ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Ham H3 - ZV Haerlem H3
zaterdag 26 oktober 14:15
De Crommenije Krommenie

Stand Reserve 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT H439
2AZC H436
3Oceanus H234
4ZVL-1886 Tetteroo H434
5Het Y H334
6ZV Haerlem H223
7De Ham H333
8UZSC H433
9VZV H221
10ZV Haerlem H310
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
26 oktDe Ham H314:15ZV Haerlem H3
2 novZVL-1886 Tetteroo H420:55ZV Haerlem H3
9 novOceanus H217:45ZV Haerlem H3
16 novZV Haerlem H321:30UZSC H4
23 novZV Haerlem H320:15ZV Haerlem H2

Uitslagen

28 sepZV Haerlem H35 - 10Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT H43300926188
2AZC H43201633330
3Oceanus H23111434295
4ZVL-1886 Tetteroo H43111427234
5Het Y H3311142328-5
6ZV Haerlem H2210131623-7
7De Ham H33102333312
8UZSC H43102327270
9VZV H2201111820-2
10ZV Haerlem H310010510-5
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
26 okt 14:15 De Ham H3 - ZV Haerlem H3De Crommenije
26 okt 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - UZSC H4Sportcomplex Amerena
26 okt 17:30 VZV H2 - Oceanus H2De Heerenduinen
26 okt 20:00 ZV Haerlem H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Planeet
27 okt 15:50 Het Y H3 - AZC H4Sportfondsenbad Oost
2 nov 19:35 Het Y H3 - De Ham H3Sportfondsenbad Oost
2 nov 20:45 ZV Haerlem H2 - Oceanus H2De Planeet
2 nov 20:55 ZVL-1886 Tetteroo H4 - ZV Haerlem H3De Zijl
3 nov 19:35 UZSC H4 - VZV H2De Krommerijn
3 nov 20:00 AZC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4AquaRijn
9 nov 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Het Y H3Sportcomplex Amerena
9 nov 17:45 Oceanus H2 - ZV Haerlem H3De Waterlelie
9 nov 18:15 VZV H2 - AZC H4De Heerenduinen
9 nov 20:55 ZV Haerlem H2 - UZSC H4De Planeet
9 nov 21:15 De Ham H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Crommenije
16 nov 17:25 AZC H4 - ZV Haerlem H2AquaRijn
16 nov 17:30 Oceanus H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Waterlelie
16 nov 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - De Ham H3Sportcomplex Amerena
16 nov 20:15 Het Y H3 - VZV H2Sportfondsenbad Oost
16 nov 21:30 ZV Haerlem H3 - UZSC H4De Planeet
23 nov 20:15 ZV Haerlem H3 - ZV Haerlem H2De Planeet
30 nov 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 - UZSC H4De Zijl
30 nov 18:45 Oceanus H2 - De Ham H3De Waterlelie
30 nov 18:50 ZV Haerlem H3 - AZC H4De Planeet
30 nov 20:50 VZV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4De Heerenduinen
30 nov 21:20 ZV Haerlem H2 - Het Y H3De Planeet
14 dec 18:05 AZC H4 - ZVL-1886 Tetteroo H4AquaRijn
14 dec 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ZV Haerlem H2Sportcomplex Amerena
14 dec 19:30 Het Y H3 - ZV Haerlem H3Sportfondsenbad Oost
14 dec 20:45 De Ham H3 - VZV H2De Crommenije
14 dec 21:30 UZSC H4 - Oceanus H2De Krommerijn
11 jan 18:30 AZC H4 - Oceanus H2AquaRijn
11 jan 18:50 VZV H2 - ZV Haerlem H2De Heerenduinen
11 jan 19:25 Het Y H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4Sportfondsenbad Oost
12 jan 14:45 De Ham H3 - UZSC H4De Crommenije
12 jan 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ZV Haerlem H3Sportcomplex Amerena
25 jan 18:30 Oceanus H2 - Het Y H3De Waterlelie
25 jan 19:40 ZVL-1886 Tetteroo H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Vijf Meibad
25 jan 19:45 ZV Haerlem H3 - VZV H2De Planeet
25 jan 20:40 ZV Haerlem H2 - De Ham H3De Planeet
26 jan 16:45 UZSC H4 - AZC H4De Krommerijn
1 feb 17:45 Het Y H3 - UZSC H4Sportfondsenbad Oost
1 feb 18:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Oceanus H2Sportcomplex Amerena
1 feb 18:45 De Ham H3 - AZC H4De Crommenije
1 feb 18:50 VZV H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Heerenduinen
1 feb 20:50 ZV Haerlem H2 - ZV Haerlem H3De Planeet
8 feb 16:45 AZC H4 - Het Y H3AquaRijn
8 feb 17:00 Oceanus H2 - VZV H2De Waterlelie
8 feb 19:00 ZV Haerlem H3 - De Ham H3De Planeet
8 feb 21:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 - ZV Haerlem H2De Zijl
8 feb 21:55 UZSC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4De Krommerijn
15 feb 18:00 De Ham H3 - Het Y H3De Crommenije
15 feb 18:00 Oceanus H2 - ZV Haerlem H2De Waterlelie
15 feb 18:15 ZV Haerlem H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Planeet
15 feb 19:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - AZC H4Sportcomplex Amerena
15 feb 20:20 VZV H2 - UZSC H4De Heerenduinen
22 feb 20:05 VZV H2 - ZV Haerlem H3De Heerenduinen
7 maa 17:15 UZSC H4 - ZV Haerlem H2De Krommerijn
7 maa 17:45 AZC H4 - VZV H2AquaRijn
7 maa 19:20 Het Y H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Sportfondsenbad Oost
7 maa 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 - De Ham H3De Zijl
7 maa 20:45 ZV Haerlem H3 - Oceanus H2De Planeet
21 maa 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 - Oceanus H2De Zijl
21 maa 19:35 VZV H2 - Het Y H3De Heerenduinen
21 maa 20:15 UZSC H4 - ZV Haerlem H3De Krommerijn
21 maa 20:50 ZV Haerlem H2 - AZC H4De Planeet
21 maa 21:15 De Ham H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4De Crommenije
4 apr 18:05 AZC H4 - ZV Haerlem H3AquaRijn
4 apr 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - VZV H2Sportcomplex Amerena
4 apr 18:45 UZSC H4 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Krommerijn
4 apr 19:30 Het Y H3 - ZV Haerlem H2Sportfondsenbad Oost
5 apr 17:45 De Ham H3 - Oceanus H2De Crommenije
18 apr 16:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 - AZC H4De Zijl
18 apr 16:45 VZV H2 - De Ham H3De Heerenduinen
18 apr 17:00 Oceanus H2 - UZSC H4De Waterlelie
18 apr 18:15 ZV Haerlem H3 - Het Y H3De Planeet
18 apr 20:45 ZV Haerlem H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4De Planeet
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
19 okt 16:45 ZVL-1886 Tetteroo H4 - VZV H2 10 - 10
19 okt 16:45 AZC H4 - De Ham H3 12 - 9
19 okt 16:45 Oceanus H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 7 - 8
19 okt 16:15 UZSC H4 - Het Y H3 7 - 8
12 okt 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ZVL-1886 Tetteroo H4 8 - 6
6 okt 17:45 De Ham H3 - ZV Haerlem H2 15 - 6
5 okt 18:25 AZC H4 - UZSC H4 10 - 7
5 okt 18:00 Het Y H3 - Oceanus H2 10 - 10
28 sep 21:20 ZV Haerlem H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 5 - 10
28 sep 20:45 UZSC H4 - De Ham H3 13 - 9
28 sep 20:25 ZV Haerlem H2 - VZV H2 10 - 8
28 sep 18:45 Oceanus H2 - AZC H4 17 - 11
28 sep 17:05 ZVL-1886 Tetteroo H4 - Het Y H3 11 - 5
 
 
AZC H4
 
De Ham H3
 
Het Y H3
 
Oceanus H2
 
Schoonderbee..
 
UZSC H4
 
VZV H2
 
ZV Haerlem H..
 
ZV Haerlem H..
 
ZVL-1886 Tet..
 
AZC H4 12 - 98/211/13/1110 - 77/316/114/414/12
De Ham H31/2 15/25/421/312/114/1215 - 626/109/11
Het Y H327/102/11 10 - 107/31/216/114/414/1211/1
Oceanus H217 - 1130/1125/1 7 - 818/48/215/29/1116/11
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H415/216/119/111/2 26/104/414/1212/18 - 6
UZSC H426/113 - 97 - 814/128/2 3/117/321/34/4
VZV H29/1118/421/326/1030/1115/2 11/122/21/2
ZV Haerlem H221/325/130/112/1118/49/1110 - 8 1/226/10
ZV Haerlem H330/118/218/47/35 - 1016/1125/123/11 15/2
ZVL-1886 Tetteroo H418/47/311 - 521/325/130/1110 - 108/22/11