Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Hieronymus/De Krabben h2 - ZVDO'74 H2
zaterdag 3 oktober 20:15
De Schelp Bergen op zoom

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Arethusa H400
2Hieronymus H200
3OZC'57 H100
4TRB-RES H100
5De Vennen H300
6De Vennen H400
7De Warande H400
8De Dokkelaers H200
9ZVDO'74 H200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktHieronymus/De Krabben h220:15ZVDO'74 H2
10 oktDe Warande H417:10Hieronymus/De Krabben h2
24 oktHieronymus/De Krabben h219:10Arethusa H4
14 novDe Vennen H321:10Hieronymus/De Krabben h2
21 novHieronymus/De Krabben h218:40De Vennen H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Arethusa H400000000
2Hieronymus H200000000
3OZC'57 H100000000
4TRB-RES H100000000
5De Vennen H300000000
6De Vennen H400000000
7De Warande H400000000
8De Dokkelaers H200000000
9ZVDO'74 H200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:00 De Vennen H4 - De Vennen H3De Vennen
3 okt 20:15 Hieronymus/De Krabben h2 - ZVDO'74 H2De Schelp
4 okt 19:45 TRB-RES H1 - Arethusa H4Drieburcht
10 okt 17:10 De Warande H4 - Hieronymus/De Krabben h2De Warande
10 okt 18:45 ZVDO'74 H2 - De Vennen H4Optisport AquaAltena
10 okt 19:00 De Vennen H3 - De Dokkelaers H2De Vennen
17 okt 19:15 De Dokkelaers H2 - De Vennen H4Laco sportcentrum Hilvarenbeek
24 okt 17:30 OZC'57 H1 - De Vennen H3Zwembad den Donk
24 okt 18:25 De Warande H4 - ZVDO'74 H2De Warande
24 okt 19:10 Hieronymus/De Krabben h2 - Arethusa H4Zwembad De Stok
31 okt 17:20 De Vennen H3 - TRB-RES H1De Vennen
31 okt 18:30 Arethusa H4 - De Warande H4Golfbad Oss
31 okt 19:00 De Vennen H4 - OZC'57 H1De Vennen
31 okt 20:30 ZVDO'74 H2 - De Dokkelaers H2Optisport AquaAltena
7 nov 17:30 OZC'57 H1 - De Dokkelaers H2Zwembad den Donk
7 nov 19:15 Arethusa H4 - ZVDO'74 H2Golfbad Oss
8 nov 19:45 TRB-RES H1 - De Vennen H4Drieburcht
14 nov 17:30 ZVDO'74 H2 - OZC'57 H1Optisport AquaAltena
14 nov 18:30 De Dokkelaers H2 - TRB-RES H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
14 nov 21:10 De Vennen H3 - Hieronymus/De Krabben h2De Vennen
21 nov 17:20 De Warande H4 - De Vennen H3De Warande
21 nov 18:40 Hieronymus/De Krabben h2 - De Vennen H4Zwembad De Stok
22 nov 17:45 TRB-RES H1 - OZC'57 H1Drieburcht
28 nov 16:20 De Vennen H3 - Arethusa H4De Vennen
28 nov 18:30 ZVDO'74 H2 - TRB-RES H1Optisport AquaAltena
28 nov 18:30 De Dokkelaers H2 - Hieronymus/De Krabben h2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
28 nov 19:00 De Vennen H4 - De Warande H4De Vennen
5 dec 17:20 De Warande H4 - De Dokkelaers H2De Warande
12 dec 18:30 De Dokkelaers H2 - Arethusa H4Laco sportcentrum Hilvarenbeek
12 dec 19:00 OZC'57 H1 - De Warande H4Zwembad den Donk
13 dec 19:45 TRB-RES H1 - Hieronymus/De Krabben h2Drieburcht
19 dec 17:45 Arethusa H4 - De Vennen H4Golfbad Oss
9 jan 16:20 De Warande H4 - TRB-RES H1De Warande
9 jan 18:15 ZVDO'74 H2 - De Vennen H3Optisport AquaAltena
9 jan 18:30 Arethusa H4 - OZC'57 H1Golfbad Oss
16 jan 18:00 Arethusa H4 - TRB-RES H1Golfbad Oss
16 jan 18:10 De Vennen H3 - De Vennen H4De Vennen
16 jan 18:45 ZVDO'74 H2 - Hieronymus/De Krabben h2Optisport AquaAltena
23 jan 17:40 De Vennen H4 - ZVDO'74 H2De Vennen
23 jan 18:30 De Dokkelaers H2 - De Vennen H3Laco sportcentrum Hilvarenbeek
23 jan 20:15 Hieronymus/De Krabben h2 - De Warande H4De Schelp
30 jan 16:45 ZVDO'74 H2 - De Warande H4Optisport AquaAltena
30 jan 19:50 De Vennen H4 - De Dokkelaers H2De Vennen
30 jan 21:30 De Vennen H3 - OZC'57 H1De Vennen
6 feb 16:20 De Warande H4 - Arethusa H4De Warande
6 feb 18:30 De Dokkelaers H2 - ZVDO'74 H2Laco sportcentrum Hilvarenbeek
6 feb 19:00 OZC'57 H1 - De Vennen H4Zwembad den Donk
6 feb 20:00 TRB-RES H1 - De Vennen H3Drieburcht
20 feb 18:45 Arethusa H4 - Hieronymus/De Krabben h2Golfbad Oss
27 feb 18:30 De Dokkelaers H2 - OZC'57 H1Laco sportcentrum Hilvarenbeek
27 feb 19:00 De Vennen H4 - TRB-RES H1De Vennen
27 feb 19:45 ZVDO'74 H2 - Arethusa H4Optisport AquaAltena
6 maa 17:30 OZC'57 H1 - ZVDO'74 H2Zwembad den Donk
6 maa 19:55 Hieronymus/De Krabben h2 - De Vennen H3Zwembad De Stok
7 maa 20:15 TRB-RES H1 - De Dokkelaers H2Drieburcht
13 maa 17:30 OZC'57 H1 - TRB-RES H1Zwembad den Donk
13 maa 18:30 De Vennen H4 - Hieronymus/De Krabben h2De Vennen
13 maa 19:20 De Vennen H3 - De Warande H4De Vennen
20 maa 18:15 De Warande H4 - De Vennen H4De Warande
20 maa 19:15 Arethusa H4 - De Vennen H3Golfbad Oss
20 maa 20:15 TRB-RES H1 - ZVDO'74 H2Drieburcht
20 maa 20:15 Hieronymus/De Krabben h2 - De Dokkelaers H2De Schelp
27 maa 19:10 Hieronymus/De Krabben h2 - OZC'57 H1Zwembad De Stok
10 apr 17:10 De Vennen H4 - Arethusa H4De Vennen
10 apr 18:30 De Dokkelaers H2 - De Warande H4Laco sportcentrum Hilvarenbeek
10 apr 19:00 OZC'57 H1 - Hieronymus/De Krabben h2Zwembad den Donk
17 apr 17:10 De Warande H4 - OZC'57 H1De Warande
17 apr 19:15 Arethusa H4 - De Dokkelaers H2Golfbad Oss
17 apr 20:15 Hieronymus/De Krabben h2 - TRB-RES H1De Schelp
24 apr 17:30 OZC'57 H1 - Arethusa H4Zwembad den Donk
24 apr 18:20 De Vennen H3 - ZVDO'74 H2De Vennen
24 apr 20:45 TRB-RES H1 - De Warande H4Drieburcht
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Arethusa H4
 
De Dokkelaer..
 
De Vennen H3
 
De Vennen H4
 
De Warande H..
 
Hieronymus/D..
 
OZC'57 H1
 
TRB-RES H1
 
ZVDO'74 H2
 
Arethusa H4 17/420/319/1231/1020/29/116/17/11
De Dokkelaers H212/12 23/117/1010/428/1127/214/116/2
De Vennen H328/1110/10 16/113/314/1130/131/1024/4
De Vennen H410/430/13/10 28/1113/331/1027/223/1
De Warande H46/25/1221/1120/3 10/1017/49/124/10
Hieronymus/De Krabben h224/1020/36/321/1123/1 27/317/43/10
OZC'57 H124/47/1124/106/212/1210/4 13/36/3
TRB-RES H14/107/36/28/1124/413/1222/11 20/3
ZVDO'74 H227/231/109/110/1030/116/114/1128/11