VZC H4 (Heren)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprBZC Brandenburg H36 - 14VZC H4
9 aprVZC H414 - 8De Albatros H1
2 aprUZSC H77 - 6VZC H4
26 maaVZC H410 - 4Aquarijn H3
19 maaDe Fuut H25 - 7VZC H4
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 apr 18:00 Watervlo H3 - Aquarijn H3 14 - 4
23 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - Het Zinkstuk H1 9 - 6
23 apr 19:30 BZC Brandenburg H3 - VZC H4 6 - 14
23 apr 19:15 De Albatros H1 - ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 8 - 4
23 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Fuut H2 7 - 10
9 apr 20:00 De Fuut H2 - Zwemvereniging Utrecht H3 3 - 9
9 apr 19:55 Het Zinkstuk H1 - BZC Brandenburg H3 10 - 2
9 apr 19:45 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - UZSC H7 7 - 5
9 apr 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Watervlo H3 11 - 9
9 apr 15:45 VZC H4 - De Albatros H1 14 - 8
2 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 14 - 8
2 apr 20:15 UZSC H7 - VZC H4 7 - 6
2 apr 19:15 De Albatros H1 - Het Zinkstuk H1 5 - 10
2 apr 17:45 Aquarijn H3 - ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 7 - 7
2 apr 17:30 BZC Brandenburg H3 - De Fuut H2 5 - 10
27 maa 18:15 Het Zinkstuk H1 - UZSC H7 8 - 1
26 maa 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - BZC Brandenburg H3 9 - 4
26 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - Watervlo H3 9 - 5
26 maa 19:15 De Fuut H2 - De Albatros H1 10 - 6
26 maa 15:00 VZC H4 - Aquarijn H3 10 - 4
19 maa 19:00 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 6 - 10
19 maa 18:30 De Fuut H2 - VZC H4 5 - 7
19 maa 17:45 Aquarijn H3 - BZC Brandenburg H3 8 - 4
19 maa 17:35 UZSC H7 - De Albatros H1 8 - 4
19 maa 17:00 Watervlo H3 - Het Zinkstuk H1 5 - 12
13 maa 17:00 Watervlo H3 - ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 11 - 3
12 maa 20:00 De Albatros H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 5 - 10
12 maa 18:05 UZSC H7 - De Fuut H2 4 - 8
12 maa 17:30 Aquarijn H3 - Het Zinkstuk H1 4 - 7
12 maa 17:30 BZC Brandenburg H3 - Zwemvereniging Utrecht H3 2 - 13
19 feb 19:15 VZC H4 - De Fuut H2 6 - 4
19 feb 15:30 UZSC H7 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 9 - 7
12 feb 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - UZSC H7 7 - 10
12 feb 19:15 De Fuut H2 - Aquarijn H3 11 - 4
12 feb 18:15 BZC Brandenburg H3 - Watervlo H3 1 - 4
12 feb 15:45 VZC H4 - ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 7 - 3
5 feb 20:15 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - Het Zinkstuk H1 7 - 10
5 feb 19:15 De Albatros H1 - BZC Brandenburg H3 6 - 2
5 feb 15:30 UZSC H7 - Zwemvereniging Utrecht H3 5 - 10
29 jan 21:15 VZC H4 - Het Zinkstuk H1 6 - 7
29 jan 19:00 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - De Fuut H2 2 - 6
29 jan 18:00 Watervlo H3 - De Albatros H1 2 - 4
29 jan 16:15 UZSC H7 - BZC Brandenburg H3 4 - 3
27 nov 19:45 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - De Albatros H1 6 - 4
27 nov 19:45 Aquarijn H3 - Watervlo H3 8 - 5
27 nov 19:15 De Fuut H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 7 - 14
27 nov 18:15 VZC H4 - BZC Brandenburg H3 7 - 6
20 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Fuut H2 14 - 4
20 nov 20:00 De Albatros H1 - VZC H4 4 - 7
20 nov 17:40 UZSC H7 - ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 9 - 3
20 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 - Het Zinkstuk H1 3 - 7
20 nov 17:00 Watervlo H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 4 - 9
14 nov 20:45 Het Zinkstuk H1 - De Albatros H1 6 - 4
13 nov 19:45 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - Aquarijn H3 6 - 11
13 nov 19:15 De Fuut H2 - BZC Brandenburg H3 4 - 8
13 nov 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Zwemvereniging Utrecht H3 7 - 16
13 nov 15:45 VZC H4 - UZSC H7 11 - 3
6 nov 20:00 De Albatros H1 - De Fuut H2 3 - 9
6 nov 17:45 Watervlo H3 - Zwemvereniging Utrecht H3 7 - 12
6 nov 17:35 UZSC H7 - Het Zinkstuk H1 4 - 13
6 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 6 - 5
6 nov 17:15 Aquarijn H3 - VZC H4 9 - 6
31 okt 16:45 Het Zinkstuk H1 - Aquarijn H3 11 - 4
30 okt 20:55 De Fuut H2 - UZSC H7 10 - 4
30 okt 19:45 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - Watervlo H3 3 - 11
30 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht H3 - BZC Brandenburg H3 12 - 4
30 okt 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Albatros H1 11 - 8
23 okt 19:15 Watervlo H3 - VZC H4 5 - 15
9 okt 19:45 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - VZC H4 1 - 9
9 okt 19:15 De Albatros H1 - Zwemvereniging Utrecht H3 7 - 6
9 okt 17:45 Watervlo H3 - BZC Brandenburg H3 14 - 2
9 okt 17:30 Aquarijn H3 - De Fuut H2 8 - 6
3 okt 20:00 Het Zinkstuk H1 - ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 13 - 4
2 okt 20:45 VZC H4 - Watervlo H3 7 - 5
2 okt 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Aquarijn H3 6 - 6
2 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - UZSC H7 13 - 3
2 okt 17:30 BZC Brandenburg H3 - De Albatros H1 5 - 9
25 sep 20:00 De Fuut H2 - Het Zinkstuk H1 9 - 7
25 sep 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 23 - 2
25 sep 18:30 De Albatros H1 - Aquarijn H3 9 - 11
25 sep 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - VZC H4 4 - 12
25 sep 16:15 Watervlo H3 - UZSC H7 6 - 6
18 sep 20:00 De Fuut H2 - Watervlo H3 6 - 2
18 sep 19:15 Aquarijn H3 - UZSC H7 6 - 9
18 sep 19:00 ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3 - BZC Brandenburg H3 6 - 9
18 sep 18:30 VZC H4 - Zwemvereniging Utrecht H3 3 - 7
18 sep 17:45 Het Zinkstuk H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 12 - 9