MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1De Walvisch CJ100
2Het Ravijn CJ100
3ZPC AMERSFOORT CJ100
4UZSC CJ100
5VZC CJ100
6De Ham CJ100
7ZV De Zaan CJ100
8ZVL-1886 Tetteroo CJ100
9WIDEX GZC DONK CJ100
10Waterpolo Den Haag (SG) CJ100
11ZPB H&L Productions CJ100
12MNC Dordrecht CJ100
13VZV Njord CJ100
14PSV CJ100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 sepSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ117:15MNC Dordrecht CJ1
28 sepMNC Dordrecht CJ118:45VZV Njord CJ1
5 oktWaterpolo Den Haag (SG) CJ117:00MNC Dordrecht CJ1
12 oktMNC Dordrecht CJ117:45PSV Waterpolo CJ1
2 novZV De Zaan CJ117:30MNC Dordrecht CJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Walvisch CJ100000000
2Het Ravijn CJ100000000
3ZPC AMERSFOORT CJ100000000
4UZSC CJ100000000
5VZC CJ100000000
6De Ham CJ100000000
7ZV De Zaan CJ100000000
8ZVL-1886 Tetteroo CJ100000000
9WIDEX GZC DONK CJ100000000
10Waterpolo Den Haag (SG) CJ100000000
11ZPB H&L Productions CJ100000000
12MNC Dordrecht CJ100000000
13VZV Njord CJ100000000
14PSV CJ100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
21 sep 13:30 PSV Waterpolo CJ1 - De Ham CJ1De Tongelreep
21 sep 14:15 Regio Noord CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
21 sep 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - ZV De Zaan CJ1Hofbad
21 sep 15:30 WIDEX GZC DONK CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1Groenhovenbad
21 sep 16:20 VZV Njord CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1Zwembad Den Ekkerman
21 sep 17:00 UZSC CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1De Krommerijn
21 sep 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Sportcomplex Amerena
28 sep 14:45 ZV De Zaan CJ1 - PSV Waterpolo CJ1De Slag
28 sep 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 - UZSC CJ1Inge de Bruijn Zwembad
28 sep 16:30 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1t Timpke
28 sep 17:15 De Ham CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1De Crommenije
28 sep 17:25 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1De Vallei
28 sep 18:35 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - Regio Noord CJ1De Zijl
28 sep 18:45 MNC Dordrecht CJ1 - VZV Njord CJ1Sportboulevard
5 okt 14:15 Regio Noord CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
5 okt 15:15 UZSC CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1De Krommerijn
5 okt 15:35 PSV Waterpolo CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1De Tongelreep
5 okt 16:15 VZV Njord CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1Zwembad Den Ekkerman
5 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Hofbad
5 okt 17:45 ZV De Zaan CJ1 - De Ham CJ1De Slag
5 okt 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1Sportcomplex Amerena
12 okt 14:35 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - ZV De Zaan CJ1Het Ravijn
12 okt 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - UZSC CJ1Groenhovenbad
12 okt 15:30 ZPB H&L Productions CJ1 - VZV Njord CJ1Inge de Bruijn Zwembad
12 okt 15:45 De Ham CJ1 - Regio Noord CJ1De Crommenije
12 okt 17:45 MNC Dordrecht CJ1 - PSV Waterpolo CJ1Sportboulevard
12 okt 18:15 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1De Vallei
12 okt 18:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1De Zijl
26 okt 16:30 UZSC CJ1 - PSV Waterpolo CJ1De Krommerijn
26 okt 17:00 VZV Njord CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1Zwembad Den Ekkerman
2 nov 15:15 UZSC CJ1 - Regio Noord CJ1De Krommerijn
2 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1Hofbad
2 nov 16:30 VZV Njord CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1Zwembad Den Ekkerman
2 nov 17:15 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - De Ham CJ1t Timpke
2 nov 17:30 ZV De Zaan CJ1 - MNC Dordrecht CJ1De Slag
2 nov 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1Sportcomplex Amerena
2 nov 19:50 PSV Waterpolo CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1De Tongelreep
9 nov 14:10 ZPB H&L Productions CJ1 - PSV Waterpolo CJ1Inge de Bruijn Zwembad
9 nov 14:15 Regio Noord CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
9 nov 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - VZV Njord CJ1Groenhovenbad
9 nov 17:15 De Ham CJ1 - UZSC CJ1De Crommenije
9 nov 17:30 MNC Dordrecht CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1Sportboulevard
9 nov 17:45 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - ZV De Zaan CJ1De Vallei
9 nov 17:45 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1De Zijl
16 nov 16:15 MNC Dordrecht CJ1 - De Ham CJ1Sportboulevard
16 nov 16:30 VZV Njord CJ1 - Regio Noord CJ1Zwembad Den Ekkerman
16 nov 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - UZSC CJ1Sportcomplex Amerena
16 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1De Slag
16 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1Hofbad
16 nov 18:35 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1Het Ravijn
16 nov 19:30 PSV Waterpolo CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1De Tongelreep
23 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - PSV Waterpolo CJ1Groenhovenbad
23 nov 16:00 Regio Noord CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1De Parrel
23 nov 17:15 De Ham CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1De Crommenije
23 nov 17:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - ZV De Zaan CJ1De Zijl
23 nov 18:00 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - MNC Dordrecht CJ1De Vallei
23 nov 18:00 UZSC CJ1 - VZV Njord CJ1De Krommerijn
23 nov 18:30 ZPB H&L Productions CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1Inge de Bruijn Zwembad
30 nov 15:35 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - De Ham CJ1De Vallei
30 nov 16:00 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1t Timpke
30 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - UZSC CJ1Hofbad
30 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1De Slag
30 nov 17:40 VZV Njord CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1Zwembad Den Ekkerman
30 nov 18:30 MNC Dordrecht CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1Sportboulevard
30 nov 20:20 PSV Waterpolo CJ1 - Regio Noord CJ1De Tongelreep
7 dec 14:15 Regio Noord CJ1 - ZV De Zaan CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
7 dec 14:35 ZPB H&L Productions CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1Inge de Bruijn Zwembad
7 dec 15:00 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - MNC Dordrecht CJ1De Zijl
7 dec 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1Groenhovenbad
7 dec 17:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1Sportcomplex Amerena
7 dec 17:15 De Ham CJ1 - VZV Njord CJ1De Crommenije
14 dec 14:45 PSV Waterpolo CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1De Tongelreep
14 dec 14:45 ZV De Zaan CJ1 - UZSC CJ1De Slag
14 dec 15:00 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1De Peppel
14 dec 15:45 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - Regio Noord CJ1Het Ravijn
14 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - VZV Njord CJ1Hofbad
14 dec 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 - De Ham CJ1Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 17:45 MNC Dordrecht CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1Sportboulevard
11 jan 14:15 Regio Noord CJ1 - MNC Dordrecht CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
11 jan 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1Groenhovenbad
11 jan 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - De Ham CJ1Hofbad
11 jan 16:35 VZV Njord CJ1 - PSV Waterpolo CJ1Zwembad Den Ekkerman
11 jan 18:00 UZSC CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1De Krommerijn
11 jan 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - ZV De Zaan CJ1Sportcomplex Amerena
11 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1De Zijl
18 jan 14:50 ZV De Zaan CJ1 - VZV Njord CJ1De Slag
18 jan 15:30 ZPB H&L Productions CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1Inge de Bruijn Zwembad
18 jan 15:35 PSV Waterpolo CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1De Tongelreep
18 jan 16:55 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1t Timpke
18 jan 17:00 MNC Dordrecht CJ1 - UZSC CJ1Sportboulevard
18 jan 17:30 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - Regio Noord CJ1De Vallei
18 jan 17:30 De Ham CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1De Crommenije
25 jan 15:15 MNC Dordrecht CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1Sportboulevard
25 jan 15:30 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - UZSC CJ1De Peppel
25 jan 16:10 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - VZV Njord CJ1Het Ravijn
25 jan 17:20 ZPB H&L Productions CJ1 - Regio Noord CJ1Inge de Bruijn Zwembad
25 jan 17:50 ZV De Zaan CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1De Slag
25 jan 18:00 De Ham CJ1 - PSV Waterpolo CJ1De Crommenije
25 jan 18:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1De Zijl
1 feb 14:15 Regio Noord CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
1 feb 15:20 VZV Njord CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Zwembad Den Ekkerman
1 feb 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1Hofbad
1 feb 16:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1Sportcomplex Amerena
1 feb 17:00 WIDEX GZC DONK CJ1 - De Ham CJ1Groenhovenbad
1 feb 17:15 UZSC CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1De Krommerijn
1 feb 19:00 PSV Waterpolo CJ1 - ZV De Zaan CJ1De Tongelreep
8 feb 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - Regio Noord CJ1Groenhovenbad
8 feb 15:30 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - VZV Njord CJ1De Peppel
8 feb 15:45 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - UZSC CJ1De Zijl
8 feb 16:25 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - PSV Waterpolo CJ1t Timpke
8 feb 17:30 MNC Dordrecht CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1Sportboulevard
8 feb 18:25 ZPB H&L Productions CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 18:45 De Ham CJ1 - ZV De Zaan CJ1De Crommenije
15 feb 14:15 Regio Noord CJ1 - De Ham CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
15 feb 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1Hofbad
15 feb 16:15 VZV Njord CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1Zwembad Den Ekkerman
15 feb 16:25 PSV Waterpolo CJ1 - MNC Dordrecht CJ1De Tongelreep
15 feb 16:40 ZV De Zaan CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1De Slag
15 feb 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1Sportcomplex Amerena
15 feb 18:45 UZSC CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1De Krommerijn
7 maa 14:15 Regio Noord CJ1 - UZSC CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
7 maa 14:15 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - PSV Waterpolo CJ1De Peppel
7 maa 15:45 De Ham CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1De Crommenije
7 maa 16:00 WIDEX GZC DONK CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1Groenhovenbad
7 maa 16:05 ZPB H&L Productions CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - VZV Njord CJ1De Zijl
7 maa 18:30 MNC Dordrecht CJ1 - ZV De Zaan CJ1Sportboulevard
14 maa 14:00 ZV De Zaan CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1De Slag
14 maa 14:45 PSV Waterpolo CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1De Tongelreep
14 maa 16:20 VZV Njord CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1Zwembad Den Ekkerman
14 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1Hofbad
14 maa 17:10 UZSC CJ1 - De Ham CJ1De Krommerijn
14 maa 18:05 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Het Ravijn
14 maa 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - Regio Noord CJ1Sportcomplex Amerena
21 maa 14:15 Regio Noord CJ1 - VZV Njord CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
21 maa 14:55 ZPB H&L Productions CJ1 - ZV De Zaan CJ1Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1Groenhovenbad
21 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - PSV Waterpolo CJ1De Zijl
21 maa 16:30 UZSC CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1De Krommerijn
21 maa 17:30 De Ham CJ1 - MNC Dordrecht CJ1De Crommenije
21 maa 18:15 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1De Vallei
28 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - Regio Noord CJ1Hofbad
28 maa 14:45 PSV Waterpolo CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1De Tongelreep
28 maa 15:30 VZV Njord CJ1 - UZSC CJ1Zwembad Den Ekkerman
28 maa 17:00 MNC Dordrecht CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1Sportboulevard
28 maa 17:00 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1t Timpke
28 maa 17:45 ZV De Zaan CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1De Slag
28 maa 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - De Ham CJ1Sportcomplex Amerena
4 apr 14:15 Regio Noord CJ1 - PSV Waterpolo CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
4 apr 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - VZV Njord CJ1Sportcomplex Amerena
4 apr 16:05 WIDEX GZC DONK CJ1 - ZV De Zaan CJ1Groenhovenbad
4 apr 16:30 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1De Zijl
4 apr 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Inge de Bruijn Zwembad
4 apr 17:30 UZSC CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1De Krommerijn
4 apr 18:00 De Ham CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1De Crommenije
18 apr 13:10 MNC Dordrecht CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1Sportboulevard
18 apr 15:35 PSV Waterpolo CJ1 - UZSC CJ1De Tongelreep
18 apr 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1Hofbad
18 apr 16:20 VZV Njord CJ1 - De Ham CJ1Zwembad Den Ekkerman
18 apr 16:25 ZV De Zaan CJ1 - Regio Noord CJ1De Slag
18 apr 16:35 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1Het Ravijn
18 apr 17:30 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1De Vallei
25 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - PSV Waterpolo CJ1Sportcomplex Amerena
25 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1De Zijl
25 apr 14:15 Regio Noord CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1HIS/ Willem Alexander Bad
25 apr 15:15 De Ham CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1De Crommenije
25 apr 16:00 UZSC CJ1 - ZV De Zaan CJ1De Krommerijn
25 apr 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 - MNC Dordrecht CJ1Groenhovenbad
9 mei 14:20 ZV De Zaan CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1De Slag
9 mei 14:30 De Ham CJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1De Crommenije
9 mei 16:00 PSV Waterpolo CJ1 - VZV Njord CJ1De Tongelreep
9 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ1Inge de Bruijn Zwembad
9 mei 17:00 VZC CJ1/Polar Bears CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1De Peppel
9 mei 17:00 Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 - UZSC CJ1t Timpke
9 mei 19:00 MNC Dordrecht CJ1 - Regio Noord CJ1Sportboulevard
16 mei 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 - De Ham CJ1De Zijl
16 mei 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1Sportcomplex Amerena
16 mei 15:20 VZV Njord CJ1 - ZV De Zaan CJ1Zwembad Den Ekkerman
16 mei 16:00 UZSC CJ1 - MNC Dordrecht CJ1De Krommerijn
16 mei 16:00 Regio Noord CJ1 - VZC CJ1/Polar Bears CJ1De Parrel
16 mei 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1Groenhovenbad
16 mei 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 - PSV Waterpolo CJ1Hofbad
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Ham CJ1
 
De Walvisch ..
 
Het Ravijn C..
 
MNC Dordrech..
 
PSV CJ1
 
UZSC CJ1
 
VZC CJ1
 
VZV Njord CJ..
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZV De Zaan C..
 
ZVL-1886 Tet..
 
De Ham CJ1 12/107/321/325/19/114/47/129/528/925/423/118/218/1
De Walvisch CJ115/2 25/411/14/47/316/521/323/115/1021/99/117/121/2
Het Ravijn CJ12/1114/12 14/38/29/516/1125/128/918/428/318/112/1030/11
MNC Dordrecht CJ116/119/59/11 12/1018/128/328/98/214/1230/1125/17/318/4
PSV CJ121/930/115/1015/2 18/42/119/518/128/314/314/121/216/11
UZSC CJ114/32/1111/116/526/10 21/923/114/415/21/221/325/45/10
VZC CJ130/1118/121/323/117/325/1 8/212/109/518/428/99/1114/12
VZV Njord CJ118/416/1121/91/211/128/35/10 26/1014/315/230/1116/52/11
Waterpolo Den Haag (SG) CJ111/128/31/25/1016/530/1115/214/12 16/112/1118/421/914/3
WIDEX GZC DONK CJ11/28/27/1225/423/1112/1011/19/1121/3 16/57/34/421/9
ZPB H&L Productions CJ114/1225/123/114/49/1128/97/1212/107/318/1 8/221/39/5
ZPC AMERSFOORT CJ128/314/316/521/925/416/111/24/47/122/115/10 11/115/2
ZV De Zaan CJ15/1018/415/22/1128/914/1214/318/125/130/1116/119/5 28/3
ZVL-1886 Tetteroo CJ116/528/94/47/1221/38/225/47/39/1125/111/112/1023/11