Sassenheim Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Sassenheim Da2 - d'ELFT Da4
zaterdag 31 oktober 18:30
Wasbeek Sassenheim

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Z&PC Rotterdam Da426
2d'ELFT Da426
3Sassenheim Da213
4De Reigers (SG) Da113
5ZVL-1886 Tetteroo Da823
6Zwemvereniging Westland Da100
7SCOMZeehondDuck (SG) Da100
8De Plas Da120
9Z&PC De Gouwe Da420
10BZ&PC Da320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktSassenheim Da218:30d'ELFT Da4
8 novZ&PC De Gouwe Da416:15Sassenheim Da2
15 novSassenheim Da216:45Z&PC Rotterdam Da4
21 novSassenheim Da219:15De Plas Da1
28 novZwemvereniging Westland Da118:05Sassenheim Da2

Uitslagen

10 oktSassenheim Da210 - 2BZ&PC Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Z&PC Rotterdam Da42200620128
2d'ELFT Da4220061257
3Sassenheim Da2110031028
4De Reigers (SG) Da111003541
5ZVL-1886 Tetteroo Da82101315150
6Zwemvereniging Westland Da100000000
7SCOMZeehondDuck (SG) Da100000000
8De Plas Da12002079-2
9Z&PC De Gouwe Da420020515-10
10BZ&PC Da320020618-12
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 17:10 Zwemvereniging Westland Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da8Zwembad Maesemunde
31 okt 18:15 Z&PC Rotterdam Da4 - Z&PC De Gouwe Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
31 okt 18:30 Sassenheim Da2 - d'ELFT Da4Wasbeek
31 okt 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - BZ&PC Da3De Rozenburcht
7 nov 16:30 BZ&PC Da3 - De Reigers (SG) Da1De Kuil
7 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Da4 - De Plas Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 nov 18:40 d'ELFT Da4 - Zwemvereniging Westland Da1Kerkpolder
7 nov 19:35 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Vijf Meibad
8 nov 16:15 Z&PC De Gouwe Da4 - Sassenheim Da2De Sniep
14 nov 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - d'ELFT Da4De Rozenburcht
14 nov 19:10 Zwemvereniging Westland Da1 - Z&PC De Gouwe Da4Zwembad Maesemunde
14 nov 20:45 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da8Overbosch
15 nov 16:45 Sassenheim Da2 - Z&PC Rotterdam Da4Wasbeek
21 nov 17:45 Z&PC Rotterdam Da4 - Zwemvereniging Westland Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 nov 18:00 Z&PC De Gouwe Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1De Sniep
21 nov 18:40 d'ELFT Da4 - De Reigers (SG) Da1Kerkpolder
21 nov 19:15 Sassenheim Da2 - De Plas Da1Wasbeek
28 nov 18:05 Zwemvereniging Westland Da1 - Sassenheim Da2Zwembad Maesemunde
28 nov 19:00 De Plas Da1 - BZ&PC Da3De Wel
28 nov 20:00 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4Overbosch
29 nov 18:05 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da4De Rozenburcht
12 dec 16:40 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - De Plas Da1Vijf Meibad
12 dec 17:10 BZ&PC Da3 - d'ELFT Da4De Kuil
12 dec 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Sassenheim Da2De Waterthor
12 dec 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Zwemvereniging Westland Da1De Rozenburcht
9 jan 16:15 d'ELFT Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da8Kerkpolder
9 jan 17:20 Zwemvereniging Westland Da1 - De Reigers (SG) Da1Zwembad Maesemunde
9 jan 18:15 De Plas Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1De Wel
9 jan 18:50 Z&PC De Gouwe Da4 - BZ&PC Da3De Sniep
16 jan 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Reigers (SG) Da1De Rozenburcht
16 jan 17:30 De Plas Da1 - d'ELFT Da4De Wel
16 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da4 - BZ&PC Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
17 jan 17:00 Z&PC De Gouwe Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da8De Sniep
23 jan 15:50 BZ&PC Da3 - Sassenheim Da2De Kuil
23 jan 16:00 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Z&PC Rotterdam Da4De Zijl
23 jan 16:55 d'ELFT Da4 - Z&PC De Gouwe Da4Kerkpolder
23 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 - De Plas Da1De Waterthor
30 jan 16:45 Z&PC Rotterdam Da4 - d'ELFT Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 18:15 De Plas Da1 - Z&PC De Gouwe Da4De Wel
30 jan 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 - BZ&PC Da3Zwembad Maesemunde
31 jan 17:30 Sassenheim Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da8Wasbeek
6 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Zwemvereniging Westland Da1De Zijl
6 feb 17:20 BZ&PC Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1De Kuil
6 feb 17:40 d'ELFT Da4 - Sassenheim Da2Kerkpolder
6 feb 19:05 Z&PC De Gouwe Da4 - Z&PC Rotterdam Da4De Sniep
13 feb 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da8De Rozenburcht
13 feb 18:15 De Plas Da1 - Z&PC Rotterdam Da4De Wel
13 feb 19:30 De Reigers (SG) Da1 - BZ&PC Da3De Waterthor
13 feb 19:35 Zwemvereniging Westland Da1 - d'ELFT Da4Zwembad Maesemunde
13 feb 20:45 Sassenheim Da2 - Z&PC De Gouwe Da4Wasbeek
6 maa 17:35 Z&PC De Gouwe Da4 - Zwemvereniging Westland Da1De Sniep
6 maa 17:45 Z&PC Rotterdam Da4 - Sassenheim Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 18:40 d'ELFT Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Kerkpolder
6 maa 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - De Reigers (SG) Da1De Zijl
13 maa 16:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4De Rozenburcht
13 maa 18:15 De Plas Da1 - Sassenheim Da2De Wel
13 maa 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 - Z&PC Rotterdam Da4Zwembad Maesemunde
13 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 - d'ELFT Da4De Waterthor
20 maa 17:15 Z&PC De Gouwe Da4 - De Reigers (SG) Da1De Sniep
20 maa 17:30 BZ&PC Da3 - De Plas Da1De Kuil
20 maa 19:15 Z&PC Rotterdam Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 16:45 Sassenheim Da2 - Zwemvereniging Westland Da1Wasbeek
27 maa 16:55 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - BZ&PC Da3De Zijl
27 maa 17:25 Zwemvereniging Westland Da1 - De Plas Da1Zwembad Maesemunde
27 maa 17:45 Sassenheim Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Wasbeek
27 maa 18:00 Z&PC Rotterdam Da4 - De Reigers (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 15:00 BZ&PC Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da8De Kuil
10 apr 18:15 De Plas Da1 - Zwemvereniging Westland Da1De Wel
10 apr 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da4Overbosch
11 apr 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Sassenheim Da2De Rozenburcht
17 apr 17:20 Zwemvereniging Westland Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1Zwembad Maesemunde
17 apr 17:55 d'ELFT Da4 - BZ&PC Da3Kerkpolder
17 apr 18:15 De Plas Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da8De Wel
18 apr 17:30 Sassenheim Da2 - De Reigers (SG) Da1Wasbeek
24 apr 18:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Plas Da1De Rozenburcht
24 apr 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - d'ELFT Da4De Zijl
24 apr 19:30 De Reigers (SG) Da1 - Zwemvereniging Westland Da1De Waterthor
24 apr 20:45 BZ&PC Da3 - Z&PC De Gouwe Da4De Kuil
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:35 Z&PC De Gouwe Da4 - d'ELFT Da4 2 - 8
10 okt 19:15 Z&PC Rotterdam Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da8 12 - 8
10 okt 18:30 Sassenheim Da2 - BZ&PC Da3 10 - 2
10 okt 18:15 De Plas Da1 - De Reigers (SG) Da1 4 - 5
3 okt 18:00 d'ELFT Da4 - De Plas Da1 4 - 3
3 okt 17:20 BZ&PC Da3 - Z&PC Rotterdam Da4 4 - 8
26 sep 16:30 ZVL-1886 Tetteroo Da8 - Z&PC De Gouwe Da4 7 - 3
 
 
BZ&PC Da3
 
De Plas Da1
 
De Reigers (..
 
d'ELFT Da4
 
Sassenheim D..
 
SCOMZeehondD..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZVL-1886 Tet..
 
Zwemverenigi..
 
BZ&PC Da3 20/37/1112/1223/16/224/44 - 810/4?
De Plas Da128/11 4 - 516/113/39/130/113/217/410/4
De Reigers (SG) Da113/223/1 13/312/12?28/1110/414/1124/4
d'ELFT Da417/44 - 321/11 6/26/323/1?9/17/11
Sassenheim Da210 - 221/1118/431/10 27/313/215/1131/121/3
SCOMZeehondDuck (SG) Da131/1024/416/114/1111/4 13/329/1113/212/12
Z&PC De Gouwe Da49/1?20/32 - 88/1121/11 6/217/16/3
Z&PC Rotterdam Da416/17/1127/330/16/320/331/10 12 - 821/11
ZVL-1886 Tetteroo Da827/312/126/324/4?7/117 - 323/1 6/2
Zwemvereniging Westland Da130/127/39/113/228/1117/414/1113/331/10