DBD H2 (Heren Reserve)

Volgende wedstrijd:
De Warande H2 - DBD H2
zaterdag 27 november 18:40
De Warande Oosterhout nb

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1PSV H4721
2De Treffers H3718
3VZV Njord H3818
4De Vennen H2712
5Arethusa H2712
6PSV H5812
7De Rog H276
8HZPC H276
9De Warande H276
10SBC2000 H363
11DBD H273
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
27 novDe Warande H218:40DBD H2
18 decDBD H219:35PSV H4
15 janPSV H517:40DBD H2
22 janDBD H219:05SBC2000 H3
29 janPSV H419:05DBD H2

Uitslagen

20 novVZV Njord H313 - 5DBD H2
13 novDBD H29 - 6De Rog H2
6 novHZPC H212 - 4DBD H2
30 oktDBD H24 - 18De Treffers H3
9 oktArethusa H210 - 7DBD H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1PSV H47700211285177
2De Treffers H37601181025745
3VZV Njord H3860218856322
4De Vennen H2740312725517
5Arethusa H274031256533
6PSV H584041291101-10
7De Rog H2720565268-16
8HZPC H2720566999-30
9De Warande H2720565897-39
10SBC2000 H3610534972-23
11DBD H2710634591-46
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
27 nov 15:15 SBC2000 H3 - De Treffers H3Zwembad de Wisselaar
27 nov 16:30 De Vennen H2 - VZV Njord H3De Vennen
27 nov 18:40 De Warande H2 - DBD H2De Warande
27 nov 21:00 PSV H5 - HZPC H2Sportcentrum voor studenten
11 dec 18:45 HZPC H2 - SBC2000 H3Zwembad De Berkel
11 dec 20:05 Arethusa H2 - De Vennen H2Golfbad Oss
11 dec 20:45 VZV Njord H3 - De Warande H2Zwembad Den Ekkerman
11 dec 21:15 De Treffers H3 - PSV H4Combibad Kwekkelstijn
12 dec 18:40 De Rog H2 - PSV H5De IJzeren Man
18 dec 18:00 De Treffers H3 - VZV Njord H3Combibad Kwekkelstijn
18 dec 18:50 HZPC H2 - Arethusa H2Zwembad De Berkel
18 dec 19:00 De Warande H2 - SBC2000 H3De Warande
18 dec 19:35 DBD H2 - PSV H4ZIB Zwemcentrum Best BV
19 dec 18:30 De Rog H2 - De Vennen H2De IJzeren Man
8 jan 15:50 PSV H5 - De Treffers H3De Tongelreep
15 jan 16:40 PSV H4 - HZPC H2De Tongelreep
15 jan 17:40 PSV H5 - DBD H2De Tongelreep
15 jan 19:45 Arethusa H2 - VZV Njord H3Golfbad Oss
15 jan 20:40 De Vennen H2 - De Treffers H3De Vennen
16 jan 18:55 De Rog H2 - SBC2000 H3De IJzeren Man
22 jan 18:45 De Treffers H3 - Arethusa H2Combibad Kwekkelstijn
22 jan 19:05 DBD H2 - SBC2000 H3ZIB Zwemcentrum Best BV
22 jan 21:15 HZPC H2 - De Vennen H2Zwembad De Berkel
23 jan 17:45 De Rog H2 - PSV H4De IJzeren Man
23 jan 19:05 De Warande H2 - PSV H5De Warande
29 jan 15:15 SBC2000 H3 - De Warande H2Zwembad de Wisselaar
29 jan 17:20 De Vennen H2 - De Rog H2De Vennen
29 jan 17:25 VZV Njord H3 - De Treffers H3Zwembad Den Ekkerman
29 jan 19:05 PSV H4 - DBD H2De Tongelreep
29 jan 19:30 Arethusa H2 - HZPC H2Golfbad Oss
5 feb 19:50 VZV Njord H3 - PSV H5Zwembad Den Ekkerman
5 feb 20:10 De Vennen H2 - DBD H2De Vennen
5 feb 21:30 De Treffers H3 - HZPC H2Combibad Kwekkelstijn
6 feb 17:50 PSV H4 - De Warande H2De Tongelreep
12 feb 15:35 PSV H5 - SBC2000 H3De Tongelreep
12 feb 18:45 HZPC H2 - VZV Njord H3Zwembad De Berkel
12 feb 19:15 DBD H2 - Arethusa H2ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 20:20 De Warande H2 - De Vennen H2De Warande
13 feb 17:45 De Rog H2 - De Treffers H3De IJzeren Man
19 feb 19:45 Arethusa H2 - De Rog H2Golfbad Oss
12 maa 17:15 VZV Njord H3 - SBC2000 H3Zwembad Den Ekkerman
12 maa 17:30 PSV H4 - PSV H5De Tongelreep
12 maa 19:10 Arethusa H2 - De Warande H2Golfbad Oss
12 maa 20:15 De Treffers H3 - DBD H2Combibad Kwekkelstijn
12 maa 20:15 HZPC H2 - De Rog H2Zwembad De Berkel
19 maa 15:15 SBC2000 H3 - DBD H2Zwembad de Wisselaar
19 maa 16:30 De Vennen H2 - HZPC H2De Vennen
19 maa 19:50 PSV H4 - De Rog H2De Tongelreep
19 maa 20:00 Arethusa H2 - De Treffers H3Golfbad Oss
19 maa 20:50 PSV H5 - De Warande H2De Tongelreep
26 maa 15:15 SBC2000 H3 - PSV H4Zwembad de Wisselaar
26 maa 16:35 PSV H5 - De Vennen H2De Tongelreep
26 maa 17:00 DBD H2 - HZPC H2ZIB Zwemcentrum Best BV
26 maa 18:00 De Warande H2 - De Treffers H3De Warande
27 maa 18:30 De Rog H2 - VZV Njord H3De IJzeren Man
2 apr 15:10 PSV H5 - Arethusa H2De Tongelreep
2 apr 18:45 HZPC H2 - De Warande H2Zwembad De Berkel
2 apr 19:00 De Vennen H2 - SBC2000 H3De Vennen
2 apr 19:50 VZV Njord H3 - PSV H4Zwembad Den Ekkerman
3 apr 18:30 De Rog H2 - DBD H2De IJzeren Man
9 apr 15:15 SBC2000 H3 - Arethusa H2Zwembad de Wisselaar
9 apr 18:30 DBD H2 - VZV Njord H3ZIB Zwemcentrum Best BV
9 apr 20:40 De Warande H2 - De Rog H2De Warande
16 apr 15:50 PSV H4 - De Vennen H2De Tongelreep
23 apr 16:15 VZV Njord H3 - De Vennen H2Zwembad Den Ekkerman
23 apr 18:00 De Treffers H3 - SBC2000 H3Combibad Kwekkelstijn
23 apr 18:05 DBD H2 - De Warande H2ZIB Zwemcentrum Best BV
23 apr 18:35 Arethusa H2 - PSV H4Golfbad Oss
23 apr 18:50 HZPC H2 - PSV H5Zwembad De Berkel
1 mei 15:15 SBC2000 H3 - De Rog H2Zwembad de Wisselaar
2 mei 16:30 PSV H4 - Arethusa H2Sportcentrum voor studenten
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 nov 17:45 De Rog H2 - De Warande H2 10 - 6
20 nov 20:25 Arethusa H2 - SBC2000 H3 11 - 5
20 nov 18:45 De Treffers H3 - PSV H5 14 - 7
20 nov 17:45 VZV Njord H3 - DBD H2 13 - 5
20 nov 17:40 De Vennen H2 - PSV H4 6 - 14
14 nov 15:00 PSV H4 - VZV Njord H3 12 - 6
13 nov 21:05 De Warande H2 - HZPC H2 13 - 10
13 nov 20:40 Arethusa H2 - PSV H5 9 - 5
13 nov 18:30 DBD H2 - De Rog H2 9 - 6
13 nov 15:15 SBC2000 H3 - De Vennen H2 3 - 11
6 nov 20:20 PSV H4 - SBC2000 H3 15 - 4
6 nov 19:30 HZPC H2 - DBD H2 12 - 4
6 nov 19:30 De Treffers H3 - De Warande H2 20 - 7
6 nov 17:00 VZV Njord H3 - De Rog H2 5 - 6
6 nov 16:20 De Vennen H2 - PSV H5 9 - 11
31 okt 17:45 De Rog H2 - HZPC H2 9 - 10
30 okt 20:20 DBD H2 - De Treffers H3 4 - 18
30 okt 20:20 De Warande H2 - Arethusa H2 11 - 7
30 okt 17:40 PSV H5 - PSV H4 11 - 25
30 okt 15:15 SBC2000 H3 - VZV Njord H3 8 - 13
9 okt 21:00 De Vennen H2 - De Warande H2 18 - 2
9 okt 20:25 Arethusa H2 - DBD H2 10 - 7
9 okt 20:15 VZV Njord H3 - HZPC H2 15 - 12
9 okt 19:00 De Treffers H3 - De Rog H2 16 - 6
9 okt 15:15 SBC2000 H3 - PSV H5 14 - 15
3 okt 17:45 De Rog H2 - Arethusa H2 7 - 8
2 okt 19:25 HZPC H2 - De Treffers H3 10 - 18
2 okt 19:15 DBD H2 - De Vennen H2 8 - 11
2 okt 19:00 De Warande H2 - PSV H4 8 - 19
2 okt 17:30 PSV H5 - VZV Njord H3 7 - 14
25 sep 21:00 De Treffers H3 - De Vennen H2 8 - 5
25 sep 20:00 VZV Njord H3 - Arethusa H2 6 - 2
25 sep 19:30 HZPC H2 - PSV H4 8 - 25
19 sep 20:20 PSV H5 - De Rog H2 14 - 8
19 sep 19:20 PSV H4 - De Treffers H3 18 - 8
18 sep 20:20 De Warande H2 - VZV Njord H3 11 - 13
18 sep 18:30 De Vennen H2 - Arethusa H2 12 - 9
18 sep 15:15 SBC2000 H3 - HZPC H2 15 - 7
11 sep 17:30 DBD H2 - PSV H5 8 - 21
 
 
Arethusa H2
 
DBD H2
 
De Rog H2
 
De Treffers ..
 
De Vennen H2
 
De Warande H..
 
HZPC H2
 
PSV H4
 
PSV H5
 
SBC2000 H3
 
VZV Njord H3
 
Arethusa H2 10 - 719/219/311/1212/329/123/49 - 511 - 515/1
DBD H212/2 9 - 64 - 188 - 1123/426/318/128 - 2122/19/4
De Rog H27 - 83/4 13/219/1210 - 69 - 1023/112/1216/127/3
De Treffers H322/112/316 - 6 8 - 520 - 75/211/1214 - 723/418/12
De Vennen H212 - 95/229/115/1 18 - 219/36 - 149 - 112/427/11
De Warande H211 - 727/119/426/312/2 13 - 108 - 1923/118/1211 - 13
HZPC H218/1212 - 412/310 - 1822/12/4 8 - 2523/411/1212/2
PSV H42/529/119/318 - 816/46/215/1 12/315 - 412 - 6
PSV H52/415/114 - 88/126/319/327/1111 - 25 12/27 - 14
SBC2000 H39/419/31/527/113 - 1129/115 - 726/314 - 15 8 - 13
VZV Njord H36 - 213 - 55 - 629/123/411/1215 - 122/45/212/3