Het Zinkstuk H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Het Zinkstuk H2 - ZV De Zaan H9
zondag 28 november 18:15

Stand 4e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1HZC de Robben H4922
2ZV De Zaan H9821
3De Meerkoeten H1918
4De Amstel H1916
5De Otters Het Gooi H3915
6IJsselmeer H3813
7Zwemvereniging Utrecht H7913
8Het Zinkstuk H2810
9DWT H5910
10De Vaart H399
11De Aalscholver H483
12De Vuursche H493
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
28 novHet Zinkstuk H218:15ZV De Zaan H9
4 decHet Zinkstuk H220:15De Vaart H3
11 decDe Amstel H118:00Het Zinkstuk H2
19 decHet Zinkstuk H219:00De Aalscholver H4
15 janDe Meerkoeten H119:00Het Zinkstuk H2

Uitslagen

20 novDWT H54 - 6Het Zinkstuk H2
14 novHet Zinkstuk H25 - 5IJsselmeer H3
6 novDe Vuursche H412 - 5Het Zinkstuk H2
31 oktHet Zinkstuk H27 - 14HZC de Robben H4
9 oktDe Otters Het Gooi H36 - 9Het Zinkstuk H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1HZC de Robben H4971122865531
2ZV De Zaan H98701211255372
3De Meerkoeten H1960318834142
4De Amstel H1951316756411
5De Otters Het Gooi H3950415766412
6IJsselmeer H384131350455
7Zwemvereniging Utrecht H794141373685
8Het Zinkstuk H28314105069-19
9DWT H59315106680-14
10De Vaart H3930695983-24
11De Aalscholver H4810734394-51
12De Vuursche H49108339109-70
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 nov 18:15 Het Zinkstuk H2 - ZV De Zaan H9De Krommerijn
4 dec 20:15 Het Zinkstuk H2 - De Vaart H3De Krommerijn
11 dec 18:00 De Amstel H1 - Het Zinkstuk H2Het Veenweidebad
11 dec 18:10 ZV De Zaan H9 - De Meerkoeten H1De Slag
11 dec 18:45 HZC de Robben H4 - De Otters Het Gooi H3De Lieberg
11 dec 19:00 De Aalscholver H4 - IJsselmeer H3Almere Poort
11 dec 19:00 De Vuursche H4 - Zwemvereniging Utrecht H7De Trits
11 dec 19:30 DWT H5 - De Vaart H3Boerhaavebad
18 dec 15:40 ZV De Zaan H9 - Zwemvereniging Utrecht H7De Slag
18 dec 17:45 IJsselmeer H3 - HZC de Robben H4Sportcentrum De Meent
18 dec 18:15 De Vuursche H4 - De Amstel H1De Trits
18 dec 19:00 De Meerkoeten H1 - De Vaart H3Het Sporthuis
18 dec 20:15 DWT H5 - De Otters Het Gooi H3Boerhaavebad
19 dec 19:00 Het Zinkstuk H2 - De Aalscholver H4De Krommerijn
15 jan 17:45 De Vaart H3 - ZV De Zaan H9De Duker
15 jan 18:00 HZC de Robben H4 - De Amstel H1De Lieberg
15 jan 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 - IJsselmeer H3De Kwakel
15 jan 19:00 De Meerkoeten H1 - Het Zinkstuk H2Het Sporthuis
15 jan 20:00 De Aalscholver H4 - DWT H5Almere Poort
15 jan 21:05 De Otters Het Gooi H3 - De Vuursche H4Sportcentrum De Zandzee
22 jan 18:15 De Vuursche H4 - HZC de Robben H4De Trits
22 jan 18:25 IJsselmeer H3 - De Otters Het Gooi H3Sportcentrum De Meent
22 jan 19:00 De Meerkoeten H1 - De Amstel H1Het Sporthuis
22 jan 19:15 De Aalscholver H4 - ZV De Zaan H9Almere Poort
22 jan 19:30 DWT H5 - Zwemvereniging Utrecht H7Boerhaavebad
29 jan 17:45 HZC de Robben H4 - IJsselmeer H3De Lieberg
29 jan 17:45 De Vaart H3 - De Meerkoeten H1De Duker
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 - ZV De Zaan H9De Kwakel
29 jan 18:55 De Otters Het Gooi H3 - DWT H5Sportcentrum De Zandzee
29 jan 19:15 De Aalscholver H4 - Het Zinkstuk H2Almere Poort
30 jan 16:15 De Amstel H1 - De Vuursche H4Het Veenweidebad
5 feb 18:00 De Amstel H1 - De Vaart H3Het Veenweidebad
5 feb 18:15 De Otters Het Gooi H3 - ZV De Zaan H9Sportcentrum De Zandzee
5 feb 18:20 Zwemvereniging Utrecht H7 - Het Zinkstuk H2De Kwakel
5 feb 18:45 HZC de Robben H4 - DWT H5De Lieberg
5 feb 19:15 De Aalscholver H4 - De Meerkoeten H1Almere Poort
5 feb 19:45 De Vuursche H4 - IJsselmeer H3De Trits
12 feb 17:20 ZV De Zaan H9 - HZC de Robben H4De Slag
12 feb 17:45 IJsselmeer H3 - De Amstel H1Sportcentrum De Meent
12 feb 17:45 De Vaart H3 - De Aalscholver H4De Duker
12 feb 19:00 De Meerkoeten H1 - Zwemvereniging Utrecht H7Het Sporthuis
12 feb 20:55 DWT H5 - De Vuursche H4Boerhaavebad
13 feb 16:00 Het Zinkstuk H2 - De Otters Het Gooi H3De Krommerijn
12 maa 18:15 De Otters Het Gooi H3 - De Meerkoeten H1Sportcentrum De Zandzee
12 maa 18:25 IJsselmeer H3 - DWT H5Sportcentrum De Meent
12 maa 18:30 HZC de Robben H4 - Het Zinkstuk H2De Lieberg
12 maa 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 - De Vaart H3De Kwakel
12 maa 19:00 De Vuursche H4 - ZV De Zaan H9De Trits
13 maa 16:15 De Amstel H1 - De Aalscholver H4Het Veenweidebad
19 maa 17:45 HZC de Robben H4 - De Vuursche H4De Lieberg
19 maa 17:45 De Vaart H3 - Het Zinkstuk H2De Duker
19 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 - DWT H5De Kwakel
19 maa 18:55 De Otters Het Gooi H3 - IJsselmeer H3Sportcentrum De Zandzee
19 maa 21:00 ZV De Zaan H9 - De Aalscholver H4De Slag
20 maa 16:15 De Amstel H1 - De Meerkoeten H1Het Veenweidebad
26 maa 17:45 De Vaart H3 - De Otters Het Gooi H3De Duker
26 maa 19:00 De Meerkoeten H1 - HZC de Robben H4Het Sporthuis
26 maa 19:50 ZV De Zaan H9 - IJsselmeer H3De Slag
26 maa 20:00 De Aalscholver H4 - Zwemvereniging Utrecht H7Almere Poort
26 maa 20:05 DWT H5 - De Amstel H1Boerhaavebad
27 maa 17:30 Het Zinkstuk H2 - De Vuursche H4De Krommerijn
2 apr 17:00 HZC de Robben H4 - De Vaart H3De Lieberg
2 apr 18:15 De Otters Het Gooi H3 - De Aalscholver H4Sportcentrum De Zandzee
2 apr 18:25 IJsselmeer H3 - Het Zinkstuk H2Sportcentrum De Meent
2 apr 19:00 De Vuursche H4 - De Meerkoeten H1De Trits
2 apr 19:00 ZV De Zaan H9 - DWT H5De Slag
3 apr 16:15 De Amstel H1 - Zwemvereniging Utrecht H7Het Veenweidebad
9 apr 17:45 De Vaart H3 - De Vuursche H4De Duker
9 apr 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 - De Otters Het Gooi H3De Kwakel
9 apr 19:00 De Meerkoeten H1 - IJsselmeer H3Het Sporthuis
9 apr 19:10 Het Zinkstuk H2 - DWT H5De Krommerijn
9 apr 20:00 De Aalscholver H4 - HZC de Robben H4Almere Poort
9 apr 21:00 ZV De Zaan H9 - De Amstel H1De Slag
16 apr 18:45 IJsselmeer H3 - De Aalscholver H4Sportcentrum De Meent
23 apr 18:25 IJsselmeer H3 - De Vaart H3Sportcentrum De Meent
23 apr 18:45 HZC de Robben H4 - Zwemvereniging Utrecht H7De Lieberg
23 apr 19:00 De Vuursche H4 - De Aalscholver H4De Trits
23 apr 19:25 DWT H5 - De Meerkoeten H1Boerhaavebad
23 apr 19:35 ZV De Zaan H9 - Het Zinkstuk H2De Slag
24 apr 16:15 De Amstel H1 - De Otters Het Gooi H3Het Veenweidebad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:45 De Aalscholver H4 - De Vuursche H4 11 - 3
27 nov 20:20 De Otters Het Gooi H3 - De Amstel H1 10 - 11
27 nov 19:00 De Meerkoeten H1 - DWT H5 17 - 5
27 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 - HZC de Robben H4 8 - 14
27 nov 17:45 De Vaart H3 - IJsselmeer H3 5 - 8
21 nov 16:15 De Amstel H1 - ZV De Zaan H9 4 - 14
20 nov 19:30 DWT H5 - Het Zinkstuk H2 4 - 6
20 nov 19:00 De Vuursche H4 - De Vaart H3 5 - 11
20 nov 18:45 HZC de Robben H4 - De Aalscholver H4 10 - 5
20 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 - Zwemvereniging Utrecht H7 11 - 8
20 nov 17:40 IJsselmeer H3 - De Meerkoeten H1 2 - 6
14 nov 20:00 Het Zinkstuk H2 - IJsselmeer H3 5 - 5
13 nov 21:10 DWT H5 - ZV De Zaan H9 7 - 22
13 nov 20:00 De Aalscholver H4 - De Otters Het Gooi H3 3 - 12
13 nov 19:00 De Meerkoeten H1 - De Vuursche H4 10 - 1
13 nov 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 - De Amstel H1 6 - 6
13 nov 17:00 De Vaart H3 - HZC de Robben H4 5 - 9
7 nov 16:15 De Amstel H1 - DWT H5 9 - 8
6 nov 18:45 HZC de Robben H4 - De Meerkoeten H1 3 - 7
6 nov 18:25 IJsselmeer H3 - ZV De Zaan H9 7 - 11
6 nov 18:20 Zwemvereniging Utrecht H7 - De Aalscholver H4 16 - 11
6 nov 18:15 De Vuursche H4 - Het Zinkstuk H2 12 - 5
6 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 - De Vaart H3 8 - 6
31 okt 17:30 Het Zinkstuk H2 - HZC de Robben H4 7 - 14
30 okt 21:55 DWT H5 - IJsselmeer H3 8 - 5
30 okt 19:15 De Aalscholver H4 - De Amstel H1 3 - 14
30 okt 19:00 De Meerkoeten H1 - De Otters Het Gooi H3 4 - 8
30 okt 18:10 ZV De Zaan H9 - De Vuursche H4 28 - 1
30 okt 17:45 De Vaart H3 - Zwemvereniging Utrecht H7 6 - 9
10 okt 16:15 De Amstel H1 - IJsselmeer H3 4 - 5
9 okt 19:45 De Vuursche H4 - DWT H5 8 - 9
9 okt 19:40 De Otters Het Gooi H3 - Het Zinkstuk H2 6 - 9
9 okt 18:15 De Aalscholver H4 - De Vaart H3 7 - 9
9 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 - De Meerkoeten H1 5 - 4
9 okt 17:45 HZC de Robben H4 - ZV De Zaan H9 13 - 8
3 okt 20:45 Het Zinkstuk H2 - Zwemvereniging Utrecht H7 7 - 6
2 okt 20:10 DWT H5 - HZC de Robben H4 5 - 5
2 okt 19:00 De Meerkoeten H1 - De Aalscholver H4 16 - 2
2 okt 18:00 IJsselmeer H3 - De Vuursche H4 13 - 2
2 okt 17:45 De Vaart H3 - De Amstel H1 2 - 11
2 okt 16:30 ZV De Zaan H9 - De Otters Het Gooi H3 13 - 6
26 sep 16:45 Het Zinkstuk H2 - De Meerkoeten H1 6 - 12
26 sep 16:15 De Amstel H1 - HZC de Robben H4 6 - 11
25 sep 21:40 DWT H5 - De Aalscholver H4 14 - 1
25 sep 19:00 De Vuursche H4 - De Otters Het Gooi H3 3 - 11
25 sep 17:40 IJsselmeer H3 - Zwemvereniging Utrecht H7 5 - 4
25 sep 17:20 ZV De Zaan H9 - De Vaart H3 20 - 8
18 sep 19:00 De Otters Het Gooi H3 - HZC de Robben H4 4 - 7
18 sep 19:00 De Meerkoeten H1 - ZV De Zaan H9 7 - 9
18 sep 18:50 Zwemvereniging Utrecht H7 - De Vuursche H4 11 - 4
18 sep 18:30 De Vaart H3 - DWT H5 7 - 6
18 sep 17:00 Het Zinkstuk H2 - De Amstel H1 5 - 10
 
 
De Aalscholv..
 
De Amstel H1
 
De Meerkoete..
 
De Otters He..
 
De Vaart H3
 
De Vuursche ..
 
DWT H5
 
Het Zinkstuk..
 
HZC de Robbe..
 
IJsselmeer H..
 
ZV De Zaan H..
 
Zwemverenigi..
 
De Aalscholver H4 3 - 145/23 - 127 - 911 - 315/129/19/411/1222/126/3
De Amstel H113/3 20/324/45/230/19 - 811/126 - 114 - 54 - 143/4
De Meerkoeten H116 - 222/1 4 - 818/1210 - 117 - 515/126/39/47 - 912/2
De Otters Het Gooi H32/410 - 1112/3 8 - 615/129/16 - 94 - 719/35/211 - 8
De Vaart H312/22 - 1129/126/3 9/47 - 619/35 - 95 - 815/16 - 9
De Vuursche H423/418/122/43 - 115 - 11 8 - 912 - 522/15/212/311/12
DWT H514 - 126/323/418/1211/1212/2 4 - 65 - 58 - 57 - 2222/1
Het Zinkstuk H219/125 - 106 - 1213/24/1227/39/4 7 - 145 - 528/117 - 6
HZC de Robben H410 - 515/13 - 711/122/419/35/212/3 29/113 - 823/4
IJsselmeer H316/412/22 - 622/123/413 - 212/32/418/12 7 - 115 - 4
ZV De Zaan H919/39/411/1213 - 620 - 828 - 12/423/412/226/3 18/12
Zwemvereniging Utrecht H716 - 116 - 65 - 49/412/311 - 419/35/28 - 1415/129/1