Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
Alkemade EG1 - Sassenheim EG*1
zondag 25 oktober 14:15
De Tweesprong Roelofarendsveen

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC De Gouwe EG226
2Aquadraat (SG) EG126
3OZV EG226
4ZVL-1886 Tetteroo EG313
5Vivax EG 123
6NZ&PC EG123
7Alkemade EG110
8Sassenheim EG120
9BZ&PC EG320
10WZC (SG) EG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
25 oktAlkemade EG114:15Sassenheim EG*1
14 novSassenheim EG*117:00OZV EG*2
22 novSassenheim EG*116:00ZVL-1886 Tetteroo EG3
29 novZ&PC de Gouwe EG*216:15Sassenheim EG*1
12 decBZ&PC EG*312:45Sassenheim EG*1

Uitslagen

11 oktSassenheim EG*14 - 9Vivax EG1
3 oktNZ&PC EG114 - 6Sassenheim EG*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC De Gouwe EG22200642735
2Aquadraat (SG) EG12200627423
3OZV EG22200622913
4ZVL-1886 Tetteroo EG311003918
5Vivax EG 12101313103
6NZ&PC EG1210132124-3
7Alkemade EG110010516-11
8Sassenheim EG1200201023-13
9BZ&PC EG320020226-24
10WZC (SG) EG120020334-31
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 16:00 NZ&PC EG1 - Aquadraat (SG) EG1Binnenzee
24 okt 17:30 Vivax EG1 - Z&PC de Gouwe EG*2Poelmeer
25 okt 14:15 Alkemade EG1 - Sassenheim EG*1De Tweesprong
31 okt 12:45 BZ&PC EG*3 - NZ&PC EG1De Kuil
31 okt 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - Vivax EG1De Does
31 okt 16:45 Z&PC de Gouwe EG*2 - Alkemade EG1De Sniep
31 okt 17:50 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - WZC EG*1De Zijl
7 nov 16:00 NZ&PC EG1 - WZC EG*1Binnenzee
7 nov 17:00 Alkemade EG1 - Aquadraat (SG) EG1De Tweesprong
7 nov 17:30 Vivax EG1 - BZ&PC EG*3Poelmeer
7 nov 17:30 OZV EG*2 - ZVL-1886 Tetteroo EG3H2O
14 nov 15:00 BZ&PC EG*3 - Alkemade EG1De Kuil
14 nov 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - NZ&PC EG1De Zijl
14 nov 16:35 WZC EG*1 - Vivax EG1De Veur
14 nov 17:00 Sassenheim EG*1 - OZV EG*2Wasbeek
21 nov 17:00 Alkemade EG1 - WZC EG*1De Tweesprong
21 nov 17:30 Vivax EG1 - NZ&PC EG1Poelmeer
21 nov 17:30 OZV EG*2 - Z&PC de Gouwe EG*2H2O
22 nov 16:00 Sassenheim EG*1 - ZVL-1886 Tetteroo EG3Wasbeek
28 nov 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - OZV EG*2De Does
28 nov 16:00 NZ&PC EG1 - Alkemade EG1Binnenzee
28 nov 17:10 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - Vivax EG1De Zijl
29 nov 16:15 Z&PC de Gouwe EG*2 - Sassenheim EG*1De Sniep
12 dec 12:45 BZ&PC EG*3 - Sassenheim EG*1De Kuil
12 dec 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - Z&PC de Gouwe EG*2De Does
12 dec 17:00 Alkemade EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG3De Tweesprong
12 dec 17:25 WZC EG*1 - OZV EG*2De Veur
9 jan 16:45 Z&PC de Gouwe EG*2 - BZ&PC EG*3De Sniep
9 jan 17:00 Sassenheim EG*1 - WZC EG*1Wasbeek
9 jan 17:30 OZV EG*2 - NZ&PC EG1H2O
9 jan 18:20 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - Aquadraat (SG) EG1De Zijl
16 jan 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - BZ&PC EG*3De Does
16 jan 17:00 Sassenheim EG*1 - NZ&PC EG1Wasbeek
16 jan 17:25 Z&PC de Gouwe EG*2 - WZC EG*1De Sniep
16 jan 17:30 OZV EG*2 - Vivax EG1H2O
23 jan 15:10 WZC EG*1 - Aquadraat (SG) EG1De Veur
23 jan 16:00 NZ&PC EG1 - Z&PC de Gouwe EG*2Binnenzee
23 jan 17:00 Alkemade EG1 - OZV EG*2De Tweesprong
23 jan 17:10 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - BZ&PC EG*3De Zijl
23 jan 17:30 Vivax EG1 - Sassenheim EG*1Poelmeer
30 jan 12:45 BZ&PC EG*3 - WZC EG*1De Kuil
30 jan 16:45 Z&PC de Gouwe EG*2 - Vivax EG1De Sniep
30 jan 17:00 Sassenheim EG*1 - Alkemade EG1Wasbeek
30 jan 19:00 Aquadraat (SG) EG1 - NZ&PC EG1De Does
6 feb 15:55 WZC EG*1 - ZVL-1886 Tetteroo EG3De Veur
6 feb 16:00 NZ&PC EG1 - BZ&PC EG*3Binnenzee
6 feb 17:30 Vivax EG1 - Aquadraat (SG) EG1Poelmeer
7 feb 14:30 Alkemade EG1 - Z&PC de Gouwe EG*2De Tweesprong
13 feb 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - Alkemade EG1De Does
13 feb 15:30 BZ&PC EG*3 - Vivax EG1De Kuil
13 feb 16:30 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - OZV EG*2De Zijl
13 feb 17:05 WZC EG*1 - NZ&PC EG1De Veur
6 maa 16:00 NZ&PC EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG3Binnenzee
6 maa 17:00 Alkemade EG1 - BZ&PC EG*3De Tweesprong
6 maa 17:30 OZV EG*2 - Sassenheim EG*1H2O
6 maa 17:30 Vivax EG1 - WZC EG*1Poelmeer
13 maa 15:15 NZ&PC EG1 - Vivax EG1Binnenzee
13 maa 15:35 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - Sassenheim EG*1Vijf Meibad
13 maa 16:20 WZC EG*1 - Alkemade EG1De Veur
14 maa 16:15 Z&PC de Gouwe EG*2 - OZV EG*2De Sniep
20 maa 17:00 Sassenheim EG*1 - Z&PC de Gouwe EG*2Wasbeek
20 maa 17:00 Alkemade EG1 - NZ&PC EG1De Tweesprong
20 maa 17:30 OZV EG*2 - Aquadraat (SG) EG1H2O
20 maa 17:30 Vivax EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG3Poelmeer
27 maa 16:45 Z&PC de Gouwe EG*2 - ZVL-1886 Tetteroo EG3De Sniep
27 maa 17:00 Alkemade EG1 - Vivax EG1De Tweesprong
27 maa 17:30 OZV EG*2 - BZ&PC EG*3H2O
28 maa 16:00 Sassenheim EG*1 - Aquadraat (SG) EG1Wasbeek
10 apr 12:45 BZ&PC EG*3 - OZV EG*2De Kuil
10 apr 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - Sassenheim EG*1De Does
10 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - Z&PC de Gouwe EG*2De Zijl
10 apr 17:30 Vivax EG1 - Alkemade EG1Poelmeer
17 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG3 - Alkemade EG1De Zijl
17 apr 17:00 Sassenheim EG*1 - BZ&PC EG*3Wasbeek
17 apr 17:15 Z&PC de Gouwe EG*2 - Aquadraat (SG) EG1De Sniep
17 apr 17:30 OZV EG*2 - WZC EG*1H2O
24 apr 12:45 BZ&PC EG*3 - Z&PC de Gouwe EG*2De Kuil
24 apr 14:25 WZC EG*1 - Sassenheim EG*1De Veur
24 apr 15:30 Aquadraat (SG) EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG3De Does
24 apr 16:00 NZ&PC EG1 - OZV EG*2Binnenzee
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:00 Sassenheim EG*1 - Vivax EG1 4 - 9
10 okt 17:30 OZV EG*2 - Alkemade EG1 16 - 5
10 okt 16:45 Z&PC de Gouwe EG*2 - NZ&PC EG1 18 - 7
10 okt 16:10 Aquadraat (SG) EG1 - WZC EG*1 10 - 3
10 okt 15:30 BZ&PC EG*3 - ZVL-1886 Tetteroo EG3 1 - 9
3 okt 17:30 Vivax EG1 - OZV EG*2 4 - 6
3 okt 16:00 NZ&PC EG1 - Sassenheim EG*1 14 - 6
3 okt 14:15 WZC EG*1 - Z&PC de Gouwe EG*2 0 - 24
26 sep 13:00 BZ&PC EG*3 - Aquadraat (SG) EG1 1 - 17
 
 
Alkemade EG1
 
Aquadraat (S..
 
BZ&PC EG*3
 
NZ&PC EG1
 
OZV EG*2
 
Sassenheim E..
 
Vivax EG 1
 
WZC EG*1
 
Z&PC de Gouw..
 
ZVL-1886 Tet..
 
Alkemade EG1 7/116/320/323/125/1027/321/117/212/12
Aquadraat (SG) EG113/2 16/130/128/1110/431/1010 - 312/1224/4
BZ&PC EG*314/111 - 17 31/1010/412/1213/230/124/41 - 9
NZ&PC EG128/1124/106/2 24/414 - 613/37/1123/16/3
OZV EG*216 - 520/327/39/1 6/316/117/421/117/11
Sassenheim EG*130/128/317/416/114/11 4 - 99/120/322/11
Vivax EG 110/46/27/1121/114 - 623/1 6/324/1020/3
WZC EG*113/323/1?13/212/1224/414/11 0 - 246/2
Z&PC de Gouwe EG*231/1017/49/118 - 714/329/1130/116/1 27/3
ZVL-1886 Tetteroo EG317/49/123/114/1113/213/328/1131/1010/4