De Vennen H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Vennen H1 - Zwemvereniging Utrecht H1
zaterdag 30 november 16:30
De Vennen Dongen

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1De Linge/PCG (SG) H1923
2JAWS Amsterdam H1822
3DZT'62 H1920
4ZPC De Zeeuwse Kust H1718
5Katwijk H1913
6Wiekslag H1913
7Watervlo H1811
8De Treffers H198
9ZVVS H198
10De Vennen H196
11d'ELFT H183
12Zwemvereniging Utrecht H181
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 novDe Vennen H116:30Zwemvereniging Utrecht H1
7 decWatervlo H119:30De Vennen H1
14 decJAWS Amsterdam H117:30De Vennen H1
11 janDe Vennen H118:40DZT'62 H1
25 janDe Vennen H118:20Wiekslag H1

Uitslagen

16 novZVVS H116 - 6De Vennen H1
9 novDe Vennen H110 - 9d'ELFT H1
2 novZPC De Zeeuwse Kust H115 - 7De Vennen H1
26 oktDe Vennen H117 - 13Katwijk H1
19 oktDe Linge/PCG (SG) H119 - 9De Vennen H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Linge/PCG (SG) H19720231347460
2JAWS Amsterdam H18710221106149
3DZT'62 H19621201219130
4ZPC De Zeeuwse Kust H1760118785523
5Katwijk H1941413103967
6Wiekslag H19414137686-10
7Watervlo H183231199106-7
8De Treffers H19225888101-13
9ZVVS H19225893115-22
10De Vennen H19207691127-36
11d'ELFT H18107363101-38
12Zwemvereniging Utrecht H18017166109-43
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 nov 16:30 De Vennen H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Vennen
30 nov 19:55 Wiekslag H1 - ZVVS H1Sportcentrum Blokweer
30 nov 20:00 Katwijk H1 - DZT'62 H1Aquamar
30 nov 20:30 De Linge/PCG (SG) H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Caribabad
1 dec 16:30 De Treffers H1 - d'ELFT H1Combibad Kwekkelstijn
1 dec 19:00 JAWS Amsterdam H1 - Watervlo H1De Mirandabad
7 dec 17:00 ZVVS H1 - De Treffers H1De Kulk
7 dec 17:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Katwijk H1Vrijburgbad Vlissingen
7 dec 18:35 d'ELFT H1 - De Linge/PCG (SG) H1Kerkpolder
7 dec 19:30 Watervlo H1 - De Vennen H1Fletiomare
7 dec 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - Wiekslag H1De Kwakel
8 dec 18:15 DZT'62 H1 - JAWS Amsterdam H1Zwembad De Wiemel
14 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - DZT'62 H1Vrijburgbad Vlissingen
14 dec 17:30 JAWS Amsterdam H1 - De Vennen H1De Mirandabad
14 dec 18:45 ZVVS H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Kulk
14 dec 19:30 Watervlo H1 - Wiekslag H1Fletiomare
14 dec 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - De Treffers H1De Kwakel
14 dec 21:10 d'ELFT H1 - Katwijk H1Kerkpolder
1 jan 09:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Watervlo H1Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 18:00 De Linge/PCG (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Berenschot
11 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - d'ELFT H1Vrijburgbad Vlissingen
11 jan 18:40 De Vennen H1 - DZT'62 H1De Vennen
11 jan 18:55 Wiekslag H1 - JAWS Amsterdam H1Sportcentrum Blokweer
11 jan 20:00 Katwijk H1 - ZVVS H1Aquamar
11 jan 21:15 De Treffers H1 - Watervlo H1Combibad Kwekkelstijn
18 jan 21:30 d'ELFT H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Kerkpolder
25 jan 17:30 JAWS Amsterdam H1 - De Treffers H1De Mirandabad
25 jan 18:20 De Vennen H1 - Wiekslag H1De Vennen
25 jan 19:30 Watervlo H1 - De Linge/PCG (SG) H1Fletiomare
25 jan 20:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - Katwijk H1De Kwakel
25 jan 21:30 ZVVS H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1De Kulk
26 jan 18:15 DZT'62 H1 - d'ELFT H1Zwembad De Wiemel
1 feb 18:00 De Treffers H1 - De Vennen H1Combibad Kwekkelstijn
1 feb 19:30 Wiekslag H1 - DZT'62 H1Sportcentrum Blokweer
1 feb 19:45 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Vrijburgbad Vlissingen
1 feb 20:00 Katwijk H1 - Watervlo H1Aquamar
1 feb 20:20 De Linge/PCG (SG) H1 - JAWS Amsterdam H1Caribabad
1 feb 20:55 d'ELFT H1 - ZVVS H1Kerkpolder
8 feb 17:00 De Vennen H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Vennen
8 feb 17:30 JAWS Amsterdam H1 - Katwijk H1De Mirandabad
8 feb 18:15 Wiekslag H1 - De Treffers H1Sportcentrum Blokweer
8 feb 19:30 Watervlo H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Fletiomare
8 feb 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - d'ELFT H1De Kwakel
9 feb 16:15 DZT'62 H1 - ZVVS H1Zwembad De Wiemel
15 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - JAWS Amsterdam H1Vrijburgbad Vlissingen
15 feb 19:00 De Treffers H1 - DZT'62 H1Combibad Kwekkelstijn
15 feb 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 - Wiekslag H1Berenschot
15 feb 20:00 Katwijk H1 - De Vennen H1Aquamar
15 feb 20:55 ZVVS H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Kulk
15 feb 21:10 d'ELFT H1 - Watervlo H1Kerkpolder
29 feb 17:00 De Vennen H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1De Vennen
29 feb 19:00 Wiekslag H1 - Katwijk H1Sportcentrum Blokweer
29 feb 19:30 Watervlo H1 - ZVVS H1Fletiomare
29 feb 21:30 De Treffers H1 - De Linge/PCG (SG) H1Combibad Kwekkelstijn
1 maa 16:30 JAWS Amsterdam H1 - d'ELFT H1De Mirandabad
1 maa 19:00 DZT'62 H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Zwembad De Wiemel
7 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Wiekslag H1Vrijburgbad Vlissingen
7 maa 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 - DZT'62 H1Caribabad
7 maa 20:00 Katwijk H1 - De Treffers H1Aquamar
7 maa 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - Watervlo H1De Kwakel
7 maa 21:10 d'ELFT H1 - De Vennen H1Kerkpolder
7 maa 21:10 ZVVS H1 - JAWS Amsterdam H1De Kulk
21 maa 17:50 De Vennen H1 - ZVVS H1De Vennen
21 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - Katwijk H1Caribabad
21 maa 19:15 Wiekslag H1 - d'ELFT H1Sportcentrum Blokweer
21 maa 21:30 De Treffers H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Combibad Kwekkelstijn
22 maa 16:30 DZT'62 H1 - Watervlo H1Zwembad De Wiemel
22 maa 19:00 JAWS Amsterdam H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Mirandabad
29 maa 19:00 JAWS Amsterdam H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1De Mirandabad
4 apr 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Linge/PCG (SG) H1Vrijburgbad Vlissingen
4 apr 18:30 d'ELFT H1 - De Treffers H1Kerkpolder
4 apr 19:30 Watervlo H1 - JAWS Amsterdam H1Fletiomare
4 apr 20:05 ZVVS H1 - Wiekslag H1De Kulk
4 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - De Vennen H1De Kwakel
4 apr 20:45 DZT'62 H1 - Katwijk H1Zwembad De Wiemel
18 apr 17:00 De Vennen H1 - Watervlo H1De Vennen
18 apr 19:15 Wiekslag H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Sportcentrum Blokweer
18 apr 20:00 Katwijk H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Aquamar
18 apr 20:05 De Linge/PCG (SG) H1 - d'ELFT H1Caribabad
18 apr 20:30 JAWS Amsterdam H1 - DZT'62 H1De Mirandabad
18 apr 21:30 De Treffers H1 - ZVVS H1Combibad Kwekkelstijn
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 21:10 d'ELFT H1 - Wiekslag H1 6 - 4
16 nov 20:00 Katwijk H1 - De Linge/PCG (SG) H1 10 - 14
16 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - JAWS Amsterdam H1 5 - 16
16 nov 19:30 Watervlo H1 - DZT'62 H1 14 - 14
16 nov 19:20 ZVVS H1 - De Vennen H1 16 - 6
16 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Treffers H1 7 - 5
9 nov 21:30 DZT'62 H1 - De Linge/PCG (SG) H1 8 - 8
9 nov 20:00 JAWS Amsterdam H1 - ZVVS H1 17 - 8
9 nov 20:00 De Vennen H1 - d'ELFT H1 10 - 9
9 nov 20:00 De Treffers H1 - Katwijk H1 11 - 11
9 nov 19:45 Wiekslag H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 9 - 8
9 nov 19:30 Watervlo H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 14 - 11
2 nov 20:55 d'ELFT H1 - JAWS Amsterdam H1 4 - 13
2 nov 20:30 Katwijk H1 - Wiekslag H1 7 - 11
2 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - DZT'62 H1 9 - 14
2 nov 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 - De Treffers H1 14 - 7
2 nov 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Vennen H1 15 - 7
2 nov 19:00 ZVVS H1 - Watervlo H1 9 - 9
27 okt 16:15 DZT'62 H1 - De Treffers H1 17 - 14
26 okt 20:00 Wiekslag H1 - De Linge/PCG (SG) H1 6 - 11
26 okt 19:30 Watervlo H1 - d'ELFT H1 16 - 11
26 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - ZVVS H1 12 - 12
26 okt 18:50 De Vennen H1 - Katwijk H1 17 - 13
19 okt 20:00 De Linge/PCG (SG) H1 - De Vennen H1 19 - 9
19 okt 19:30 De Treffers H1 - Wiekslag H1 13 - 13
19 okt 19:00 Katwijk H1 - JAWS Amsterdam H1 3 - 7
19 okt 18:30 ZVVS H1 - DZT'62 H1 10 - 19
13 okt 18:45 DZT'62 H1 - Wiekslag H1 14 - 5
12 okt 20:50 De Vennen H1 - De Treffers H1 7 - 13
12 okt 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 13 - 15
12 okt 20:00 ZVVS H1 - d'ELFT H1 13 - 11
12 okt 19:30 Watervlo H1 - Katwijk H1 16 - 18
12 okt 18:00 JAWS Amsterdam H1 - De Linge/PCG (SG) H1 13 - 13
5 okt 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - ZVVS H1 10 - 9
5 okt 20:00 Katwijk H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 13 - 6
5 okt 19:45 De Treffers H1 - JAWS Amsterdam H1 6 - 14
5 okt 19:30 De Linge/PCG (SG) H1 - Watervlo H1 20 - 10
5 okt 19:25 d'ELFT H1 - DZT'62 H1 10 - 15
5 okt 18:25 Wiekslag H1 - De Vennen H1 9 - 7
29 sep 17:00 DZT'62 H1 - De Vennen H1 15 - 13
28 sep 21:15 ZVVS H1 - Katwijk H1 9 - 13
28 sep 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - De Linge/PCG (SG) H1 4 - 17
28 sep 19:30 Watervlo H1 - De Treffers H1 12 - 11
28 sep 18:30 d'ELFT H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 7 - 15
28 sep 17:30 JAWS Amsterdam H1 - Wiekslag H1 12 - 7
15 sep 17:00 DZT'62 H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1 5 - 8
14 sep 21:00 De Treffers H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 8 - 6
14 sep 20:00 Katwijk H1 - d'ELFT H1 15 - 5
14 sep 19:30 De Linge/PCG (SG) H1 - ZVVS H1 18 - 7
14 sep 19:30 Wiekslag H1 - Watervlo H1 12 - 8
14 sep 16:30 De Vennen H1 - JAWS Amsterdam H1 15 - 18
 
 
De Linge/PCG..
 
De Treffers ..
 
De Vennen H1
 
d'ELFT H1
 
DZT'62 H1
 
JAWS Amsterd..
 
Katwijk H1
 
Watervlo H1
 
Wiekslag H1
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVVS H1
 
Zwemverenigi..
 
De Linge/PCG (SG) H1 14 - 719 - 918/47/31/221/320 - 1015/230/1118 - 711/1
De Treffers H129/2 1/21/1215/26 - 1411 - 1111/113 - 1321/318/48 - 6
De Vennen H18/27 - 13 10 - 911/115 - 1817 - 1318/425/129/221/330/11
d'ELFT H17/124/47/3 10 - 154 - 1314/1215/26 - 47 - 151/218/1
DZT'62 H18 - 817 - 1415 - 1326/1 8/124/422/314 - 55 - 89/21/3
JAWS Amsterdam H113 - 1325/114/121/318/4 8/21/1212 - 729/317 - 822/3
Katwijk H110 - 147/315/215 - 530/113 - 7 1/27 - 1118/411/113 - 6
Watervlo H125/112 - 117/1216 - 1114 - 144/416 - 18 14/128/229/214 - 11
Wiekslag H16 - 118/29 - 721/31/211/129/212 - 8 9 - 830/1118/4
ZPC De Zeeuwse Kust H14/47 - 515 - 711/114/1215/27/121/17/3 10 - 91/2
ZVVS H114/127/1216 - 613 - 1110 - 197/39 - 139 - 94/425/1 15/2
Zwemvereniging Utrecht H14 - 1714/124/48/29 - 145 - 1625/17/37/1213 - 1512 - 12