ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1Wiekslag Da1410
2ZVL-1886 Tetteroo Da449
3Het Y Da249
4Z&PC De Gouwe Da247
5De Ham Da226
6BZC Da135
7ZV De Zaan Da334
8Z&PC Rotterdam Da144
9Katwijk Da123
10Sassenheim Da143
11ZV Haerlem Da240
12WIDEX GZC DONK Da340
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
26 oktZ&PC Rotterdam Da114:15ZV Haerlem Da2
2 novZV Haerlem Da221:30ZVL-1886 Tetteroo Da4
9 novHet Y Da218:00ZV Haerlem Da2
16 novZV Haerlem Da221:05ZV De Zaan Da3
30 novSassenheim Da121:30ZV Haerlem Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Wiekslag Da1431010322210
2ZVL-1886 Tetteroo Da443019321814
3Het Y Da243019322012
4Z&PC De Gouwe Da24211726233
5De Ham Da22200620812
6BZC Da1312051293
7ZV De Zaan Da33111421183
8Z&PC Rotterdam Da1411243435-1
9Katwijk Da12101323158
10Sassenheim Da1410332338-15
11ZV Haerlem Da2400402336-13
12WIDEX GZC DONK Da3400401450-36
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
26 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV Haerlem Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
26 okt 14:45 WIDEX GZC DONK Da3 - BZC Da1Groenhovenbad
26 okt 15:15 De Ham Da2 - Wiekslag Da1De Crommenije
26 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV De Zaan Da3De Sniep
26 okt 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Katwijk Da1De Zijl
26 okt 17:45 Het Y Da2 - Sassenheim Da1Sportfondsenbad Oost
2 nov 17:15 De Ham Da2 - Z&PC De Gouwe Da2De Crommenije
2 nov 18:45 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1De Hofstee
2 nov 19:05 Wiekslag Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Sportcentrum Blokweer
2 nov 19:35 Katwijk Da1 - Het Y Da2Aquamar
2 nov 20:00 Sassenheim Da1 - ZV De Zaan Da3Wasbeek
2 nov 21:30 ZV Haerlem Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Planeet
9 nov 18:00 Het Y Da2 - ZV Haerlem Da2Sportfondsenbad Oost
9 nov 18:05 WIDEX GZC DONK Da3 - De Ham Da2Groenhovenbad
9 nov 18:25 ZV De Zaan Da3 - Katwijk Da1De Slag
9 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - Wiekslag Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 nov 19:10 Z&PC De Gouwe Da2 - Sassenheim Da1De Sniep
9 nov 20:05 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - BZC Da1De Zijl
16 nov 18:00 Katwijk Da1 - Sassenheim Da1Aquamar
16 nov 18:00 De Ham Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Crommenije
16 nov 19:05 Wiekslag Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Sportcentrum Blokweer
16 nov 19:05 BZC Da1 - Het Y Da2De Hofstee
16 nov 20:55 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC De Gouwe Da2Groenhovenbad
16 nov 21:05 ZV Haerlem Da2 - ZV De Zaan Da3De Planeet
30 nov 17:45 Het Y Da2 - Wiekslag Da1Sportfondsenbad Oost
30 nov 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - De Ham Da2De Zijl
30 nov 18:05 ZV De Zaan Da3 - BZC Da1De Slag
30 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 nov 19:05 Katwijk Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Aquamar
30 nov 21:30 Sassenheim Da1 - ZV Haerlem Da2Wasbeek
7 dec 18:30 De Ham Da2 - Het Y Da2De Crommenije
7 dec 18:55 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Sniep
7 dec 19:40 Wiekslag Da1 - ZV De Zaan Da3Sportcentrum Blokweer
7 dec 21:05 BZC Da1 - Sassenheim Da1De Hofstee
7 dec 21:40 ZV Haerlem Da2 - Katwijk Da1De Planeet
8 dec 17:30 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Groenhovenbad
14 dec 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV Haerlem Da2De Sniep
14 dec 19:05 BZC Da1 - Katwijk Da1De Hofstee
14 dec 19:05 Wiekslag Da1 - Sassenheim Da1Sportcentrum Blokweer
14 dec 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 19:45 De Ham Da2 - ZV De Zaan Da3De Crommenije
15 dec 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 - Het Y Da2Groenhovenbad
21 dec 16:45 ZV De Zaan Da3 - De Ham Da2De Slag
11 jan 17:40 ZV De Zaan Da3 - WIDEX GZC DONK Da3De Slag
11 jan 18:35 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Z&PC De Gouwe Da2De Zijl
11 jan 19:00 ZV Haerlem Da2 - BZC Da1De Planeet
11 jan 19:05 Katwijk Da1 - Wiekslag Da1Aquamar
11 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 - Het Y Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 19:55 Sassenheim Da1 - De Ham Da2Wasbeek
18 jan 17:00 Sassenheim Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Wasbeek
18 jan 17:00 ZV De Zaan Da3 - Het Y Da2De Slag
18 jan 19:00 Wiekslag Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Sportcentrum Blokweer
18 jan 20:00 Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Aquamar
18 jan 20:15 BZC Da1 - De Ham Da2De Hofstee
18 jan 21:05 ZV Haerlem Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Planeet
25 jan 16:55 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV De Zaan Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 - Sassenheim Da1Groenhovenbad
25 jan 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Het Y Da2De Zijl
25 jan 19:05 Wiekslag Da1 - ZV Haerlem Da2Sportcentrum Blokweer
25 jan 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1De Sniep
25 jan 20:15 De Ham Da2 - Katwijk Da1De Crommenije
1 feb 16:35 ZV De Zaan Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Slag
1 feb 18:40 Het Y Da2 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Oost
1 feb 19:05 Katwijk Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Aquamar
1 feb 20:35 BZC Da1 - Wiekslag Da1De Hofstee
1 feb 20:45 ZV Haerlem Da2 - De Ham Da2De Planeet
2 feb 19:45 Sassenheim Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Wasbeek
8 feb 17:05 WIDEX GZC DONK Da3 - ZV Haerlem Da2Groenhovenbad
8 feb 18:40 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Sassenheim Da1De Zijl
8 feb 21:00 De Ham Da2 - BZC Da1De Crommenije
8 feb 21:15 Z&PC Rotterdam Da1 - Katwijk Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 15:05 Het Y Da2 - ZV De Zaan Da3Sportfondsenbad Oost
9 feb 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 - Wiekslag Da1De Sniep
15 feb 19:05 Katwijk Da1 - BZC Da1Aquamar
22 feb 19:05 Katwijk Da1 - De Ham Da2Aquamar
29 feb 13:30 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 feb 15:30 ZV De Zaan Da3 - Sassenheim Da1De Slag
29 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - ZV Haerlem Da2De Zijl
29 feb 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 - De Ham Da2De Sniep
29 feb 17:45 Het Y Da2 - Katwijk Da1Sportfondsenbad Oost
29 feb 17:55 WIDEX GZC DONK Da3 - Wiekslag Da1Groenhovenbad
7 maa 17:00 De Ham Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Crommenije
7 maa 19:00 Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Sportcentrum Blokweer
7 maa 19:05 Katwijk Da1 - ZV De Zaan Da3Aquamar
7 maa 19:30 BZC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Hofstee
7 maa 20:50 ZV Haerlem Da2 - Het Y Da2De Planeet
7 maa 21:25 Sassenheim Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Wasbeek
14 maa 17:00 Sassenheim Da1 - Het Y Da2Wasbeek
14 maa 17:55 ZV De Zaan Da3 - Z&PC De Gouwe Da2De Slag
14 maa 19:05 Katwijk Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Aquamar
14 maa 19:30 BZC Da1 - WIDEX GZC DONK Da3De Hofstee
14 maa 19:45 Wiekslag Da1 - De Ham Da2Sportcentrum Blokweer
14 maa 20:15 ZV Haerlem Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Planeet
21 maa 17:00 Sassenheim Da1 - Katwijk Da1Wasbeek
21 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Wiekslag Da1De Zijl
21 maa 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - De Ham Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 19:05 ZV De Zaan Da3 - ZV Haerlem Da2De Slag
21 maa 19:30 Het Y Da2 - BZC Da1Sportfondsenbad Oost
21 maa 19:30 Z&PC De Gouwe Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Sniep
4 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Katwijk Da1De Sniep
4 apr 18:20 Wiekslag Da1 - Het Y Da2Sportcentrum Blokweer
4 apr 20:15 De Ham Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Crommenije
4 apr 20:20 BZC Da1 - ZV De Zaan Da3De Hofstee
4 apr 21:05 ZV Haerlem Da2 - Sassenheim Da1De Planeet
5 apr 16:55 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC Rotterdam Da1Groenhovenbad
18 apr 17:30 ZV De Zaan Da3 - Wiekslag Da1De Slag
18 apr 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 18:00 Het Y Da2 - De Ham Da2Sportfondsenbad Oost
18 apr 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - WIDEX GZC DONK Da3De Zijl
18 apr 19:05 Katwijk Da1 - ZV Haerlem Da2Aquamar
18 apr 19:55 Sassenheim Da1 - BZC Da1Wasbeek
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
BZC Da1
 
De Ham Da2
 
Het Y Da2
 
Katwijk Da1
 
Sassenheim D..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZV De Zaan D..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVL-1886 Tet..
 
BZC Da1 18/116/1114/127/1214/31/2?2/114/4?7/3
De Ham Da28/2 7/1225/1?7/326/102/1116/1114/12?4/4
Het Y Da221/318/4 29/226/10?30/111/2?9/29/11?
Katwijk Da115/222/22/11 16/111/211/130/1118/17/318/414/3
Sassenheim Da118/411/114/321/3 ??7/32/22/1130/1118/1
WIDEX GZC DONK Da326/109/1115/12?25/1 29/216/115/4?8/28/12
Wiekslag Da1?14/34/4?14/122/11 18/17/37/1225/116/11
Z&PC De Gouwe Da225/129/2?4/49/1121/39/2 7/1226/1014/12?
Z&PC Rotterdam Da129/221/311/18/2?30/119/1118/4 25/126/1014/12
ZV De Zaan Da330/1121/1218/19/1129/211/118/414/3? 21/31/2
ZV Haerlem Da211/11/27/37/124/418/1??14/316/11 2/11
ZVL-1886 Tetteroo Da49/1130/1125/126/108/218/421/311/1??29/2