Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
Hieronymus-De Krabben DG1 - De Schelde DG1
zaterdag 16 oktober 18:30
Zwembad De Stok Roosendaal

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1PSV DG1412
2ZPC De Zeeuwse Kust DG1412
3De Schelde DG139
4VZV Njord DG249
5SBC2000 DG143
6De Warande DG140
7De Vennen DG140
8Hieronymus DG13-9
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 oktHieronymus-De Krabben DG118:30De Schelde DG1
6 novDe Vennen DG115:30Hieronymus-De Krabben DG1
13 novHieronymus-De Krabben DG118:30SBC2000 DG1
20 novVZV Njord DG216:00Hieronymus-De Krabben DG1
27 novHieronymus-De Krabben DG118:30De Warande DG1

Uitslagen

9 oktPSV DG125 - 0Hieronymus-De Krabben DG1
2 oktHieronymus-De Krabben DG12 - 19ZPC De Zeeuwse Kust DG1
25 sepVZV Njord DG220 - 1Hieronymus-De Krabben DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1PSV DG1440012100595
2ZPC De Zeeuwse Kust DG1440012691356
3De Schelde DG133009561046
4VZV Njord DG243019651847
5SBC2000 DG1410332262-40
6De Warande DG1400401281-69
7De Vennen DG140040276-74
8Hieronymus DG13003-9364-61
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 okt 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Schelde DG1Zwembad De Stok
30 okt 14:45 PSV DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Tongelreep
30 okt 15:15 VZV Njord DG2 - SBC2000 DG1Zwembad Den Ekkerman
30 okt 16:00 De Warande DG1 - De Vennen DG1De Warande
6 nov 14:20 SBC2000 DG1 - De Warande DG1Zwembad de Wisselaar
6 nov 15:30 De Vennen DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1De Vennen
6 nov 16:00 De Schelde DG1 - PSV DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - VZV Njord DG2Vrijburgbad Vlissingen
13 nov 15:30 De Warande DG1 - VZV Njord DG2De Warande
13 nov 17:00 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
13 nov 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - SBC2000 DG1Zwembad De Stok
14 nov 12:30 PSV DG1 - De Vennen DG1Sportcentrum voor studenten
20 nov 14:20 SBC2000 DG1 - PSV DG1Zwembad de Wisselaar
20 nov 16:00 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Warande
20 nov 16:00 VZV Njord DG2 - Hieronymus-De Krabben DG1Zwembad Den Ekkerman
20 nov 16:00 De Vennen DG1 - De Schelde DG1De Vennen
27 nov 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Vennen DG1Vrijburgbad Vlissingen
27 nov 16:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
27 nov 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Warande DG1Zwembad De Stok
28 nov 14:50 PSV DG1 - VZV Njord DG2Sportcentrum voor studenten
11 dec 16:00 De Schelde DG1 - VZV Njord DG2Sportcentrum Vliegende Vaart
11 dec 16:30 De Vennen DG1 - SBC2000 DG1De Vennen
11 dec 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1Vrijburgbad Vlissingen
12 dec 12:30 PSV DG1 - De Warande DG1Sportcentrum voor studenten
18 dec 14:45 PSV DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1De Tongelreep
18 dec 17:00 De Schelde DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
15 jan 14:20 SBC2000 DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Zwembad de Wisselaar
15 jan 16:35 VZV Njord DG2 - De Vennen DG1Zwembad Den Ekkerman
15 jan 16:50 De Warande DG1 - De Schelde DG1De Warande
15 jan 19:00 Hieronymus-De Krabben DG1 - PSV DG1De Schelp
22 jan 14:20 SBC2000 DG1 - VZV Njord DG2Zwembad de Wisselaar
22 jan 15:30 De Vennen DG1 - De Warande DG1De Vennen
22 jan 16:00 De Schelde DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
22 jan 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - PSV DG1Vrijburgbad Vlissingen
29 jan 16:00 De Warande DG1 - SBC2000 DG1De Warande
29 jan 16:30 VZV Njord DG2 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Zwembad Den Ekkerman
29 jan 18:15 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Vennen DG1De Schelp
30 jan 12:30 PSV DG1 - De Schelde DG1Sportcentrum voor studenten
5 feb 15:30 De Vennen DG1 - PSV DG1De Vennen
5 feb 16:00 VZV Njord DG2 - De Warande DG1Zwembad Den Ekkerman
5 feb 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Schelde DG1Vrijburgbad Vlissingen
5 feb 16:15 SBC2000 DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1Zwembad de Wisselaar
12 feb 14:45 PSV DG1 - SBC2000 DG1De Tongelreep
12 feb 16:00 De Schelde DG1 - De Vennen DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
12 feb 16:45 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Warande DG1Vrijburgbad Vlissingen
12 feb 18:00 Hieronymus-De Krabben DG1 - VZV Njord DG2Zwembad De Stok
12 maa 14:20 SBC2000 DG1 - De Schelde DG1Zwembad de Wisselaar
12 maa 15:30 De Vennen DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Vennen
12 maa 16:00 De Warande DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1De Warande
13 maa 18:15 VZV Njord DG2 - PSV DG1Zwembad Den Ekkerman
19 maa 16:00 De Schelde DG1 - SBC2000 DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
19 maa 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - De Vennen DG1Vrijburgbad Vlissingen
19 maa 19:00 PSV DG1 - VZV Njord DG2De Tongelreep
19 maa 19:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Warande DG1De Schelp
26 maa 14:20 SBC2000 DG1 - De Vennen DG1Zwembad de Wisselaar
26 maa 15:30 De Warande DG1 - PSV DG1De Warande
26 maa 16:30 VZV Njord DG2 - De Schelde DG1Zwembad Den Ekkerman
26 maa 19:00 Hieronymus-De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1De Schelp
2 apr 14:20 SBC2000 DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1Zwembad de Wisselaar
2 apr 16:00 De Schelde DG1 - De Warande DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
2 apr 16:30 De Vennen DG1 - VZV Njord DG2De Vennen
9 apr 15:15 VZV Njord DG2 - SBC2000 DG1Zwembad Den Ekkerman
9 apr 15:30 De Warande DG1 - De Vennen DG1De Warande
9 apr 19:00 Hieronymus-De Krabben DG1 - De Schelde DG1De Schelp
10 apr 12:30 PSV DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1Sportcentrum voor studenten
23 apr 14:20 SBC2000 DG1 - De Warande DG1Zwembad de Wisselaar
23 apr 16:00 De Schelde DG1 - PSV DG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 apr 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - VZV Njord DG2Vrijburgbad Vlissingen
23 apr 16:30 De Vennen DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1De Vennen
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 okt 17:10 PSV DG1 - Hieronymus-De Krabben DG1 25 - 0
9 okt 16:00 De Schelde DG1 - De Warande DG1 18 - 2
9 okt 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 19 - 3
9 okt 15:30 De Vennen DG1 - VZV Njord DG2 1 - 14
2 okt 18:30 Hieronymus-De Krabben DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 2 - 19
2 okt 16:20 De Warande DG1 - PSV DG1 2 - 24
2 okt 15:15 VZV Njord DG2 - De Schelde DG1 8 - 11
2 okt 14:20 SBC2000 DG1 - De Vennen DG1 11 - 1
25 sep 16:50 De Warande DG1 - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 3 - 16
25 sep 16:45 VZV Njord DG2 - Hieronymus-De Krabben DG1 20 - 1
25 sep 15:30 De Vennen DG1 - De Schelde DG1 0 - 27
25 sep 14:20 SBC2000 DG1 - PSV DG1 3 - 27
18 sep 16:50 De Warande DG1 - VZV Njord DG2 5 - 23
18 sep 16:00 De Vennen DG1 - PSV DG1 0 - 24
18 sep 16:00 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 - SBC2000 DG1 15 - 5
 
 
De Schelde D..
 
De Vennen DG..
 
De Warande D..
 
Hieronymus-D..
 
PSV DG1
 
SBC2000 DG1
 
VZV Njord DG..
 
ZPC De Zeeuw..
 
De Schelde DG1 12/218 - 222/16/1127/1111/1213/11
De Vennen DG10 - 27 22/16/110 - 2411/121 - 1412/3
De Warande DG115/130/10 12/32 - 2429/15 - 233 - 16
Hieronymus-De Krabben DG116/1029/127/11 15/113/1112/22 - 19
PSV DG130/114/1112/1225 - 0 12/228/1130/10
SBC2000 DG112/311 - 16/115/23 - 27 22/115/1
VZV Njord DG28 - 1115/15/220 - 113/330/10 29/1
ZPC De Zeeuwse Kust DG15/227/1112/211/1222/119 - 36/11