SBC2000 Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC De Zeeuwse Kust Da100
2Lutra Da100
3Nayade Da100
4PSV Da300
5TRB-RES Da100
6De Treffers Da100
7De Warande Da100
8SWNZ (SG) Da100
9SBC2000 Da100
10HZPC Da100
11Hellas-Glana Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSBC2000 Da115:00Hellas-Glana Da1
10 oktHZPC Da117:45SBC2000 Da1
24 oktSBC2000 Da116:00Lutra Da1
31 oktPSV Da315:35SBC2000 Da1
7 novDe Warande Da116:20SBC2000 Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC De Zeeuwse Kust Da100000000
2Lutra Da100000000
3Nayade Da100000000
4PSV Da300000000
5TRB-RES Da100000000
6De Treffers Da100000000
7De Warande Da100000000
8SWNZ (SG) Da100000000
9SBC2000 Da100000000
10HZPC Da100000000
11Hellas-Glana Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 15:00 [Concept]SBC2000 Da1 - Hellas-Glana Da1Zwembad de Wisselaar
3 okt 16:20 [Concept]De Warande Da1 - Nayade Da1De Warande
3 okt 18:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - De Treffers Da1Vrijburgbad Vlissingen
3 okt 18:30 [Concept]Lutra Da1 - HZPC Da1Recreatiebad De Wissen
4 okt 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 - SWNZ (SG) Da1Drieburcht
10 okt 15:35 [Concept]PSV Da3 - Lutra Da1De Tongelreep
10 okt 17:45 [Concept]HZPC Da1 - SBC2000 Da1Zwembad De Berkel
10 okt 19:30 [Concept]Hellas-Glana Da1 - De Warande Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
11 okt 15:15 Nayade Da1 - TRB-RES Da1Sportcentrum voor studenten
11 okt 17:15 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Zwembad Molenheide
24 okt 16:00 [Concept]SBC2000 Da1 - Lutra Da1Zwembad de Wisselaar
24 okt 16:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Nayade Da1Vrijburgbad Vlissingen
24 okt 18:30 [Concept]De Treffers Da1 - PSV Da3Combibad Kwekkelstijn
24 okt 19:10 [Concept]De Warande Da1 - HZPC Da1De Warande
25 okt 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 - Hellas-Glana Da1Drieburcht
31 okt 15:35 [Concept]PSV Da3 - SBC2000 Da1De Tongelreep
31 okt 17:00 [Concept]HZPC Da1 - TRB-RES Da1Zwembad De Berkel
31 okt 18:30 [Concept]Hellas-Glana Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
31 okt 19:00 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - De Treffers Da1Zwembad Molenheide
31 okt 19:15 [Concept]Lutra Da1 - De Warande Da1Recreatiebad De Wissen
7 nov 16:20 [Concept]De Warande Da1 - SBC2000 Da1De Warande
7 nov 17:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - HZPC Da1Vrijburgbad Vlissingen
7 nov 18:00 [Concept]De Treffers Da1 - Nayade Da1Combibad Kwekkelstijn
8 nov 16:15 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - PSV Da3Zwembad Molenheide
8 nov 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 - Lutra Da1Drieburcht
14 nov 15:00 [Concept]SBC2000 Da1 - TRB-RES Da1Zwembad de Wisselaar
14 nov 16:00 [Concept]Nayade Da1 - SWNZ (SG) Da1Sportcentrum voor studenten
14 nov 17:15 [Concept]Hellas-Glana Da1 - De Treffers Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
14 nov 18:30 [Concept]Lutra Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Recreatiebad De Wissen
14 nov 19:00 [Concept]PSV Da3 - De Warande Da1De Tongelreep
21 nov 17:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - SBC2000 Da1Vrijburgbad Vlissingen
21 nov 18:15 [Concept]Nayade Da1 - PSV Da3Sportcentrum voor studenten
21 nov 21:30 [Concept]De Treffers Da1 - HZPC Da1Combibad Kwekkelstijn
22 nov 16:15 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - Hellas-Glana Da1Zwembad Molenheide
22 nov 17:00 [Concept]TRB-RES Da1 - De Warande Da1Drieburcht
28 nov 17:10 [Concept]De Warande Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1De Warande
28 nov 18:00 [Concept]Hellas-Glana Da1 - Nayade Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
28 nov 18:30 [Concept]Lutra Da1 - De Treffers Da1Recreatiebad De Wissen
28 nov 19:15 [Concept]HZPC Da1 - SWNZ (SG) Da1Zwembad De Berkel
29 nov 19:30 [Concept]PSV Da3 - TRB-RES Da1De Tongelreep
5 dec 16:30 [Concept]Hellas-Glana Da1 - PSV Da3Combibad De Nieuwe Hateboer
6 dec 17:00 [Concept]De Treffers Da1 - SBC2000 Da1Combibad Kwekkelstijn
6 dec 19:30 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - Lutra Da1Zwembad Molenheide
12 dec 15:00 [Concept]SBC2000 Da1 - SWNZ (SG) Da1Zwembad de Wisselaar
12 dec 15:30 [Concept]De Warande Da1 - De Treffers Da1De Warande
12 dec 17:00 [Concept]HZPC Da1 - Hellas-Glana Da1Zwembad De Berkel
12 dec 18:30 [Concept]Lutra Da1 - Nayade Da1Recreatiebad De Wissen
12 dec 19:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - PSV Da3Vrijburgbad Vlissingen
19 dec 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - TRB-RES Da1Vrijburgbad Vlissingen
9 jan 14:45 [Concept]PSV Da3 - HZPC Da1De Tongelreep
9 jan 18:00 [Concept]Hellas-Glana Da1 - Lutra Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
9 jan 18:30 [Concept]Nayade Da1 - SBC2000 Da1Sportcentrum voor studenten
9 jan 19:00 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - De Warande Da1Zwembad Molenheide
9 jan 21:30 [Concept]De Treffers Da1 - TRB-RES Da1Combibad Kwekkelstijn
16 jan 16:30 [Concept]Nayade Da1 - De Warande Da1Sportcentrum voor studenten
16 jan 17:00 [Concept]HZPC Da1 - Lutra Da1Zwembad De Berkel
16 jan 17:15 [Concept]Hellas-Glana Da1 - SBC2000 Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
17 jan 16:00 [Concept]De Treffers Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Combibad Kwekkelstijn
17 jan 16:15 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - TRB-RES Da1Zwembad Molenheide
23 jan 16:20 [Concept]De Warande Da1 - Hellas-Glana Da1De Warande
23 jan 18:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - SWNZ (SG) Da1Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 18:30 [Concept]Lutra Da1 - PSV Da3Recreatiebad De Wissen
23 jan 19:15 [Concept]SBC2000 Da1 - HZPC Da1Zwembad de Wisselaar
24 jan 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 - Nayade Da1Drieburcht
30 jan 17:15 [Concept]Hellas-Glana Da1 - TRB-RES Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
30 jan 18:45 [Concept]HZPC Da1 - De Warande Da1Zwembad De Berkel
30 jan 19:05 [Concept]Nayade Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Sportcentrum voor studenten
30 jan 19:15 [Concept]Lutra Da1 - SBC2000 Da1Recreatiebad De Wissen
30 jan 19:55 [Concept]PSV Da3 - De Treffers Da1De Tongelreep
6 feb 15:00 [Concept]SBC2000 Da1 - PSV Da3Zwembad de Wisselaar
6 feb 18:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Hellas-Glana Da1Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 19:15 [Concept]De Warande Da1 - Lutra Da1De Warande
6 feb 20:30 [Concept]De Treffers Da1 - SWNZ (SG) Da1Combibad Kwekkelstijn
7 feb 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 - HZPC Da1Drieburcht
27 feb 16:00 [Concept]SBC2000 Da1 - De Warande Da1Zwembad de Wisselaar
27 feb 17:00 [Concept]HZPC Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Zwembad De Berkel
27 feb 17:45 [Concept]Lutra Da1 - TRB-RES Da1Recreatiebad De Wissen
27 feb 18:00 [Concept]Nayade Da1 - De Treffers Da1Sportcentrum voor studenten
28 feb 14:10 [Concept]PSV Da3 - SWNZ (SG) Da1Sportcentrum voor studenten
6 maa 15:30 [Concept]De Warande Da1 - PSV Da3De Warande
6 maa 17:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Lutra Da1Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 20:30 [Concept]De Treffers Da1 - Hellas-Glana Da1Combibad Kwekkelstijn
7 maa 16:15 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - Nayade Da1Zwembad Molenheide
7 maa 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 - SBC2000 Da1Drieburcht
13 maa 15:00 [Concept]SBC2000 Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Zwembad de Wisselaar
13 maa 16:20 [Concept]De Warande Da1 - TRB-RES Da1De Warande
13 maa 17:45 [Concept]HZPC Da1 - De Treffers Da1Zwembad De Berkel
13 maa 18:00 [Concept]Hellas-Glana Da1 - SWNZ (SG) Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 20:30 [Concept]PSV Da3 - Nayade Da1De Tongelreep
20 maa 16:45 [Concept]Nayade Da1 - Hellas-Glana Da1Sportcentrum voor studenten
20 maa 19:15 [Concept]ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - De Warande Da1Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 20:30 [Concept]De Treffers Da1 - Lutra Da1Combibad Kwekkelstijn
21 maa 17:15 [Concept]TRB-RES Da1 - PSV Da3Drieburcht
21 maa 17:15 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - HZPC Da1Zwembad Molenheide
27 maa 17:00 Nayade Da1 - HZPC Da1Sportcentrum voor studenten
10 apr 18:00 [Concept]HZPC Da1 - Nayade Da1Zwembad De Berkel
10 apr 19:15 [Concept]SBC2000 Da1 - De Treffers Da1Zwembad de Wisselaar
10 apr 19:15 [Concept]Lutra Da1 - SWNZ (SG) Da1Recreatiebad De Wissen
11 apr 13:20 [Concept]PSV Da3 - Hellas-Glana Da1Sportcentrum voor studenten
11 apr 17:15 [Concept]TRB-RES Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Drieburcht
17 apr 14:20 [Concept]PSV Da3 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1De Tongelreep
17 apr 16:00 [Concept]De Treffers Da1 - De Warande Da1Combibad Kwekkelstijn
17 apr 16:30 [Concept]Hellas-Glana Da1 - HZPC Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
17 apr 18:00 [Concept]Nayade Da1 - Lutra Da1Sportcentrum voor studenten
18 apr 17:00 [Concept]SWNZ (SG) Da1 - SBC2000 Da1Zwembad Molenheide
24 apr 15:30 [Concept]De Warande Da1 - SWNZ (SG) Da1De Warande
24 apr 16:00 [Concept]SBC2000 Da1 - Nayade Da1Zwembad de Wisselaar
24 apr 17:00 [Concept]Lutra Da1 - Hellas-Glana Da1Recreatiebad De Wissen
24 apr 17:30 [Concept]HZPC Da1 - PSV Da3Zwembad De Berkel
25 apr 18:00 [Concept]TRB-RES Da1 - De Treffers Da1Drieburcht
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Treffers ..
 
De Warande D..
 
Hellas-Glana..
 
HZPC Da1
 
Lutra Da1
 
Nayade Da1
 
PSV Da3
 
SBC2000 Da1
 
SWNZ (SG) Da..
 
TRB-RES Da1
 
ZPC De Zeeuw..
 
De Treffers Da1 17/46/321/1120/37/1124/106/126/29/117/1
De Warande Da112/12 23/124/106/23/106/37/1124/413/328/11
Hellas-Glana Da114/1110/10 17/49/128/115/1216/113/330/131/10
HZPC Da113/330/112/12 16/110/424/410/1028/1131/1027/2
Lutra Da128/1131/1024/43/10 12/1223/130/110/427/214/11
Nayade Da127/216/120/327/317/4 21/119/114/1111/1030/1
PSV Da330/114/1111/49/110/1014/3 31/1028/229/1117/4
SBC2000 Da110/427/23/1023/124/1024/46/2 12/1214/1113/3
SWNZ (SG) Da131/109/122/1121/36/127/38/1118/4 17/111/10
TRB-RES Da125/422/1125/107/28/1124/121/37/34/10 11/4
ZPC De Zeeuwse Kust Da13/1020/36/27/116/324/1012/1221/1123/119/12