De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De IJsselmeeuwen Da2 - PFC Rheden Da1
zaterdag 10 september 17:00

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Breuly Da100
2EZPC Da100
3Flevo Da100
4Proteus Da200
5De Rijn Da200
6Triton Putten Da100
7De Woelwaters Da100
8De IJsselmeeuwen Da200
9De Houtrib Da100
10PFC Rheden Da100
11RZC/EZZ (SG) Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
10 sepDe IJsselmeeuwen Da217:00PFC Rheden Da1
17 sepDe IJsselmeeuwen Da219:00De Breuly Da1
24 sepProteus Da218:15De IJsselmeeuwen Da2
1 oktDe IJsselmeeuwen Da211:55Flevo Da1
8 oktPFC Rheden Da117:30De IJsselmeeuwen Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Breuly Da100000000
2EZPC Da100000000
3Flevo Da100000000
4Proteus Da200000000
5De Rijn Da200000000
6Triton Putten Da100000000
7De Woelwaters Da100000000
8De IJsselmeeuwen Da200000000
9De Houtrib Da100000000
10PFC Rheden Da100000000
11RZC/EZZ (SG) Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
10 sep 17:00 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - PFC Rheden Da1De IJsselslag
10 sep 18:30 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - De Houtrib/DeltasteurMFC Doelum
17 sep 16:45 [Concept]PFC Rheden Da1 - De Houtrib/DeltasteurBiljoenbad
17 sep 17:00 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - De Woelwaters Da1MFC Doelum
17 sep 19:00 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - De Breuly Da1De IJsselslag
17 sep 19:30 [Concept]Flevo Da1 - Proteus Da2Jaap van der Krol Bad
17 sep 20:15 [Concept]EZPC Da1 - Triton Putten Da1De Helster
24 sep 17:30 [Concept]PFC Rheden Da1 - EZPC Da1Biljoenbad
24 sep 18:15 [Concept]Proteus Da2 - De IJsselmeeuwen Da2De Schaeck
24 sep 18:25 [Concept]De Breuly Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Lentebad
24 sep 18:40 [Concept]De Woelwaters Da1 - De Rijn Da2Sportcentrum De Sijpel
24 sep 19:00 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - Flevo Da1De Koploper
1 okt 11:55 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - Flevo Da1De IJsselslag
1 okt 15:30 [Concept]De Breuly Da1 - EZPC Da1Lentebad
1 okt 16:30 [Concept]De Rijn Da2 - Triton Putten Da1Sportfondsenbad De Bongerd
1 okt 17:00 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1MFC Doelum
1 okt 18:00 [Concept]De Woelwaters Da1 - Proteus Da2Sportcentrum De Sijpel
8 okt 16:00 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - De Rijn Da2Zwembad De Steur
8 okt 17:30 [Concept]PFC Rheden Da1 - De IJsselmeeuwen Da2Biljoenbad
8 okt 20:00 [Concept]De Breuly Da1 - De Woelwaters Da1Lentebad
8 okt 20:15 [Concept]EZPC Da1 - Flevo Da1De Helster
15 okt 17:00 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - Triton Putten Da1De IJsselslag
15 okt 18:00 [Concept]De Woelwaters Da1 - EZPC Da1Sportcentrum De Sijpel
15 okt 19:15 [Concept]Flevo Da1 - PFC Rheden Da1Jaap van der Krol Bad
15 okt 20:35 [Concept]De Rijn Da2 - Proteus Da2Sportfondsenbad De Bongerd
22 okt 18:00 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - De IJsselmeeuwen Da2Zwembad De Steur
22 okt 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - PFC Rheden Da1Bosbad Putten
22 okt 19:45 [Concept]Flevo Da1 - De Rijn Da2Jaap van der Krol Bad
5 nov 16:45 [Concept]PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2Biljoenbad
5 nov 16:45 [Concept]Proteus Da2 - De Breuly Da1De Schaeck
5 nov 18:15 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - De Woelwaters Da1De Koploper
5 nov 19:45 [Concept]Flevo Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Jaap van der Krol Bad
12 nov 17:45 [Concept]De Breuly Da1 - De Houtrib/DeltasteurLentebad
12 nov 18:45 [Concept]De Woelwaters Da1 - Triton Putten Da1Sportcentrum De Sijpel
12 nov 20:30 [Concept]Proteus Da2 - EZPC Da1De Schaeck
19 nov 16:45 [Concept]PFC Rheden Da1 - De Woelwaters Da1Biljoenbad
19 nov 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - De Breuly Da1Bosbad Putten
19 nov 18:30 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - De Rijn Da2De IJsselslag
19 nov 19:15 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - Proteus Da2De Koploper
19 nov 20:45 [Concept]EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1De Helster
26 nov 17:55 [Concept]De Woelwaters Da1 - Flevo Da1Sportcentrum De Sijpel
26 nov 18:10 [Concept]De Breuly Da1 - PFC Rheden Da1Lentebad
26 nov 19:45 [Concept]Proteus Da2 - Triton Putten Da1De Schaeck
26 nov 20:00 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - EZPC Da1De Koploper
26 nov 21:00 [Concept]De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportfondsenbad De Bongerd
3 dec 16:45 [Concept]PFC Rheden Da1 - Proteus Da2Biljoenbad
3 dec 17:30 [Concept]Triton Putten Da1 - De Houtrib/DeltasteurBosbad Putten
3 dec 17:45 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - De Woelwaters Da1De IJsselslag
3 dec 19:30 [Concept]Flevo Da1 - De Breuly Da1Jaap van der Krol Bad
3 dec 20:15 [Concept]EZPC Da1 - De Rijn Da2De Helster
10 dec 17:00 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - PFC Rheden Da1Zwembad De Steur
10 dec 17:30 [Concept]Triton Putten Da1 - EZPC Da1Bosbad Putten
10 dec 18:25 [Concept]De Breuly Da1 - De IJsselmeeuwen Da2Lentebad
10 dec 18:45 [Concept]De Woelwaters Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportcentrum De Sijpel
10 dec 19:25 [Concept]Proteus Da2 - Flevo Da1De Schaeck
17 dec 17:45 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - Proteus Da2MFC Doelum
17 dec 19:30 [Concept]Flevo Da1 - Triton Putten Da1Jaap van der Krol Bad
17 dec 20:25 [Concept]De Rijn Da2 - De Breuly Da1Sportfondsenbad De Bongerd
7 jan 18:05 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - RZC/EZZ (SG) Da1Zwembad De Steur
14 jan 17:30 [Concept]PFC Rheden Da1 - Triton Putten Da1Biljoenbad
14 jan 17:45 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - Proteus Da2De IJsselslag
14 jan 18:30 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - De Breuly Da1MFC Doelum
14 jan 20:15 [Concept]Flevo Da1 - De Houtrib/DeltasteurJaap van der Krol Bad
14 jan 21:35 [Concept]De Rijn Da2 - De Woelwaters Da1Sportfondsenbad De Bongerd
21 jan 17:30 [Concept]Proteus Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1De Schaeck
21 jan 17:45 [Concept]De Breuly Da1 - De Rijn Da2Lentebad
21 jan 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - Flevo Da1Bosbad Putten
21 jan 20:15 [Concept]EZPC Da1 - PFC Rheden Da1De Helster
28 jan 16:45 [Concept]PFC Rheden Da1 - Flevo Da1Biljoenbad
28 jan 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - De IJsselmeeuwen Da2Bosbad Putten
28 jan 20:15 [Concept]EZPC Da1 - De Woelwaters Da1De Helster
29 jan 19:00 [Concept]Proteus Da2 - De Rijn Da2De Schaeck
4 feb 18:45 [Concept]De Woelwaters Da1 - De Breuly Da1Sportcentrum De Sijpel
4 feb 19:25 [Concept]De Rijn Da2 - De Houtrib/DeltasteurSportfondsenbad De Bongerd
11 feb 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Bosbad Putten
11 feb 19:45 [Concept]Flevo Da1 - EZPC Da1Jaap van der Krol Bad
18 feb 17:00 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - De Houtrib/DeltasteurDe IJsselslag
4 maa 16:45 [Concept]PFC Rheden Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Biljoenbad
4 maa 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - De Rijn Da2Bosbad Putten
4 maa 19:00 [Concept]Proteus Da2 - De Woelwaters Da1De Schaeck
4 maa 20:15 [Concept]EZPC Da1 - De Breuly Da1De Helster
4 maa 20:15 [Concept]Flevo Da1 - De IJsselmeeuwen Da2Jaap van der Krol Bad
11 maa 17:00 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - Flevo Da1MFC Doelum
11 maa 17:45 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - EZPC Da1De IJsselslag
11 maa 18:00 [Concept]De Woelwaters Da1 - De Houtrib/DeltasteurSportcentrum De Sijpel
11 maa 19:10 [Concept]De Breuly Da1 - Proteus Da2Lentebad
11 maa 20:15 [Concept]De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1Sportfondsenbad De Bongerd
18 maa 18:00 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - De Breuly Da1Zwembad De Steur
18 maa 20:15 [Concept]EZPC Da1 - De IJsselmeeuwen Da2De Helster
25 maa 17:45 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - De IJsselmeeuwen Da2MFC Doelum
25 maa 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - De Woelwaters Da1Bosbad Putten
25 maa 18:20 [Concept]De Rijn Da2 - Flevo Da1Sportfondsenbad De Bongerd
25 maa 18:50 [Concept]De IJsselmeeuwen Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1De IJsselslag
25 maa 20:30 [Concept]EZPC Da1 - Proteus Da2De Helster
1 apr 15:30 [Concept]De Breuly Da1 - Triton Putten Da1Lentebad
1 apr 17:45 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1MFC Doelum
1 apr 18:45 [Concept]De Woelwaters Da1 - PFC Rheden Da1Sportcentrum De Sijpel
1 apr 19:00 [Concept]Proteus Da2 - De Houtrib/DeltasteurDe Schaeck
1 apr 19:25 [Concept]De Rijn Da2 - De IJsselmeeuwen Da2Sportfondsenbad De Bongerd
8 apr 17:45 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - Triton Putten Da1MFC Doelum
15 apr 17:30 [Concept]PFC Rheden Da1 - De Breuly Da1Biljoenbad
15 apr 18:15 [Concept]Triton Putten Da1 - Proteus Da2Bosbad Putten
15 apr 18:30 [Concept]RZC/EZZ (SG) Da1 - De Rijn Da2MFC Doelum
15 apr 20:30 [Concept]Flevo Da1 - De Woelwaters Da1Jaap van der Krol Bad
15 apr 20:40 [Concept]EZPC Da1 - De Houtrib/DeltasteurDe Helster
22 apr 17:15 [Concept]De Woelwaters Da1 - De IJsselmeeuwen Da2Sportcentrum De Sijpel
22 apr 17:50 [Concept]De Rijn Da2 - EZPC Da1Sportfondsenbad De Bongerd
22 apr 18:15 [Concept]Proteus Da2 - PFC Rheden Da1De Schaeck
22 apr 18:30 [Concept]De Breuly Da1 - Flevo Da1Lentebad
22 apr 19:45 [Concept]De Houtrib/Deltasteur - Triton Putten Da1De Koploper
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Breuly Da..
 
De Houtrib/D..
 
De IJsselmee..
 
De Rijn Da2
 
De Woelwater..
 
EZPC Da1
 
Flevo Da1
 
PFC Rheden D..
 
Proteus Da2
 
RZC/EZZ (SG)..
 
Triton Putte..
 
De Breuly Da1 12/1110/1221/18/101/1022/426/1111/324/91/4
De Houtrib/Deltasteur18/3 22/108/105/1126/1124/910/1219/117/122/4
De IJsselmeeuwen Da217/918/2 19/113/1211/31/1010/914/125/315/10
De Rijn Da217/124/21/4 14/122/425/311/315/1026/111/10
De Woelwaters Da14/211/322/424/9 15/1026/111/41/1010/1212/11
EZPC Da14/315/418/33/1228/1 8/1021/125/319/1117/9
Flevo Da13/1214/14/322/1015/411/2 15/1017/95/1117/12
PFC Rheden Da115/417/98/105/1119/1124/928/1 3/124/314/1
Proteus Da25/111/424/929/14/312/1110/1222/4 21/126/11
RZC/EZZ (SG) Da114/110/925/315/417/91/411/31/1017/12 8/4
Triton Putten Da119/113/1228/14/325/310/1221/122/1015/411/2