Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)

Volgende wedstrijd:
Zwemvereniging Utrecht H2 - DWT H2
zaterdag 6 november 20:35
De Kwakel Utrecht

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo H2412
2De Ham H426
3HZC de Robben H236
4DWT H236
5DAW H246
6DJK-ZAR H246
7Oceanus H356
8ZPC AMERSFOORT H623
9JAWS Amsterdam H243
10Het Y H343
11Zwemvereniging Utrecht H230
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 novZwemvereniging Utrecht H220:35DWT H2
13 novZwemvereniging Utrecht H220:15Het Y H3
20 novHZC de Robben H219:30Zwemvereniging Utrecht H2
27 novZwemvereniging Utrecht H220:30JAWS Amsterdam H2
18 decDAW H219:50Zwemvereniging Utrecht H2

Uitslagen

9 oktZwemvereniging Utrecht H26 - 7DJK-ZAR H2
2 oktWatervlo H210 - 9Zwemvereniging Utrecht H2
25 sepDe Ham H49 - 6Zwemvereniging Utrecht H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo H2440012522923
2De Ham H42200619127
3HZC de Robben H232016432617
4DWT H23201620155
5DAW H2420263440-6
6DJK-ZAR H2420262633-7
7Oceanus H3520362838-10
8ZPC AMERSFOORT H62101315150
9JAWS Amsterdam H2410333949-10
10Het Y H3410332842-14
11Zwemvereniging Utrecht H2300302126-5
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - De Ham H4Sportcomplex Amerena
30 okt 18:30 Watervlo H2 - JAWS Amsterdam H2Fletiomare
30 okt 18:30 HZC de Robben H2 - DJK-ZAR H2De Lieberg
30 okt 20:10 DWT H2 - Het Y H3Boerhaavebad
6 nov 18:05 JAWS Amsterdam H2 - DJK-ZAR H2De Mirandabad
6 nov 18:45 Het Y H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportfondsenbad Oost
6 nov 19:30 HZC de Robben H2 - Oceanus H3De Lieberg
6 nov 20:35 Zwemvereniging Utrecht H2 - DWT H2De Kwakel
7 nov 15:30 De Ham H4 - DAW H2De Crommenije
13 nov 16:30 Watervlo H2 - De Ham H4Fletiomare
13 nov 17:45 Oceanus H3 - JAWS Amsterdam H2De Waterlelie
13 nov 19:55 DAW H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportcomplex Hoornsevaart
13 nov 20:10 DWT H2 - HZC de Robben H2Boerhaavebad
13 nov 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 - Het Y H3De Kwakel
20 nov 16:30 De Ham H4 - DJK-ZAR H2De Crommenije
20 nov 16:45 JAWS Amsterdam H2 - DWT H2De Mirandabad
20 nov 19:30 HZC de Robben H2 - Zwemvereniging Utrecht H2De Lieberg
20 nov 20:10 Het Y H3 - DAW H2Sportfondsenbad Oost
20 nov 21:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Watervlo H2Sportcomplex Amerena
27 nov 16:45 Oceanus H3 - De Ham H4De Waterlelie
27 nov 19:00 DJK-ZAR H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportplaza Mercator
27 nov 19:30 HZC de Robben H2 - Het Y H3De Lieberg
27 nov 19:45 Watervlo H2 - DAW H2Fletiomare
27 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - JAWS Amsterdam H2De Kwakel
4 dec 18:00 JAWS Amsterdam H2 - HZC de Robben H2De Mirandabad
11 dec 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Oceanus H3Sportcomplex Amerena
11 dec 19:05 DAW H2 - DJK-ZAR H2Sportcomplex Hoornsevaart
11 dec 19:30 Het Y H3 - Watervlo H2Sportfondsenbad Oost
12 dec 17:45 De Ham H4 - DWT H2De Crommenije
18 dec 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - HZC de Robben H2Sportcomplex Amerena
18 dec 18:15 De Ham H4 - JAWS Amsterdam H2De Crommenije
18 dec 19:45 DJK-ZAR H2 - Oceanus H3Sportplaza Mercator
18 dec 19:50 DAW H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Hoornsevaart
19 dec 16:30 Watervlo H2 - DWT H2Fletiomare
15 jan 17:00 Oceanus H3 - DAW H2De Waterlelie
15 jan 18:00 JAWS Amsterdam H2 - Het Y H3De Mirandabad
15 jan 19:00 DJK-ZAR H2 - Watervlo H2Sportplaza Mercator
15 jan 21:05 Zwemvereniging Utrecht H2 - De Ham H4De Kwakel
15 jan 21:50 DWT H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Boerhaavebad
22 jan 18:30 Watervlo H2 - Oceanus H3Fletiomare
22 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Kwakel
22 jan 20:00 DAW H2 - DWT H2Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 20:30 DJK-ZAR H2 - Het Y H3Sportplaza Mercator
23 jan 15:45 De Ham H4 - HZC de Robben H2De Crommenije
29 jan 18:30 HZC de Robben H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Lieberg
29 jan 19:15 Oceanus H3 - DJK-ZAR H2De Waterlelie
29 jan 19:20 JAWS Amsterdam H2 - De Ham H4De Mirandabad
29 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - DAW H2De Kwakel
29 jan 19:45 DWT H2 - Watervlo H2Boerhaavebad
5 feb 18:00 JAWS Amsterdam H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Mirandabad
5 feb 19:30 HZC de Robben H2 - DAW H2De Lieberg
5 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - Watervlo H2De Kwakel
5 feb 20:25 Het Y H3 - Oceanus H3Sportfondsenbad Oost
5 feb 21:45 DWT H2 - DJK-ZAR H2Boerhaavebad
12 feb 17:00 Watervlo H2 - HZC de Robben H2Fletiomare
12 feb 19:00 DJK-ZAR H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportplaza Mercator
12 feb 20:30 DAW H2 - JAWS Amsterdam H2Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 21:35 De Ham H4 - Het Y H3De Crommenije
13 feb 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DWT H2Sportcomplex Amerena
19 feb 18:45 Het Y H3 - HZC de Robben H2Sportfondsenbad Oost
19 feb 18:45 DWT H2 - De Ham H4Boerhaavebad
12 maa 17:15 JAWS Amsterdam H2 - Watervlo H2De Mirandabad
12 maa 18:45 Het Y H3 - DWT H2Sportfondsenbad Oost
12 maa 19:00 DJK-ZAR H2 - HZC de Robben H2Sportplaza Mercator
12 maa 19:30 De Ham H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Crommenije
12 maa 21:05 Zwemvereniging Utrecht H2 - Oceanus H3De Kwakel
19 maa 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Amerena
19 maa 18:30 HZC de Robben H2 - De Ham H4De Lieberg
19 maa 19:15 Oceanus H3 - Watervlo H2De Waterlelie
19 maa 19:45 DWT H2 - DAW H2Boerhaavebad
19 maa 21:45 Het Y H3 - DJK-ZAR H2Sportfondsenbad Oost
26 maa 14:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Het Y H3Sportcomplex Amerena
26 maa 17:00 Oceanus H3 - HZC de Robben H2De Waterlelie
26 maa 18:15 DJK-ZAR H2 - JAWS Amsterdam H2Sportplaza Mercator
26 maa 20:25 DAW H2 - De Ham H4Sportcomplex Hoornsevaart
26 maa 21:35 DWT H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Boerhaavebad
2 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DAW H2Sportcomplex Amerena
2 apr 17:45 HZC de Robben H2 - DWT H2De Lieberg
2 apr 18:00 JAWS Amsterdam H2 - Oceanus H3De Mirandabad
2 apr 18:45 De Ham H4 - Watervlo H2De Crommenije
2 apr 19:40 Het Y H3 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportfondsenbad Oost
9 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - HZC de Robben H2De Kwakel
9 apr 19:00 DJK-ZAR H2 - De Ham H4Sportplaza Mercator
9 apr 19:00 Watervlo H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Fletiomare
9 apr 20:35 DAW H2 - Het Y H3Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 21:00 DWT H2 - JAWS Amsterdam H2Boerhaavebad
23 apr 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DJK-ZAR H2Sportcomplex Amerena
23 apr 18:20 De Ham H4 - Oceanus H3De Crommenije
23 apr 19:20 JAWS Amsterdam H2 - Zwemvereniging Utrecht H2De Mirandabad
23 apr 20:40 DAW H2 - Watervlo H2Sportcomplex Hoornsevaart
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 okt 13:45 Oceanus H3 - DWT H2 5 - 10
16 okt 17:30 Oceanus H3 - Het Y H3 9 - 7
9 okt 21:10 DWT H2 - Oceanus H3 7 - 4
9 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - DJK-ZAR H2 6 - 7
9 okt 19:30 JAWS Amsterdam H2 - DAW H2 15 - 9
9 okt 18:30 HZC de Robben H2 - Watervlo H2 8 - 11
9 okt 18:00 Het Y H3 - De Ham H4 6 - 10
2 okt 20:30 Watervlo H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 10 - 9
2 okt 20:00 DAW H2 - HZC de Robben H2 8 - 14
2 okt 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - JAWS Amsterdam H2 10 - 9
2 okt 19:00 DJK-ZAR H2 - DWT H2 6 - 3
25 sep 20:15 Het Y H3 - JAWS Amsterdam H2 9 - 8
25 sep 20:10 DAW H2 - Oceanus H3 9 - 4
25 sep 19:30 Watervlo H2 - DJK-ZAR H2 16 - 6
25 sep 17:15 De Ham H4 - Zwemvereniging Utrecht H2 9 - 6
18 sep 18:30 HZC de Robben H2 - JAWS Amsterdam H2 21 - 7
18 sep 18:30 Watervlo H2 - Het Y H3 15 - 6
18 sep 17:30 DJK-ZAR H2 - DAW H2 7 - 8
18 sep 16:15 Oceanus H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 6 - 5
 
 
DAW H2
 
De Ham H4
 
DJK-ZAR H2
 
DWT H2
 
Het Y H3
 
HZC de Robbe..
 
JAWS Amsterd..
 
Oceanus H3
 
Schoonderbee..
 
Watervlo H2
 
Zwemverenigi..
 
DAW H2 26/311/1222/19/48 - 1412/29 - 413/1123/418/12
De Ham H47/11 20/1112/1212/223/118/1223/412/32/49 - 6
DJK-ZAR H27 - 89/4 6 - 322/112/326/318/1227/1115/112/2
DWT H219/319/25/2 30/1013/119/47 - 415/129/126/3
Het Y H320/116 - 1019/312/3 19/29 - 85/26/1111/122/4
HZC de Robben H25/219/330/102/427/11 21 - 76/1129/18 - 1120/11
JAWS Amsterdam H215 - 929/16/1120/1115/14/12 2/45/212/323/4
Oceanus H315/127/1129/15 - 109 - 726/313/11 6 - 519/3?
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H62/430/1023/413/226/318/1210 - 911/12 20/1119/3
Watervlo H227/1113/1116 - 619/1215 - 612/230/1022/19/4 10 - 9
Zwemvereniging Utrecht H229/115/16 - 76/1113/119/427/1112/322/15/2