De Dokkelaers H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Dokkelaers H1 - DBD H3
zaterdag 30 januari 19:15

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1DIO H126
2DBD H326
3De Dokkelaers H126
4De Zuidwesthoek H126
5DIO H223
6AquAmigos H323
7Aegir H211
8AquAmigos H221
9Hieronymus H120
10ZPC De Zeeuwse Kust H210
11SBC2000 H420
12De Warande H320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Dokkelaers H119:15DBD H3
6 febAquAmigos H218:05De Dokkelaers H1
27 febDe Dokkelaers H119:15ZPC De Zeeuwse Kust H2
6 maaHieronymus H120:40De Dokkelaers H1
13 maaDe Dokkelaers H119:15De Zuidwesthoek H1

Uitslagen

10 oktDe Dokkelaers H110 - 3SBC2000 H4
3 oktDe Warande H33 - 9De Dokkelaers H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DIO H12200623914
2DBD H32200619613
3De Dokkelaers H12200619613
4De Zuidwesthoek H12200619163
5DIO H2210131317-4
6AquAmigos H321013813-5
7Aegir H210101770
8AquAmigos H2201111011-1
9Hieronymus H1200201315-2
10ZPC De Zeeuwse Kust H210010810-2
11SBC2000 H4200201121-10
12De Warande H320020726-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 15:30 De Warande H3 - SBC2000 H4De Warande
30 jan 16:15 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
30 jan 16:30 Aegir H2 - Hieronymus H1Ir. Ottenbad
30 jan 17:05 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2De Banakker
30 jan 19:15 De Dokkelaers H1 - DBD H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
30 jan 19:15 AquAmigos H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad Olympia
6 feb 14:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1Zwembad de Wisselaar
6 feb 16:45 DBD H3 - De Warande H3ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 18:05 AquAmigos H2 - De Dokkelaers H1Zwembad Olympia
6 feb 19:55 Hieronymus H1 - AquAmigos H3Zwembad De Stok
6 feb 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Aegir H2LACO zwembad Hoogerheide
6 feb 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DIO Etten Leur H2Vrijburgbad Vlissingen
27 feb 14:15 SBC2000 H4 - DBD H3Zwembad de Wisselaar
27 feb 15:30 De Warande H3 - AquAmigos H2De Warande
27 feb 16:15 DIO Etten Leur H1 - Aegir H2De Banakker
27 feb 17:05 DIO Etten Leur H2 - Hieronymus H1De Banakker
27 feb 18:35 AquAmigos H3 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
27 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
6 maa 16:15 DIO Etten Leur H1 - DBD H3De Banakker
6 maa 17:05 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
6 maa 17:30 Aegir H2 - AquAmigos H3Ir. Ottenbad
6 maa 19:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Warande H3Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 20:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
6 maa 20:40 Hieronymus H1 - De Dokkelaers H1Zwembad De Stok
13 maa 14:15 SBC2000 H4 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad de Wisselaar
13 maa 16:00 Aegir H2 - DIO Etten Leur H2Ir. Ottenbad
13 maa 16:15 DBD H3 - AquAmigos H2ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 17:20 De Warande H3 - Hieronymus H1De Warande
13 maa 18:30 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
13 maa 19:15 De Dokkelaers H1 - De Zuidwesthoek H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
20 maa 16:30 Aegir H2 - De Dokkelaers H1Ir. Ottenbad
20 maa 18:05 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
20 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DBD H3Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 19:10 Hieronymus H1 - SBC2000 H4Zwembad De Stok
20 maa 20:00 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
20 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H3LACO zwembad Hoogerheide
27 maa 15:30 DIO Etten Leur H2 - De Dokkelaers H1De Banakker
27 maa 17:45 Aegir H2 - De Warande H3Ir. Ottenbad
27 maa 19:55 Hieronymus H1 - DBD H3Zwembad De Stok
10 apr 15:00 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1Zwembad de Wisselaar
10 apr 16:15 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2De Banakker
10 apr 17:20 De Warande H3 - Aegir H2De Warande
10 apr 17:55 AquAmigos H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad Olympia
10 apr 18:45 DBD H3 - Hieronymus H1ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 19:15 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
17 apr 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DIO Etten Leur H1Vrijburgbad Vlissingen
17 apr 16:30 Aegir H2 - SBC2000 H4Ir. Ottenbad
17 apr 19:10 Hieronymus H1 - AquAmigos H2Zwembad De Stok
17 apr 19:15 AquAmigos H3 - De Warande H3Zwembad Olympia
17 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DBD H3LACO zwembad Hoogerheide
24 apr 14:15 SBC2000 H4 - AquAmigos H3Zwembad de Wisselaar
24 apr 16:30 De Warande H3 - DIO Etten Leur H2De Warande
24 apr 17:00 DBD H3 - Aegir H2ZIB Zwemcentrum Best BV
24 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Hieronymus H1Vrijburgbad Vlissingen
24 apr 18:30 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
24 apr 19:10 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Hieronymus H1 9 - 8
10 okt 19:20 AquAmigos H3 - AquAmigos H2 4 - 3
10 okt 18:30 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H4 10 - 3
10 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - DBD H3 2 - 9
10 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Warande H3 17 - 4
3 okt 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Zuidwesthoek H1 8 - 10
3 okt 19:10 Hieronymus H1 - DIO Etten Leur H1 5 - 6
3 okt 18:50 DBD H3 - AquAmigos H3 10 - 4
3 okt 18:10 AquAmigos H2 - Aegir H2 7 - 7
3 okt 17:30 De Warande H3 - De Dokkelaers H1 3 - 9
3 okt 14:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2 8 - 11
 
 
Aegir H2
 
AquAmigos H2
 
AquAmigos H3
 
DBD H3
 
De Dokkelaer..
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO Etten Le..
 
DIO Etten Le..
 
Hieronymus H..
 
SBC2000 H4
 
ZPC De Zeeuw..
 
Aegir H2 ?6/3?20/327/3??13/330/117/4?
AquAmigos H27 - 7 ??6/2?24/420/3??6/310/4
AquAmigos H3?4 - 3 ??17/427/213/320/3??30/1
DBD H324/413/310 - 4 ?6/2???10/4??
De Dokkelaers H1??10/430/1 ?13/324/4??10 - 327/2
De Warande H310/427/2??3 - 9 ??24/413/330/1?
De Zuidwesthoek H16/2??17/4?20/3 ??9 - 8??
DIO Etten Leur H127/2??6/3?17 - 430/1 10/4???
DIO Etten Leur H2?30/1?2 - 927/3?6/3? 27/2??
Hieronymus H1?17/46/227/36/3??5 - 6? 20/3?
SBC2000 H4??24/427/2??10/46/28 - 11? 13/3
ZPC De Zeeuwse Kust H2???20/3?6/38 - 1017/46/224/4?