VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))

Stand Reserve 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1ENC Arnhem (SG) H226
2De Treffers H224
3VZV Njord H224
4MNC Dordrecht H413
5ZPC AMERSFOORT H423
6PSV H323
7Polar Bears H400
8DZT'62 H210
9SBC2000 H220
10Wiekslag H220
uitgebreide stand »

Uitslagen

10 oktVZV Njord H25 - 5De Treffers H2
3 oktSBC2000 H25 - 13VZV Njord H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ENC Arnhem (SG) H22200621147
2De Treffers H22110426917
3VZV Njord H22110418108
4MNC Dordrecht H411003853
5ZPC AMERSFOORT H42101320146
6PSV H3210131418-4
7Polar Bears H400000000
8DZT'62 H21001067-1
9SBC2000 H2200201021-11
10Wiekslag H220020934-25
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:10 MNC Dordrecht H4 - SBC2000 H2 8 - 5
10 okt 18:30 Wiekslag H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 5 - 13
10 okt 17:30 ENC Arnhem (SG) H2 - PSV H3 12 - 7
10 okt 16:45 VZV Njord H2 - De Treffers H2 5 - 5
3 okt 21:30 PSV H3 - DZT'62 H2 7 - 6
3 okt 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ENC Arnhem (SG) H2 7 - 9
3 okt 19:15 SBC2000 H2 - VZV Njord H2 5 - 13
3 okt 18:45 De Treffers H2 - Wiekslag H2 21 - 4
 
 
De Treffers ..
 
DZT'62 H2
 
ENC Arnhem (..
 
MNC Dordrech..
 
Polar Bears ..
 
PSV H3
 
SBC2000 H2
 
Schoonderbee..
 
VZV Njord H2
 
Wiekslag H2
 
De Treffers H2 ????????21 - 4
DZT'62 H2? ????????
ENC Arnhem (SG) H2?? ??12 - 7????
MNC Dordrecht H4??? ??8 - 5???
Polar Bears H4???? ?????
PSV H3?7 - 6??? ????
SBC2000 H2?????? ?5 - 13?
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4??7 - 9???? ??
VZV Njord H25 - 5??????? ?
Wiekslag H2???????5 - 13?