DBD H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
DBD H3 - De Warande H3
zaterdag 27 november 17:00

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1DIO H1921
2AquAmigos H2718
3De Zuidwesthoek H1716
4Arethusa H3716
5De Warande H3716
6Nayade H2813
7DBD H3812
8AquAmigos H3912
9Zeester-Meerval H286
10ZPC De Zeeuwse Kust H263
11DIO H283
12SBC2000 H480
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 novDBD H317:00De Warande H3
11 decAquAmigos H320:00DBD H3
18 decDBD H317:00Arethusa H3
15 janAquAmigos H217:50DBD H3
22 janDBD H320:05Nayade H2

Uitslagen

20 novZeester-Meerval H28 - 5DBD H3
13 novDBD H37 - 6DIO Etten Leur H2
6 novDIO Etten Leur H18 - 4DBD H3
30 oktDBD H39 - 2ZPC De Zeeuwse Kust H2
23 oktDe Zuidwesthoek H112 - 3DBD H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DIO H1970221794336
2AquAmigos H2760118583424
3De Zuidwesthoek H1751116824636
4Arethusa H3751116853847
5De Warande H375111654495
6Nayade H284131365641
7DBD H38404125154-3
8AquAmigos H39405128083-3
9Zeester-Meerval H2820664977-28
10ZPC De Zeeuwse Kust H2610533363-30
11DIO H2810734677-31
12SBC2000 H4800803286-54
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 nov 14:20 SBC2000 H4 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad de Wisselaar
27 nov 16:00 Nayade H2 - DIO Etten Leur H2Sportcentrum voor studenten
27 nov 17:00 DBD H3 - De Warande H3ZIB Zwemcentrum Best BV
27 nov 17:45 AquAmigos H2 - Zeester-Meerval H2Zwembad Olympia
27 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H3LACO zwembad Hoogerheide
4 dec 17:15 De Warande H3 - De Zuidwesthoek H1De Warande
4 dec 19:15 Arethusa H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Golfbad Oss
11 dec 16:00 De Warande H3 - AquAmigos H2De Warande
11 dec 16:20 DIO Etten Leur H1 - SBC2000 H4De Banakker
11 dec 17:05 DIO Etten Leur H2 - Arethusa H3De Banakker
11 dec 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Zuidwesthoek H1Vrijburgbad Vlissingen
11 dec 20:00 AquAmigos H3 - DBD H3Zwembad Olympia
11 dec 21:10 Zeester-Meerval H2 - Nayade H2Zwembad Drie Essen
18 dec 16:20 De Warande H3 - SBC2000 H4De Warande
18 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DIO Etten Leur H2Vrijburgbad Vlissingen
18 dec 17:00 DBD H3 - Arethusa H3ZIB Zwemcentrum Best BV
18 dec 19:30 AquAmigos H2 - Nayade H2Zwembad Olympia
18 dec 21:10 Zeester-Meerval H2 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Drie Essen
15 jan 15:15 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H2Zwembad de Wisselaar
15 jan 16:45 Nayade H2 - De Warande H3Sportcentrum voor studenten
15 jan 17:50 AquAmigos H2 - DBD H3Zwembad Olympia
15 jan 18:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - AquAmigos H3Vrijburgbad Vlissingen
15 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H1LACO zwembad Hoogerheide
15 jan 21:50 Arethusa H3 - Zeester-Meerval H2Golfbad Oss
22 jan 16:20 DIO Etten Leur H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Banakker
22 jan 17:05 DIO Etten Leur H2 - De Zuidwesthoek H1De Banakker
22 jan 18:40 AquAmigos H2 - AquAmigos H3Zwembad Olympia
22 jan 20:05 DBD H3 - Nayade H2ZIB Zwemcentrum Best BV
22 jan 21:30 Zeester-Meerval H2 - SBC2000 H4Zwembad Drie Essen
23 jan 16:10 De Warande H3 - Arethusa H3De Warande
29 jan 14:20 SBC2000 H4 - De Warande H3Zwembad de Wisselaar
29 jan 15:15 Nayade H2 - AquAmigos H2Sportcentrum voor studenten
29 jan 16:20 DIO Etten Leur H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Banakker
29 jan 18:35 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H1Zwembad Olympia
29 jan 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Zeester-Meerval H2LACO zwembad Hoogerheide
5 feb 18:30 SBC2000 H4 - DBD H3Zwembad de Wisselaar
5 feb 18:35 AquAmigos H3 - Nayade H2Zwembad Olympia
5 feb 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Zeester-Meerval H2Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 19:20 Arethusa H3 - AquAmigos H2Golfbad Oss
5 feb 20:15 De Zuidwesthoek H1 - De Warande H3LACO zwembad Hoogerheide
12 feb 15:30 DIO Etten Leur H1 - Zeester-Meerval H2De Banakker
12 feb 16:00 Nayade H2 - Arethusa H3Sportcentrum voor studenten
12 feb 16:20 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H3De Banakker
12 feb 17:00 DBD H3 - De Zuidwesthoek H1ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 17:55 AquAmigos H2 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
12 feb 19:30 De Warande H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2De Warande
19 feb 18:40 Arethusa H3 - DBD H3Golfbad Oss
5 maa 16:50 DIO Etten Leur H1 - DIO Etten Leur H2De Banakker
12 maa 15:15 SBC2000 H4 - Nayade H2Zwembad de Wisselaar
12 maa 16:20 DIO Etten Leur H1 - De Warande H3De Banakker
12 maa 17:05 DIO Etten Leur H2 - Zeester-Meerval H2De Banakker
12 maa 18:35 AquAmigos H3 - Arethusa H3Zwembad Olympia
12 maa 19:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DBD H3Vrijburgbad Vlissingen
12 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - AquAmigos H2LACO zwembad Hoogerheide
19 maa 14:20 SBC2000 H4 - Zeester-Meerval H2Zwembad de Wisselaar
19 maa 16:45 Nayade H2 - DBD H3Sportcentrum voor studenten
19 maa 18:15 AquAmigos H3 - AquAmigos H2Zwembad Olympia
19 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - DIO Etten Leur H1Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DIO Etten Leur H2LACO zwembad Hoogerheide
19 maa 21:00 Arethusa H3 - De Warande H3Golfbad Oss
26 maa 17:10 De Warande H3 - DIO Etten Leur H2De Warande
26 maa 18:10 AquAmigos H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2Zwembad Olympia
26 maa 18:35 Nayade H2 - De Zuidwesthoek H1Sportcentrum voor studenten
26 maa 19:50 DBD H3 - DIO Etten Leur H1ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 20:10 Arethusa H3 - SBC2000 H4Golfbad Oss
26 maa 21:30 Zeester-Meerval H2 - AquAmigos H3Zwembad Drie Essen
2 apr 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H2De Banakker
2 apr 16:20 DIO Etten Leur H2 - DBD H3De Banakker
2 apr 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Nayade H2Vrijburgbad Vlissingen
2 apr 18:35 AquAmigos H3 - SBC2000 H4Zwembad Olympia
2 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Arethusa H3LACO zwembad Hoogerheide
2 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 - De Warande H3Zwembad Drie Essen
9 apr 14:20 SBC2000 H4 - De Zuidwesthoek H1Zwembad de Wisselaar
9 apr 17:00 DBD H3 - Zeester-Meerval H2ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 18:10 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H2Zwembad Olympia
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - Arethusa H3Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 19:50 De Warande H3 - AquAmigos H3De Warande
9 apr 20:05 Nayade H2 - DIO Etten Leur H1Sportcentrum voor studenten
23 apr 16:00 De Warande H3 - DBD H3De Warande
23 apr 16:50 DIO Etten Leur H1 - Arethusa H3De Banakker
23 apr 17:40 DIO Etten Leur H2 - Nayade H2De Banakker
23 apr 18:45 AquAmigos H3 - De Zuidwesthoek H1Zwembad Olympia
23 apr 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - SBC2000 H4Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 21:30 Zeester-Meerval H2 - AquAmigos H2Zwembad Drie Essen
1 mei 00:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - AquAmigos H2Vrijburgbad Vlissingen
6 mei 00:00 Arethusa H3 - DIO Etten Leur H1Golfbad Oss
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 nov 21:10 Zeester-Meerval H2 - DBD H3 8 - 5
20 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - SBC2000 H4 13 - 7
20 nov 18:35 AquAmigos H3 - De Warande H3 6 - 11
20 nov 17:40 DIO Etten Leur H2 - AquAmigos H2 6 - 8
20 nov 16:50 DIO Etten Leur H1 - Nayade H2 7 - 4
13 nov 19:55 Arethusa H3 - De Zuidwesthoek H1 10 - 10
13 nov 19:20 DBD H3 - DIO Etten Leur H2 7 - 6
13 nov 18:55 AquAmigos H2 - DIO Etten Leur H1 5 - 4
13 nov 17:10 De Warande H3 - Zeester-Meerval H2 9 - 5
13 nov 16:00 Nayade H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 13 - 5
13 nov 14:20 SBC2000 H4 - AquAmigos H3 7 - 12
6 nov 20:15 De Zuidwesthoek H1 - Nayade H2 13 - 4
6 nov 18:35 AquAmigos H3 - Zeester-Meerval H2 16 - 8
6 nov 16:20 DIO Etten Leur H2 - De Warande H3 7 - 8
6 nov 15:30 DIO Etten Leur H1 - DBD H3 8 - 4
6 nov 15:15 SBC2000 H4 - Arethusa H3 5 - 18
30 okt 19:45 Nayade H2 - SBC2000 H4 7 - 4
30 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 - DIO Etten Leur H2 7 - 6
30 okt 17:55 AquAmigos H2 - De Zuidwesthoek H1 7 - 9
30 okt 17:00 DBD H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 9 - 2
30 okt 16:50 De Warande H3 - DIO Etten Leur H1 7 - 6
23 okt 20:15 De Zuidwesthoek H1 - DBD H3 12 - 3
23 okt 17:15 Arethusa H3 - Nayade H2 14 - 6
23 okt 15:30 DIO Etten Leur H1 - AquAmigos H3 8 - 4
16 okt 18:50 Arethusa H3 - AquAmigos H3 11 - 3
9 okt 20:00 ZPC De Zeeuwse Kust H2 - De Warande H3 5 - 8
9 okt 18:45 AquAmigos H3 - DIO Etten Leur H2 9 - 6
9 okt 18:15 Zeester-Meerval H2 - DIO Etten Leur H1 6 - 8
9 okt 14:20 SBC2000 H4 - AquAmigos H2 1 - 7
2 okt 21:30 Zeester-Meerval H2 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 7 - 9
2 okt 19:15 Nayade H2 - AquAmigos H3 14 - 11
2 okt 19:00 AquAmigos H2 - Arethusa H3 8 - 4
2 okt 17:00 DBD H3 - SBC2000 H4 9 - 1
2 okt 16:50 DIO Etten Leur H2 - DIO Etten Leur H1 2 - 17
25 sep 21:10 Zeester-Meerval H2 - Arethusa H3 2 - 11
25 sep 18:00 AquAmigos H3 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 9 - 7
25 sep 17:05 DIO Etten Leur H2 - SBC2000 H4 9 - 4
25 sep 17:00 DBD H3 - AquAmigos H2 3 - 7
25 sep 16:15 DIO Etten Leur H1 - De Zuidwesthoek H1 10 - 8
25 sep 16:00 De Warande H3 - Nayade H2 4 - 4
18 sep 20:15 De Zuidwesthoek H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H2 17 - 5
18 sep 19:55 Arethusa H3 - DIO Etten Leur H2 17 - 4
18 sep 17:35 AquAmigos H2 - De Warande H3 16 - 7
18 sep 17:00 DBD H3 - AquAmigos H3 11 - 10
18 sep 15:15 Nayade H2 - Zeester-Meerval H2 13 - 6
18 sep 14:20 SBC2000 H4 - DIO Etten Leur H1 3 - 11
 
 
AquAmigos H2
 
AquAmigos H3
 
Arethusa H3
 
DBD H3
 
De Warande H..
 
De Zuidwesth..
 
DIO Etten Le..
 
DIO Etten Le..
 
Nayade H2
 
SBC2000 H4
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Zeeuw..
 
AquAmigos H2 22/18 - 415/116 - 77 - 95 - 49/418/1212/227/1126/3
AquAmigos H319/3 12/311/126 - 1123/429/19 - 65/22/416 - 89 - 7
Arethusa H35/211 - 3 19/219/310 - 106/517 - 414 - 626/315/14/12
DBD H33 - 711 - 1018/12 27/1112/226/37 - 622/19 - 19/49 - 2
De Warande H311/129/423/123/4 4/127 - 626/34 - 418/129 - 512/2
De Zuidwesthoek H112/327/112/412 - 35/2 15/119/313 - 413 - 729/117 - 5
DIO Etten Leur H12/48 - 423/48 - 412/310 - 8 5/37 - 411/1212/222/1
DIO Etten Leur H26 - 812/211/122/47 - 822/12 - 17 23/49 - 412/329/1
Nayade H229/114 - 1112/219/315/126/39/427/11 7 - 413 - 613 - 5
SBC2000 H41 - 77 - 125 - 185/229/19/43 - 1115/112/3 19/327/11
Zeester-Meerval H223/426/32 - 118 - 52/418/126 - 87 - 611/1222/1 7 - 9
ZPC De Zeeuwse Kust H21/515/19/412/35 - 811/1219/318/122/423/45/2