Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
Het Ravijn Da3 - WS Twente Da1
zaterdag 25 januari 17:20
Het Ravijn Nijverdal

Stand 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1Schuurman BZC Da11230
2EZC Da21228
3TriVia Da11225
4Losser Da11221
5WS Twente Da11221
6VZ&PC Da11120
7SWOL 1894 Da21115
8OZ&PC Da21110
9Het Ravijn Da3118
10De Walvisch Da1117
11Neptunia'24 Da1110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
25 janHet Ravijn Da317:20WS Twente Da1
1 febDe Walvisch Da118:05Het Ravijn Da3
29 febHet Ravijn Da317:05VZ&PC Da1
7 maaNeptunia'24 Da119:10Het Ravijn Da3
14 maaTriVia Da120:05Het Ravijn Da3

Uitslagen

11 janSWOL 1894 Da26 - 3Het Ravijn Da3
14 decHet Ravijn Da39 - 13Schuurman BZC Da1
7 decLosser Da18 - 6Het Ravijn Da3
30 novHet Ravijn Da34 - 6EZC Da2
16 novOZ&PC Da213 - 7Het Ravijn Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Schuurman BZC Da1121002301428260
2EZC Da212912281208832
3TriVia Da11281325988216
4Losser Da1127052191865
5WS Twente Da1127052199103-4
6VZ&PC Da11162320917813
7SWOL 1894 Da21150615103967
8OZ&PC Da2113171094124-30
9Het Ravijn Da31122787184-13
10De Walvisch Da111218765108-43
11Neptunia'24 Da1110011070113-43
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 jan 17:20 Het Ravijn Da3 - WS Twente Da1Het Ravijn
25 jan 18:40 Losser Da1 - VZ&PC Da1Brilmansdennen
25 jan 18:45 Schuurman BZC Da1 - SWOL 1894 Da2t Timpke
25 jan 19:15 Neptunia'24 Da1 - TriVia Da1Zwem- en recreatiebad It Rak
25 jan 19:45 EZC Da2 - De Walvisch Da1Het Slagman
1 feb 16:00 VZ&PC Da1 - Neptunia'24 Da1De Stamper
1 feb 18:05 De Walvisch Da1 - Het Ravijn Da3HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 18:15 WS Twente Da1 - Schuurman BZC Da1t Wooldrik
1 feb 19:00 TriVia Da1 - OZ&PC Da2Helperbad
1 feb 19:30 SWOL 1894 Da2 - Losser Da1De Vrolijkheid
8 feb 17:00 OZ&PC Da2 - VZ&PC Da1Vondersweijde
8 feb 17:30 Schuurman BZC Da1 - De Walvisch Da1t Timpke
8 feb 19:35 SWOL 1894 Da2 - WS Twente Da1De Vrolijkheid
8 feb 20:05 Losser Da1 - Neptunia'24 Da1Brilmansdennen
9 feb 15:00 EZC Da2 - TriVia Da1Het Slagman
29 feb 17:05 Het Ravijn Da3 - VZ&PC Da1Het Ravijn
29 feb 18:00 Schuurman BZC Da1 - TriVia Da1t Timpke
29 feb 19:15 WS Twente Da1 - De Walvisch Da1Sportbad Twentebad
29 feb 19:15 EZC Da2 - Neptunia'24 Da1Het Slagman
29 feb 20:05 Losser Da1 - OZ&PC Da2Brilmansdennen
7 maa 15:20 De Walvisch Da1 - Losser Da1HIS/ Willem Alexander Bad
7 maa 17:15 VZ&PC Da1 - Schuurman BZC Da1De Stamper
7 maa 18:35 SWOL 1894 Da2 - TriVia Da1De Vrolijkheid
7 maa 19:10 Neptunia'24 Da1 - Het Ravijn Da3Zwem- en recreatiebad It Rak
7 maa 21:30 OZ&PC Da2 - EZC Da2Vondersweijde
14 maa 14:15 De Walvisch Da1 - SWOL 1894 Da2HIS/ Willem Alexander Bad
14 maa 15:45 VZ&PC Da1 - EZC Da2De Stamper
14 maa 18:30 Neptunia'24 Da1 - OZ&PC Da2Zwem- en recreatiebad It Rak
14 maa 20:00 WS Twente Da1 - Losser Da1Sportbad Twentebad
14 maa 20:05 TriVia Da1 - Het Ravijn Da3Helperbad
21 maa 16:55 Het Ravijn Da3 - OZ&PC Da2Het Ravijn
21 maa 18:00 SWOL 1894 Da2 - VZ&PC Da1De Vrolijkheid
21 maa 18:10 Losser Da1 - EZC Da2Brilmansdennen
21 maa 19:45 TriVia Da1 - WS Twente Da1Helperbad
28 maa 15:00 De Walvisch Da1 - OZ&PC Da2HIS/ Willem Alexander Bad
28 maa 20:30 WS Twente Da1 - Neptunia'24 Da1Sportbad Twentebad
29 maa 18:00 Schuurman BZC Da1 - Neptunia'24 Da1t Timpke
4 apr 16:30 OZ&PC Da2 - Schuurman BZC Da1Vondersweijde
4 apr 17:15 VZ&PC Da1 - WS Twente Da1De Stamper
4 apr 18:30 Neptunia'24 Da1 - SWOL 1894 Da2Zwem- en recreatiebad It Rak
4 apr 20:00 EZC Da2 - Het Ravijn Da3Het Slagman
11 apr 20:15 TriVia Da1 - De Walvisch Da1Helperbad
18 apr 14:15 De Walvisch Da1 - VZ&PC Da1HIS/ Willem Alexander Bad
18 apr 17:40 Het Ravijn Da3 - Losser Da1Het Ravijn
18 apr 19:10 Schuurman BZC Da1 - EZC Da2t Timpke
18 apr 19:35 SWOL 1894 Da2 - OZ&PC Da2De Vrolijkheid
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 jan 20:10 WS Twente Da1 - SWOL 1894 Da2 10 - 5
18 jan 19:30 TriVia Da1 - EZC Da2 8 - 5
18 jan 18:30 Neptunia'24 Da1 - Losser Da1 3 - 8
18 jan 16:00 VZ&PC Da1 - OZ&PC Da2 13 - 4
18 jan 14:00 De Walvisch Da1 - Schuurman BZC Da1 4 - 18
11 jan 19:15 SWOL 1894 Da2 - Het Ravijn Da3 6 - 3
11 jan 19:00 TriVia Da1 - VZ&PC Da1 6 - 7
11 jan 18:20 WS Twente Da1 - EZC Da2 5 - 16
11 jan 17:30 Schuurman BZC Da1 - Losser Da1 11 - 9
14 dec 20:20 OZ&PC Da2 - WS Twente Da1 6 - 15
14 dec 18:40 EZC Da2 - SWOL 1894 Da2 15 - 5
14 dec 18:30 Neptunia'24 Da1 - De Walvisch Da1 4 - 7
14 dec 17:40 Het Ravijn Da3 - Schuurman BZC Da1 9 - 13
14 dec 16:30 Losser Da1 - TriVia Da1 9 - 4
8 dec 14:55 EZC Da2 - Schuurman BZC Da1 9 - 7
7 dec 18:30 Neptunia'24 Da1 - WS Twente Da1 6 - 8
7 dec 17:55 Losser Da1 - Het Ravijn Da3 8 - 6
7 dec 17:00 OZ&PC Da2 - SWOL 1894 Da2 10 - 12
7 dec 16:30 VZ&PC Da1 - De Walvisch Da1 9 - 7
30 nov 19:15 SWOL 1894 Da2 - Neptunia'24 Da1 15 - 5
30 nov 18:05 Schuurman BZC Da1 - OZ&PC Da2 21 - 9
30 nov 18:05 Het Ravijn Da3 - EZC Da2 4 - 6
23 nov 21:15 WS Twente Da1 - VZ&PC Da1 7 - 9
23 nov 19:00 De Walvisch Da1 - TriVia Da1 2 - 6
17 nov 14:55 EZC Da2 - Losser Da1 5 - 3
16 nov 20:30 WS Twente Da1 - TriVia Da1 8 - 7
16 nov 19:45 Neptunia'24 Da1 - Schuurman BZC Da1 4 - 11
16 nov 17:30 OZ&PC Da2 - Het Ravijn Da3 13 - 7
16 nov 16:30 VZ&PC Da1 - SWOL 1894 Da2 11 - 5
10 nov 15:15 EZC Da2 - OZ&PC Da2 10 - 5
9 nov 19:15 TriVia Da1 - SWOL 1894 Da2 8 - 7
9 nov 19:05 Schuurman BZC Da1 - VZ&PC Da1 10 - 8
9 nov 18:40 Losser Da1 - De Walvisch Da1 7 - 1
9 nov 16:30 Het Ravijn Da3 - Neptunia'24 Da1 9 - 3
2 nov 20:15 OZ&PC Da2 - Losser Da1 8 - 6
2 nov 20:05 TriVia Da1 - Schuurman BZC Da1 6 - 5
2 nov 19:40 Neptunia'24 Da1 - EZC Da2 9 - 10
2 nov 15:45 VZ&PC Da1 - Het Ravijn Da3 4 - 4
2 nov 14:00 De Walvisch Da1 - WS Twente Da1 4 - 7
26 okt 20:30 OZ&PC Da2 - Neptunia'24 Da1 12 - 11
26 okt 19:50 EZC Da2 - VZ&PC Da1 8 - 8
26 okt 19:20 Losser Da1 - WS Twente Da1 8 - 5
26 okt 18:30 SWOL 1894 Da2 - De Walvisch Da1 18 - 5
26 okt 16:25 Het Ravijn Da3 - TriVia Da1 4 - 4
12 okt 18:15 Neptunia'24 Da1 - VZ&PC Da1 8 - 9
12 okt 18:00 Schuurman BZC Da1 - WS Twente Da1 13 - 5
12 okt 18:00 Losser Da1 - SWOL 1894 Da2 10 - 9
12 okt 17:20 OZ&PC Da2 - TriVia Da1 10 - 11
12 okt 15:40 Het Ravijn Da3 - De Walvisch Da1 12 - 8
5 okt 20:20 TriVia Da1 - Neptunia'24 Da1 16 - 10
5 okt 18:15 De Walvisch Da1 - EZC Da2 10 - 11
5 okt 18:10 WS Twente Da1 - Het Ravijn Da3 11 - 7
5 okt 17:30 SWOL 1894 Da2 - Schuurman BZC Da1 6 - 8
5 okt 16:00 VZ&PC Da1 - Losser Da1 6 - 8
28 sep 21:30 OZ&PC Da2 - De Walvisch Da1 9 - 9
28 sep 19:35 EZC Da2 - WS Twente Da1 14 - 9
28 sep 18:00 Losser Da1 - Schuurman BZC Da1 7 - 17
28 sep 16:30 VZ&PC Da1 - TriVia Da1 7 - 11
22 sep 17:00 Schuurman BZC Da1 - Het Ravijn Da3 8 - 6
21 sep 18:45 TriVia Da1 - Losser Da1 11 - 8
14 sep 21:00 WS Twente Da1 - OZ&PC Da2 9 - 8
14 sep 19:30 SWOL 1894 Da2 - EZC Da2 15 - 11
14 sep 18:45 De Walvisch Da1 - Neptunia'24 Da1 8 - 7
 
 
De Walvisch ..
 
EZC Da2
 
Het Ravijn D..
 
Losser Da1
 
Neptunia'24 ..
 
OZ&PC Da2
 
Schuurman BZ..
 
SWOL 1894 Da..
 
TriVia Da1
 
VZ&PC Da1
 
WS Twente Da..
 
De Walvisch Da1 10 - 111/27/38 - 728/34 - 1814/32 - 618/44 - 7
EZC Da225/1 4/45 - 329/210 - 59 - 715 - 59/28 - 814 - 9
Het Ravijn Da312 - 84 - 6 18/49 - 321/39 - 13?4 - 429/225/1
Losser Da17 - 121/38 - 6 8/229/27 - 1710 - 99 - 425/18 - 5
Neptunia'24 Da14 - 79 - 107/33 - 8 14/34 - 114/425/18 - 96 - 8
OZ&PC Da29 - 97/313 - 78 - 612 - 11 4/410 - 1210 - 118/26 - 15
Schuurman BZC Da18/218/48 - 611 - 929/321 - 9 25/129/210 - 813 - 5
SWOL 1894 Da218 - 515 - 116 - 31/215 - 518/46 - 8 7/321/38/2
TriVia Da111/48 - 514/311 - 816 - 101/26 - 58 - 7 6 - 721/3
VZ&PC Da19 - 714/34 - 46 - 81/213 - 47/311 - 57 - 11 4/4
WS Twente Da129/25 - 1611 - 714/328/39 - 81/210 - 58 - 77 - 9