Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Watervlo Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da4
zaterdag 30 oktober 17:00
Fletiomare De meern

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo Da3410
2Zwemclub Zeist Da136
3De Vuursche Da124
4Het Zinkstuk Da113
5Zwemvereniging Utrecht Da423
6ZPC AMERSFOORT Da423
7De Albatros Da153
8Aquarijn Da322
9De Vaart Da110
10ZPC Woerden Da220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktWatervlo Da317:00Zwemvereniging Utrecht Da4
6 novDe Vaart Da117:45Zwemvereniging Utrecht Da4
13 novZwemvereniging Utrecht Da418:00Het Zinkstuk Da1
20 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da420:00Zwemvereniging Utrecht Da4
27 novZwemvereniging Utrecht Da417:30Aquarijn Da3

Uitslagen

9 oktDe Vuursche Da19 - 3Zwemvereniging Utrecht Da4
2 oktZwemvereniging Utrecht Da411 - 1Zwemclub Zeist Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo Da3431010411823
2Zwemclub Zeist Da1320161924-5
3De Vuursche Da1211041376
4Het Zinkstuk Da1110031147
5Zwemvereniging Utrecht Da42101314104
6ZPC AMERSFOORT Da42101313130
7De Albatros Da1510432554-29
8Aquarijn Da32020210100
9De Vaart Da11001067-1
10ZPC Woerden Da2200201116-5
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Het Zinkstuk Da1Sportcomplex Amerena
30 okt 17:00 Watervlo Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da4Fletiomare
30 okt 18:25 ZPC Woerden Da2 - De Vuursche Da1Het Batensteinbad
30 okt 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - De Albatros/De Fuut Da1Dijnselburg
30 okt 19:15 Aquarijn Da3 - De Vaart Da1Sportcomplex Merwestein
6 nov 14:45 Watervlo Da3 - ZPC Woerden Da2Fletiomare
6 nov 17:30 De Vuursche Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Trits
6 nov 17:45 De Vaart Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4De Duker
6 nov 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Sportcentrum Helsdingen
7 nov 16:45 Het Zinkstuk Da1 - Aquarijn Da3De Krommerijn
13 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Het Zinkstuk Da1De Kwakel
13 nov 18:25 ZPC Woerden Da2 - De Vaart Da1Het Batensteinbad
13 nov 19:00 De Vuursche Da1 - De Albatros/De Fuut Da1De Trits
13 nov 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Watervlo Da3Dijnselburg
13 nov 19:15 Aquarijn Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Sportcomplex Merwestein
20 nov 14:00 Watervlo Da3 - De Vuursche Da1Fletiomare
20 nov 17:45 De Vaart Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Duker
20 nov 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - Aquarijn Da3Sportcentrum Helsdingen
20 nov 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportcomplex Amerena
21 nov 20:15 Het Zinkstuk Da1 - ZPC Woerden Da2De Krommerijn
27 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Aquarijn Da3De Kwakel
27 nov 18:15 De Vuursche Da1 - De Vaart Da1De Trits
27 nov 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Het Zinkstuk Da1Dijnselburg
27 nov 20:40 ZPC Woerden Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Het Batensteinbad
11 dec 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemclub Zeist Da1Sportcomplex Amerena
11 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Albatros/De Fuut Da1De Kwakel
11 dec 18:45 De Vaart Da1 - Watervlo Da3De Duker
11 dec 19:00 Aquarijn Da3 - ZPC Woerden Da2Sportcomplex Merwestein
12 dec 18:15 Het Zinkstuk Da1 - De Vuursche Da1De Krommerijn
15 jan 17:30 Watervlo Da3 - Het Zinkstuk Da1Fletiomare
15 jan 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - De Vaart Da1Sportcentrum Helsdingen
15 jan 19:00 De Vuursche Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Trits
15 jan 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Aquarijn Da3Dijnselburg
15 jan 20:45 ZPC Woerden Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4Het Batensteinbad
22 jan 16:15 Watervlo Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Fletiomare
22 jan 17:45 De Vaart Da1 - Het Zinkstuk Da1De Duker
22 jan 19:00 De Vuursche Da1 - Aquarijn Da3De Trits
22 jan 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4Dijnselburg
22 jan 19:15 De Albatros/De Fuut Da1 - ZPC Woerden Da2MFA Safari
29 jan 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Vaart Da1Sportcomplex Amerena
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vuursche Da1De Kwakel
29 jan 18:30 Aquarijn Da3 - Watervlo Da3Sportcomplex Merwestein
29 jan 20:55 ZPC Woerden Da2 - Zwemclub Zeist Da1Het Batensteinbad
30 jan 18:45 Het Zinkstuk Da1 - De Albatros/De Fuut Da1De Krommerijn
5 feb 17:45 De Vaart Da1 - Aquarijn Da3De Duker
5 feb 18:15 De Vuursche Da1 - ZPC Woerden Da2De Trits
5 feb 19:05 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Watervlo Da3De Kwakel
6 feb 18:15 Het Zinkstuk Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Krommerijn
12 feb 18:25 ZPC Woerden Da2 - Watervlo Da3Het Batensteinbad
12 feb 18:30 Aquarijn Da3 - Het Zinkstuk Da1Sportcomplex Merwestein
12 feb 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - De Vuursche Da1Dijnselburg
12 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vaart Da1De Kwakel
13 feb 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Albatros/De Fuut Da1Sportcomplex Amerena
12 maa 17:45 De Vaart Da1 - ZPC Woerden Da2De Duker
12 maa 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - De Vuursche Da1Sportcentrum Helsdingen
12 maa 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Aquarijn Da3Sportcomplex Amerena
13 maa 16:30 Het Zinkstuk Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4De Krommerijn
19 maa 14:45 Watervlo Da3 - Zwemclub Zeist Da1Fletiomare
26 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Kwakel
26 maa 19:00 De Vuursche Da1 - Watervlo Da3De Trits
26 maa 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - De Vaart Da1Dijnselburg
26 maa 19:15 Aquarijn Da3 - De Albatros/De Fuut Da1Sportcomplex Merwestein
26 maa 19:55 ZPC Woerden Da2 - Het Zinkstuk Da1Het Batensteinbad
2 apr 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - ZPC Woerden Da2Sportcomplex Amerena
2 apr 16:15 Aquarijn Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportcomplex Merwestein
2 apr 17:45 De Vaart Da1 - De Vuursche Da1De Duker
3 apr 16:00 Het Zinkstuk Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Krommerijn
9 apr 16:45 Watervlo Da3 - De Vaart Da1Fletiomare
9 apr 17:45 De Albatros/De Fuut Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4MFA Safari
9 apr 18:15 De Vuursche Da1 - Het Zinkstuk Da1De Trits
9 apr 18:25 ZPC Woerden Da2 - Aquarijn Da3Het Batensteinbad
9 apr 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Dijnselburg
23 apr 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Vuursche Da1Sportcomplex Amerena
23 apr 16:15 Het Zinkstuk Da1 - Watervlo Da3De Krommerijn
23 apr 17:25 Zwemvereniging Utrecht Da4 - ZPC Woerden Da2De Kwakel
23 apr 17:45 De Vaart Da1 - De Albatros/De Fuut Da1De Duker
23 apr 18:30 Aquarijn Da3 - Zwemclub Zeist Da1Sportcomplex Merwestein
 
 
Aquarijn Da3
 
De Albatros/..
 
De Vaart Da1
 
De Vuursche ..
 
Het Zinkstuk..
 
Schoonderbee..
 
Watervlo Da3
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemclub Zei..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da3 26/330/104 - 412/213/1129/111/1223/42/4
De Albatros/De Fuut Da120/11 15/112/34 - 116/114 - 622/17 - 109/4
De Vaart Da15/223/4 2/422/16 - 711/1212/320/116/11
De Vuursche Da122/113/1127/11 9/415/126/35/26/119 - 3
Het Zinkstuk Da17/1130/1?12/12 6/223/421/113/413/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da412/313/229/123/430/10 6 - 72/411/1220/11
Watervlo Da36 - 622 - 29/420/1115/122/1 6/1119/330/10
ZPC Woerden Da29/45 - 813/1130/1026/327/1112/2 29/115/1
Zwemclub Zeist Da115/130/1026/312/227/119/413/118 - 6 22/1
Zwemvereniging Utrecht Da427/1111/1212/229/113/1126/35/223/411 - 1