Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Zwemvereniging Utrecht H6 - IJsselmeer H2
zaterdag 30 oktober 18:45
De Kwakel Utrecht

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Zwemvereniging Utrecht H6513
2Aquarijn H4412
3De Duinkikkers H3410
4IJsselmeer H249
5ZPC Woerden H336
6De Albatros H233
7De Fuut H333
8ZPC AMERSFOORT H1143
9Watervlo H441
10VZC H541
11De Vuursche H340
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktZwemvereniging Utrecht H618:45IJsselmeer H2
7 novDe Duinkikkers H318:30Zwemvereniging Utrecht H6
13 novZPC Woerden H319:10Zwemvereniging Utrecht H6
20 novZwemvereniging Utrecht H618:00De Fuut H3
27 novAquarijn H419:00Zwemvereniging Utrecht H6

Uitslagen

23 oktWatervlo H45 - 5Zwemvereniging Utrecht H6
9 oktDe Albatros H22 - 7Zwemvereniging Utrecht H6
2 oktZwemvereniging Utrecht H68 - 7Watervlo H4
25 sepZwemvereniging Utrecht H616 - 5Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11
18 sepVZC H52 - 22Zwemvereniging Utrecht H6
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zwemvereniging Utrecht H6541013582137
2Aquarijn H4440012551144
3De Duinkikkers H343101021138
4IJsselmeer H24301925232
5ZPC Woerden H33201624168
6De Albatros H2310231720-3
7De Fuut H3310231923-4
8ZPC AMERSFOORT H11410331845-27
9Watervlo H4401312126-5
10VZC H5401311145-34
11De Vuursche H3400401945-26
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 15:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Duinkikkers H3Sportcomplex Amerena
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 - IJsselmeer H2De Kwakel
30 okt 19:10 ZPC Woerden H3 - De Albatros H2Het Batensteinbad
30 okt 19:30 VZC H5 - De Vuursche H3De Vallei
30 okt 20:10 De Fuut H3 - Watervlo H4MFA Safari
6 nov 15:30 Watervlo H4 - Aquarijn H4Fletiomare
6 nov 19:00 De Vuursche H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11De Trits
6 nov 19:15 De Albatros H2 - De Fuut H3Sportcentrum Helsdingen
6 nov 20:55 ZPC Woerden H3 - IJsselmeer H2Het Batensteinbad
7 nov 18:30 De Duinkikkers H3 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportboulevard de Engh
13 nov 15:00 VZC H5 - Watervlo H4De Vallei
13 nov 17:45 Aquarijn H4 - De Albatros H2Sportcomplex Merwestein
13 nov 18:30 De Fuut H3 - IJsselmeer H2MFA Safari
13 nov 19:10 ZPC Woerden H3 - Zwemvereniging Utrecht H6Het Batensteinbad
13 nov 19:45 De Vuursche H3 - De Duinkikkers H3De Trits
20 nov 14:45 Watervlo H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Fletiomare
20 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Fuut H3De Kwakel
20 nov 18:30 IJsselmeer H2 - Aquarijn H4Sportcentrum De Meent
20 nov 19:15 De Albatros H2 - VZC H5Sportcentrum Helsdingen
21 nov 18:30 De Duinkikkers H3 - ZPC Woerden H3Sportboulevard de Engh
27 nov 17:30 VZC H5 - IJsselmeer H2De Vallei
27 nov 18:30 De Fuut H3 - ZPC Woerden H3MFA Safari
27 nov 19:00 De Vuursche H3 - Watervlo H4De Trits
27 nov 19:00 Aquarijn H4 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportcomplex Merwestein
11 dec 18:25 IJsselmeer H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Sportcentrum De Meent
11 dec 18:30 De Albatros H2 - De Vuursche H3Sportcentrum Helsdingen
11 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 - VZC H5De Kwakel
11 dec 19:05 ZPC Woerden H3 - Aquarijn H4Het Batensteinbad
12 dec 17:45 De Duinkikkers H3 - De Fuut H3Sportboulevard de Engh
18 dec 18:00 Aquarijn H4 - VZC H5Sportcomplex Merwestein
18 dec 18:30 De Fuut H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11MFA Safari
18 dec 18:30 De Albatros H2 - De Duinkikkers H3Sportcentrum Helsdingen
18 dec 18:35 IJsselmeer H2 - Watervlo H4Sportcentrum De Meent
18 dec 18:40 ZPC Woerden H3 - De Vuursche H3Het Batensteinbad
15 jan 17:30 Aquarijn H4 - De Fuut H3Sportcomplex Merwestein
15 jan 18:15 Watervlo H4 - De Duinkikkers H3Fletiomare
15 jan 19:45 De Vuursche H3 - IJsselmeer H2De Trits
15 jan 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportcomplex Amerena
15 jan 20:00 VZC H5 - ZPC Woerden H3De Vallei
16 jan 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Albatros H2Sportcomplex Amerena
22 jan 17:00 Aquarijn H4 - De Duinkikkers H3Sportcomplex Merwestein
22 jan 17:45 De Albatros H2 - Watervlo H4Sportcentrum Helsdingen
22 jan 18:00 ZPC Woerden H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Het Batensteinbad
22 jan 18:30 De Fuut H3 - VZC H5MFA Safari
22 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Vuursche H3De Kwakel
29 jan 15:45 Watervlo H4 - IJsselmeer H2Fletiomare
29 jan 18:15 De Vuursche H3 - ZPC Woerden H3De Trits
29 jan 20:30 VZC H5 - Aquarijn H4De Vallei
30 jan 17:00 De Duinkikkers H3 - De Albatros H2Sportboulevard de Engh
30 jan 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Fuut H3Sportcomplex Amerena
5 feb 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Aquarijn H4Sportcomplex Amerena
5 feb 18:30 De Albatros H2 - IJsselmeer H2Sportcentrum Helsdingen
5 feb 19:00 De Vuursche H3 - De Fuut H3De Trits
6 feb 18:30 De Duinkikkers H3 - VZC H5Sportboulevard de Engh
12 feb 15:00 VZC H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11De Vallei
12 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Albatros H2De Kwakel
12 feb 17:45 Aquarijn H4 - De Vuursche H3Sportcomplex Merwestein
12 feb 18:35 IJsselmeer H2 - De Duinkikkers H3Sportcentrum De Meent
12 feb 19:10 ZPC Woerden H3 - Watervlo H4Het Batensteinbad
19 feb 18:30 VZC H5 - De Fuut H3De Vallei
12 maa 18:15 Watervlo H4 - De Fuut H3Fletiomare
12 maa 18:15 De Vuursche H3 - VZC H5De Trits
12 maa 19:15 IJsselmeer H2 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportcentrum De Meent
12 maa 19:15 De Albatros H2 - ZPC Woerden H3Sportcentrum Helsdingen
13 maa 18:30 De Duinkikkers H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Sportboulevard de Engh
19 maa 15:30 Watervlo H4 - De Albatros H2Fletiomare
19 maa 18:15 De Vuursche H3 - Zwemvereniging Utrecht H6De Trits
20 maa 17:00 De Duinkikkers H3 - Aquarijn H4Sportboulevard de Engh
20 maa 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - ZPC Woerden H3Sportcomplex Amerena
26 maa 18:30 De Fuut H3 - De Albatros H2MFA Safari
26 maa 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Vuursche H3Sportcomplex Amerena
26 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Duinkikkers H3De Kwakel
26 maa 20:00 Aquarijn H4 - Watervlo H4Sportcomplex Merwestein
2 apr 17:00 Watervlo H4 - VZC H5Fletiomare
2 apr 18:30 De Albatros H2 - Aquarijn H4Sportcentrum Helsdingen
2 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H6 - ZPC Woerden H3De Kwakel
2 apr 19:15 IJsselmeer H2 - De Fuut H3Sportcentrum De Meent
3 apr 18:30 De Duinkikkers H3 - De Vuursche H3Sportboulevard de Engh
9 apr 15:00 VZC H5 - De Albatros H2De Vallei
9 apr 17:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Watervlo H4Sportcomplex Amerena
9 apr 18:15 Aquarijn H4 - IJsselmeer H2Sportcomplex Merwestein
9 apr 19:10 ZPC Woerden H3 - De Duinkikkers H3Het Batensteinbad
9 apr 19:15 De Fuut H3 - Zwemvereniging Utrecht H6MFA Safari
16 apr 19:35 IJsselmeer H2 - ZPC Woerden H3Sportcentrum De Meent
23 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 - Aquarijn H4De Kwakel
23 apr 18:25 ZPC Woerden H3 - De Fuut H3Het Batensteinbad
23 apr 18:30 De Albatros H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Sportcentrum Helsdingen
23 apr 19:15 IJsselmeer H2 - VZC H5Sportcentrum De Meent
24 apr 17:15 Watervlo H4 - De Vuursche H3Fletiomare
 
 
Aquarijn H4
 
De Albatros ..
 
De Duinkikke..
 
De Fuut H3
 
De Vuursche ..
 
IJsselmeer H..
 
Schoonderbee..
 
VZC H5
 
Watervlo H4
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn H4 13/1122/115/112/29/416 - 018/1226/39 - 227/11
De Albatros H22/4 18/126/1111/125/223/420/1122/112/32 - 7
De Duinkikkers H320/330/1 12/123/46 - 313/36/26 - 421/117/11
De Fuut H35 - 1426/33 - 6 11 - 313/1118/1222/130/1027/119/4
De Vuursche H34 - 167 - 1113/115/2 15/16/1112/327/1129/119/3
IJsselmeer H220/116 - 412/22/47 - 5 11/1223/418/1216/412/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H115/216/130/1030/126/38 - 9 5 - 49/420/315/1
VZC H529/19/43 - 319/230/1027/1112/2 13/1115/12 - 22
Watervlo H46/1119/315/112/324/429/120/112/4 5 - 75 - 5
ZPC Woerden H311/1230/109/423/418/126/1122/115 - 212/2 13/11
Zwemvereniging Utrecht H623/412/226/320/1122/130/1016 - 511/128 - 72/4