De Ham Da4 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Ham Da4 - Watervlo Da2
zaterdag 24 oktober 18:45
De Crommenije Krommenie

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo Da200
2Zwemvereniging Utrecht Da200
3De Dolfijn Da100
4De Snippen Da100
5ZPCH Da100
6De Otters Het Gooi Da100
7JAWS Amsterdam Da100
8De Ham Da400
9De Reuring Da100
10West-Friesland (SG) Da200
11ZV De Zaan Da400
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 oktDe Ham Da418:45Watervlo Da2
31 oktJAWS Amsterdam Da116:30De Ham Da4
7 novDe Ham Da420:35De Otters Het Gooi Da1
14 novZV De Zaan Da415:35De Ham Da4
21 novDe Ham Da415:45De Reuring Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo Da200000000
2Zwemvereniging Utrecht Da200000000
3De Dolfijn Da100000000
4De Snippen Da100000000
5ZPCH Da100000000
6De Otters Het Gooi Da100000000
7JAWS Amsterdam Da100000000
8De Ham Da400000000
9De Reuring Da100000000
10West-Friesland (SG) Da200000000
11ZV De Zaan Da400000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:20 [Concept]ZV De Zaan Da4 - De Otters Het Gooi Da1De Slag
3 okt 19:05 [Concept]ZPCH Da1 - Watervlo Da2Sportcomplex Koning Willem Alexander
3 okt 19:10 [Concept]De Reuring Da1 - JAWS Amsterdam Da1Duikerdel
3 okt 20:00 [Concept]De Dolfijn Da1 - West-Friesland (SG) Da2Sloterparkbad
10 okt 17:45 [Concept]Watervlo Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da2Fletiomare
10 okt 19:20 ZPCH Da1 - JAWS Amsterdam Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 okt 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - ZV De Zaan Da4De Waterhoorn
10 okt 20:55 [Concept]De Snippen Da1 - De Dolfijn Da1De Meerkamp
17 okt 21:10 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - De Snippen Da1Sportcentrum De Zandzee
24 okt 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - JAWS Amsterdam Da1De Kwakel
24 okt 18:45 [Concept]De Ham Da4 - Watervlo Da2De Crommenije
24 okt 18:50 [Concept]ZPCH Da1 - De Otters Het Gooi Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
24 okt 20:00 [Concept]De Reuring Da1 - ZV De Zaan Da4Duikerdel
31 okt 16:30 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 - De Ham Da4De Mirandabad
31 okt 17:20 [Concept]ZV De Zaan Da4 - ZPCH Da1De Slag
31 okt 19:00 [Concept]Watervlo Da2 - De Dolfijn Da1Fletiomare
31 okt 19:40 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sportcentrum De Zandzee
31 okt 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - De Reuring Da1De Waterhoorn
7 nov 16:15 JAWS Amsterdam Da1 - De Dolfijn Da1De Mirandabad
7 nov 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - ZV De Zaan Da4De Kwakel
7 nov 20:15 [Concept]De Snippen Da1 - Watervlo Da2De Meerkamp
7 nov 20:35 [Concept]De Ham Da4 - De Otters Het Gooi Da1De Crommenije
8 nov 18:10 [Concept]ZPCH Da1 - De Reuring Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
14 nov 15:35 [Concept]ZV De Zaan Da4 - De Ham Da4De Slag
14 nov 16:15 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 - De Snippen Da1De Mirandabad
14 nov 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - De Dolfijn Da1Sportcentrum De Zandzee
14 nov 19:15 [Concept]De Reuring Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Duikerdel
14 nov 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - ZPCH Da1De Waterhoorn
21 nov 15:45 [Concept]De Ham Da4 - De Reuring Da1De Crommenije
21 nov 18:00 [Concept]Watervlo Da2 - West-Friesland (SG) Da2Fletiomare
21 nov 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - ZPCH Da1De Kwakel
21 nov 19:25 [Concept]De Dolfijn Da1 - ZV De Zaan Da4Sloterparkbad
21 nov 20:55 [Concept]De Snippen Da1 - De Otters Het Gooi Da1De Meerkamp
28 nov 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da4 - De Snippen Da1De Slag
28 nov 19:10 [Concept]De Reuring Da1 - De Dolfijn Da1Duikerdel
28 nov 19:10 [Concept]ZPCH Da1 - De Ham Da4Sportcomplex Koning Willem Alexander
28 nov 19:50 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Waterhoorn
29 nov 17:30 Watervlo Da2 - JAWS Amsterdam Da1Fletiomare
5 dec 14:00 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 - West-Friesland (SG) Da2De Mirandabad
5 dec 15:40 [Concept]De Dolfijn Da1 - ZPCH Da1Sloterparkbad
5 dec 17:00 [Concept]Watervlo Da2 - De Otters Het Gooi Da1Fletiomare
12 dec 17:20 [Concept]ZV De Zaan Da4 - Watervlo Da2De Slag
12 dec 17:45 [Concept]ZPCH Da1 - De Snippen Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Dolfijn Da1De Kwakel
12 dec 19:30 [Concept]De Ham Da4 - West-Friesland (SG) Da2De Crommenije
12 dec 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - JAWS Amsterdam Da1Sportcentrum De Zandzee
19 dec 21:05 De Snippen Da1 - West-Friesland (SG) Da2De Meerkamp
9 jan 16:30 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 - ZV De Zaan Da4De Mirandabad
9 jan 16:35 [Concept]De Dolfijn Da1 - De Ham Da4Sloterparkbad
9 jan 17:45 [Concept]Watervlo Da2 - De Reuring Da1Fletiomare
9 jan 20:25 [Concept]De Snippen Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Meerkamp
9 jan 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - De Otters Het Gooi Da1De Waterhoorn
16 jan 15:15 [Concept]Watervlo Da2 - ZPCH Da1Fletiomare
16 jan 16:30 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 - De Reuring Da1De Mirandabad
16 jan 19:35 [Concept]De Snippen Da1 - De Ham Da4De Meerkamp
16 jan 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - ZV De Zaan Da4Sportcentrum De Zandzee
16 jan 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - De Dolfijn Da1De Waterhoorn
23 jan 16:15 [Concept]De Dolfijn Da1 - De Snippen Da1Sloterparkbad
23 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - ZPCH Da1De Mirandabad
23 jan 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - Watervlo Da2De Kwakel
23 jan 19:00 [Concept]ZV De Zaan Da4 - West-Friesland (SG) Da2De Slag
23 jan 20:30 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - De Reuring Da1Sportcentrum De Zandzee
30 jan 16:30 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Mirandabad
30 jan 17:45 [Concept]Watervlo Da2 - De Ham Da4Fletiomare
30 jan 18:10 [Concept]ZV De Zaan Da4 - De Reuring Da1De Slag
30 jan 19:40 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - ZPCH Da1Sportcentrum De Zandzee
30 jan 20:35 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - De Snippen Da1De Waterhoorn
6 feb 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Otters Het Gooi Da1De Kwakel
6 feb 19:05 [Concept]ZPCH Da1 - ZV De Zaan Da4Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 19:15 [Concept]De Reuring Da1 - West-Friesland (SG) Da2Duikerdel
7 feb 20:40 [Concept]De Ham Da4 - JAWS Amsterdam Da1De Crommenije
13 feb 14:50 [Concept]ZV De Zaan Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Slag
13 feb 15:30 [Concept]Watervlo Da2 - De Snippen Da1Fletiomare
13 feb 16:30 De Dolfijn Da1 - JAWS Amsterdam Da1Sloterparkbad
13 feb 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - De Ham Da4Sportcentrum De Zandzee
13 feb 19:15 [Concept]De Reuring Da1 - ZPCH Da1Duikerdel
20 feb 20:55 De Snippen Da1 - De Reuring Da1De Meerkamp
27 feb 15:40 De Dolfijn Da1 - Watervlo Da2Sloterparkbad
6 maa 16:30 [Concept]De Dolfijn Da1 - De Otters Het Gooi Da1Sloterparkbad
6 maa 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Reuring Da1De Kwakel
7 maa 16:15 [Concept]ZPCH Da1 - West-Friesland (SG) Da2Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 18:30 [Concept]De Reuring Da1 - De Ham Da4Duikerdel
13 maa 19:15 [Concept]ZPCH Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 19:50 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - Watervlo Da2De Waterhoorn
13 maa 20:20 [Concept]ZV De Zaan Da4 - De Dolfijn Da1De Slag
20 maa 15:40 [Concept]De Dolfijn Da1 - De Reuring Da1Sloterparkbad
20 maa 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - West-Friesland (SG) Da2De Kwakel
20 maa 20:15 [Concept]De Snippen Da1 - ZV De Zaan Da4De Meerkamp
21 maa 15:15 JAWS Amsterdam Da1 - Watervlo Da2De Mirandabad
21 maa 20:30 [Concept]De Ham Da4 - ZPCH Da1Zaangolf
27 maa 20:20 De Snippen Da1 - JAWS Amsterdam Da1De Meerkamp
27 maa 20:45 De Reuring Da1 - De Otters Het Gooi Da1Duikerdel
10 apr 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Ham Da4De Kwakel
10 apr 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - Watervlo Da2Sportcentrum De Zandzee
10 apr 19:10 [Concept]De Reuring Da1 - De Snippen Da1Duikerdel
10 apr 19:45 [Concept]ZPCH Da1 - De Dolfijn Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 19:50 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - JAWS Amsterdam Da1De Waterhoorn
17 apr 15:55 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 - De Otters Het Gooi Da1De Mirandabad
17 apr 16:15 [Concept]Watervlo Da2 - ZV De Zaan Da4Fletiomare
17 apr 18:40 [Concept]De Dolfijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sloterparkbad
17 apr 19:50 [Concept]West-Friesland (SG) Da2 - De Ham Da4De Waterhoorn
17 apr 20:20 [Concept]De Snippen Da1 - ZPCH Da1De Meerkamp
24 apr 16:40 [Concept]ZV De Zaan Da4 - JAWS Amsterdam Da1De Slag
24 apr 17:15 [Concept]De Ham Da4 - De Dolfijn Da1De Crommenije
24 apr 19:10 [Concept]De Reuring Da1 - Watervlo Da2Duikerdel
24 apr 19:45 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 - West-Friesland (SG) Da2Sportcentrum De Zandzee
24 apr 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Snippen Da1De Kwakel
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Dolfijn D..
 
De Ham Da4
 
De Otters He..
 
De Reuring D..
 
De Snippen D..
 
JAWS Amsterd..
 
Watervlo Da2
 
West-Friesla..
 
ZPCH Da1
 
ZV De Zaan D..
 
Zwemverenigi..
 
De Dolfijn Da1 9/16/320/323/113/227/23/105/1221/1117/4
De Ham Da424/4 7/1121/11?7/224/1012/1221/3??
De Otters Het Gooi Da114/1113/2 23/117/1012/1210/424/430/116/131/10
De Reuring Da128/1113/327/3 10/43/1024/46/213/224/1014/11
De Snippen Da110/1016/121/1120/2 27/37/1119/1217/420/39/1
JAWS Amsterdam Da17/1131/1017/416/114/11 21/35/1223/19/130/1
Watervlo Da231/1030/15/129/113/229/11 21/1116/117/410/10
West-Friesland (SG) Da216/117/49/131/1030/110/413/3 14/1110/1028/11
ZPCH Da110/428/1124/108/1112/1210/103/107/3 6/213/3
ZV De Zaan Da413/314/113/1030/128/1124/412/1223/131/10 13/2
Zwemvereniging Utrecht Da212/1210/46/26/324/424/1023/120/321/117/11