De IJsselmeeuwen Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:
ZPC Hatto Heim Da1 - De IJsselmeeuwen Da3
zaterdag 8 oktober 18:45
De Marke Hattem

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1WZC-De IJsel (SG) Da113
2De IJsselmeeuwen Da313
3ZVV Da113
4ZPC Hatto Heim Da123
5Proteus Da310
6De Eerste Kolk Da120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
8 oktZPC Hatto Heim Da118:45De IJsselmeeuwen Da3
15 oktDe IJsselmeeuwen Da317:45Proteus Da3
5 novProteus Da318:20De IJsselmeeuwen Da3
12 novDe IJsselmeeuwen Da319:20De Eerste Kolk Da1
19 novWZC-De IJsel (SG) Da120:30De IJsselmeeuwen Da3

Uitslagen

1 oktDe Eerste Kolk Da13 - 9De IJsselmeeuwen Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WZC-De IJsel (SG) Da111003734
2De IJsselmeeuwen Da311003936
3ZVV Da111003725
4ZPC Hatto Heim Da12101322913
5Proteus Da31001027-5
6De Eerste Kolk Da120020528-23
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 okt 18:15 De Eerste Kolk Da1 - Proteus Da3Bestevaer
8 okt 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - De IJsselmeeuwen Da3De Marke
15 okt 17:45 De IJsselmeeuwen Da3 - Proteus Da3De IJsselslag
29 okt 18:15 De Eerste Kolk Da1 - ZPC Hatto Heim Da1Bestevaer
5 nov 18:20 Proteus Da3 - De IJsselmeeuwen Da3De Schaeck
5 nov 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - ZVV Da1De Marke
5 nov 21:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Eerste Kolk Da1Tijenraan
12 nov 17:30 Proteus Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1De Schaeck
12 nov 19:20 De IJsselmeeuwen Da3 - De Eerste Kolk Da1De IJsselslag
19 nov 17:30 Proteus Da3 - ZPC Hatto Heim Da1De Schaeck
19 nov 20:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De IJsselmeeuwen Da3Tijenraan
26 nov 16:45 Proteus Da3 - De Eerste Kolk Da1De Schaeck
26 nov 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1De Marke
26 nov 19:00 De IJsselmeeuwen Da3 - ZVV Da1De IJsselslag
3 dec 16:45 De Eerste Kolk Da1 - Proteus Da3Bestevaer
3 dec 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De IJsselmeeuwen Da3Tijenraan
10 dec 18:15 Proteus Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1De Schaeck
10 dec 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - De Eerste Kolk Da1De Marke
10 dec 19:45 ZVV Da1 - De IJsselmeeuwen Da3Koekoek
17 dec 20:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Eerste Kolk Da1Tijenraan
14 jan 16:15 De IJsselmeeuwen Da3 - ZVV Da1De IJsselslag
21 jan 20:00 ZVV Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Koekoek
28 jan 20:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - ZVV Da1Tijenraan
29 jan 18:15 Proteus Da3 - De IJsselmeeuwen Da3De Schaeck
11 feb 20:00 ZVV Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Koekoek
4 maa 17:00 De IJsselmeeuwen Da3 - ZPC Hatto Heim Da1De IJsselslag
4 maa 17:30 De Eerste Kolk Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Bestevaer
4 maa 18:15 Proteus Da3 - ZVV Da1De Schaeck
11 maa 17:00 De IJsselmeeuwen Da3 - De Eerste Kolk Da1De IJsselslag
11 maa 19:45 ZVV Da1 - ZPC Hatto Heim Da1Koekoek
18 maa 17:30 De Eerste Kolk Da1 - ZVV Da1Bestevaer
18 maa 19:35 ZPC Hatto Heim Da1 - De IJsselmeeuwen Da3De Marke
25 maa 18:00 ZPC Hatto Heim Da1 - ZVV Da1De Marke
25 maa 20:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Proteus Da3Tijenraan
1 apr 18:15 Proteus Da3 - ZPC Hatto Heim Da1De Schaeck
1 apr 19:45 ZVV Da1 - De Eerste Kolk Da1Koekoek
15 apr 19:30 ZVV Da1 - Proteus Da3Koekoek
15 apr 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 - ZPC Hatto Heim Da1Tijenraan
22 apr 16:15 De IJsselmeeuwen Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1De IJsselslag
22 apr 18:45 ZPC Hatto Heim Da1 - Proteus Da3De Marke
22 apr 20:30 ZVV Da1 - De Eerste Kolk Da1Koekoek
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 okt 19:45 ZVV Da1 - Proteus Da3 7 - 2
1 okt 17:30 De Eerste Kolk Da1 - De IJsselmeeuwen Da3 3 - 9
17 sep 17:30 De Eerste Kolk Da1 - ZPC Hatto Heim Da1 2 - 19
10 sep 18:00 ZPC Hatto Heim Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1 3 - 7
 
 
De Eerste Ko..
 
De IJsselmee..
 
Proteus Da3
 
WZC-De IJsel..
 
ZPC Hatto He..
 
ZVV Da1
 
De Eerste Kolk Da1 3 - 98/104/32 - 1918/3
De IJsselmeeuwen Da312/11 15/1022/44/326/11
Proteus Da326/115/11 12/1119/114/3
WZC-De IJsel (SG) Da15/1119/1125/3 15/428/1
ZPC Hatto Heim Da110/128/1022/43 - 7 5/11
ZVV Da11/410/127 - 221/111/3