De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))

Stand Reserve 2e divisie D

  Team Gespeeld Punten
1ENC Arnhem (SG) H21635
2PSV H31532
3VZV Njord H21328
4ZPC AMERSFOORT H51726
5Polar Bears H41423
6De Treffers H21523
7Schuurman BZC H31422
8De IJsselmeeuwen H21611
9SBC2000 H2137
10Livo H2134
uitgebreide stand »

Uitslagen

28 meiDe IJsselmeeuwen H27 - 11PSV H3
21 meiVZV Njord H214 - 5De IJsselmeeuwen H2
23 aprSBC2000 H28 - 8De IJsselmeeuwen H2
22 aprDe IJsselmeeuwen H214 - 11Livo H2
9 aprDe IJsselmeeuwen H29 - 9Schuurman BZC H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ENC Arnhem (SG) H21611233518813355
2PSV H31510233216011347
3VZV Njord H213913281469749
4ZPC AMERSFOORT H5178272615313815
5Polar Bears H4147252316612838
6De Treffers H2157262316812048
7Schuurman BZC H3147162212311310
8De IJsselmeeuwen H216321111107198-91
9SBC2000 H2132110791183-92
10Livo H2131111476155-79
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 mei 15:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Polar Bears H4 7 - 11
28 mei 16:15 De IJsselmeeuwen H2 - PSV H3 7 - 11
28 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - De Treffers H2 11 - 9
21 mei 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - SBC2000 H2 11 - 8
21 mei 18:15 VZV Njord H2 - De IJsselmeeuwen H2 14 - 5
15 mei 19:15 Polar Bears H4 - PSV H3 11 - 12
14 mei 18:05 Livo H2 - PSV H3 8 - 18
14 mei 18:00 Schuurman BZC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 12 - 16
14 mei 16:15 Polar Bears H4 - De Treffers H2 14 - 12
14 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - VZV Njord H2 8 - 15
1 mei 13:45 Livo H2 - VZV Njord H2 5 - 17
30 apr 18:30 Polar Bears H4 - Livo H2 6 - 6
30 apr 17:30 Schuurman BZC H3 - VZV Njord H2 6 - 5
23 apr 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Schuurman BZC H3 8 - 13
23 apr 19:20 SBC2000 H2 - De IJsselmeeuwen H2 8 - 8
22 apr 20:20 De IJsselmeeuwen H2 - Livo H2 14 - 11
12 apr 20:00 De Treffers H2 - ENC Arnhem (SG) H2 15 - 7
9 apr 21:30 De Treffers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 14 - 4
9 apr 17:20 De IJsselmeeuwen H2 - Schuurman BZC H3 9 - 9
9 apr 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 - SBC2000 H2 22 - 6
9 apr 17:00 Polar Bears H4 - VZV Njord H2 11 - 10
5 apr 20:00 De Treffers H2 - De IJsselmeeuwen H2 17 - 6
2 apr 18:30 PSV H3 - De Treffers H2 7 - 4
2 apr 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De IJsselmeeuwen H2 14 - 1
2 apr 17:15 Schuurman BZC H3 - ENC Arnhem (SG) H2 8 - 13
27 maa 19:30 PSV H3 - De IJsselmeeuwen H2 11 - 8
26 maa 20:15 De Treffers H2 - VZV Njord H2 7 - 7
26 maa 18:40 PSV H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 7 - 8
26 maa 18:05 Livo H2 - Schuurman BZC H3 2 - 15
26 maa 16:55 ENC Arnhem (SG) H2 - De IJsselmeeuwen H2 17 - 4
26 maa 16:30 Polar Bears H4 - SBC2000 H2 22 - 4
20 maa 16:30 Schuurman BZC H3 - De Treffers H2 9 - 7
19 maa 20:00 ENC Arnhem (SG) H2 - PSV H3 7 - 11
13 maa 19:30 PSV H3 - Livo H2 13 - 4
12 maa 20:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - ENC Arnhem (SG) H2 6 - 7
12 maa 19:25 VZV Njord H2 - PSV H3 4 - 14
6 maa 17:00 Schuurman BZC H3 - PSV H3 4 - 8
5 maa 19:30 De Treffers H2 - Polar Bears H4 14 - 13
5 maa 19:00 VZV Njord H2 - Schuurman BZC H3 13 - 5
27 feb 19:15 Polar Bears H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 10 - 9
19 feb 18:45 Polar Bears H4 - De IJsselmeeuwen H2 18 - 4
19 feb 18:30 De Treffers H2 - SBC2000 H2 16 - 3
19 feb 17:45 Livo H2 - ENC Arnhem (SG) H2 10 - 13
19 feb 17:45 VZV Njord H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 11 - 5
5 feb 21:40 ENC Arnhem (SG) H2 - Polar Bears H4 14 - 9
5 feb 19:20 SBC2000 H2 - PSV H3 13 - 10
5 feb 18:15 Livo H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 2 - 7
29 jan 19:20 SBC2000 H2 - VZV Njord H2 8 - 16
21 nov 16:05 Schuurman BZC H3 - De IJsselmeeuwen H2 9 - 3
20 nov 19:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De Treffers H2 7 - 6
20 nov 19:20 SBC2000 H2 - ENC Arnhem (SG) H2 6 - 12
13 nov 20:15 De Treffers H2 - PSV H3 10 - 10
13 nov 18:05 Livo H2 - SBC2000 H2 11 - 6
13 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) H2 - Schuurman BZC H3 11 - 9
13 nov 16:15 De IJsselmeeuwen H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 4 - 15
7 nov 17:35 Schuurman BZC H3 - Livo H2 12 - 4
6 nov 20:15 VZV Njord H2 - De Treffers H2 9 - 7
6 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 - ENC Arnhem (SG) H2 8 - 16
6 nov 19:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - PSV H3 7 - 7
6 nov 19:20 SBC2000 H2 - Polar Bears H4 12 - 11
23 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H2 - SBC2000 H2 10 - 5
16 okt 19:30 Polar Bears H4 - Schuurman BZC H3 3 - 7
16 okt 18:05 Livo H2 - De IJsselmeeuwen H2 5 - 8
16 okt 15:25 PSV H3 - VZV Njord H2 6 - 14
16 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 7 - 7
9 okt 19:35 De IJsselmeeuwen H2 - Polar Bears H4 8 - 18
9 okt 19:20 SBC2000 H2 - De Treffers H2 8 - 19
9 okt 18:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - VZV Njord H2 10 - 11
9 okt 17:40 ENC Arnhem (SG) H2 - Livo H2 14 - 1
3 okt 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Livo H2 12 - 7
2 okt 20:50 PSV H3 - SBC2000 H2 15 - 4
2 okt 19:45 De Treffers H2 - Schuurman BZC H3 11 - 5
2 okt 19:45 Polar Bears H4 - ENC Arnhem (SG) H2 9 - 9
 
 
De IJsselmee..
 
De Treffers ..
 
ENC Arnhem (..
 
Livo H2
 
Polar Bears ..
 
PSV H3
 
SBC2000 H2
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
VZV Njord H2
 
De IJsselmeeuwen H2 ?8 - 1614 - 118 - 187 - 1110 - 54 - 159 - 9?
De Treffers H217 - 6 15 - 7?14 - 1310 - 1016 - 314 - 411 - 57 - 7
ENC Arnhem (SG) H217 - 411 - 9 14 - 114 - 97 - 1122 - 67 - 711 - 98 - 15
Livo H25 - 8?10 - 13 ?8 - 1811 - 62 - 72 - 155 - 17
Polar Bears H418 - 414 - 129 - 96 - 6 11 - 1222 - 410 - 93 - 711 - 10
PSV H311 - 87 - 4?13 - 4? 15 - 47 - 8?6 - 14
SBC2000 H28 - 88 - 196 - 12?12 - 1113 - 10 ??8 - 16
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H514 - 17 - 66 - 712 - 77 - 117 - 711 - 8 8 - 1310 - 11
Schuurman BZC H39 - 39 - 78 - 1312 - 4?4 - 8?12 - 16 6 - 5
VZV Njord H214 - 59 - 7???4 - 14?11 - 513 - 5