Waterproof Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Treffers Da2 - Waterproof Da1
zaterdag 30 oktober 19:00

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1DBD Da136
2DZT'62 Da146
3VZV Njord Da246
4Nayade Classic Da136
5Lutra Da233
6Argo Da113
7De Treffers Da213
8Waterproof Da123
9De Rog Da130
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 oktDe Treffers Da219:00Waterproof Da1
6 novWaterproof Da117:15De Rog Da1
13 novArgo Da118:15Waterproof Da1
20 novWaterproof Da117:15DBD Da1
27 novLutra Da217:00Waterproof Da1

Uitslagen

2 oktVZV Njord Da24 - 10Waterproof Da1
25 sepWaterproof Da13 - 11DZT'62 Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DBD Da13201620191
2DZT'62 Da142026342410
3VZV Njord Da24202630246
4Nayade Classic Da13201616151
5Lutra Da23102316142
6Argo Da111003972
7De Treffers Da211003761
8Waterproof Da1210131315-2
9De Rog Da1300301334-21
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 okt 16:15 VZV Njord Da2 - Argo Da1Zwembad Den Ekkerman
30 okt 19:00 De Treffers Da2 - Waterproof Da1Combibad Kwekkelstijn
30 okt 19:35 DBD Da1 - Nayade Classic Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
6 nov 17:15 Waterproof Da1 - De Rog Da1Geusseltbad
6 nov 18:00 Lutra Da2 - VZV Njord Da2Recreatiebad De Wissen
6 nov 18:15 Argo Da1 - De Treffers Da2Zwembad Molenheide
13 nov 17:00 DBD Da1 - De Rog Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
13 nov 18:15 Argo Da1 - Waterproof Da1Zwembad Molenheide
13 nov 18:35 VZV Njord Da2 - DZT'62 Da1Zwembad Den Ekkerman
14 nov 16:00 De Treffers Da2 - Lutra Da2Combibad Kwekkelstijn
20 nov 16:00 Nayade Classic Da1 - VZV Njord Da2Sportcentrum voor studenten
20 nov 17:15 Waterproof Da1 - DBD Da1Geusseltbad
20 nov 18:30 Lutra Da2 - Argo Da1Recreatiebad De Wissen
21 nov 18:45 DZT'62 Da1 - De Treffers Da2LACO sportcentrum
27 nov 17:00 Lutra Da2 - Waterproof Da1Recreatiebad De Wissen
27 nov 18:15 De Treffers Da2 - Nayade Classic Da1Combibad Kwekkelstijn
27 nov 19:00 Argo Da1 - DZT'62 Da1Zwembad Molenheide
11 dec 16:30 Lutra Da2 - DZT'62 Da1Recreatiebad De Wissen
11 dec 18:15 Nayade Classic Da1 - Argo Da1Sportcentrum voor studenten
12 dec 17:45 De Rog Da1 - VZV Njord Da2De IJzeren Man
18 dec 17:30 Nayade Classic Da1 - Waterproof Da1Sportcentrum voor studenten
18 dec 20:30 DBD Da1 - Argo Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
19 dec 17:45 De Rog Da1 - Lutra Da2De IJzeren Man
15 jan 18:45 Lutra Da2 - Nayade Classic Da1Recreatiebad De Wissen
15 jan 19:30 VZV Njord Da2 - DBD Da1Zwembad Den Ekkerman
16 jan 19:20 DZT'62 Da1 - Waterproof Da1LACO sportcentrum
16 jan 20:55 De Rog Da1 - De Treffers Da2De IJzeren Man
22 jan 16:00 Nayade Classic Da1 - DZT'62 Da1Sportcentrum voor studenten
22 jan 18:20 DBD Da1 - De Treffers Da2ZIB Zwemcentrum Best BV
23 jan 18:45 De Rog Da1 - Argo Da1De IJzeren Man
29 jan 17:15 Waterproof Da1 - Nayade Classic Da1Geusseltbad
29 jan 18:00 Lutra Da2 - De Rog Da1Recreatiebad De Wissen
29 jan 18:15 Argo Da1 - DBD Da1Zwembad de Neul
5 feb 17:15 Waterproof Da1 - VZV Njord Da2Geusseltbad
5 feb 18:00 Lutra Da2 - DBD Da1Recreatiebad De Wissen
6 feb 16:00 DZT'62 Da1 - De Rog Da1LACO sportcentrum
12 feb 16:15 VZV Njord Da2 - De Treffers Da2Zwembad Den Ekkerman
12 feb 18:30 DBD Da1 - DZT'62 Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
13 feb 18:45 De Rog Da1 - Nayade Classic Da1De IJzeren Man
12 maa 17:15 Waterproof Da1 - De Treffers Da2Geusseltbad
12 maa 17:45 Nayade Classic Da1 - DBD Da1Sportcentrum voor studenten
12 maa 18:15 Argo Da1 - VZV Njord Da2Zwembad de Neul
19 maa 19:00 Argo Da1 - De Rog Da1Zwembad de Neul
19 maa 20:00 DZT'62 Da1 - Nayade Classic Da1LACO sportcentrum
19 maa 21:15 De Treffers Da2 - DBD Da1Combibad Kwekkelstijn
26 maa 18:30 VZV Njord Da2 - Lutra Da2Zwembad Den Ekkerman
26 maa 19:15 De Treffers Da2 - Argo Da1Combibad Kwekkelstijn
27 maa 17:45 De Rog Da1 - Waterproof Da1De IJzeren Man
2 apr 18:00 Lutra Da2 - De Treffers Da2Recreatiebad De Wissen
2 apr 19:15 Waterproof Da1 - Argo Da1Geusseltbad
3 apr 16:45 DZT'62 Da1 - VZV Njord Da2LACO sportcentrum
3 apr 17:45 De Rog Da1 - DBD Da1De IJzeren Man
9 apr 16:15 VZV Njord Da2 - Nayade Classic Da1Zwembad Den Ekkerman
9 apr 18:15 Argo Da1 - Lutra Da2Zwembad de Neul
9 apr 19:30 DBD Da1 - Waterproof Da1ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 17:00 De Treffers Da2 - DZT'62 Da1Combibad Kwekkelstijn
23 apr 17:15 Waterproof Da1 - Lutra Da2Geusseltbad
23 apr 17:35 Nayade Classic Da1 - De Treffers Da2Sportcentrum voor studenten
24 apr 17:30 DZT'62 Da1 - Argo Da1LACO sportcentrum
1 mei 19:00 De Treffers Da2 - De Rog Da1Combibad Kwekkelstijn
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:30 DZT'62 Da1 - DBD Da1 9 - 10
9 okt 21:00 De Treffers Da2 - VZV Njord Da2 7 - 6
9 okt 16:00 Nayade Classic Da1 - De Rog Da1 5 - 3
3 okt 18:45 De Rog Da1 - DZT'62 Da1 5 - 12
2 okt 18:30 DBD Da1 - Lutra Da2 8 - 7
2 okt 16:15 VZV Njord Da2 - Waterproof Da1 4 - 10
25 sep 17:45 DBD Da1 - VZV Njord Da2 2 - 3
25 sep 17:15 Waterproof Da1 - DZT'62 Da1 3 - 11
25 sep 16:00 Nayade Classic Da1 - Lutra Da2 4 - 3
19 sep 17:30 DZT'62 Da1 - Lutra Da2 2 - 6
18 sep 19:45 Argo Da1 - Nayade Classic Da1 9 - 7
18 sep 16:15 VZV Njord Da2 - De Rog Da1 17 - 5
 
 
Argo Da1
 
DBD Da1
 
De Rog Da1
 
De Treffers ..
 
DZT'62 Da1
 
Lutra Da2
 
Nayade Class..
 
VZV Njord Da..
 
Waterproof D..
 
Argo Da1 29/119/36/1127/119/49 - 712/313/11
DBD Da118/12 13/1122/112/28 - 730/102 - 39/4
De Rog Da123/13/4 16/15 - 1219/1213/212/1227/3
De Treffers Da226/319/31/5 10/414/1127/117 - 630/10
DZT'62 Da124/49 - 106/221/11 2 - 619/33/416/1
Lutra Da220/115/229/12/411/12 15/16/1127/11
Nayade Classic Da111/1212/35 - 323/422/14 - 3 20/1118/12
VZV Njord Da230/1015/117 - 512/213/1126/39/4 4 - 10
Waterproof Da12/420/116/1112/33 - 1123/429/15/2