De Linge/PCG Da2 (Dames)

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

23 aprDe Linge/PCG Da28 - 5ZVL-1886 Center Da8
2 aprDe Linge/PCG Da22 - 7SCOMZeehondDuck (SG) Da1
26 maaDe Linge/PCG Da216 - 0Z&PC De Gouwe Da4
19 maaBZ&PC Da30 - 12De Linge/PCG Da2
12 maaSassenheim Da22 - 12De Linge/PCG Da2
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 18:35 AZC Da2 - De Kempvis Da3 1 - 3
23 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Reigers (SG) Da1 5 - 3
23 apr 18:10 Zwemvereniging Westland Da1 - BZ&PC Da3 17 - 2
23 apr 16:30 De Linge/PCG Da2 - ZVL-1886 Center Da8 8 - 5
9 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 12 - 4
9 apr 15:40 ZVL-1886 Center Da8 - Sassenheim Da2 8 - 3
9 apr 15:40 De Kempvis Da3 - Zwemvereniging Westland Da1 6 - 4
2 apr 19:35 Z&PC De Gouwe Da4 - BZ&PC Da3 6 - 3
2 apr 17:50 Sassenheim Da2 - De Reigers (SG) Da1 8 - 2
2 apr 17:20 AZC Da2 - ZVL-1886 Center Da8 10 - 6
2 apr 17:00 De Linge/PCG Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 2 - 7
27 maa 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Sassenheim Da2 4 - 6
26 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 - AZC Da2 6 - 2
26 maa 18:00 De Linge/PCG Da2 - Z&PC De Gouwe Da4 16 - 0
26 maa 17:50 ZVL-1886 Center Da8 - Zwemvereniging Westland Da1 9 - 7
26 maa 17:40 De Kempvis Da3 - BZ&PC Da3 13 - 1
20 maa 18:20 Z&PC De Gouwe Da4 - ZVL-1886 Center Da8 3 - 6
19 maa 18:20 BZ&PC Da3 - De Linge/PCG Da2 0 - 12
19 maa 17:40 Zwemvereniging Westland Da1 - AZC Da2 12 - 7
19 maa 15:40 De Kempvis Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 4 - 4
13 maa 18:25 Z&PC De Gouwe Da4 - De Kempvis Da3 2 - 6
12 maa 18:30 Zwemvereniging Westland Da1 - De Reigers (SG) Da1 11 - 4
12 maa 17:00 Sassenheim Da2 - De Linge/PCG Da2 2 - 12
12 maa 15:25 AZC Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 6 - 6
12 feb 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - Zwemvereniging Westland Da1 3 - 11
12 feb 18:15 ZVL-1886 Center Da8 - BZ&PC Da3 12 - 1
5 feb 18:40 Zwemvereniging Westland Da1 - De Linge/PCG Da2 12 - 1
5 feb 18:05 AZC Da2 - Sassenheim Da2 7 - 5
5 feb 15:55 BZ&PC Da3 - De Reigers (SG) Da1 0 - 8
29 jan 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 - Sassenheim Da2 4 - 3
29 jan 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 - AZC Da2 7 - 11
29 jan 17:15 De Kempvis Da3 - De Reigers (SG) Da1 3 - 2
29 jan 17:10 BZ&PC Da3 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 0 - 6
27 nov 19:30 De Reigers (SG) Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 5 - 9
27 nov 18:25 De Kempvis Da3 - AZC Da2 6 - 1
27 nov 17:00 BZ&PC Da3 - Zwemvereniging Westland Da1 7 - 5
27 nov 15:00 ZVL-1886 Center Da8 - De Linge/PCG Da2 2 - 6
20 nov 19:40 Z&PC De Gouwe Da4 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 1 - 13
20 nov 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 - De Kempvis Da3 6 - 4
20 nov 17:50 Sassenheim Da2 - ZVL-1886 Center Da8 4 - 6
20 nov 16:30 De Linge/PCG Da2 - De Reigers (SG) Da1 5 - 4
13 nov 18:40 ZVL-1886 Center Da8 - AZC Da2 6 - 6
13 nov 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Sassenheim Da2 2 - 10
13 nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - De Linge/PCG Da2 2 - 4
13 nov 15:20 BZ&PC Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 4 - 4
6 nov 18:25 Zwemvereniging Westland Da1 - ZVL-1886 Center Da8 9 - 11
6 nov 18:05 Z&PC De Gouwe Da4 - De Linge/PCG Da2 1 - 13
6 nov 17:30 AZC Da2 - De Reigers (SG) Da1 5 - 5
6 nov 17:00 BZ&PC Da3 - De Kempvis Da3 5 - 7
6 nov 17:00 Sassenheim Da2 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 7 - 4
30 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Zwemvereniging Westland Da1 7 - 1
30 okt 18:30 De Linge/PCG Da2 - Sassenheim Da2 2 - 10
30 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - AZC Da2 6 - 5
30 okt 16:30 De Kempvis Da3 - Z&PC De Gouwe Da4 12 - 3
30 okt 15:45 ZVL-1886 Center Da8 - WZC (SG) Da4 9 - 3
10 okt 18:30 Z&PC De Gouwe Da4 - Sassenheim Da2 2 - 12
9 okt 18:00 WZC (SG) Da4 - De Reigers (SG) Da1 1 - 2
9 okt 17:55 Zwemvereniging Westland Da1 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 7 - 3
9 okt 17:30 BZ&PC Da3 - ZVL-1886 Center Da8 7 - 14
9 okt 17:10 AZC Da2 - De Linge/PCG Da2 1 - 8
3 okt 16:45 Sassenheim Da2 - AZC Da2 9 - 4
2 okt 18:30 De Reigers (SG) Da1 - BZ&PC Da3 10 - 4
2 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 - WZC (SG) Da4 7 - 5
2 okt 17:00 De Linge/PCG Da2 - Zwemvereniging Westland Da1 5 - 5
25 sep 19:15 De Reigers (SG) Da1 - ZVL-1886 Center Da8 2 - 5
25 sep 19:10 AZC Da2 - WZC (SG) Da4 5 - 2
25 sep 17:45 Sassenheim Da2 - BZ&PC Da3 10 - 3
25 sep 17:30 Z&PC De Gouwe Da4 - Zwemvereniging Westland Da1 1 - 8
25 sep 17:15 De Linge/PCG Da2 - De Kempvis Da3 2 - 5
18 sep 18:30 De Reigers (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da4 12 - 2
18 sep 17:50 De Kempvis Da3 - Sassenheim Da2 4 - 5
18 sep 17:10 BZ&PC Da3 - AZC Da2 1 - 10
18 sep 17:00 WZC (SG) Da4 - Zwemvereniging Westland Da1 2 - 6
18 sep 15:40 ZVL-1886 Center Da8 - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 5 - 2
11 sep 17:50 ZVL-1886 Center Da8 - De Kempvis Da3 6 - 1