De Zandstuve H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Zandstuve H2 - De Grunte H3
zaterdag 11 december 20:00
De Stamper Vriezenveen

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Zandstuve H1615
2ZVV H2412
3VZ&PC H3410
4WZC-De IJsel (SG) H359
5Aquapoldro H459
6WZC-De IJsel (SG) H434
7De Grunte H363
8Proteus H463
9De Zandstuve H250
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
11 decDe Zandstuve H220:00De Grunte H3
18 decWZC-De IJsel (SG) H419:15De Zandstuve H2
8 janDe Zandstuve H219:00ZVV H2
29 janDe Zandstuve H215:00Aquapoldro H4
5 febVZ&PC H317:15De Zandstuve H2

Uitslagen

27 novDe Zandstuve H23 - 15De Zandstuve H1
20 novProteus H48 - 7De Zandstuve H2
6 novWZC-De IJsel (SG) H313 - 2De Zandstuve H2
30 oktDe Zandstuve H23 - 10VZ&PC H3
25 sepAquapoldro H413 - 2De Zandstuve H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Zandstuve H1650115684325
2ZVV H244001243349
3VZ&PC H3431010371819
4WZC-De IJsel (SG) H353029423210
5Aquapoldro H453029413110
6WZC-De IJsel (SG) H43111425214
7De Grunte H3610532746-19
8Proteus H4610533652-16
9De Zandstuve H2500501759-42
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
4 dec 19:45 De Grunte H3 - VZ&PC H3De Slag
11 dec 16:30 VZ&PC H3 - Aquapoldro H4De Stamper
11 dec 19:15 De Zandstuve H1 - WZC-De IJsel (SG) H4De Stamper
11 dec 20:00 De Zandstuve H2 - De Grunte H3De Stamper
11 dec 20:30 Proteus H4 - ZVV H2De Schaeck
18 dec 15:45 VZ&PC H3 - De Grunte H3De Stamper
18 dec 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Zandstuve H2De Scheg
18 dec 20:30 Aquapoldro H4 - WZC-De IJsel (SG) H3Sprenkelaar
18 dec 20:30 ZVV H2 - De Zandstuve H1Koekoek
1 jan 00:00 ZVV H2 - VZ&PC H3Koekoek
1 jan 00:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - WZC-De IJsel (SG) H3De Scheg
8 jan 19:00 De Zandstuve H2 - ZVV H2De Stamper
15 jan 18:15 Proteus H4 - Aquapoldro H4De Schaeck
15 jan 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - ZVV H2De Scheg
22 jan 18:45 VZ&PC H3 - Proteus H4De Stamper
22 jan 21:15 Aquapoldro H4 - De Zandstuve H1Sprenkelaar
29 jan 14:15 De Zandstuve H1 - VZ&PC H3De Stamper
29 jan 15:00 De Zandstuve H2 - Aquapoldro H4De Stamper
29 jan 19:40 De Grunte H3 - ZVV H2De Slag
5 feb 17:15 VZ&PC H3 - De Zandstuve H2De Stamper
5 feb 21:25 Aquapoldro H4 - WZC-De IJsel (SG) H4Sprenkelaar
12 feb 14:15 De Zandstuve H2 - WZC-De IJsel (SG) H3De Stamper
12 feb 18:45 De Grunte H3 - Proteus H4De Slag
12 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 - VZ&PC H3De Scheg
12 feb 19:45 Aquapoldro H4 - ZVV H2Sprenkelaar
19 feb 17:30 Proteus H4 - WZC-De IJsel (SG) H3De Schaeck
26 feb 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - WZC-De IJsel (SG) H4Tijenraan
5 maa 17:15 VZ&PC H3 - ZVV H2De Stamper
5 maa 18:15 Proteus H4 - De Zandstuve H1De Schaeck
12 maa 19:45 De Grunte H3 - WZC-De IJsel (SG) H3De Slag
12 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - Proteus H4De Scheg
19 maa 16:30 De Grunte H3 - De Zandstuve H1De Slag
19 maa 18:00 De Zandstuve H2 - Proteus H4De Stamper
19 maa 19:45 ZVV H2 - WZC-De IJsel (SG) H3Koekoek
26 maa 18:15 Proteus H4 - WZC-De IJsel (SG) H4De Schaeck
26 maa 18:45 De Zandstuve H1 - De Zandstuve H2De Stamper
26 maa 19:00 Aquapoldro H4 - De Grunte H3Sprenkelaar
2 apr 17:00 De Grunte H3 - De Zandstuve H2De Slag
2 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Zandstuve H1De Scheg
2 apr 20:30 ZVV H2 - Proteus H4Koekoek
2 apr 21:15 Aquapoldro H4 - VZ&PC H3Sprenkelaar
9 apr 19:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - Aquapoldro H4Tijenraan
9 apr 20:15 De Zandstuve H1 - ZVV H2De Stamper
9 apr 21:00 De Zandstuve H2 - WZC-De IJsel (SG) H4De Stamper
16 apr 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Zandstuve H1Tijenraan
23 apr 15:45 VZ&PC H3 - WZC-De IJsel (SG) H3De Stamper
23 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Grunte H3De Scheg
23 apr 19:30 ZVV H2 - De Zandstuve H2Koekoek
30 apr 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - VZ&PC H3Tijenraan
7 mei 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 - Aquapoldro H4De Scheg
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 17:25 De Grunte H3 - Aquapoldro H4 2 - 4
27 nov 17:00 De Zandstuve H2 - De Zandstuve H1 3 - 15
20 nov 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - ZVV H2 6 - 10
20 nov 18:15 Proteus H4 - De Zandstuve H2 8 - 7
20 nov 15:00 De Zandstuve H1 - De Grunte H3 11 - 5
13 nov 17:45 De Zandstuve H1 - Proteus H4 12 - 11
6 nov 20:45 Proteus H4 - De Grunte H3 4 - 6
6 nov 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Zandstuve H2 13 - 2
6 nov 20:15 ZVV H2 - Aquapoldro H4 10 - 9
6 nov 19:30 VZ&PC H3 - WZC-De IJsel (SG) H4 6 - 6
30 okt 15:45 De Zandstuve H2 - VZ&PC H3 3 - 10
30 okt 15:00 De Zandstuve H1 - WZC-De IJsel (SG) H3 12 - 7
23 okt 14:15 VZ&PC H3 - De Zandstuve H1 10 - 6
9 okt 20:15 ZVV H2 - De Grunte H3 11 - 8
9 okt 17:30 Proteus H4 - VZ&PC H3 3 - 11
9 okt 16:15 De Zandstuve H1 - Aquapoldro H4 12 - 7
2 okt 21:15 Aquapoldro H4 - Proteus H4 8 - 5
2 okt 20:30 ZVV H2 - WZC-De IJsel (SG) H4 12 - 11
25 sep 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - Proteus H4 8 - 5
25 sep 19:45 Aquapoldro H4 - De Zandstuve H2 13 - 2
25 sep 17:00 De Grunte H3 - WZC-De IJsel (SG) H4 3 - 8
18 sep 20:15 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Grunte H3 8 - 3
 
 
Aquapoldro H..
 
De Grunte H3
 
De Zandstuve..
 
De Zandstuve..
 
Proteus H4
 
VZ&PC H3
 
WZC-De IJsel..
 
WZC-De IJsel..
 
ZVV H2
 
Aquapoldro H4 26/322/113 - 28 - 52/418/125/212/2
De Grunte H32 - 4 19/32/412/24/1212/33 - 829/1
De Zandstuve H112 - 711 - 5 26/312 - 1129/112 - 711/129/4
De Zandstuve H229/111/123 - 15 19/33 - 1012/29/48/1
Proteus H415/14 - 65/38 - 7 3 - 1119/226/311/12
VZ&PC H311/1218/1210 - 65/222/1 23/46 - 65/3
WZC-De IJsel (SG) H39/48 - 316/413 - 28 - 530/4 26/26 - 10
WZC-De IJsel (SG) H47/523/42/418/1212/312/21/1 15/1
ZVV H210 - 911 - 818/1223/42/41/119/312 - 11