Hieronymus H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Hieronymus H1 - Aegir H2
zaterdag 24 oktober 19:55
Zwembad De Stok Roosendaal

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1DIO H126
2DBD H326
3De Dokkelaers H126
4De Zuidwesthoek H126
5DIO H223
6AquAmigos H323
7Aegir H211
8AquAmigos H221
9Hieronymus H120
10ZPC De Zeeuwse Kust H210
11SBC2000 H420
12De Warande H320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 oktHieronymus H119:55Aegir H2
31 oktAquAmigos H318:05Hieronymus H1
7 novHieronymus H119:10DIO Etten Leur H2
14 novDe Dokkelaers H119:15Hieronymus H1
21 novHieronymus H119:25De Warande H3

Uitslagen

10 oktDe Zuidwesthoek H19 - 8Hieronymus H1
3 oktHieronymus H15 - 6DIO Etten Leur H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DIO H12200623914
2DBD H32200619613
3De Dokkelaers H12200619613
4De Zuidwesthoek H12200619163
5DIO H2210131317-4
6AquAmigos H321013813-5
7Aegir H210101770
8AquAmigos H2201111011-1
9Hieronymus H1200201315-2
10ZPC De Zeeuwse Kust H210010810-2
11SBC2000 H4200201121-10
12De Warande H320020726-19
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 14:15 SBC2000 H4 - De Warande H3Zwembad de Wisselaar
24 okt 16:15 DBD H3 - De Dokkelaers H1ZIB Zwemcentrum Best BV
24 okt 18:15 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
24 okt 18:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - AquAmigos H3Vrijburgbad Vlissingen
24 okt 19:55 Hieronymus H1 - Aegir H2Zwembad De Stok
24 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1LACO zwembad Hoogerheide
31 okt 16:15 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H4De Banakker
31 okt 16:30 Aegir H2 - De Zuidwesthoek H1Ir. Ottenbad
31 okt 17:05 DIO Etten Leur H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Banakker
31 okt 17:10 De Warande H3 - DBD H3De Warande
31 okt 18:05 AquAmigos H3 - Hieronymus H1Zwembad Olympia
31 okt 18:30 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
7 nov 16:30 Aegir H2 - DIO Etten Leur H1Ir. Ottenbad
7 nov 18:05 AquAmigos H2 - De Warande H3Zwembad Olympia
7 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Dokkelaers H1Vrijburgbad Vlissingen
7 nov 18:50 DBD H3 - SBC2000 H4ZIB Zwemcentrum Best BV
7 nov 19:10 Hieronymus H1 - DIO Etten Leur H2Zwembad De Stok
7 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H3LACO zwembad Hoogerheide
14 nov 14:15 SBC2000 H4 - AquAmigos H2Zwembad de Wisselaar
14 nov 18:00 De Warande H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Warande
14 nov 18:50 DBD H3 - DIO Etten Leur H1ZIB Zwemcentrum Best BV
14 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - Hieronymus H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
14 nov 19:15 AquAmigos H3 - Aegir H2Zwembad Olympia
14 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2LACO zwembad Hoogerheide
21 nov 16:15 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H3De Banakker
21 nov 17:05 DIO Etten Leur H2 - Aegir H2De Banakker
21 nov 18:05 AquAmigos H2 - DBD H3Zwembad Olympia
21 nov 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - SBC2000 H4Vrijburgbad Vlissingen
21 nov 19:25 Hieronymus H1 - De Warande H3Zwembad De Stok
21 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - De Dokkelaers H1LACO zwembad Hoogerheide
28 nov 14:15 SBC2000 H4 - Hieronymus H1Zwembad de Wisselaar
28 nov 15:30 De Warande H3 - De Zuidwesthoek H1De Warande
28 nov 16:15 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2De Banakker
28 nov 17:05 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H3De Banakker
28 nov 17:15 DBD H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2ZIB Zwemcentrum Best BV
28 nov 19:15 De Dokkelaers H1 - Aegir H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
5 dec 16:15 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1De Banakker
5 dec 19:15 AquAmigos H3 - De Dokkelaers H1Zwembad Olympia
5 dec 20:15 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H4LACO zwembad Hoogerheide
12 dec 14:15 SBC2000 H4 - Aegir H2Zwembad de Wisselaar
12 dec 15:30 DIO Etten Leur H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Banakker
12 dec 16:30 De Warande H3 - AquAmigos H3De Warande
12 dec 18:15 AquAmigos H2 - Hieronymus H1Zwembad Olympia
12 dec 18:20 DBD H3 - De Zuidwesthoek H1ZIB Zwemcentrum Best BV
12 dec 20:00 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
19 dec 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - AquAmigos H2Vrijburgbad Vlissingen
9 jan 16:15 DIO Etten Leur H1 - De Dokkelaers H1De Banakker
9 jan 16:30 Aegir H2 - DBD H3Ir. Ottenbad
9 jan 17:05 DIO Etten Leur H2 - De Warande H3De Banakker
9 jan 18:30 AquAmigos H3 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
9 jan 19:30 Hieronymus H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad De Stok
9 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2LACO zwembad Hoogerheide
16 jan 16:15 DIO Etten Leur H1 - Hieronymus H1De Banakker
16 jan 16:30 Aegir H2 - AquAmigos H2Ir. Ottenbad
16 jan 17:05 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H4De Banakker
16 jan 18:30 De Dokkelaers H1 - De Warande H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
16 jan 19:15 AquAmigos H3 - DBD H3Zwembad Olympia
16 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2LACO zwembad Hoogerheide
23 jan 14:15 SBC2000 H4 - De Dokkelaers H1Zwembad de Wisselaar
23 jan 15:30 De Warande H3 - DIO Etten Leur H1De Warande
23 jan 17:40 DBD H3 - DIO Etten Leur H2ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 18:40 Hieronymus H1 - De Zuidwesthoek H1Zwembad De Stok
23 jan 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Aegir H2Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 20:00 AquAmigos H2 - AquAmigos H3Zwembad Olympia
30 jan 15:30 De Warande H3 - SBC2000 H4De Warande
30 jan 16:15 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
30 jan 16:30 Aegir H2 - Hieronymus H1Ir. Ottenbad
30 jan 17:05 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2De Banakker
30 jan 19:15 AquAmigos H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad Olympia
30 jan 19:15 De Dokkelaers H1 - DBD H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
6 feb 14:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1Zwembad de Wisselaar
6 feb 16:45 DBD H3 - De Warande H3ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 18:05 AquAmigos H2 - De Dokkelaers H1Zwembad Olympia
6 feb 19:55 Hieronymus H1 - AquAmigos H3Zwembad De Stok
6 feb 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Aegir H2LACO zwembad Hoogerheide
6 feb 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DIO Etten Leur H2Vrijburgbad Vlissingen
27 feb 14:15 SBC2000 H4 - DBD H3Zwembad de Wisselaar
27 feb 15:30 De Warande H3 - AquAmigos H2De Warande
27 feb 16:15 DIO Etten Leur H1 - Aegir H2De Banakker
27 feb 17:05 DIO Etten Leur H2 - Hieronymus H1De Banakker
27 feb 18:35 AquAmigos H3 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
27 feb 19:15 De Dokkelaers H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
6 maa 16:15 DIO Etten Leur H1 - DBD H3De Banakker
6 maa 17:05 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
6 maa 17:30 Aegir H2 - AquAmigos H3Ir. Ottenbad
6 maa 19:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Warande H3Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 20:15 AquAmigos H2 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
6 maa 20:40 Hieronymus H1 - De Dokkelaers H1Zwembad De Stok
13 maa 14:15 SBC2000 H4 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad de Wisselaar
13 maa 16:00 Aegir H2 - DIO Etten Leur H2Ir. Ottenbad
13 maa 16:15 DBD H3 - AquAmigos H2ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 17:20 De Warande H3 - Hieronymus H1De Warande
13 maa 18:30 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
13 maa 19:15 De Dokkelaers H1 - De Zuidwesthoek H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
20 maa 16:30 Aegir H2 - De Dokkelaers H1Ir. Ottenbad
20 maa 18:05 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
20 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DBD H3Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 19:10 Hieronymus H1 - SBC2000 H4Zwembad De Stok
20 maa 20:00 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
20 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H3LACO zwembad Hoogerheide
27 maa 15:30 DIO Etten Leur H2 - De Dokkelaers H1De Banakker
27 maa 17:45 Aegir H2 - De Warande H3Ir. Ottenbad
27 maa 19:55 Hieronymus H1 - DBD H3Zwembad De Stok
10 apr 15:00 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1Zwembad de Wisselaar
10 apr 16:15 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2De Banakker
10 apr 17:20 De Warande H3 - Aegir H2De Warande
10 apr 17:55 AquAmigos H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad Olympia
10 apr 18:45 DBD H3 - Hieronymus H1ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 19:15 De Dokkelaers H1 - AquAmigos H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
17 apr 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DIO Etten Leur H1Vrijburgbad Vlissingen
17 apr 16:30 Aegir H2 - SBC2000 H4Ir. Ottenbad
17 apr 19:10 Hieronymus H1 - AquAmigos H2Zwembad De Stok
17 apr 19:15 AquAmigos H3 - De Warande H3Zwembad Olympia
17 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DBD H3LACO zwembad Hoogerheide
24 apr 14:15 SBC2000 H4 - AquAmigos H3Zwembad de Wisselaar
24 apr 16:30 De Warande H3 - DIO Etten Leur H2De Warande
24 apr 17:00 DBD H3 - Aegir H2ZIB Zwemcentrum Best BV
24 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Hieronymus H1Vrijburgbad Vlissingen
24 apr 18:30 De Dokkelaers H1 - DIO Etten Leur H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
24 apr 19:10 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Hieronymus H1 9 - 8
10 okt 19:20 AquAmigos H3 - AquAmigos H2 4 - 3
10 okt 18:30 De Dokkelaers H1 - SBC2000 H4 10 - 3
10 okt 16:20 DIO Etten Leur H2 - DBD H3 2 - 9
10 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - De Warande H3 17 - 4
3 okt 20:30 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Zuidwesthoek H1 8 - 10
3 okt 19:10 Hieronymus H1 - DIO Etten Leur H1 5 - 6
3 okt 18:50 DBD H3 - AquAmigos H3 10 - 4
3 okt 18:10 AquAmigos H2 - Aegir H2 7 - 7
3 okt 17:30 De Warande H3 - De Dokkelaers H1 3 - 9
3 okt 14:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2 8 - 11
 
 
Aegir H2
 
AquAmigos H2
 
AquAmigos H3
 
DBD H3
 
De Dokkelaer..
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO Etten Le..
 
DIO Etten Le..
 
Hieronymus H..
 
SBC2000 H4
 
ZPC De Zeeuw..
 
Aegir H2 16/16/39/120/327/331/107/1113/330/117/4?
AquAmigos H27 - 7 23/121/116/27/1124/420/324/1012/126/310/4
AquAmigos H314/114 - 3 16/15/1217/427/213/320/331/109/130/1
DBD H324/413/310 - 4 24/106/212/1214/1123/110/47/1128/11
De Dokkelaers H128/1131/1010/430/1 16/113/324/412/1214/1110 - 327/2
De Warande H310/427/212/1231/103 - 9 28/1123/124/413/330/114/11
De Zuidwesthoek H16/29/17/1117/421/1120/3 24/1014/119 - 85/1216/1
DIO Etten Leur H127/228/1121/116/39/117 - 430/1 10/416/131/1012/12
DIO Etten Leur H221/1130/128/112 - 927/39/16/35/12 27/216/131/10
Hieronymus H124/1017/46/227/36/321/1123/15 - 67/11 20/39/1
SBC2000 H412/1214/1124/427/223/124/1010/46/28 - 1128/11 13/3
ZPC De Zeeuwse Kust H223/119/1224/1020/37/116/38 - 1017/46/224/421/11