan 20:45 De Woelwaters H1 - De Houtrib H1Sportcentrum De Sijpel
19 jan 16:00 De Spreng H1 - Proteus H1Rhienderoord
19 jan 17:45 Piranha H1 - WWV Winterswijk H1Het Slagman
25 jan 18:15 Triton Putten H1 - De Houtrib H1Bosbad Putten
25 jan 18:45 De Grunte H1 - De Spreng H1De Slag
25 jan 18:45 Piranha H1 - PFC Rheden H1Het Slagman
25 jan 19:15 WWV Winterswijk H1 - Proteus H1Jaspers
25 jan 20:30 DWK Barneveld H1 - Losser H1Veluwehal
1 feb 15:00 De Spreng H1 - Triton Putten H1Rhienderoord
1 feb 17:00 ZEW H1 - DWK Barneveld H1Calluna
1 feb 17:55 Losser H1 - Piranha H1Brilmansdennen
1 feb 19:30 PFC Rheden H1 - WWV Winterswijk H1De Grote Koppel
1 feb 19:45 De Houtrib H1 - De Grunte H1De Koploper
1 feb 19:45 Proteus H1 - De Woelwaters H1De Schaeck
8 feb 18:00 WWV Winterswijk H1 - De Woelwaters H1Jaspers
8 feb 18:10 Triton Putten H1 - Proteus H1Bosbad Putten
8 feb 18:15 PFC Rheden H1 - Losser H1De Grote Koppel
8 feb 18:15 DWK Barneveld H1 - De Houtrib H1Veluwehal
8 feb 20:30 Piranha H1 - ZEW H1Het Slagman
15 feb 15:00 De Spreng H1 - De Woelwaters H1Rhienderoord
29 feb 17:00 ZEW H1 - PFC Rheden H1Calluna
29 feb 17:00 De Spreng H1 - DWK Barneveld H1Rhienderoord
29 feb 18:55 Triton Putten H1 - De Woelwaters H1Bosbad Putten
29 feb 19:00 Proteus H1 - De Grunte H1De Schaeck
29 feb 19:45 De Houtrib H1 - Piranha H1De Koploper
29 feb 21:00 Losser H1 - WWV Winterswijk H1Brilmansdennen
7 maa 16:30 Losser H1 - ZEW H1Brilmansdennen
7 maa 18:45 PFC Rheden H1 - De Houtrib H1De Grote Koppel
7 maa 18:45 WWV Winterswijk H1 - Triton Putten H1Jaspers
7 maa 20:15 De Grunte H1 - De Woelwaters H1De Slag
8 maa 15:30 Piranha H1 - De Spreng H1Het Slagman
14 maa 16:30 De Spreng H1 - PFC Rheden H1Rhienderoord
14 maa 16:30 ZEW H1 - WWV Winterswijk H1Calluna
14 maa 18:45 De Woelwaters H1 - DWK Barneveld H1Sportcentrum De Sijpel
14 maa 19:00 Proteus H1 - Piranha H1De Schaeck
14 maa 19:00 Triton Putten H1 - De Grunte H1Bosbad Putten
21 maa 17:00 ZEW H1 - De Houtrib H1Calluna
21 maa 17:15 Losser H1 - De Spreng H1Brilmansdennen
21 maa 17:45 PFC Rheden H1 - Proteus H1De Grote Koppel
21 maa 18:45 WWV Winterswijk H1 - De Grunte H1Jaspers
21 maa 19:30 DWK Barneveld H1 - Triton Putten H1Veluwehal
21 maa 20:45 Piranha H1 - De Woelwaters H1Het Slagman
28 maa 18:00 WWV Winterswijk H1 - De Houtrib H1Jaspers
28 maa 18:00 De Grunte H1 - DWK Barneveld H1De Slag
28 maa 18:15 Triton Putten H1 - Piranha H1Bosbad Putten
28 maa 20:00 De Spreng H1 - ZEW H1Rhienderoord
28 maa 20:00 De Woelwaters H1 - PFC Rheden H1Sportcentrum De Sijpel
28 maa 21:15 Proteus H1 - Losser H1De Schaeck
4 apr 18:00 De Woelwaters H1 - Piranha H1Sportcentrum De Sijpel
4 apr 19:00 DWK Barneveld H1 - Proteus H1Veluwehal
4 apr 20:10 De Houtrib H1 - Losser H1De Koploper
4 apr 20:15 De Grunte H1 - ZEW H1De Slag
18 apr 16:30 ZEW H1 - Proteus H1Calluna
18 apr 17:10 Losser H1 - De Woelwaters H1Brilmansdennen
18 apr 17:30 PFC Rheden H1 - Triton Putten H1De Grote Koppel
18 apr 18:30 Piranha H1 - De Grunte H1Het Slagman
18 apr 19:00 DWK Barneveld H1 - WWV Winterswijk H1Veluwehal
18 apr 20:00 De Houtrib H1 - De Spreng H1De Koploper
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 okt 20:30 DWK Barneveld H1 - ZEW H1 19 - 3
12 okt 20:00 Piranha H1 - Losser H1 9 - 4
12 okt 19:15 De Woelwaters H1 - Proteus H1 10 - 14
12 okt 18:30 WWV Winterswijk H1 - PFC Rheden H1 11 - 12
12 okt 18:00 De Grunte H1 - De Houtrib H1 9 - 9
5 okt 19:45 De Houtrib H1 - Triton Putten H1 5 - 6
5 okt 19:30 De Woelwaters H1 - De Spreng H1 10 - 7
5 okt 19:00 Proteus H1 - WWV Winterswijk H1 4 - 9
5 okt 18:00 PFC Rheden H1 - Piranha H1 7 - 12
5 okt 17:10 Losser H1 - DWK Barneveld H1 10 - 14
5 okt 17:00 ZEW H1 - De Grunte H1 8 - 7
28 sep 20:00 DWK Barneveld H1 - PFC Rheden H1 19 - 8
28 sep 18:45 WWV Winterswijk H1 - Piranha H1 7 - 7
28 sep 17:30 Triton Putten H1 - ZEW H1 15 - 4
21 sep 20:55 Piranha H1 - DWK Barneveld H1 13 - 12
21 sep 19:20 Losser H1 - Triton Putten H1 13 - 8
21 sep 19:15 PFC Rheden H1 - De Grunte H1 3 - 10
21 sep 19:00 De Houtrib H1 - Proteus H1 15 - 5
21 sep 17:00 ZEW H1 - De Woelwaters H1 6 - 7
21 sep 16:45 De Spreng H1 - WWV Winterswijk H1 7 - 11
14 sep 20:15 De Woelwaters H1 - ZEW H1 13 - 6
14 sep 19:00 Proteus H1 - De Spreng H1 10 - 10
14 sep 17:15 De Grunte H1 - Losser H1 8 - 8
 
 
De Grunte H1
 
De Houtrib H..
 
De Spreng H1
 
De Woelwater..
 
DWK Barnevel..
 
Losser H1
 
PFC Rheden H..
 
Piranha H1
 
Proteus H1
 
Triton Putte..
 
WWV Wintersw..
 
ZEW H1
 
De Grunte H1 9 - 925/17/328/38 - 811/123/112/1116/1114/124/4
De Houtrib H11/2 18/414/1226/104/49/1129/215 - 55 - 630/1123/11
De Spreng H126/108/12 15/229/222/1114/39/1119/11/27 - 1128/3
De Woelwaters H19/1118/110 - 7 14/37/1228/34/410 - 142/1126/1013 - 6
DWK Barneveld H130/118/22/1111/1 25/119 - 814/124/421/318/419 - 3
Losser H118/116/1121/318/410 - 14 26/101/214/1213 - 829/27/3
PFC Rheden H13 - 107/316/1130/1118/18/2 7 - 1221/318/41/22/11
Piranha H118/43/118/321/313 - 129 - 425/1 17/1130/1119/18/2
Proteus H129/211/110 - 101/29/1128/323/1114/3 26/104 - 97/12
Triton Putten H114/325/16/1229/223/1111/114/1228/38/2 9/1115 - 4
WWV Winterswijk H121/328/311/18/27/122/1111 - 127 - 725/17/3 16/11
ZEW H18 - 721/330/116 - 71/29/1129/226/1018/418/114/3