DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2
zaterdag 15 januari 15:15

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1AquAmigos H2821
2DIO H1921
3De Zuidwesthoek H1819
4Arethusa H3716
5De Warande H3816
6Nayade H2916
7DBD H3915
8AquAmigos H31012
9ZPC De Zeeuwse Kust H276
10Zeester-Meerval H296
11DIO H293
12SBC2000 H490
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 janSBC2000 H415:15DIO Etten Leur H2
22 janDIO Etten Leur H217:05De Zuidwesthoek H1
29 janDIO Etten Leur H216:20ZPC De Zeeuwse Kust H2
12 febDIO Etten Leur H216:20AquAmigos H3
5 maaDIO Etten Leur H116:50DIO Etten Leur H2

Uitslagen

27 novNayade H210 - 6DIO Etten Leur H2
20 novDIO Etten Leur H26 - 8AquAmigos H2
13 novDBD H37 - 6DIO Etten Leur H2
6 novDIO Etten Leur H27 - 8De Warande H3
30 oktZeester-Meerval H27 - 6DIO Etten Leur H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AquAmigos H2870121693831
2DIO H1970221794336
3De Zuidwesthoek H1861119895039
4Arethusa H3751116853847
5De Warande H385121659572
6Nayade H295131675705
7DBD H395041559590
8AquAmigos H310406128490-6
9ZPC De Zeeuwse Kust H2720563968-29
10Zeester-Meerval H2920765388-35
11DIO H2910835287-35
12SBC2000 H4900903792-55
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
15 jan 15:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2Zwembad de Wisselaar
15 jan 16:45 Nayade H2 - De Warande H3Sportcentrum voor studenten
15 jan 17:50 AquAmigos H2 - DBD H3Zwembad Olympia
15 jan 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - AquAmigos H3Vrijburgbad Vlissingen
15 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1LACO zwembad Hoogerheide
15 jan 21:50 Arethusa H3 - Zeester-Meerval H2Golfbad Oss
22 jan 16:20 DIO Etten Leur H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Banakker
22 jan 17:05 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
22 jan 18:40 AquAmigos H2 - AquAmigos H3Zwembad Olympia
22 jan 20:05 DBD H3 - Nayade H2ZIB Zwemcentrum Best BV
22 jan 21:30 Zeester-Meerval H2 - SBC2000 H4Zwembad Drie Essen
23 jan 16:10 De Warande H3 - Arethusa H3De Warande
29 jan 14:20 SBC2000 H4 - De Warande H3Zwembad de Wisselaar
29 jan 15:15 Nayade H2 - AquAmigos H2Sportcentrum voor studenten
29 jan 16:20 DIO Etten Leur H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Banakker
29 jan 18:35 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
29 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Zeester-Meerval H2LACO zwembad Hoogerheide
5 feb 18:30 SBC2000 H4 - DBD H3Zwembad de Wisselaar
5 feb 18:35 AquAmigos H3 - Nayade H2Zwembad Olympia
5 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Zeester-Meerval H2Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 19:20 Arethusa H3 - AquAmigos H2Golfbad Oss
5 feb 20:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H3LACO zwembad Hoogerheide
12 feb 15:30 DIO Etten Leur H1 - Zeester-Meerval H2De Banakker
12 feb 16:00 Nayade H2 - Arethusa H3Sportcentrum voor studenten
12 feb 16:20 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H3De Banakker
12 feb 17:00 DBD H3 - De Zuidwesthoek H1ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 17:55 AquAmigos H2 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
12 feb 19:30 De Warande H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Warande
19 feb 18:40 Arethusa H3 - DBD H3Golfbad Oss
5 maa 16:50 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2De Banakker
12 maa 15:15 SBC2000 H4 - Nayade H2Zwembad de Wisselaar
12 maa 16:20 DIO Etten Leur H1 - De Warande H3De Banakker
12 maa 17:05 DIO Etten Leur H2 - Zeester-Meerval H2De Banakker
12 maa 18:35 AquAmigos H3 - Arethusa H3Zwembad Olympia
12 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DBD H3Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2LACO zwembad Hoogerheide
19 maa 14:20 SBC2000 H4 - Zeester-Meerval H2Zwembad de Wisselaar
19 maa 16:45 Nayade H2 - DBD H3Sportcentrum voor studenten
19 maa 18:15 AquAmigos H3 - AquAmigos H2Zwembad Olympia
19 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DIO Etten Leur H1Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2LACO zwembad Hoogerheide
19 maa 21:00 Arethusa H3 - De Warande H3Golfbad Oss
26 maa 17:10 De Warande H3 - DIO Etten Leur H2De Warande
26 maa 18:10 AquAmigos H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad Olympia
26 maa 18:35 Nayade H2 - De Zuidwesthoek H1Sportcentrum voor studenten
26 maa 19:50 DBD H3 - DIO Etten Leur H1ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 20:10 Arethusa H3 - SBC2000 H4Golfbad Oss
26 maa 21:30 Zeester-Meerval H2 - AquAmigos H3Zwembad Drie Essen
2 apr 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2De Banakker
2 apr 16:20 DIO Etten Leur H2 - DBD H3De Banakker
2 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Nayade H2Vrijburgbad Vlissingen
2 apr 18:35 AquAmigos H3 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
2 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Arethusa H3LACO zwembad Hoogerheide
2 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 - De Warande H3Zwembad Drie Essen
9 apr 14:20 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1Zwembad de Wisselaar
9 apr 17:00 DBD H3 - Zeester-Meerval H2ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 18:10 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Arethusa H3Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 19:50 De Warande H3 - AquAmigos H3De Warande
9 apr 20:05 Nayade H2 - DIO Etten Leur H1Sportcentrum voor studenten
23 apr 16:00 De Warande H3 - DBD H3De Warande
23 apr 16:50 DIO Etten Leur H1 - Arethusa H3De Banakker
23 apr 17:40 DIO Etten Leur H2 - Nayade H2De Banakker
23 apr 18:45 AquAmigos H3 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
23 apr 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - SBC2000 H4Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 - AquAmigos H2Zwembad Drie Essen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - AquAmigos H2Vrijburgbad Vlissingen
6 mei 00:00 Arethusa H3 - DIO Etten Leur H1Golfbad Oss
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H3 7 - 4
27 nov 17:45 AquAmigos H2 - Zeester-Meerval H2 11 - 4
27 nov 17:00 DBD H3 - De Warande H3 8 - 5
27 nov 16:00 Nayade H2 - DIO Etten Leur H2 10 - 6
27 nov 14:20 SBC2000 H4 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 5 - 6
20 nov 21:10 Zeester-Meerval H2 - DBD H3 8 - 5
20 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H4 13 - 7
20 nov 18:35 AquAmigos H3 - De Warande H3 6 - 11
20 nov 17:40 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2 6 - 8
20 nov 16:50 DIO Etten Leur H1 - Nayade H2 7 - 4
13 nov 19:55 Arethusa H3 - De Zuidwesthoek H1 10 - 10
13 nov 19:20 DBD H3 - DIO Etten Leur H2 7 - 6
13 nov 18:55 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1 5 - 4
13 nov 17:10 De Warande H3 - Zeester-Meerval H2 9 - 5
13 nov 16:00 Nayade H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 13 - 5
13 nov 14:20 SBC2000 H4 - AquAmigos H3 7 - 12
6 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Nayade H2 13 - 4
6 nov 18:35 AquAmigos H3 - Zeester-Meerval H2 16 - 8
6 nov 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Warande H3 7 - 8
6 nov 15:30 DIO Etten Leur H1 - DBD H3 8 - 4
6 nov 15:15 SBC2000 H4 - Arethusa H3 5 - 18
30 okt 19:45 Nayade H2 - SBC2000 H4 7 - 4
30 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 - DIO Etten Leur H2 7 - 6
30 okt 17:55 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1 7 - 9
30 okt 17:00 DBD H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 9 - 2
30 okt 16:50 De Warande H3 - DIO Etten Leur H1 7 - 6
23 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DBD H3 12 - 3
23 okt 17:15 Arethusa H3 - Nayade H2 14 - 6
23 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H3 8 - 4
16 okt 18:50 Arethusa H3 - AquAmigos H3 11 - 3
9 okt 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Warande H3 5 - 8
9 okt 18:45 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H2 9 - 6
9 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 - DIO Etten Leur H1 6 - 8
9 okt 14:20 SBC2000 H4 - AquAmigos H2 1 - 7
2 okt 21:30 Zeester-Meerval H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 7 - 9
2 okt 19:15 Nayade H2 - AquAmigos H3 14 - 11
2 okt 19:00 AquAmigos H2 - Arethusa H3 8 - 4
2 okt 17:00 DBD H3 - SBC2000 H4 9 - 1
2 okt 16:50 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1 2 - 17
25 sep 21:10 Zeester-Meerval H2 - Arethusa H3 2 - 11
25 sep 18:00 AquAmigos H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 9 - 7
25 sep 17:05 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H4 9 - 4
25 sep 17:00 DBD H3 - AquAmigos H2 3 - 7
25 sep 16:15 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1 10 - 8
25 sep 16:00 De Warande H3 - Nayade H2 4 - 4
18 sep 20:15 De Zuidwesthoek H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 17 - 5
18 sep 19:55 Arethusa H3 - DIO Etten Leur H2 17 - 4
18 sep 17:35 AquAmigos H2 - De Warande H3 16 - 7
18 sep 17:00 DBD H3 - AquAmigos H3 11 - 10
18 sep 15:15 Nayade H2 - Zeester-Meerval H2 13 - 6
18 sep 14:20 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1 3 - 11
 
 
AquAmigos H2
 
AquAmigos H3
 
Arethusa H3
 
DBD H3
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO Etten Le..
 
DIO Etten Le..
 
Nayade H2
 
SBC2000 H4
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
AquAmigos H2 22/18 - 415/116 - 77 - 95 - 49/4?12/211 - 426/3
AquAmigos H319/3 12/3?6 - 1123/429/19 - 65/22/416 - 89 - 7
Arethusa H35/211 - 3 19/219/310 - 106/517 - 414 - 626/315/1?
DBD H33 - 711 - 10? 8 - 512/226/37 - 622/19 - 19/49 - 2
De Warande H3?9/423/123/4 ?7 - 626/34 - 4?9 - 512/2
De Zuidwesthoek H112/37 - 42/412 - 35/2 15/119/313 - 413 - 729/117 - 5
DIO Etten Leur H12/48 - 423/48 - 412/310 - 8 5/37 - 4?12/222/1
DIO Etten Leur H26 - 812/2?2/47 - 822/12 - 17 23/49 - 412/329/1
Nayade H229/114 - 1112/219/315/126/39/410 - 6 7 - 413 - 613 - 5
SBC2000 H41 - 77 - 125 - 185/229/19/43 - 1115/112/3 19/35 - 6
Zeester-Meerval H223/426/32 - 118 - 52/4?6 - 87 - 6?22/1 7 - 9
ZPC De Zeeuwse Kust H21/515/19/412/35 - 8?19/3?2/423/45/2