Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
De Vaart CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1
zaterdag 30 oktober 17:00
De Duker Bunschoten-spakenburg

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1BZC Brandenburg CG1412
2De Fuut CG139
3Aquarijn CG139
4De Albatros CG149
5De Aalscholver CG136
6De Vaart CG133
7De Amstel CG143
8De Vuursche CG130
9ZPC Woerden CG130
10Zwemvereniging Utrecht CG140
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktDe Vaart CG117:00Zwemvereniging Utrecht CG1
6 novZwemvereniging Utrecht CG117:30BZC Brandenburg CG1
20 novZPC Woerden CG118:25Zwemvereniging Utrecht CG1
11 decDe Albatros CG117:45Zwemvereniging Utrecht CG1
18 decAquarijn CG117:15Zwemvereniging Utrecht CG1

Uitslagen

9 oktZwemvereniging Utrecht CG13 - 13De Amstel CG1
2 oktDe Fuut CG117 - 6Zwemvereniging Utrecht CG1
25 sepDe Aalscholver CG115 - 1Zwemvereniging Utrecht CG1
18 sepZwemvereniging Utrecht CG110 - 13De Albatros CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1BZC Brandenburg CG1440012561343
2De Fuut CG133009401129
3Aquarijn CG13300938929
4De Albatros CG1430193436-2
5De Aalscholver CG132016341123
6De Vaart CG1310231643-27
7De Amstel CG1410332130-9
8De Vuursche CG1300301837-19
9ZPC Woerden CG1300301039-29
10Zwemvereniging Utrecht CG1400402058-38
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 17:00 De Vaart CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1De Duker
30 okt 17:15 De Amstel CG1 - ZPC Woerden CG1Het Veenweidebad
30 okt 17:45 Aquarijn CG1 - De Albatros CG1Sportcomplex Merwestein
30 okt 18:15 De Vuursche CG1 - De Aalscholver CG1De Trits
6 nov 16:30 Aquarijn CG1 - De Aalscholver CG1Sportcomplex Merwestein
6 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 - BZC Brandenburg CG1De Kwakel
6 nov 17:45 De Albatros CG1 - De Fuut CG1Sportcentrum Helsdingen
6 nov 18:25 ZPC Woerden CG1 - De Vaart CG1Het Batensteinbad
13 nov 17:00 Aquarijn CG1 - De Vuursche CG1Sportcomplex Merwestein
13 nov 17:45 De Fuut CG1 - De Aalscholver CG1MFA Safari
13 nov 19:30 BZC Brandenburg CG1 - ZPC Woerden CG1Brandenburg
14 nov 15:30 De Amstel CG1 - De Albatros CG1Het Veenweidebad
20 nov 17:45 De Albatros CG1 - De Vaart CG1Sportcentrum Helsdingen
20 nov 18:15 De Vuursche CG1 - De Fuut CG1De Trits
20 nov 18:25 ZPC Woerden CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1Het Batensteinbad
20 nov 19:15 De Aalscholver CG1 - De Amstel CG1Almere Poort
27 nov 16:45 BZC Brandenburg CG1 - De Albatros CG1Brandenburg
27 nov 17:00 De Vaart CG1 - De Aalscholver CG1De Duker
27 nov 17:45 De Fuut CG1 - Aquarijn CG1MFA Safari
28 nov 15:30 De Amstel CG1 - De Vuursche CG1Het Veenweidebad
11 dec 17:45 De Albatros CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1Sportcentrum Helsdingen
11 dec 18:15 De Aalscholver CG1 - BZC Brandenburg CG1Almere Poort
11 dec 18:15 De Vuursche CG1 - De Vaart CG1De Trits
11 dec 18:15 Aquarijn CG1 - De Amstel CG1Sportcomplex Merwestein
18 dec 17:15 Aquarijn CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1Sportcomplex Merwestein
18 dec 17:15 De Amstel CG1 - De Vaart CG1Het Veenweidebad
18 dec 17:30 De Vuursche CG1 - ZPC Woerden CG1De Trits
18 dec 17:45 De Fuut CG1 - BZC Brandenburg CG1MFA Safari
15 jan 17:00 De Vaart CG1 - Aquarijn CG1De Duker
15 jan 17:30 BZC Brandenburg CG1 - De Vuursche CG1Brandenburg
15 jan 17:45 ZPC Woerden CG1 - De Albatros CG1Het Batensteinbad
15 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 - De Aalscholver CG1De Kwakel
16 jan 15:30 De Amstel CG1 - De Fuut CG1Het Veenweidebad
22 jan 16:15 Aquarijn CG1 - BZC Brandenburg CG1Sportcomplex Merwestein
22 jan 17:30 De Vuursche CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1De Trits
22 jan 17:45 De Fuut CG1 - De Vaart CG1MFA Safari
22 jan 18:30 De Aalscholver CG1 - ZPC Woerden CG1Almere Poort
29 jan 17:00 De Vaart CG1 - De Amstel CG1De Duker
29 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 - Aquarijn CG1De Kwakel
29 jan 17:30 BZC Brandenburg CG1 - De Fuut CG1Brandenburg
29 jan 18:25 ZPC Woerden CG1 - De Vuursche CG1Het Batensteinbad
5 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 - De Fuut CG1De Kwakel
5 feb 17:45 De Albatros CG1 - De Aalscholver CG1Sportcentrum Helsdingen
5 feb 18:25 ZPC Woerden CG1 - Aquarijn CG1Het Batensteinbad
5 feb 19:30 BZC Brandenburg CG1 - De Amstel CG1Brandenburg
12 feb 17:00 De Vaart CG1 - BZC Brandenburg CG1De Duker
12 feb 17:30 De Vuursche CG1 - De Albatros CG1De Trits
12 feb 18:30 De Fuut CG1 - ZPC Woerden CG1MFA Safari
13 feb 15:30 De Amstel CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1Het Veenweidebad
12 maa 17:45 De Albatros CG1 - Aquarijn CG1Sportcentrum Helsdingen
12 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 - De Vaart CG1De Kwakel
12 maa 18:25 ZPC Woerden CG1 - De Amstel CG1Het Batensteinbad
12 maa 18:30 De Aalscholver CG1 - De Vuursche CG1Almere Poort
19 maa 16:30 BZC Brandenburg CG1 - Aquarijn CG1Brandenburg
19 maa 17:00 De Vaart CG1 - De Fuut CG1De Duker
19 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht CG1 - De Vuursche CG1De Kwakel
19 maa 18:40 ZPC Woerden CG1 - De Aalscholver CG1Het Batensteinbad
26 maa 17:00 De Vaart CG1 - ZPC Woerden CG1De Duker
26 maa 17:30 BZC Brandenburg CG1 - Zwemvereniging Utrecht CG1Brandenburg
26 maa 17:45 De Fuut CG1 - De Albatros CG1MFA Safari
26 maa 18:30 De Aalscholver CG1 - Aquarijn CG1Almere Poort
2 apr 17:45 De Albatros CG1 - De Amstel CG1Sportcentrum Helsdingen
2 apr 18:15 De Vuursche CG1 - Aquarijn CG1De Trits
2 apr 18:25 ZPC Woerden CG1 - BZC Brandenburg CG1Het Batensteinbad
2 apr 18:30 De Aalscholver CG1 - De Fuut CG1Almere Poort
9 apr 17:00 De Vaart CG1 - De Albatros CG1De Duker
9 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht CG1 - ZPC Woerden CG1De Kwakel
9 apr 18:30 De Fuut CG1 - De Vuursche CG1MFA Safari
10 apr 15:30 De Amstel CG1 - De Aalscholver CG1Het Veenweidebad
23 apr 17:00 Aquarijn CG1 - De Fuut CG1Sportcomplex Merwestein
23 apr 17:45 De Albatros CG1 - BZC Brandenburg CG1Sportcentrum Helsdingen
23 apr 18:15 De Vuursche CG1 - De Amstel CG1De Trits
23 apr 18:30 De Aalscholver CG1 - De Vaart CG1Almere Poort
 
 
Aquarijn CG1
 
BZC Brandenb..
 
De Aalscholv..
 
De Albatros ..
 
De Amstel CG..
 
De Fuut CG1
 
De Vaart CG1
 
De Vuursche ..
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn CG1 22/16/1130/1011/1223/416 - 413/1115 - 218/12
BZC Brandenburg CG119/3 9 - 427/115/229/119 - 215/113/1126/3
De Aalscholver CG126/311/12 15 - 120/112/423/412/322/115 - 1
De Albatros CG112/323/45/2 2/46/1120/1111 - 59 - 611/12
De Amstel CG13 - 72 - 1210/414/11 16/118/1228/1130/1013/2
De Fuut CG127/1118/1213/1126/38 - 3 22/19/412/217 - 6
De Vaart CG115/112/227/119/429/119/3 10 - 826/330/10
De Vuursche CG12/45 - 1630/1012/223/420/1111/12 18/1222/1
ZPC Woerden CG15/22/419/315/112/32 - 156/1129/1 20/11
Zwemvereniging Utrecht CG129/16/1115/110 - 133 - 135/212/319/39/4