DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Arethusa H31643
2DIO H11739
3AquAmigos H21739
4De Zuidwesthoek H11638
5De Warande H31735
6AquAmigos H31927
7Nayade H21725
8DBD H31722
9ZPC De Zeeuwse Kust H2117
10Zeester-Meerval H2147
11DIO H2163
12SBC2000 H4171
uitgebreide stand »

Uitslagen

23 aprDIO Etten Leur H15 - 8Arethusa H3
9 aprNayade H25 - 7DIO Etten Leur H1
2 aprDIO Etten Leur H112 - 6AquAmigos H2
26 maaDBD H32 - 8DIO Etten Leur H1
12 maaDIO Etten Leur H110 - 5De Warande H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Arethusa H31614114320094106
2DIO H1171304391618378
3AquAmigos H2171304391339043
4De Zuidwesthoek H1161222381669967
5De Warande H31711243515312726
6AquAmigos H31990102717816216
7Nayade H21781825120126-6
8DBD H31771922109130-21
9ZPC De Zeeuwse Kust H211218762114-52
10Zeester-Meerval H2142111778154-76
11DIO H2161015385165-80
12SBC2000 H4170116173174-101
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 - AquAmigos H2 4 - 9
23 apr 18:45 AquAmigos H3 - De Zuidwesthoek H1 8 - 15
23 apr 17:40 DIO Etten Leur H2 - Nayade H2 4 - 8
23 apr 16:50 DIO Etten Leur H1 - Arethusa H3 5 - 8
23 apr 16:00 De Warande H3 - DBD H3 10 - 6
9 apr 20:05 Nayade H2 - DIO Etten Leur H1 5 - 7
9 apr 19:50 De Warande H3 - AquAmigos H3 10 - 9
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Arethusa H3 5 - 18
9 apr 18:10 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2 11 - 6
9 apr 14:20 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1 7 - 12
2 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 - De Warande H3 5 - 16
2 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Arethusa H3 7 - 8
2 apr 18:35 AquAmigos H3 - SBC2000 H4 17 - 4
2 apr 16:20 DIO Etten Leur H2 - DBD H3 7 - 12
2 apr 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2 12 - 6
26 maa 21:30 Zeester-Meerval H2 - AquAmigos H3 7 - 14
26 maa 20:10 Arethusa H3 - SBC2000 H4 19 - 5
26 maa 19:50 DBD H3 - DIO Etten Leur H1 2 - 8
26 maa 18:35 Nayade H2 - De Zuidwesthoek H1 6 - 11
26 maa 18:10 AquAmigos H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 7 - 2
26 maa 17:10 De Warande H3 - DIO Etten Leur H2 13 - 4
19 maa 21:00 Arethusa H3 - De Warande H3 15 - 10
19 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2 7 - 3
19 maa 18:15 AquAmigos H3 - AquAmigos H2 5 - 8
19 maa 16:45 Nayade H2 - DBD H3 11 - 4
19 maa 14:20 SBC2000 H4 - Zeester-Meerval H2 6 - 6
12 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2 8 - 5
12 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DBD H3 8 - 8
12 maa 18:35 AquAmigos H3 - Arethusa H3 8 - 12
12 maa 16:20 DIO Etten Leur H1 - De Warande H3 10 - 5
12 maa 15:15 SBC2000 H4 - Nayade H2 2 - 6
5 maa 16:50 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2 12 - 3
19 feb 18:40 Arethusa H3 - DBD H3 13 - 7
12 feb 19:30 De Warande H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 13 - 8
12 feb 17:55 AquAmigos H2 - SBC2000 H4 6 - 2
12 feb 17:00 DBD H3 - De Zuidwesthoek H1 5 - 10
12 feb 16:20 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H3 6 - 15
12 feb 16:00 Nayade H2 - Arethusa H3 4 - 11
12 feb 15:30 DIO Etten Leur H1 - Zeester-Meerval H2 21 - 3
5 feb 20:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H3 7 - 7
5 feb 19:20 Arethusa H3 - AquAmigos H2 11 - 5
5 feb 18:35 AquAmigos H3 - Nayade H2 10 - 3
5 feb 18:30 SBC2000 H4 - DBD H3 4 - 6
29 jan 18:35 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H1 8 - 7
29 jan 15:15 Nayade H2 - AquAmigos H2 2 - 7
29 jan 14:20 SBC2000 H4 - De Warande H3 6 - 10
27 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H3 7 - 4
27 nov 17:45 AquAmigos H2 - Zeester-Meerval H2 11 - 4
27 nov 17:00 DBD H3 - De Warande H3 8 - 5
27 nov 16:00 Nayade H2 - DIO Etten Leur H2 10 - 6
27 nov 14:20 SBC2000 H4 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 5 - 6
20 nov 21:10 Zeester-Meerval H2 - DBD H3 8 - 5
20 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H4 13 - 7
20 nov 18:35 AquAmigos H3 - De Warande H3 6 - 11
20 nov 17:40 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2 6 - 8
20 nov 16:50 DIO Etten Leur H1 - Nayade H2 7 - 4
13 nov 19:55 Arethusa H3 - De Zuidwesthoek H1 10 - 10
13 nov 19:20 DBD H3 - DIO Etten Leur H2 7 - 6
13 nov 18:55 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1 5 - 4
13 nov 17:10 De Warande H3 - Zeester-Meerval H2 9 - 5
13 nov 16:00 Nayade H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 13 - 5
13 nov 14:20 SBC2000 H4 - AquAmigos H3 7 - 12
6 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Nayade H2 13 - 4
6 nov 18:35 AquAmigos H3 - Zeester-Meerval H2 16 - 8
6 nov 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Warande H3 7 - 8
6 nov 15:30 DIO Etten Leur H1 - DBD H3 8 - 4
6 nov 15:15 SBC2000 H4 - Arethusa H3 5 - 18
30 okt 19:45 Nayade H2 - SBC2000 H4 7 - 4
30 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 - DIO Etten Leur H2 7 - 6
30 okt 17:55 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1 7 - 9
30 okt 17:00 DBD H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 9 - 2
30 okt 16:50 De Warande H3 - DIO Etten Leur H1 7 - 6
23 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DBD H3 12 - 3
23 okt 17:15 Arethusa H3 - Nayade H2 14 - 6
23 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H3 8 - 4
16 okt 18:50 Arethusa H3 - AquAmigos H3 11 - 3
9 okt 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Warande H3 5 - 8
9 okt 18:45 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H2 9 - 6
9 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 - DIO Etten Leur H1 6 - 8
9 okt 14:20 SBC2000 H4 - AquAmigos H2 1 - 7
2 okt 21:30 Zeester-Meerval H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 7 - 9
2 okt 19:15 Nayade H2 - AquAmigos H3 14 - 11
2 okt 19:00 AquAmigos H2 - Arethusa H3 8 - 4
2 okt 17:00 DBD H3 - SBC2000 H4 9 - 1
2 okt 16:50 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1 2 - 17
25 sep 21:10 Zeester-Meerval H2 - Arethusa H3 2 - 11
25 sep 18:00 AquAmigos H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 9 - 7
25 sep 17:05 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H4 9 - 4
25 sep 17:00 DBD H3 - AquAmigos H2 3 - 7
25 sep 16:15 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1 10 - 8
25 sep 16:00 De Warande H3 - Nayade H2 4 - 4
18 sep 20:15 De Zuidwesthoek H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 17 - 5
18 sep 19:55 Arethusa H3 - DIO Etten Leur H2 17 - 4
18 sep 17:35 AquAmigos H2 - De Warande H3 16 - 7
18 sep 17:00 DBD H3 - AquAmigos H3 11 - 10
18 sep 15:15 Nayade H2 - Zeester-Meerval H2 13 - 6
18 sep 14:20 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1 3 - 11
 
 
AquAmigos H2
 
AquAmigos H3
 
Arethusa H3
 
DBD H3
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO Etten Le..
 
DIO Etten Le..
 
Nayade H2
 
SBC2000 H4
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
AquAmigos H2 ?8 - 4?16 - 77 - 95 - 411 - 6?6 - 211 - 47 - 2
AquAmigos H35 - 8 8 - 12?6 - 118 - 158 - 79 - 610 - 317 - 416 - 89 - 7
Arethusa H311 - 511 - 3 13 - 715 - 1010 - 10?17 - 414 - 619 - 5??
DBD H33 - 711 - 10? 8 - 55 - 102 - 87 - 6?9 - 1?9 - 2
De Warande H3?10 - 9?10 - 6 ?7 - 613 - 44 - 4?9 - 513 - 8
De Zuidwesthoek H18 - 57 - 47 - 812 - 37 - 7 ?7 - 313 - 413 - 7?17 - 5
DIO Etten Leur H112 - 68 - 45 - 88 - 410 - 510 - 8 12 - 37 - 4?21 - 3?
DIO Etten Leur H26 - 86 - 15?7 - 127 - 8?2 - 17 4 - 89 - 4??
Nayade H22 - 714 - 114 - 1111 - 4?6 - 115 - 710 - 6 7 - 413 - 613 - 5
SBC2000 H41 - 77 - 125 - 184 - 66 - 107 - 123 - 11?2 - 6 6 - 65 - 6
Zeester-Meerval H24 - 97 - 142 - 118 - 55 - 16?6 - 87 - 6?? 7 - 9
ZPC De Zeeuwse Kust H2??5 - 188 - 85 - 8??????