SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
SBC2000 H2 - VZV Njord H2
zaterdag 3 oktober 19:15

Stand Reserve 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1Polar Bears H400
2ENC Arnhem (SG) H200
3ZPC AMERSFOORT H400
4Wiekslag H200
5MNC Dordrecht H400
6DZT'62 H200
7VZV Njord H200
8PSV H300
9De Treffers H200
10SBC2000 H200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSBC2000 H219:15VZV Njord H2
10 oktMNC Dordrecht H420:10SBC2000 H2
24 oktSBC2000 H219:15DZT'62 H2
31 oktENC Arnhem (SG) H217:30SBC2000 H2
7 novSBC2000 H219:15Wiekslag H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Polar Bears H400000000
2ENC Arnhem (SG) H200000000
3ZPC AMERSFOORT H400000000
4Wiekslag H200000000
5MNC Dordrecht H400000000
6DZT'62 H200000000
7VZV Njord H200000000
8PSV H300000000
9De Treffers H200000000
10SBC2000 H200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:00 [Concept]Polar Bears H4 - MNC Dordrecht H4De Peppel
3 okt 18:45 [Concept]De Treffers H2 - Wiekslag H2Combibad Kwekkelstijn
3 okt 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - VZV Njord H2Zwembad de Wisselaar
3 okt 19:40 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ENC Arnhem (SG) H2Sportcomplex Amerena
3 okt 21:30 [Concept]PSV H3 - DZT'62 H2De Tongelreep
10 okt 16:45 [Concept]VZV Njord H2 - De Treffers H2Zwembad Den Ekkerman
10 okt 17:30 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - PSV H3Valkenhuizen
10 okt 18:30 [Concept]Wiekslag H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Sportcentrum Blokweer
10 okt 20:10 [Concept]MNC Dordrecht H4 - SBC2000 H2Sportboulevard
11 okt 17:50 [Concept]DZT'62 H2 - Polar Bears H4Zwembad De Wiemel
24 okt 15:40 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - Polar Bears H4Valkenhuizen
24 okt 16:25 [Concept]PSV H3 - Wiekslag H2De Tongelreep
24 okt 17:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - De Treffers H2Sportcomplex Amerena
24 okt 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - DZT'62 H2Zwembad de Wisselaar
24 okt 20:25 [Concept]MNC Dordrecht H4 - VZV Njord H2Sportboulevard
31 okt 17:15 [Concept]VZV Njord H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Zwembad Den Ekkerman
31 okt 17:30 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - SBC2000 H2Valkenhuizen
31 okt 18:30 [Concept]Wiekslag H2 - Polar Bears H4Sportcentrum Blokweer
31 okt 20:00 [Concept]DZT'62 H2 - MNC Dordrecht H4Zwembad De Wiemel
31 okt 20:15 [Concept]De Treffers H2 - PSV H3Combibad Kwekkelstijn
7 nov 17:00 [Concept]Polar Bears H4 - De Treffers H2De Peppel
7 nov 17:30 [Concept]PSV H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4De Tongelreep
7 nov 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - Wiekslag H2Zwembad de Wisselaar
7 nov 19:35 [Concept]MNC Dordrecht H4 - ENC Arnhem (SG) H2Sportboulevard
8 nov 18:15 [Concept]DZT'62 H2 - VZV Njord H2Zwembad De Wiemel
21 nov 17:25 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - VZV Njord H2Valkenhuizen
21 nov 17:45 [Concept]Polar Bears H4 - PSV H3De Peppel
21 nov 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Zwembad de Wisselaar
21 nov 20:10 [Concept]MNC Dordrecht H4 - De Treffers H2Sportboulevard
22 nov 17:00 [Concept]DZT'62 H2 - Wiekslag H2Zwembad De Wiemel
28 nov 15:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - MNC Dordrecht H4Sportcomplex Amerena
28 nov 18:15 [Concept]Wiekslag H2 - ENC Arnhem (SG) H2Sportcentrum Blokweer
28 nov 18:15 [Concept]Polar Bears H4 - VZV Njord H2De Peppel
28 nov 21:30 [Concept]De Treffers H2 - DZT'62 H2Combibad Kwekkelstijn
29 nov 20:30 [Concept]PSV H3 - SBC2000 H2De Tongelreep
5 dec 14:40 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - De Treffers H2Valkenhuizen
5 dec 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - Polar Bears H4Zwembad de Wisselaar
5 dec 19:20 [Concept]VZV Njord H2 - Wiekslag H2Zwembad Den Ekkerman
6 dec 16:20 [Concept]MNC Dordrecht H4 - PSV H3Sportboulevard
6 dec 17:35 [Concept]DZT'62 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Zwembad De Wiemel
12 dec 17:00 [Concept]MNC Dordrecht H4 - Polar Bears H4Sportboulevard
12 dec 17:45 [Concept]Wiekslag H2 - De Treffers H2Sportcentrum Blokweer
12 dec 18:30 [Concept]VZV Njord H2 - SBC2000 H2Zwembad Den Ekkerman
12 dec 19:10 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Valkenhuizen
13 dec 18:05 [Concept]DZT'62 H2 - PSV H3Zwembad De Wiemel
9 jan 15:45 [Concept]PSV H3 - ENC Arnhem (SG) H2De Tongelreep
9 jan 17:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Wiekslag H2Sportcomplex Amerena
9 jan 17:45 [Concept]De Treffers H2 - VZV Njord H2Combibad Kwekkelstijn
9 jan 19:00 [Concept]Polar Bears H4 - DZT'62 H2De Peppel
9 jan 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - MNC Dordrecht H4Zwembad de Wisselaar
16 jan 16:45 [Concept]VZV Njord H2 - MNC Dordrecht H4Zwembad Den Ekkerman
16 jan 18:15 [Concept]Polar Bears H4 - ENC Arnhem (SG) H2De Peppel
16 jan 18:30 [Concept]Wiekslag H2 - PSV H3Sportcentrum Blokweer
16 jan 21:30 [Concept]De Treffers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Combibad Kwekkelstijn
17 jan 18:30 [Concept]DZT'62 H2 - SBC2000 H2Zwembad De Wiemel
30 jan 15:10 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - PSV H3Sportcomplex Amerena
30 jan 18:05 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - MNC Dordrecht H4Valkenhuizen
30 jan 18:30 [Concept]Wiekslag H2 - SBC2000 H2Sportcentrum Blokweer
30 jan 18:45 [Concept]VZV Njord H2 - DZT'62 H2Zwembad Den Ekkerman
30 jan 19:15 [Concept]De Treffers H2 - Polar Bears H4Combibad Kwekkelstijn
6 feb 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - De Treffers H2Zwembad de Wisselaar
6 feb 19:35 [Concept]MNC Dordrecht H4 - Wiekslag H2Sportboulevard
6 feb 20:05 [Concept]Polar Bears H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4De Peppel
7 feb 17:00 [Concept]DZT'62 H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad De Wiemel
7 feb 18:25 [Concept]PSV H3 - VZV Njord H2De Tongelreep
27 feb 15:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - SBC2000 H2Sportcomplex Amerena
27 feb 17:45 [Concept]VZV Njord H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad Den Ekkerman
27 feb 18:00 [Concept]Wiekslag H2 - DZT'62 H2Sportcentrum Blokweer
27 feb 20:15 [Concept]De Treffers H2 - MNC Dordrecht H4Combibad Kwekkelstijn
28 feb 20:50 [Concept]PSV H3 - Polar Bears H4De Tongelreep
6 maa 17:40 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - Wiekslag H2Valkenhuizen
6 maa 18:15 [Concept]VZV Njord H2 - Polar Bears H4Zwembad Den Ekkerman
6 maa 19:15 [Concept]SBC2000 H2 - PSV H3Zwembad de Wisselaar
6 maa 20:10 [Concept]MNC Dordrecht H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Sportboulevard
7 maa 19:15 [Concept]DZT'62 H2 - De Treffers H2Zwembad De Wiemel
13 maa 18:15 [Concept]Wiekslag H2 - VZV Njord H2Sportcentrum Blokweer
13 maa 19:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - DZT'62 H2Sportcomplex Amerena
13 maa 20:00 [Concept]Polar Bears H4 - SBC2000 H2De Peppel
13 maa 21:15 [Concept]De Treffers H2 - ENC Arnhem (SG) H2Combibad Kwekkelstijn
14 maa 19:30 [Concept]PSV H3 - MNC Dordrecht H4De Tongelreep
20 maa 17:10 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 - DZT'62 H2Valkenhuizen
20 maa 17:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Polar Bears H4Sportcomplex Amerena
20 maa 17:45 [Concept]Wiekslag H2 - MNC Dordrecht H4Sportcentrum Blokweer
20 maa 18:00 [Concept]VZV Njord H2 - PSV H3Zwembad Den Ekkerman
20 maa 18:00 [Concept]De Treffers H2 - SBC2000 H2Combibad Kwekkelstijn
27 maa 19:20 [Concept]PSV H3 - De Treffers H2De Tongelreep
10 apr 17:45 [Concept]MNC Dordrecht H4 - DZT'62 H2Sportboulevard
10 apr 19:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - VZV Njord H2Sportcomplex Amerena
10 apr 19:05 [Concept]Polar Bears H4 - Wiekslag H2De Peppel
10 apr 20:15 [Concept]SBC2000 H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad de Wisselaar
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Treffers ..
 
DZT'62 H2
 
ENC Arnhem (..
 
MNC Dordrech..
 
Polar Bears ..
 
PSV H3
 
SBC2000 H2
 
Schoonderbee..
 
VZV Njord H2
 
Wiekslag H2
 
De Treffers H2 28/1113/327/230/131/1020/316/19/13/10
DZT'62 H27/3 7/231/1011/1013/1217/16/128/1122/11
ENC Arnhem (SG) H25/1220/3 30/124/1010/1031/1012/1221/116/3
MNC Dordrecht H421/1110/47/11 12/126/1210/106/324/106/2
Polar Bears H47/119/116/13/10 21/1113/36/228/1110/4
PSV H327/33/109/114/328/2 29/117/117/224/10
SBC2000 H26/224/1010/49/15/126/3 21/113/107/11
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H424/1013/33/1028/1120/330/127/2 10/49/1
VZV Njord H210/1030/127/216/16/320/312/1231/10 5/12
Wiekslag H212/1227/228/1120/331/1016/130/110/1013/3