Het Zinkstuk Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Het Zinkstuk Da1 - De Vuursche Da1
zondag 12 december 18:15

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo Da3819
2Het Zinkstuk Da1618
3De Vaart Da1613
4De Vuursche Da1713
5ZPC AMERSFOORT Da469
6Aquarijn Da378
7Zwemvereniging Utrecht Da477
8Zwemclub Zeist Da187
9De Albatros Da194
10ZPC Woerden Da263
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
12 decHet Zinkstuk Da118:15De Vuursche Da1
15 janWatervlo Da317:30Het Zinkstuk Da1
22 janDe Vaart Da117:45Het Zinkstuk Da1
30 janHet Zinkstuk Da118:45De Albatros/De Fuut Da1
6 febHet Zinkstuk Da118:15Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4

Uitslagen

27 novZwemclub Zeist Da14 - 19Het Zinkstuk Da1
21 novHet Zinkstuk Da117 - 2ZPC Woerden Da2
13 novZwemvereniging Utrecht Da42 - 7Het Zinkstuk Da1
7 novHet Zinkstuk Da19 - 3Aquarijn Da3
30 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da45 - 14Het Zinkstuk Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo Da3861119763937
2Het Zinkstuk Da1660018772057
3De Vaart Da1641113643826
4De Vuursche Da174121349418
5ZPC AMERSFOORT Da46303936360
6Aquarijn Da3722384142-1
7Zwemvereniging Utrecht Da4721473951-12
8Zwemclub Zeist Da1821574377-34
9De Albatros Da1911743888-50
10ZPC Woerden Da2610532859-31
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
11 dec 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemclub Zeist Da1Sportcomplex Amerena
11 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Albatros/De Fuut Da1De Kwakel
11 dec 18:45 De Vaart Da1 - Watervlo Da3De Duker
11 dec 19:00 Aquarijn Da3 - ZPC Woerden Da2Sportcomplex Merwestein
12 dec 18:15 Het Zinkstuk Da1 - De Vuursche Da1De Krommerijn
15 jan 17:30 Watervlo Da3 - Het Zinkstuk Da1Fletiomare
15 jan 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - De Vaart Da1Sportcentrum Helsdingen
15 jan 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Aquarijn Da3Dijnselburg
15 jan 19:00 De Vuursche Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Trits
15 jan 20:45 ZPC Woerden Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4Het Batensteinbad
22 jan 16:15 Watervlo Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Fletiomare
22 jan 17:45 De Vaart Da1 - Het Zinkstuk Da1De Duker
22 jan 19:00 De Vuursche Da1 - Aquarijn Da3De Trits
22 jan 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4Dijnselburg
22 jan 19:15 De Albatros/De Fuut Da1 - ZPC Woerden Da2MFA Safari
29 jan 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Vaart Da1Sportcomplex Amerena
29 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vuursche Da1De Kwakel
29 jan 18:30 Aquarijn Da3 - Watervlo Da3Sportcomplex Merwestein
29 jan 20:55 ZPC Woerden Da2 - Zwemclub Zeist Da1Het Batensteinbad
30 jan 18:45 Het Zinkstuk Da1 - De Albatros/De Fuut Da1De Krommerijn
5 feb 17:45 De Vaart Da1 - Aquarijn Da3De Duker
5 feb 18:15 De Vuursche Da1 - ZPC Woerden Da2De Trits
5 feb 19:05 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Watervlo Da3De Kwakel
6 feb 18:15 Het Zinkstuk Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Krommerijn
12 feb 18:25 ZPC Woerden Da2 - Watervlo Da3Het Batensteinbad
12 feb 18:30 Aquarijn Da3 - Het Zinkstuk Da1Sportcomplex Merwestein
12 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vaart Da1De Kwakel
12 feb 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - De Vuursche Da1Dijnselburg
13 feb 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Albatros/De Fuut Da1Sportcomplex Amerena
12 maa 17:45 De Vaart Da1 - ZPC Woerden Da2De Duker
12 maa 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - De Vuursche Da1Sportcentrum Helsdingen
12 maa 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Aquarijn Da3Sportcomplex Amerena
13 maa 16:30 Het Zinkstuk Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4De Krommerijn
19 maa 14:45 Watervlo Da3 - Zwemclub Zeist Da1Fletiomare
26 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Kwakel
26 maa 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - De Vaart Da1Dijnselburg
26 maa 19:00 De Vuursche Da1 - Watervlo Da3De Trits
26 maa 19:15 Aquarijn Da3 - De Albatros/De Fuut Da1Sportcomplex Merwestein
26 maa 19:55 ZPC Woerden Da2 - Het Zinkstuk Da1Het Batensteinbad
2 apr 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - ZPC Woerden Da2Sportcomplex Amerena
2 apr 16:15 Aquarijn Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportcomplex Merwestein
2 apr 17:45 De Vaart Da1 - De Vuursche Da1De Duker
3 apr 16:00 Het Zinkstuk Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Krommerijn
9 apr 16:45 Watervlo Da3 - De Vaart Da1Fletiomare
9 apr 17:45 De Albatros/De Fuut Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4MFA Safari
9 apr 18:15 De Vuursche Da1 - Het Zinkstuk Da1De Trits
9 apr 18:25 ZPC Woerden Da2 - Aquarijn Da3Het Batensteinbad
9 apr 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Dijnselburg
23 apr 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Vuursche Da1Sportcomplex Amerena
23 apr 16:15 Het Zinkstuk Da1 - Watervlo Da3De Krommerijn
23 apr 17:25 Zwemvereniging Utrecht Da4 - ZPC Woerden Da2De Kwakel
23 apr 17:45 De Vaart Da1 - De Albatros/De Fuut Da1De Duker
23 apr 18:30 Aquarijn Da3 - Zwemclub Zeist Da1Sportcomplex Merwestein
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Het Zinkstuk Da1 4 - 19
27 nov 18:15 De Vuursche Da1 - De Vaart Da1 7 - 15
27 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Aquarijn Da3 3 - 8
21 nov 20:15 Het Zinkstuk Da1 - ZPC Woerden Da2 17 - 2
20 nov 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4 4 - 6
20 nov 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - Aquarijn Da3 7 - 11
20 nov 17:45 De Vaart Da1 - Zwemclub Zeist Da1 13 - 7
20 nov 14:00 Watervlo Da3 - De Vuursche Da1 8 - 5
13 nov 19:15 Aquarijn Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 3 - 5
13 nov 19:00 De Vuursche Da1 - De Albatros/De Fuut Da1 9 - 1
13 nov 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Watervlo Da3 2 - 8
13 nov 18:25 ZPC Woerden Da2 - De Vaart Da1 3 - 14
13 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Het Zinkstuk Da1 2 - 7
7 nov 16:45 Het Zinkstuk Da1 - Aquarijn Da3 9 - 3
6 nov 18:30 De Albatros/De Fuut Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 0 - 9
6 nov 17:45 De Vaart Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4 8 - 8
6 nov 17:30 De Vuursche Da1 - Zwemclub Zeist Da1 8 - 6
6 nov 14:45 Watervlo Da3 - ZPC Woerden Da2 5 - 8
30 okt 19:15 Aquarijn Da3 - De Vaart Da1 6 - 8
30 okt 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - De Albatros/De Fuut Da1 5 - 5
30 okt 18:25 ZPC Woerden Da2 - De Vuursche Da1 4 - 7
30 okt 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Het Zinkstuk Da1 5 - 14
30 okt 17:00 Watervlo Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da4 14 - 6
23 okt 17:00 Watervlo Da3 - De Albatros/De Fuut Da1 22 - 2
9 okt 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - ZPC Woerden Da2 8 - 6
9 okt 18:15 De Vuursche Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4 9 - 3
9 okt 17:45 De Vaart Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 6 - 7
9 okt 17:45 De Albatros/De Fuut Da1 - Het Zinkstuk Da1 4 - 11
9 okt 15:30 Watervlo Da3 - Aquarijn Da3 6 - 6
2 okt 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Watervlo Da3 6 - 7
2 okt 18:00 ZPC Woerden Da2 - De Albatros/De Fuut Da1 5 - 8
2 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Zwemclub Zeist Da1 11 - 1
25 sep 19:30 Aquarijn Da3 - De Vuursche Da1 4 - 4
25 sep 19:15 De Albatros/De Fuut Da1 - Watervlo Da3 4 - 6
18 sep 19:15 De Albatros/De Fuut Da1 - Zwemclub Zeist Da1 7 - 10
 
 
Aquarijn Da3
 
De Albatros/..
 
De Vaart Da1
 
De Vuursche ..
 
Het Zinkstuk..
 
Schoonderbee..
 
Watervlo Da3
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemclub Zei..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da3 26/36 - 84 - 412/23 - 529/111/1223/42/4
De Albatros/De Fuut Da17 - 11 15/112/34 - 110 - 94 - 622/17 - 109/4
De Vaart Da15/223/4 2/422/16 - 711/1212/313 - 78 - 8
De Vuursche Da122/19 - 17 - 15 9/415/126/35/28 - 69 - 3
Het Zinkstuk Da19 - 330/1?12/12 6/223/417 - 23/413/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da412/313/229/123/45 - 14 6 - 72/411/124 - 6
Watervlo Da36 - 622 - 29/48 - 515/122/1 5 - 819/314 - 6
ZPC Woerden Da29/45 - 83 - 144 - 726/3?12/2 29/115/1
Zwemclub Zeist Da115/15 - 526/312/24 - 199/42 - 88 - 6 22/1
Zwemvereniging Utrecht Da43 - 811/1212/229/12 - 726/35/223/411 - 1