De Ham H4 (Heren Reserve)

Volgende wedstrijd:
De Ham H4 - DJK-ZAR H2
zondag 11 oktober 16:10
De Crommenije Krommenie

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT H600
2Watervlo H200
3Zwemvereniging Utrecht H200
4HZC de Robben H200
5Oceanus H300
6Het Y H300
7DJK-ZAR H200
8JAWS Amsterdam H200
9DWT H200
10De Ham H400
11DAW H200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
11 oktDe Ham H416:10DJK-ZAR H2
24 oktWatervlo H217:30De Ham H4
1 novDe Ham H416:10DWT H2
7 novDAW H217:20De Ham H4
14 novDe Ham H415:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT H600000000
2Watervlo H200000000
3Zwemvereniging Utrecht H200000000
4HZC de Robben H200000000
5Oceanus H300000000
6Het Y H300000000
7DJK-ZAR H200000000
8JAWS Amsterdam H200000000
9DWT H200000000
10De Ham H400000000
11DAW H200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportplaza Mercator
3 okt 19:00 [Concept]HZC de Robben H2 - Oceanus H3De Lieberg
3 okt 20:10 [Concept]Het Y H3 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportfondsenbad Oost
3 okt 20:35 [Concept]DAW H2 - Watervlo H2Sportcomplex Hoornsevaart
10 okt 16:15 [Concept]Oceanus H3 - Het Y H3De Waterlelie
10 okt 17:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Watervlo H2Sportcomplex Amerena
10 okt 20:55 [Concept]DAW H2 - DWT H2Sportcomplex Hoornsevaart
11 okt 16:00 [Concept]JAWS Amsterdam H2 - Zwemvereniging Utrecht H2De Mirandabad
11 okt 16:10 [Concept]De Ham H4 - DJK-ZAR H2De Crommenije
24 okt 17:30 [Concept]Watervlo H2 - De Ham H4Fletiomare
24 okt 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportplaza Mercator
24 okt 18:30 [Concept]Oceanus H3 - JAWS Amsterdam H2De Waterlelie
24 okt 19:45 [Concept]DWT H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Boerhaavebad
24 okt 20:00 [Concept]Het Y H3 - HZC de Robben H2Sportfondsenbad Oost
31 okt 16:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DAW H2Sportcomplex Amerena
31 okt 16:15 [Concept]Oceanus H3 - DJK-ZAR H2De Waterlelie
31 okt 17:15 JAWS Amsterdam H2 - HZC de Robben H2De Mirandabad
31 okt 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - Watervlo H2De Kwakel
1 nov 16:10 [Concept]De Ham H4 - DWT H2De Crommenije
7 nov 15:30 [Concept]JAWS Amsterdam H2 - Het Y H3De Mirandabad
7 nov 17:20 [Concept]DAW H2 - De Ham H4Sportcomplex Hoornsevaart
7 nov 17:30 [Concept]Watervlo H2 - Oceanus H3Fletiomare
7 nov 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 - HZC de Robben H2Sportplaza Mercator
7 nov 20:30 [Concept]DWT H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Boerhaavebad
14 nov 15:45 [Concept]De Ham H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Crommenije
14 nov 17:00 [Concept]Oceanus H3 - DWT H2De Waterlelie
14 nov 18:40 [Concept]HZC de Robben H2 - Watervlo H2De Lieberg
14 nov 19:30 [Concept]Het Y H3 - DJK-ZAR H2Sportfondsenbad Oost
14 nov 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - DAW H2De Kwakel
21 nov 18:45 [Concept]Watervlo H2 - Het Y H3Fletiomare
21 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Kwakel
21 nov 20:05 [Concept]DJK-ZAR H2 - JAWS Amsterdam H2Sportplaza Mercator
21 nov 21:00 [Concept]DAW H2 - Oceanus H3Sportcomplex Hoornsevaart
21 nov 21:55 [Concept]DWT H2 - HZC de Robben H2Boerhaavebad
28 nov 16:00 [Concept]Oceanus H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Waterlelie
28 nov 18:30 [Concept]Het Y H3 - DWT H2Sportfondsenbad Oost
28 nov 19:30 [Concept]HZC de Robben H2 - DAW H2De Lieberg
28 nov 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - De Ham H4De Kwakel
29 nov 17:30 Watervlo H2 - JAWS Amsterdam H2Fletiomare
5 dec 18:30 [Concept]Watervlo H2 - DJK-ZAR H2Fletiomare
6 dec 16:25 [Concept]DWT H2 - JAWS Amsterdam H2Boerhaavebad
6 dec 18:20 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - HZC de Robben H2Sportcomplex Amerena
6 dec 19:30 [Concept]De Ham H4 - Oceanus H3De Crommenije
12 dec 17:15 [Concept]Oceanus H3 - Zwemvereniging Utrecht H2De Waterlelie
12 dec 17:30 [Concept]DJK-ZAR H2 - DWT H2Sportplaza Mercator
12 dec 18:00 [Concept]HZC de Robben H2 - De Ham H4De Lieberg
12 dec 19:50 DAW H2 - JAWS Amsterdam H2Sportcomplex Hoornsevaart
9 jan 15:30 JAWS Amsterdam H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Mirandabad
9 jan 16:40 [Concept]De Ham H4 - Het Y H3De Crommenije
9 jan 18:10 [Concept]HZC de Robben H2 - Zwemvereniging Utrecht H2De Lieberg
9 jan 20:10 [Concept]DAW H2 - DJK-ZAR H2Sportcomplex Hoornsevaart
9 jan 21:55 [Concept]DWT H2 - Watervlo H2Boerhaavebad
16 jan 17:20 [Concept]Oceanus H3 - HZC de Robben H2De Waterlelie
16 jan 17:30 [Concept]Watervlo H2 - DAW H2Fletiomare
16 jan 19:05 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DJK-ZAR H2Sportcomplex Amerena
16 jan 19:40 [Concept]De Ham H4 - JAWS Amsterdam H2De Crommenije
16 jan 21:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - Het Y H3De Kwakel
23 jan 16:15 [Concept]Watervlo H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Fletiomare
23 jan 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 - De Ham H4Sportplaza Mercator
23 jan 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - JAWS Amsterdam H2De Kwakel
23 jan 21:45 [Concept]Het Y H3 - Oceanus H3Sportfondsenbad Oost
23 jan 21:55 [Concept]DWT H2 - DAW H2Boerhaavebad
30 jan 15:30 JAWS Amsterdam H2 - Oceanus H3De Mirandabad
30 jan 16:55 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DWT H2Sportcomplex Amerena
30 jan 18:45 [Concept]HZC de Robben H2 - Het Y H3De Lieberg
30 jan 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - DJK-ZAR H2De Kwakel
30 jan 20:45 [Concept]De Ham H4 - Watervlo H2De Crommenije
6 feb 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 - Oceanus H3Sportplaza Mercator
6 feb 18:30 [Concept]Watervlo H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Fletiomare
6 feb 18:45 HZC de Robben H2 - JAWS Amsterdam H2De Lieberg
6 feb 19:25 [Concept]DWT H2 - De Ham H4Boerhaavebad
6 feb 20:10 [Concept]DAW H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportcomplex Hoornsevaart
13 feb 18:00 [Concept]De Ham H4 - DAW H2De Crommenije
13 feb 18:10 [Concept]HZC de Robben H2 - DJK-ZAR H2De Lieberg
13 feb 18:30 [Concept]Oceanus H3 - Watervlo H2De Waterlelie
13 feb 18:45 [Concept]Het Y H3 - JAWS Amsterdam H2Sportfondsenbad Oost
13 feb 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - DWT H2De Kwakel
20 feb 17:50 JAWS Amsterdam H2 - De Ham H4De Mirandabad
27 feb 17:00 Watervlo H2 - HZC de Robben H2Fletiomare
27 feb 17:00 DAW H2 - Het Y H3Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 17:30 [Concept]DJK-ZAR H2 - Het Y H3Sportplaza Mercator
6 maa 18:50 [Concept]DAW H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 19:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - De Ham H4Sportcomplex Amerena
6 maa 20:30 [Concept]DWT H2 - Oceanus H3Boerhaavebad
13 maa 15:00 [Concept]JAWS Amsterdam H2 - DJK-ZAR H2De Mirandabad
13 maa 16:00 [Concept]Oceanus H3 - DAW H2De Waterlelie
13 maa 16:35 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Amerena
13 maa 18:00 [Concept]Het Y H3 - Watervlo H2Sportfondsenbad Oost
13 maa 19:25 [Concept]HZC de Robben H2 - DWT H2De Lieberg
20 maa 16:30 [Concept]De Ham H4 - Zwemvereniging Utrecht H2De Crommenije
20 maa 19:50 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Oceanus H3Sportcomplex Amerena
20 maa 20:50 [Concept]DWT H2 - Het Y H3Boerhaavebad
20 maa 20:55 [Concept]DAW H2 - HZC de Robben H2Sportcomplex Hoornsevaart
21 maa 15:15 JAWS Amsterdam H2 - Watervlo H2De Mirandabad
27 maa 20:10 Het Y H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportfondsenbad Oost
10 apr 15:30 [Concept]JAWS Amsterdam H2 - DWT H2De Mirandabad
10 apr 16:00 [Concept]Oceanus H3 - De Ham H4De Waterlelie
10 apr 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 - Watervlo H2Sportplaza Mercator
10 apr 18:45 [Concept]Het Y H3 - DAW H2Sportfondsenbad Oost
10 apr 19:35 [Concept]HZC de Robben H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Lieberg
17 apr 15:55 [Concept]JAWS Amsterdam H2 - DAW H2De Mirandabad
17 apr 19:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Het Y H3Sportcomplex Amerena
17 apr 19:25 [Concept]DWT H2 - DJK-ZAR H2Boerhaavebad
17 apr 19:40 [Concept]De Ham H4 - HZC de Robben H2De Crommenije
17 apr 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - Oceanus H3De Kwakel
24 apr 16:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - JAWS Amsterdam H2Sportcomplex Amerena
24 apr 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 - HZC de Robben H2De Kwakel
24 apr 17:45 [Concept]Watervlo H2 - DWT H2Fletiomare
24 apr 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 - DAW H2Sportplaza Mercator
24 apr 19:00 [Concept]Het Y H3 - De Ham H4Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
DAW H2
 
De Ham H4
 
DJK-ZAR H2
 
DWT H2
 
Het Y H3
 
HZC de Robbe..
 
JAWS Amsterd..
 
Oceanus H3
 
Schoonderbee..
 
Watervlo H2
 
Zwemverenigi..
 
DAW H2 7/119/110/1027/220/312/1221/116/23/106/3
De Ham H413/2 11/101/119/117/416/16/1214/1130/120/3
DJK-ZAR H224/423/1 12/126/37/1121/116/23/1010/424/10
DWT H223/16/217/4 20/321/116/126/324/109/17/11
Het Y H310/424/414/1128/11 24/1013/223/127/313/33/10
HZC de Robben H228/1112/1213/213/330/1 6/23/1010/414/119/1
JAWS Amsterdam H217/420/213/310/47/1131/10 30/19/121/311/10
Oceanus H313/310/431/1014/1110/1016/124/10 28/1113/212/12
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H631/106/316/130/117/46/1224/420/3 10/1013/3
Watervlo H216/124/105/1224/421/1127/229/117/1123/1 6/2
Zwemvereniging Utrecht H214/1128/1130/113/216/124/423/117/421/1131/10