d'ELFT Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZPV Barracuda Da1 - d'ELFT Da2
zaterdag 31 oktober 19:00
Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquadraat (SG) Da226
2ZPS Da113
3MNC Dordrecht Da213
4De Kempvis Da213
5d'ELFT Da223
6ZVVS Da423
7ZVL-1886 Tetteroo Da623
8Wave Da123
9Poseidon'56 Da100
10Z&PC Rotterdam Da310
11ZPV Barracuda Da120
12Katwijk Da320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktZPV Barracuda Da119:00d'ELFT Da2
7 novPoseidon'56 Da121:00d'ELFT Da2
14 novd'ELFT Da217:15MNC Dordrecht Da2
21 novZVL-1886 Tetteroo Da619:15d'ELFT Da2
28 novd'ELFT Da215:55Aquadraat (SG) Da2

Uitslagen

10 oktZVVS Da41 - 6d'ELFT Da2
3 oktd'ELFT Da210 - 11De Kempvis Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquadraat (SG) Da22200621714
2ZPS Da111003734
3MNC Dordrecht Da211003972
4De Kempvis Da21100311101
5d'ELFT Da22101316124
6ZVVS Da421013981
7ZVL-1886 Tetteroo Da62101389-1
8Wave Da121013913-4
9Poseidon'56 Da100000000
10Z&PC Rotterdam Da31001079-2
11ZPV Barracuda Da120020817-9
12Katwijk Da320020616-10
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 15:30 De Kempvis Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Rivièrabad
31 okt 16:45 ZVVS Da4 - MNC Dordrecht Da2De Kulk
31 okt 17:30 Z&PC Rotterdam Da3 - Aquadraat (SG) Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
31 okt 18:00 ZPS Da1 - Katwijk Da3De Hofstee
31 okt 19:00 ZPV Barracuda Da1 - d'ELFT Da2Polderbad
1 nov 14:50 Wave Da1 - Poseidon'56 Da1Kerkpolder
7 nov 15:15 Katwijk Da3 - Z&PC Rotterdam Da3Aquamar
7 nov 15:30 Aquadraat (SG) Da2 - De Kempvis Da2De Does
7 nov 17:00 MNC Dordrecht Da2 - Wave Da1Sportboulevard
7 nov 18:15 ZPS Da1 - ZPV Barracuda Da1De Hofstee
7 nov 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - ZVVS Da4Vijf Meibad
7 nov 21:00 Poseidon'56 Da1 - d'ELFT Da2De Fakkel
14 nov 17:00 De Kempvis Da2 - Katwijk Da3Rivièrabad
14 nov 17:10 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPS Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 nov 17:15 d'ELFT Da2 - MNC Dordrecht Da2Kerkpolder
14 nov 18:00 ZVVS Da4 - Aquadraat (SG) Da2De Kulk
14 nov 18:15 ZPV Barracuda Da1 - Poseidon'56 Da1Polderbad
14 nov 20:00 Wave Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Kerkpolder
21 nov 16:00 Katwijk Da3 - ZVVS Da4Aquamar
21 nov 17:00 Z&PC Rotterdam Da3 - ZPV Barracuda Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 nov 18:05 ZPS Da1 - De Kempvis Da2De Hofstee
21 nov 18:40 Aquadraat (SG) Da2 - Wave Da1De Does
21 nov 19:15 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - d'ELFT Da2De Zijl
22 nov 17:00 MNC Dordrecht Da2 - Poseidon'56 Da1Sportboulevard
28 nov 15:30 De Kempvis Da2 - Z&PC Rotterdam Da3Rivièrabad
28 nov 15:55 d'ELFT Da2 - Aquadraat (SG) Da2Kerkpolder
28 nov 17:15 Poseidon'56 Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da6De Fakkel
28 nov 17:15 ZPV Barracuda Da1 - MNC Dordrecht Da2Polderbad
28 nov 20:25 ZVVS Da4 - ZPS Da1De Kulk
28 nov 20:45 Wave Da1 - Katwijk Da3Kerkpolder
12 dec 16:15 MNC Dordrecht Da2 - Aquadraat (SG) Da2Sportboulevard
12 dec 17:00 ZVVS Da4 - De Kempvis Da2De Kulk
12 dec 17:10 d'ELFT Da2 - ZPS Da1Kerkpolder
12 dec 19:00 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - ZPV Barracuda Da1De Zijl
12 dec 21:15 Poseidon'56 Da1 - Katwijk Da3De Fakkel
12 dec 21:20 Wave Da1 - Z&PC Rotterdam Da3Kerkpolder
9 jan 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da6De Does
9 jan 17:00 Katwijk Da3 - MNC Dordrecht Da2Aquamar
9 jan 17:15 Z&PC Rotterdam Da3 - d'ELFT Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 jan 18:15 ZPV Barracuda Da1 - ZVVS Da4Polderbad
9 jan 18:25 De Kempvis Da2 - Wave Da1Rivièrabad
9 jan 18:45 ZPS Da1 - Poseidon'56 Da1De Hofstee
16 jan 16:15 De Kempvis Da2 - d'ELFT Da2Rivièrabad
16 jan 16:15 ZVVS Da4 - Wave Da1De Kulk
16 jan 18:00 Z&PC Rotterdam Da3 - Poseidon'56 Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
16 jan 18:05 ZPS Da1 - MNC Dordrecht Da2De Hofstee
16 jan 18:15 ZPV Barracuda Da1 - Aquadraat (SG) Da2Polderbad
16 jan 18:30 Katwijk Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Aquamar
23 jan 16:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - ZPS Da1De Zijl
23 jan 17:40 d'ELFT Da2 - ZVVS Da4Kerkpolder
23 jan 19:00 Poseidon'56 Da1 - De Kempvis Da2De Fakkel
23 jan 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - Katwijk Da3De Does
23 jan 20:35 Wave Da1 - ZPV Barracuda Da1Kerkpolder
24 jan 14:45 MNC Dordrecht Da2 - Z&PC Rotterdam Da3Sportboulevard
30 jan 15:15 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 18:00 ZPS Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Hofstee
30 jan 18:15 De Kempvis Da2 - MNC Dordrecht Da2Rivièrabad
30 jan 19:30 ZPV Barracuda Da1 - Katwijk Da3Polderbad
31 jan 15:15 ZVVS Da4 - Poseidon'56 Da1De Kulk
6 feb 15:55 Katwijk Da3 - ZPS Da1Aquamar
6 feb 16:05 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - De Kempvis Da2De Zijl
6 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3De Does
6 feb 17:00 MNC Dordrecht Da2 - ZVVS Da4Sportboulevard
6 feb 19:10 d'ELFT Da2 - ZPV Barracuda Da1Kerkpolder
6 feb 21:15 Poseidon'56 Da1 - Wave Da1De Fakkel
13 feb 17:00 De Kempvis Da2 - Aquadraat (SG) Da2Rivièrabad
13 feb 17:15 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da6De Kulk
13 feb 18:15 ZPV Barracuda Da1 - ZPS Da1Polderbad
13 feb 19:05 Z&PC Rotterdam Da3 - Katwijk Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 feb 19:30 d'ELFT Da2 - Poseidon'56 Da1Kerkpolder
13 feb 20:20 Wave Da1 - MNC Dordrecht Da2Kerkpolder
6 maa 15:30 Aquadraat (SG) Da2 - ZVVS Da4De Does
6 maa 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Wave Da1Vijf Meibad
6 maa 16:55 Katwijk Da3 - De Kempvis Da2Aquamar
6 maa 17:45 MNC Dordrecht Da2 - d'ELFT Da2Sportboulevard
6 maa 18:05 ZPS Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Hofstee
6 maa 20:30 Poseidon'56 Da1 - ZPV Barracuda Da1De Fakkel
13 maa 16:00 d'ELFT Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Kerkpolder
13 maa 16:45 De Kempvis Da2 - ZPS Da1Rivièrabad
13 maa 17:25 ZVVS Da4 - Katwijk Da3De Kulk
13 maa 17:30 ZPV Barracuda Da1 - Z&PC Rotterdam Da3Polderbad
13 maa 20:30 Poseidon'56 Da1 - MNC Dordrecht Da2De Fakkel
13 maa 20:40 Wave Da1 - Aquadraat (SG) Da2Kerkpolder
19 maa 20:30 Aquadraat (SG) Da2 - d'ELFT Da2De Does
20 maa 16:05 Katwijk Da3 - Wave Da1Aquamar
20 maa 16:15 Z&PC Rotterdam Da3 - De Kempvis Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 18:15 ZPS Da1 - ZVVS Da4De Hofstee
20 maa 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Poseidon'56 Da1De Zijl
21 maa 17:00 MNC Dordrecht Da2 - ZPV Barracuda Da1Sportboulevard
27 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVVS Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 maa 16:10 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - MNC Dordrecht Da2De Zijl
27 maa 16:50 De Kempvis Da2 - ZPV Barracuda Da1Rivièrabad
27 maa 17:45 Katwijk Da3 - d'ELFT Da2Aquamar
27 maa 18:00 ZPS Da1 - Wave Da1De Hofstee
27 maa 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - Poseidon'56 Da1De Does
10 apr 16:15 MNC Dordrecht Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Sportboulevard
10 apr 16:25 d'ELFT Da2 - Katwijk Da3Kerkpolder
10 apr 16:45 ZPV Barracuda Da1 - De Kempvis Da2Polderbad
10 apr 17:40 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da3De Kulk
10 apr 19:00 Poseidon'56 Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Fakkel
10 apr 21:25 Wave Da1 - ZPS Da1Kerkpolder
17 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da2De Does
17 apr 16:15 De Kempvis Da2 - ZVVS Da4Rivièrabad
17 apr 18:05 ZPS Da1 - d'ELFT Da2De Hofstee
17 apr 18:15 ZPV Barracuda Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Polderbad
17 apr 18:30 Katwijk Da3 - Poseidon'56 Da1Aquamar
17 apr 19:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Wave Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 17:30 d'ELFT Da2 - Z&PC Rotterdam Da3Kerkpolder
24 apr 18:00 MNC Dordrecht Da2 - Katwijk Da3Sportboulevard
24 apr 18:15 Poseidon'56 Da1 - ZPS Da1De Fakkel
24 apr 18:30 ZVVS Da4 - ZPV Barracuda Da1De Kulk
24 apr 20:15 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Aquadraat (SG) Da2De Zijl
24 apr 20:45 Wave Da1 - De Kempvis Da2Kerkpolder
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:15 ZPV Barracuda Da1 - Wave Da1 5 - 7
10 okt 18:00 ZPS Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da6 7 - 3
10 okt 17:45 Z&PC Rotterdam Da3 - MNC Dordrecht Da2 7 - 9
10 okt 16:50 Katwijk Da3 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 11
10 okt 14:45 ZVVS Da4 - d'ELFT Da2 1 - 6
3 okt 19:30 d'ELFT Da2 - De Kempvis Da2 10 - 11
3 okt 12:40 Wave Da1 - ZVVS Da4 2 - 8
26 sep 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - ZPV Barracuda Da1 10 - 3
26 sep 15:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Katwijk Da3 5 - 2
 
 
Aquadraat (S..
 
De Kempvis D..
 
d'ELFT Da2
 
Katwijk Da3
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
Wave Da1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPS Da1
 
ZPV Barracud..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da2 7/1119/323/117/427/321/116/2?10 - 39/16/3
De Kempvis Da213/2 16/114/1130/1?9/128/1113/327/331/1017/4
d'ELFT Da228/1110 - 11 10/414/1113/2?24/412/126/213/323/1
Katwijk Da34 - 116/327/3 9/117/420/37/116/2?16/121/11
MNC Dordrecht Da212/12?6/324/4 22/117/1124/1?21/310/46/2
Poseidon'56 Da110/423/17/1112/1213/3 6/2?24/46/328/11?
Wave Da113/324/4?28/1113/21/11 12/1210/423/114/112 - 8
Z&PC Rotterdam Da331/1020/39/113/27 - 916/117/4 14/1121/1130/127/3
ZPS Da130/121/1117/431/1016/19/127/36/3 7/117 - 320/3
ZPV Barracuda Da116/110/431/1030/128/1114/115 - 713/313/2 17/49/1
ZVL-1886 Tetteroo Da624/46/221/115 - 227/320/36/3?23/112/12 7/11
ZVVS Da414/1112/121 - 613/331/1031/116/110/428/1124/413/2