Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Dolfijn Da1
zaterdag 30 oktober 18:45
De Kwakel Utrecht

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Dolfijn Da139
2Zwemvereniging Utrecht Da226
3De Ham Da436
4ZV De Zaan Da426
5De Duinkikkers Da123
6De Otters Het Gooi Da133
7ZPC AMERSFOORT Da321
8H.B.W. (SG) Da231
9Aquarijn Da240
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktZwemvereniging Utrecht Da218:45De Dolfijn Da1
6 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da318:15Zwemvereniging Utrecht Da2
13 novDe Otters Het Gooi Da121:05Zwemvereniging Utrecht Da2
28 novDe Duinkikkers Da117:00Zwemvereniging Utrecht Da2
11 decZwemvereniging Utrecht Da217:30H.B.W. (SG) Da2

Uitslagen

9 oktAquarijn Da22 - 11Zwemvereniging Utrecht Da2
18 sepH.B.W. (SG) Da22 - 20Zwemvereniging Utrecht Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dolfijn Da133009281018
2Zwemvereniging Utrecht Da22200631427
3De Ham Da432016351520
4ZV De Zaan Da42200618108
5De Duinkikkers Da1210131119-8
6De Otters Het Gooi Da1310231921-2
7ZPC AMERSFOORT Da320111510-5
8H.B.W. (SG) Da2301211234-22
9Aquarijn Da2400401652-36
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 18:15 H.B.W. (SG) Da2 - De Ham Da4Brandenburg
30 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Dolfijn Da1De Kwakel
30 okt 21:05 De Otters Het Gooi Da1 - Aquarijn Da2Sportcentrum De Zandzee
31 okt 17:00 De Duinkikkers Da1 - ZV De Zaan Da4Sportboulevard de Engh
6 nov 16:15 ZV De Zaan Da4 - H.B.W. (SG) Da2De Slag
6 nov 17:10 De Dolfijn Da1 - De Otters Het Gooi Da1Sloterparkbad
6 nov 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sportcomplex Amerena
13 nov 19:00 De Ham Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Zaangolf
13 nov 21:05 De Otters Het Gooi Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sportcentrum De Zandzee
14 nov 17:45 De Duinkikkers Da1 - Aquarijn Da2Sportboulevard de Engh
20 nov 15:50 De Dolfijn Da1 - De Duinkikkers Da1Sloterparkbad
20 nov 17:30 Aquarijn Da2 - H.B.W. (SG) Da2Sportcomplex Merwestein
20 nov 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - De Otters Het Gooi Da1Sportcomplex Amerena
20 nov 19:00 ZV De Zaan Da4 - De Ham Da4De Slag
27 nov 17:30 H.B.W. (SG) Da2 - De Dolfijn Da1Brandenburg
27 nov 18:10 ZV De Zaan Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Slag
28 nov 17:00 De Duinkikkers Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sportboulevard de Engh
11 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 - H.B.W. (SG) Da2De Kwakel
11 dec 19:45 De Otters Het Gooi Da1 - De Duinkikkers Da1Sportcentrum De Zandzee
11 dec 19:45 Aquarijn Da2 - De Ham Da4Sportcomplex Merwestein
18 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 - ZV De Zaan Da4De Kwakel
18 dec 18:45 Aquarijn Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sportcomplex Merwestein
18 dec 19:00 De Otters Het Gooi Da1 - De Ham Da4Sportcentrum De Zandzee
19 dec 17:00 De Duinkikkers Da1 - H.B.W. (SG) Da2Sportboulevard de Engh
15 jan 17:20 ZV De Zaan Da4 - Aquarijn Da2De Slag
15 jan 18:45 H.B.W. (SG) Da2 - De Otters Het Gooi Da1De Lieberg
15 jan 19:00 De Ham Da4 - De Dolfijn Da1Zaangolf
22 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Ham Da4De Kwakel
22 jan 20:35 De Dolfijn Da1 - ZV De Zaan Da4Sloterparkbad
23 jan 17:45 De Duinkikkers Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sportboulevard de Engh
29 jan 18:00 De Ham Da4 - De Otters Het Gooi Da1De Crommenije
29 jan 18:05 ZV De Zaan Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Slag
29 jan 18:15 H.B.W. (SG) Da2 - De Duinkikkers Da1Brandenburg
30 jan 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - Aquarijn Da2Sportcomplex Amerena
5 feb 16:15 Aquarijn Da2 - De Dolfijn Da1Sportcomplex Merwestein
5 feb 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - H.B.W. (SG) Da2Sportcomplex Amerena
5 feb 17:20 ZV De Zaan Da4 - De Otters Het Gooi Da1De Slag
12 feb 17:25 De Dolfijn Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sloterparkbad
12 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 - Aquarijn Da2De Kwakel
13 feb 17:00 De Duinkikkers Da1 - De Ham Da4Sportboulevard de Engh
12 maa 16:45 Aquarijn Da2 - De Otters Het Gooi Da1Sportcomplex Merwestein
12 maa 17:30 De Dolfijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sloterparkbad
12 maa 17:40 ZV De Zaan Da4 - De Duinkikkers Da1De Slag
12 maa 18:00 De Ham Da4 - H.B.W. (SG) Da2De Crommenije
19 maa 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - De Duinkikkers Da1Sportcomplex Amerena
19 maa 15:45 De Ham Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Crommenije
19 maa 18:30 ZV De Zaan Da4 - De Dolfijn Da1De Slag
26 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Kwakel
26 maa 18:00 H.B.W. (SG) Da2 - ZV De Zaan Da4De Lieberg
26 maa 21:05 De Otters Het Gooi Da1 - De Dolfijn Da1Sportcentrum De Zandzee
2 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - De Ham Da4Sportcomplex Amerena
2 apr 17:00 Aquarijn Da2 - De Duinkikkers Da1Sportcomplex Merwestein
2 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Otters Het Gooi Da1De Kwakel
9 apr 17:05 H.B.W. (SG) Da2 - Aquarijn Da2De Lieberg
9 apr 19:00 De Ham Da4 - ZV De Zaan Da4Zaangolf
9 apr 21:05 De Otters Het Gooi Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sportcentrum De Zandzee
10 apr 17:45 De Duinkikkers Da1 - De Dolfijn Da1Sportboulevard de Engh
23 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - ZV De Zaan Da4Sportcomplex Amerena
23 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Duinkikkers Da1De Kwakel
23 apr 19:05 De Dolfijn Da1 - H.B.W. (SG) Da2Sloterparkbad
 
 
Aquarijn Da2
 
De Dolfijn D..
 
De Duinkikke..
 
De Ham Da4
 
De Otters He..
 
H.B.W. (SG) ..
 
Schoonderbee..
 
ZV De Zaan D..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da2 5/22/411/1212/320/1118/126 - 112 - 11
De Dolfijn Da113 - 5 20/119 - 46/1123/412/222/112/3
De Duinkikkers Da114/1110/4 13/28 - 519/1223/131/1028/11
De Ham Da417 - 315/114 - 3 29/112/313/119/419/3
De Otters Het Gooi Da130/1026/311/1218/12 10 - 69/44 - 713/11
H.B.W. (SG) Da29/427/1129/130/1015/1 4 - 426/32 - 20
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da330/11 - 619/32/420/115/2 23/46/11
ZV De Zaan Da415/119/312/320/115/26/1127/11 29/1
Zwemvereniging Utrecht Da212/230/1023/422/12/411/1226/318/12