ZPC Hatto Heim H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
ZPC Hatto Heim H1 - Octopus H2
zaterdag 15 januari 18:45
De Marke Hattem

Stand 4e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Triton Putten H3718
2Nunspeet H4715
3SWOL 1894 H7615
4Octopus H2712
5De Eerste Kolk H159
6Zuiderzeezwemmers H179
7De Houtrib H375
8SWOL 1894 H645
9ZPC Hatto Heim H173
10Steenwijk 1934 H172
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 janZPC Hatto Heim H118:45Octopus H2
22 janZuiderzeezwemmers H115:30ZPC Hatto Heim H1
29 janZPC Hatto Heim H118:45Nunspeet H4
5 febTriton Putten H318:15ZPC Hatto Heim H1
12 febZPC Hatto Heim H119:30De Eerste Kolk H1

Uitslagen

20 novSWOL 1894 H63 - 0ZPC Hatto Heim H1
13 novZPC Hatto Heim H17 - 4Steenwijk 1934 H1
6 novDe Eerste Kolk H19 - 2ZPC Hatto Heim H1
30 oktZPC Hatto Heim H14 - 5Triton Putten H3
9 oktZPC Hatto Heim H12 - 3Zuiderzeezwemmers H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Triton Putten H376011861529
2Nunspeet H4750215734132
3SWOL 1894 H7650115482721
4Octopus H274031245414
5De Eerste Kolk H1530293132-1
6Zuiderzeezwemmers H1730492838-10
7De Houtrib H3712454763-16
8SWOL 1894 H64121518162
9ZPC Hatto Heim H1710632043-23
10Steenwijk 1934 H1702523755-18
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 jan 00:00 SWOL 1894 H7 - Triton Putten H3De Vrolijkheid
8 jan 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Eerste Kolk H1Waterwyck
8 jan 18:00 SWOL 1894 H6 - Triton Putten H3De Vrolijkheid
8 jan 20:45 De Houtrib H3 - Zuiderzeezwemmers H1De Koploper
15 jan 15:30 SWOL 1894 H6 - De Eerste Kolk H1De Vrolijkheid
15 jan 17:30 SWOL 1894 H7 - Steenwijk 1934 H1De Vrolijkheid
15 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - Octopus H2De Marke
15 jan 20:45 De Houtrib H3 - Nunspeet H4De Koploper
22 jan 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - ZPC Hatto Heim H1Aat de Jonge bad
22 jan 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H6Waterwyck
22 jan 19:45 Octopus H2 - SWOL 1894 H7Berghuizerbad
29 jan 17:45 SWOL 1894 H7 - SWOL 1894 H6De Vrolijkheid
29 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - Nunspeet H4De Marke
29 jan 20:45 De Houtrib H3 - De Eerste Kolk H1De Koploper
5 feb 16:15 Zuiderzeezwemmers H1 - SWOL 1894 H7Aat de Jonge bad
5 feb 16:45 Octopus H2 - SWOL 1894 H6Berghuizerbad
5 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Houtrib H3Waterwyck
5 feb 18:15 Triton Putten H3 - ZPC Hatto Heim H1Bosbad Putten
12 feb 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - Nunspeet H4Aat de Jonge bad
12 feb 17:30 Octopus H2 - Triton Putten H3Berghuizerbad
12 feb 18:45 De Houtrib H3 - SWOL 1894 H6De Koploper
12 feb 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - De Eerste Kolk H1De Marke
19 feb 18:15 De Eerste Kolk H1 - SWOL 1894 H6Bestevaer
19 feb 18:15 Octopus H2 - Zuiderzeezwemmers H1Berghuizerbad
19 feb 20:00 SWOL 1894 H7 - ZPC Hatto Heim H1De Vrolijkheid
19 feb 20:50 Nunspeet H4 - Steenwijk 1934 H1De Brake
5 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - ZPC Hatto Heim H1Waterwyck
5 maa 17:30 De Eerste Kolk H1 - Octopus H2Bestevaer
5 maa 18:15 Triton Putten H3 - Zuiderzeezwemmers H1Bosbad Putten
5 maa 20:30 Nunspeet H4 - SWOL 1894 H7De Brake
19 maa 16:15 Zuiderzeezwemmers H1 - De Eerste Kolk H1Aat de Jonge bad
19 maa 17:30 Octopus H2 - Steenwijk 1934 H1Berghuizerbad
19 maa 18:55 SWOL 1894 H7 - De Houtrib H3De Vrolijkheid
19 maa 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - SWOL 1894 H6De Marke
19 maa 20:00 Nunspeet H4 - Triton Putten H3De Brake
26 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Zuiderzeezwemmers H1Waterwyck
26 maa 18:15 De Eerste Kolk H1 - Nunspeet H4Bestevaer
26 maa 18:25 SWOL 1894 H6 - Octopus H2De Vrolijkheid
26 maa 19:00 Triton Putten H3 - SWOL 1894 H7Bosbad Putten
2 apr 17:30 De Eerste Kolk H1 - Triton Putten H3Bestevaer
2 apr 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - De Houtrib H3De Marke
2 apr 21:00 Zuiderzeezwemmers H1 - SWOL 1894 H6Aat de Jonge bad
9 apr 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Triton Putten H3Waterwyck
9 apr 18:30 De Houtrib H3 - Octopus H2De Koploper
9 apr 20:15 SWOL 1894 H7 - De Eerste Kolk H1De Vrolijkheid
9 apr 21:00 SWOL 1894 H6 - Nunspeet H4De Vrolijkheid
23 apr 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H3Aat de Jonge bad
23 apr 18:15 De Eerste Kolk H1 - Steenwijk 1934 H1Bestevaer
23 apr 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - SWOL 1894 H7De Marke
23 apr 21:05 Nunspeet H4 - Octopus H2De Brake
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:45 Nunspeet H4 - De Eerste Kolk H1 12 - 4
27 nov 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - Steenwijk 1934 H1 8 - 2
20 nov 19:30 De Houtrib H3 - SWOL 1894 H7 5 - 12
20 nov 18:15 SWOL 1894 H6 - ZPC Hatto Heim H1 3 - 0
20 nov 17:30 De Eerste Kolk H1 - Zuiderzeezwemmers H1 4 - 1
20 nov 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Octopus H2 5 - 6
13 nov 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Steenwijk 1934 H1 7 - 4
13 nov 18:10 SWOL 1894 H7 - Nunspeet H4 7 - 9
13 nov 17:30 Octopus H2 - De Eerste Kolk H1 8 - 4
13 nov 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - Triton Putten H3 6 - 10
6 nov 20:15 Nunspeet H4 - Zuiderzeezwemmers H1 9 - 4
6 nov 19:20 Triton Putten H3 - Octopus H2 8 - 6
6 nov 18:15 De Eerste Kolk H1 - ZPC Hatto Heim H1 9 - 2
6 nov 17:55 SWOL 1894 H6 - De Houtrib H3 4 - 4
30 okt 20:45 De Houtrib H3 - Steenwijk 1934 H1 8 - 8
30 okt 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Triton Putten H3 4 - 5
30 okt 18:30 SWOL 1894 H7 - Zuiderzeezwemmers H1 9 - 3
30 okt 17:30 Octopus H2 - Nunspeet H4 12 - 9
23 okt 21:00 Zuiderzeezwemmers H1 - Octopus H2 3 - 2
23 okt 17:30 De Eerste Kolk H1 - De Houtrib H3 10 - 9
16 okt 21:00 SWOL 1894 H6 - SWOL 1894 H7 2 - 3
16 okt 18:15 Triton Putten H3 - Nunspeet H4 11 - 10
9 okt 20:30 SWOL 1894 H7 - Octopus H2 8 - 6
9 okt 19:45 De Houtrib H3 - Triton Putten H3 9 - 12
9 okt 19:45 SWOL 1894 H6 - Steenwijk 1934 H1 9 - 9
9 okt 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Zuiderzeezwemmers H1 2 - 3
2 okt 19:50 Nunspeet H4 - De Houtrib H3 10 - 2
2 okt 17:30 Octopus H2 - ZPC Hatto Heim H1 5 - 4
25 sep 20:00 Nunspeet H4 - ZPC Hatto Heim H1 14 - 1
25 sep 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H7 2 - 9
18 sep 19:00 Triton Putten H3 - Steenwijk 1934 H1 8 - 7
11 sep 18:35 Triton Putten H3 - De Houtrib H3 7 - 10
 
 
De Eerste Ko..
 
De Houtrib H..
 
Nunspeet H4
 
Octopus H2
 
Steenwijk 19..
 
SWOL 1894 H6
 
SWOL 1894 H7
 
Triton Putte..
 
ZPC Hatto He..
 
Zuiderzeezwe..
 
De Eerste Kolk H1 10 - 926/35/323/419/2?2/49 - 24 - 1
De Houtrib H329/1 15/19/48 - 812/25 - 129 - 12?8/1
Nunspeet H412 - 410 - 2 23/419/2?5/319/314 - 19 - 4
Octopus H28 - 4?12 - 9 19/35/222/112/25 - 419/2
Steenwijk 1934 H18/15/2?5 - 6 22/12 - 99/45/326/3
SWOL 1894 H615/14 - 49/426/39 - 9 2 - 38/13 - 0?
SWOL 1894 H79/419/37 - 98 - 615/129/1 1/119/29 - 3
Triton Putten H3?7 - 1011 - 108 - 68 - 7?26/3 5/25/3
ZPC Hatto Heim H112/22/429/115/17 - 419/323/44 - 5 2 - 3
Zuiderzeezwemmers H119/323/412/23 - 28 - 22/45/26 - 1022/1