WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Eerste Kolk H1 - WZC-De IJsel (SG) H3
zaterdag 1 oktober 18:15
Bestevaer Genemuiden

Stand 4e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Octopus H213
2SWOL 1894 H613
3Steenwijk 1934 H113
4SWOL 1894 H700
5Het Ravijn H400
6ZPC Hatto Heim H100
7De Eerste Kolk H110
8WZC-De IJsel (SG) H310
9WZC-De IJsel (SG) H410
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
1 oktDe Eerste Kolk H118:15WZC-De IJsel (SG) H3
8 oktOctopus H217:30WZC-De IJsel (SG) H3
5 novWZC-De IJsel (SG) H319:30Octopus H2
19 novWZC-De IJsel (SG) H319:45Steenwijk 1934 H1
26 novHet Ravijn H415:35WZC-De IJsel (SG) H3

Uitslagen

24 sepSWOL 1894 H611 - 6WZC-De IJsel (SG) H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Octopus H2110031138
2SWOL 1894 H6110031165
3Steenwijk 1934 H111003211
4SWOL 1894 H700000000
5Het Ravijn H400000000
6ZPC Hatto Heim H100000000
7De Eerste Kolk H11001012-1
8WZC-De IJsel (SG) H310010611-5
9WZC-De IJsel (SG) H410010311-8
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
1 okt 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H6Waterwyck
1 okt 17:15 SWOL 1894 H7 - Octopus H2De Vrolijkheid
1 okt 18:15 De Eerste Kolk H1 - WZC-De IJsel (SG) H3Bestevaer
8 okt 17:30 De Eerste Kolk H1 - SWOL 1894 H6Bestevaer
8 okt 17:30 Octopus H2 - WZC-De IJsel (SG) H3Berghuizerbad
8 okt 18:55 SWOL 1894 H7 - Het Ravijn H4De Vrolijkheid
8 okt 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - Steenwijk 1934 H1De Marke
15 okt 15:55 Het Ravijn H4 - Octopus H2Het Ravijn
15 okt 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H7Waterwyck
29 okt 17:30 De Eerste Kolk H1 - SWOL 1894 H7Bestevaer
5 nov 18:25 SWOL 1894 H6 - Het Ravijn H4De Vrolijkheid
5 nov 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - SWOL 1894 H7De Marke
5 nov 19:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - Octopus H2Tijenraan
5 nov 19:45 WZC-De IJsel (SG) H4 - Steenwijk 1934 H1De Scheg
12 nov 14:40 Het Ravijn H4 - WZC-De IJsel (SG) H4Het Ravijn
12 nov 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Eerste Kolk H1Waterwyck
12 nov 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - Octopus H2De Marke
12 nov 19:05 SWOL 1894 H7 - SWOL 1894 H6De Vrolijkheid
19 nov 18:55 SWOL 1894 H6 - ZPC Hatto Heim H1De Vrolijkheid
19 nov 19:45 WZC-De IJsel (SG) H3 - Steenwijk 1934 H1Tijenraan
19 nov 19:45 WZC-De IJsel (SG) H4 - SWOL 1894 H7De Scheg
26 nov 15:35 Het Ravijn H4 - WZC-De IJsel (SG) H3Het Ravijn
26 nov 18:10 SWOL 1894 H7 - De Eerste Kolk H1De Vrolijkheid
26 nov 18:55 SWOL 1894 H6 - Octopus H2De Vrolijkheid
26 nov 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - WZC-De IJsel (SG) H4De Marke
3 dec 17:30 De Eerste Kolk H1 - ZPC Hatto Heim H1Bestevaer
3 dec 19:45 WZC-De IJsel (SG) H4 - SWOL 1894 H6De Scheg
3 dec 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - SWOL 1894 H7Tijenraan
10 dec 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Het Ravijn H4Waterwyck
10 dec 19:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - Octopus H2De Scheg
10 dec 19:10 SWOL 1894 H6 - De Eerste Kolk H1De Vrolijkheid
10 dec 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - WZC-De IJsel (SG) H3De Marke
17 dec 19:45 WZC-De IJsel (SG) H3 - WZC-De IJsel (SG) H4Tijenraan
7 jan 17:00 Steenwijk 1934 H1 - Octopus H2Waterwyck
14 jan 17:30 De Eerste Kolk H1 - Het Ravijn H4Bestevaer
14 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 - SWOL 1894 H6Tijenraan
21 jan 14:05 Het Ravijn H4 - Steenwijk 1934 H1Het Ravijn
21 jan 17:30 Octopus H2 - De Eerste Kolk H1Berghuizerbad
21 jan 19:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - WZC-De IJsel (SG) H3De Scheg
28 jan 17:30 Octopus H2 - Het Ravijn H4Berghuizerbad
28 jan 18:20 SWOL 1894 H7 - Steenwijk 1934 H1De Vrolijkheid
28 jan 20:45 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Eerste Kolk H1Tijenraan
4 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - ZPC Hatto Heim H1Waterwyck
4 feb 18:35 Het Ravijn H4 - SWOL 1894 H7Het Ravijn
4 feb 19:00 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Eerste Kolk H1De Scheg
4 maa 17:30 Octopus H2 - SWOL 1894 H7Berghuizerbad
4 maa 18:00 SWOL 1894 H6 - Steenwijk 1934 H1De Vrolijkheid
4 maa 18:15 De Eerste Kolk H1 - WZC-De IJsel (SG) H4Bestevaer
11 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - WZC-De IJsel (SG) H4Waterwyck
11 maa 17:10 Het Ravijn H4 - SWOL 1894 H6Het Ravijn
11 maa 18:10 SWOL 1894 H7 - ZPC Hatto Heim H1De Vrolijkheid
18 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - WZC-De IJsel (SG) H3Waterwyck
18 maa 18:15 De Eerste Kolk H1 - Octopus H2Bestevaer
18 maa 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - Het Ravijn H4De Marke
25 maa 17:30 Octopus H2 - ZPC Hatto Heim H1Berghuizerbad
25 maa 17:45 SWOL 1894 H6 - SWOL 1894 H7De Vrolijkheid
1 apr 16:30 Het Ravijn H4 - De Eerste Kolk H1Het Ravijn
1 apr 18:45 ZPC Hatto Heim H1 - SWOL 1894 H6De Marke
1 apr 19:15 SWOL 1894 H7 - WZC-De IJsel (SG) H4De Vrolijkheid
8 apr 17:30 Octopus H2 - Steenwijk 1934 H1Berghuizerbad
8 apr 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 - ZPC Hatto Heim H1Tijenraan
8 apr 19:45 WZC-De IJsel (SG) H4 - Het Ravijn H4De Scheg
15 apr 17:30 Octopus H2 - SWOL 1894 H6Berghuizerbad
15 apr 19:45 WZC-De IJsel (SG) H4 - ZPC Hatto Heim H1De Scheg
15 apr 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - Het Ravijn H4Tijenraan
22 apr 18:00 SWOL 1894 H6 - WZC-De IJsel (SG) H4De Vrolijkheid
22 apr 19:30 SWOL 1894 H7 - WZC-De IJsel (SG) H3De Vrolijkheid
22 apr 19:30 ZPC Hatto Heim H1 - De Eerste Kolk H1De Marke
29 apr 16:00 [Concept]Het Ravijn H4 - ZPC Hatto Heim H1Het Ravijn
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 sep 20:25 SWOL 1894 H6 - WZC-De IJsel (SG) H3 11 - 6
17 sep 18:15 De Eerste Kolk H1 - Steenwijk 1934 H1 1 - 2
17 sep 17:30 Octopus H2 - WZC-De IJsel (SG) H4 11 - 3
 
 
De Eerste Ko..
 
Het Ravijn H..
 
Octopus H2
 
Steenwijk 19..
 
SWOL 1894 H6
 
SWOL 1894 H7
 
WZC-De IJsel..
 
WZC-De IJsel..
 
ZPC Hatto He..
 
De Eerste Kolk H1 14/118/31 - 28/1029/101/104/33/12
Het Ravijn H41/4 15/1021/111/34/226/1112/1129/4
Octopus H221/128/1 8/415/44/38/1011 - 325/3
Steenwijk 1934 H112/1110/127/1 1/1015/1018/311/34/2
SWOL 1894 H610/125/1126/114/3 25/311 - 622/419/11
SWOL 1894 H726/118/101/1028/112/11 22/41/411/3
WZC-De IJsel (SG) H328/115/45/1119/1114/13/12 17/128/4
WZC-De IJsel (SG) H44/28/410/125/113/1219/1121/1 15/4
ZPC Hatto Heim H122/418/312/118/101/45/1110/1226/11