Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
Hieronymus DG1 - SBC2000 DG1
zaterdag 24 oktober 18:30
Zwembad De Stok Roosendaal

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZVDO'74 DG126
2De Treffers DG126
3TRB-RES DG126
4ZPC De Zeeuwse Kust DG123
5De Krabben DG123
6Arethusa DG123
7Zeester-Meerval DG123
8De Schelde DG123
9SBC2000 DG123
10De Warande DG120
11AquAmigos DG120
12Hieronymus DG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 oktHieronymus DG118:30SBC2000 DG1
31 oktDe Warande DG116:20Hieronymus DG1
7 novHieronymus DG118:30Zeester-Meerval DG1
14 novDe Treffers DG118:45Hieronymus DG1
21 novHieronymus DG118:00AquAmigos DG1

Uitslagen

10 oktDe Krabben DG124 - 7Hieronymus DG1
3 oktHieronymus DG11 - 16ZVDO'74 DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVDO'74 DG12200627225
2De Treffers DG122006291316
3TRB-RES DG12200622814
4ZPC De Zeeuwse Kust DG12101317143
5De Krabben DG121013301812
6Arethusa DG1210131721-4
7Zeester-Meerval DG12101322202
8De Schelde DG12101318171
9SBC2000 DG1210131118-7
10De Warande DG1200201221-9
11AquAmigos DG1200201031-21
12Hieronymus DG120020840-32
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1Vrijburgbad Vlissingen
24 okt 17:30 De Schelde DG1 - De Treffers DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 okt 17:45 Arethusa DG1 - AquAmigos DG1Golfbad Oss
24 okt 18:30 Hieronymus DG1 - SBC2000 DG1Zwembad De Stok
24 okt 18:45 De Krabben DG1 - ZVDO'74 DG1De Schelp
25 okt 17:15 TRB-RES DG1 - Zeester-Meerval DG1Drieburcht
31 okt 14:15 SBC2000 DG1 - De Krabben DG1Zwembad de Wisselaar
31 okt 16:20 De Warande DG1 - Hieronymus DG1De Warande
31 okt 16:45 De Treffers DG1 - TRB-RES DG1Combibad Kwekkelstijn
31 okt 18:15 Zeester-Meerval DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Zwembad Drie Essen
31 okt 18:50 AquAmigos DG1 - De Schelde DG1Zwembad Olympia
31 okt 19:00 ZVDO'74 DG1 - Arethusa DG1Optisport AquaAltena
7 nov 14:15 SBC2000 DG1 - ZVDO'74 DG1Zwembad de Wisselaar
7 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Treffers DG1Vrijburgbad Vlissingen
7 nov 16:00 De Schelde DG1 - Arethusa DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
7 nov 18:30 Hieronymus DG1 - Zeester-Meerval DG1Zwembad De Stok
7 nov 18:45 De Krabben DG1 - De Warande DG1De Schelp
8 nov 18:15 TRB-RES DG1 - AquAmigos DG1Drieburcht
14 nov 15:30 De Warande DG1 - SBC2000 DG1De Warande
14 nov 16:45 ZVDO'74 DG1 - De Schelde DG1Optisport AquaAltena
14 nov 17:15 Arethusa DG1 - TRB-RES DG1Golfbad Oss
14 nov 18:15 Zeester-Meerval DG1 - De Krabben DG1Zwembad Drie Essen
14 nov 18:35 AquAmigos DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Zwembad Olympia
14 nov 18:45 De Treffers DG1 - Hieronymus DG1Combibad Kwekkelstijn
21 nov 14:15 SBC2000 DG1 - Zeester-Meerval DG1Zwembad de Wisselaar
21 nov 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Arethusa DG1Vrijburgbad Vlissingen
21 nov 15:30 De Warande DG1 - ZVDO'74 DG1De Warande
21 nov 18:00 Hieronymus DG1 - AquAmigos DG1Zwembad De Stok
21 nov 18:45 De Krabben DG1 - De Treffers DG1De Schelp
22 nov 16:15 TRB-RES DG1 - De Schelde DG1Drieburcht
28 nov 16:00 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
28 nov 17:00 ZVDO'74 DG1 - TRB-RES DG1Optisport AquaAltena
28 nov 17:45 Arethusa DG1 - Hieronymus DG1Golfbad Oss
28 nov 18:15 Zeester-Meerval DG1 - De Warande DG1Zwembad Drie Essen
28 nov 19:00 De Treffers DG1 - SBC2000 DG1Combibad Kwekkelstijn
28 nov 19:35 AquAmigos DG1 - De Krabben DG1Zwembad Olympia
5 dec 14:15 SBC2000 DG1 - AquAmigos DG1Zwembad de Wisselaar
5 dec 15:30 De Warande DG1 - De Treffers DG1De Warande
5 dec 18:45 De Krabben DG1 - Arethusa DG1De Schelp
12 dec 16:05 AquAmigos DG1 - De Warande DG1Zwembad Olympia
12 dec 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - ZVDO'74 DG1Vrijburgbad Vlissingen
12 dec 17:15 De Schelde DG1 - De Krabben DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 dec 17:15 Arethusa DG1 - SBC2000 DG1Golfbad Oss
12 dec 19:00 TRB-RES DG1 - Hieronymus DG1Drieburcht
12 dec 19:30 De Treffers DG1 - Zeester-Meerval DG1Combibad Kwekkelstijn
19 dec 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - TRB-RES DG1Vrijburgbad Vlissingen
9 jan 14:15 SBC2000 DG1 - De Schelde DG1Zwembad de Wisselaar
9 jan 15:30 De Warande DG1 - Arethusa DG1De Warande
9 jan 16:45 ZVDO'74 DG1 - De Treffers DG1Optisport AquaAltena
9 jan 18:00 Hieronymus DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Zwembad De Stok
9 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 - AquAmigos DG1Zwembad Drie Essen
9 jan 18:45 De Krabben DG1 - TRB-RES DG1De Schelp
16 jan 14:15 SBC2000 DG1 - TRB-RES DG1Zwembad de Wisselaar
16 jan 15:30 De Warande DG1 - De Schelde DG1De Warande
16 jan 16:30 ZVDO'74 DG1 - Hieronymus DG1Optisport AquaAltena
16 jan 17:45 De Treffers DG1 - AquAmigos DG1Combibad Kwekkelstijn
16 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 - Arethusa DG1Zwembad Drie Essen
16 jan 18:45 De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Schelp
23 jan 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 17:35 AquAmigos DG1 - ZVDO'74 DG1Zwembad Olympia
23 jan 17:45 Arethusa DG1 - De Treffers DG1Golfbad Oss
23 jan 18:00 De Schelde DG1 - Zeester-Meerval DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 18:00 Hieronymus DG1 - De Krabben DG1Zwembad De Stok
24 jan 17:15 TRB-RES DG1 - De Warande DG1Drieburcht
30 jan 14:15 SBC2000 DG1 - Hieronymus DG1Zwembad de Wisselaar
30 jan 16:00 ZVDO'74 DG1 - De Krabben DG1Optisport AquaAltena
30 jan 17:05 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Warande
30 jan 18:15 Zeester-Meerval DG1 - TRB-RES DG1Zwembad Drie Essen
30 jan 18:30 De Treffers DG1 - De Schelde DG1Combibad Kwekkelstijn
30 jan 18:35 AquAmigos DG1 - Arethusa DG1Zwembad Olympia
6 feb 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Zeester-Meerval DG1Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 16:30 De Schelde DG1 - AquAmigos DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 feb 17:45 Arethusa DG1 - ZVDO'74 DG1Golfbad Oss
6 feb 18:30 Hieronymus DG1 - De Warande DG1Zwembad De Stok
6 feb 18:30 TRB-RES DG1 - De Treffers DG1Drieburcht
6 feb 18:45 De Krabben DG1 - SBC2000 DG1De Schelp
27 feb 16:20 De Warande DG1 - De Krabben DG1De Warande
27 feb 17:15 Arethusa DG1 - De Schelde DG1Golfbad Oss
27 feb 18:00 De Treffers DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Combibad Kwekkelstijn
27 feb 18:15 Zeester-Meerval DG1 - Hieronymus DG1Zwembad Drie Essen
27 feb 19:00 ZVDO'74 DG1 - SBC2000 DG1Optisport AquaAltena
27 feb 19:20 AquAmigos DG1 - TRB-RES DG1Zwembad Olympia
6 maa 14:15 SBC2000 DG1 - De Warande DG1Zwembad de Wisselaar
6 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - AquAmigos DG1Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 17:15 De Schelde DG1 - ZVDO'74 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 18:30 Hieronymus DG1 - De Treffers DG1Zwembad De Stok
6 maa 18:45 De Krabben DG1 - Zeester-Meerval DG1De Schelp
7 maa 18:45 TRB-RES DG1 - Arethusa DG1Drieburcht
13 maa 16:00 De Schelde DG1 - TRB-RES DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 maa 16:30 ZVDO'74 DG1 - De Warande DG1Optisport AquaAltena
13 maa 17:15 Arethusa DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Golfbad Oss
13 maa 18:15 Zeester-Meerval DG1 - SBC2000 DG1Zwembad Drie Essen
13 maa 19:15 AquAmigos DG1 - Hieronymus DG1Zwembad Olympia
13 maa 19:20 De Treffers DG1 - De Krabben DG1Combibad Kwekkelstijn
20 maa 14:15 SBC2000 DG1 - De Treffers DG1Zwembad de Wisselaar
20 maa 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 16:20 De Warande DG1 - Zeester-Meerval DG1De Warande
20 maa 18:30 Hieronymus DG1 - Arethusa DG1Zwembad De Stok
20 maa 18:45 De Krabben DG1 - AquAmigos DG1De Schelp
20 maa 19:30 TRB-RES DG1 - ZVDO'74 DG1Drieburcht
27 maa 18:15 Zeester-Meerval DG1 - ZVDO'74 DG1Zwembad Drie Essen
27 maa 18:30 Hieronymus DG1 - De Schelde DG1Zwembad De Stok
10 apr 15:45 AquAmigos DG1 - SBC2000 DG1Zwembad Olympia
10 apr 16:45 De Schelde DG1 - Hieronymus DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 17:45 Arethusa DG1 - De Krabben DG1Golfbad Oss
10 apr 18:00 De Treffers DG1 - De Warande DG1Combibad Kwekkelstijn
10 apr 19:00 ZVDO'74 DG1 - Zeester-Meerval DG1Optisport AquaAltena
11 apr 16:30 TRB-RES DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Drieburcht
17 apr 14:15 SBC2000 DG1 - Arethusa DG1Zwembad de Wisselaar
17 apr 16:20 De Warande DG1 - AquAmigos DG1De Warande
17 apr 16:30 ZVDO'74 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Optisport AquaAltena
17 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 - De Treffers DG1Zwembad Drie Essen
17 apr 18:30 Hieronymus DG1 - TRB-RES DG1Zwembad De Stok
17 apr 18:45 De Krabben DG1 - De Schelde DG1De Schelp
24 apr 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus DG1Vrijburgbad Vlissingen
24 apr 17:15 Arethusa DG1 - De Warande DG1Golfbad Oss
24 apr 17:15 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
24 apr 17:45 AquAmigos DG1 - Zeester-Meerval DG1Zwembad Olympia
24 apr 18:45 De Treffers DG1 - ZVDO'74 DG1Combibad Kwekkelstijn
24 apr 19:15 TRB-RES DG1 - De Krabben DG1Drieburcht
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:45 De Krabben DG1 - Hieronymus DG1 24 - 7
10 okt 18:15 Zeester-Meerval DG1 - De Schelde DG1 10 - 7
10 okt 17:30 De Treffers DG1 - Arethusa DG1 9 - 4
10 okt 16:30 ZVDO'74 DG1 - AquAmigos DG1 11 - 1
10 okt 15:30 De Warande DG1 - TRB-RES DG1 5 - 10
10 okt 14:15 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 8 - 6
4 okt 18:15 TRB-RES DG1 - SBC2000 DG1 12 - 3
3 okt 18:30 Hieronymus DG1 - ZVDO'74 DG1 1 - 16
3 okt 17:45 Arethusa DG1 - Zeester-Meerval DG1 13 - 12
3 okt 16:35 AquAmigos DG1 - De Treffers DG1 9 - 20
3 okt 16:30 De Schelde DG1 - De Warande DG1 11 - 7
3 okt 15:15 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Krabben DG1 11 - 6
 
 
AquAmigos DG..
 
Arethusa DG1
 
De Krabben D..
 
De Schelde D..
 
De Treffers ..
 
De Warande D..
 
Hieronymus D..
 
SBC2000 DG1
 
TRB-RES DG1
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVDO'74 DG1
 
AquAmigos DG1 30/128/1131/109 - 2012/1213/310/427/224/414/1123/1
Arethusa DG124/10 10/427/223/124/428/1112/1214/1113 - 1213/36/2
De Krabben DG120/35/12 17/421/117/1124 - 76/29/16/316/124/10
De Schelde DG16/27/1112/12 24/1011 - 710/424/413/323/128/116/3
De Treffers DG116/19 - 413/330/1 10/414/1128/1131/1012/1227/224/4
De Warande DG117/49/127/216/15/12 31/1014/115 - 1020/330/121/11
Hieronymus DG121/1120/323/127/36/36/2 24/1017/47/119/11 - 16
SBC2000 DG15/1217/431/109/120/36/330/1 16/121/118 - 67/11
TRB-RES DG18/117/324/422/116/224/112/1212 - 3 25/1011/420/3
Zeester-Meerval DG19/116/114/1110 - 717/428/1127/213/330/1 31/1027/3
ZPC De Zeeuwse Kust DG16/321/1111 - 620/37/1124/1024/423/119/126/2 12/12
ZVDO'74 DG111 - 131/1030/114/119/113/316/127/228/1110/417/4