DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 16:30 BZ&PC Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Kuil
14 dec 17:20 BZ&PC Da4 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)De Kuil
14 dec 19:25 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)De Zijl
14 dec 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)De Zijl
15 dec 15:30 WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)De Veur
11 jan 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
11 jan 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
11 jan 18:15 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)De Tweesprong
11 jan 19:25 Alkemade Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)De Tweesprong
11 jan 20:15 Alkemade H3 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)De Tweesprong
11 jan 21:05 Alkemade H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)De Tweesprong
12 jan 15:00 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
12 jan 15:50 Alkemade Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)De Tweesprong
18 jan 15:45 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 16:15 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
18 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo EG6 (Gemengd-E <11 1e deel) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)De Zijl
18 jan 17:10 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
18 jan 17:45 Katwijk H5 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)Aquamar
18 jan 17:50 SVH Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
18 jan 18:30 Katwijk H6 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Aquamar
18 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)Zuiderparkbad
25 jan 09:00 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
25 jan 17:10 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)De Zijl
25 jan 20:00 DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Sportplaza Mercator
25 jan 20:45 BZ&PC H5 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)De Kuil
25 jan 21:20 De Kempvis Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Rivièrabad
26 jan 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)De Rozenburcht
1 feb 17:45 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
1 feb 18:35 Alkemade Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)De Tweesprong
1 feb 19:25 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
1 feb 20:35 Alkemade H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)De Tweesprong
1 feb 21:20 Alkemade H3 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Tweesprong
2 feb 15:00 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
2 feb 15:45 Alkemade Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)De Tweesprong
8 feb 17:45 OZV H2 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)H2O
8 feb 18:15 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
8 feb 19:30 ZVVS Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)De Kulk
8 feb 20:00 DWT H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Boerhaavebad
9 feb 17:45 WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Sterrenbad
9 feb 17:55 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)Sportboulevard
15 feb 16:45 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
15 feb 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)De Tweesprong
15 feb 18:20 Alkemade H2 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)De Tweesprong
15 feb 19:10 Alkemade H3 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Tweesprong
15 feb 20:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
16 feb 14:20 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
16 feb 15:00 Alkemade Da1 (Dames) - SVH Da1 (Dames)De Tweesprong
16 feb 15:50 Alkemade Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames)De Tweesprong
29 feb 16:45 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)De Tweesprong
7 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Hofbad
7 maa 16:15 AZC H6 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)AquaRijn
7 maa 19:10 Sassenheim Da2 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)Wasbeek
8 maa 16:00 Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)Wasbeek
8 maa 16:45 Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)Wasbeek
8 maa 17:30 Sassenheim H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)Wasbeek
8 maa 18:15 Sassenheim H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))Wasbeek
14 maa 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
14 maa 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
14 maa 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Tweesprong
14 maa 19:05 Alkemade H3 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Tweesprong
14 maa 19:55 Alkemade Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)De Tweesprong
14 maa 20:45 Alkemade H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)De Tweesprong
14 maa 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Meerkamp
21 maa 16:45 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
21 maa 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17)De Tweesprong
21 maa 18:15 Alkemade H3 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)De Tweesprong
21 maa 19:00 Alkemade Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)De Tweesprong
21 maa 19:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
22 maa 14:20 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
22 maa 15:00 Alkemade Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)De Tweesprong
22 maa 15:45 Alkemade H2 (Heren) - AZL H1 (Heren)De Tweesprong
3 apr 20:30 BZC Da2 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)De Hofstee
4 apr 09:00 Poseidon'56 EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)De Fakkel
4 apr 15:00 West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Alkemade H1 (Heren (Bond))De Waterhoorn
4 apr 15:30 Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)De Does
4 apr 17:00 BZC H2 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)De Hofstee
4 apr 17:30 WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)Polderbad
4 apr 17:45 BZC H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)De Hofstee
5 apr 18:15 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)Inge de Bruijn Zwembad
18 apr 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Tweesprong
18 apr 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)De Tweesprong
18 apr 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)De Tweesprong
18 apr 19:05 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))De Tweesprong
18 apr 20:15 Alkemade Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)De Tweesprong
18 apr 21:05 Alkemade H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)De Tweesprong
31 mei 15:00 Alkemade MINI (Mini polo) - Alkemade MINI (Mini polo)De Tweesprong
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:35 Wiekslag Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 5 - 2
7 dec 19:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 8 - 4
7 dec 18:10 Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
7 dec 17:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 3 - 5
7 dec 17:00 Oceanus H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 14 - 7
1 dec 15:00 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 6
1 dec 14:15 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
30 nov 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 5 - 10
30 nov 20:00 Alkemade H2 (Heren) - BZC H3 (Heren) 9 - 5
30 nov 19:10 Alkemade Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 4 - 7
30 nov 18:20 Alkemade H3 (Heren) - BZC H2 (Heren) 7 - 8
30 nov 17:30 Alkemade Da2 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 5 - 2
30 nov 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 9
23 nov 20:50 Alkemade H3 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 11
23 nov 20:00 Alkemade Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 5 - 8
23 nov 19:10 Alkemade H2 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 8 - 12
23 nov 18:20 Alkemade Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 8
23 nov 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
17 nov 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 3
17 nov 13:30 d'ELFT Da3 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 6 - 0
16 nov 20:40 DAW H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
16 nov 19:45 AZL H1 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 10 - 10
16 nov 17:15 De Kempvis H6 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 7 - 9
16 nov 17:10 Katwijk Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 13 - 0
16 nov 16:50 ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo BJ*3 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) 4 - 23
10 nov 15:00 Alkemade H3 (Heren) - AZC H6 (Heren) 11 - 7
10 nov 14:15 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17) 4 - 12
9 nov 20:45 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 6 - 12
9 nov 19:55 Alkemade Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 4 - 9
9 nov 19:05 Alkemade H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 6 - 6
9 nov 18:15 Alkemade Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames) 6 - 14
9 nov 17:30 Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
9 nov 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 23
2 nov 19:45 De Plas H2 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 4 - 8
2 nov 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 15 - 13
2 nov 18:30 Aquadraat (SG) H2 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 16 - 7
2 nov 18:15 WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 10 - 10
2 nov 17:45 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 8 - 3
2 nov 17:30 De Plas Da1 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 13 - 5
2 nov 17:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 26 - 1
20 okt 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
19 okt 17:35 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 8 - 4
19 okt 16:45 Alkemade H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) 12 - 7
12 okt 20:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 10 - 6
12 okt 20:05 KZC H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
12 okt 18:15 NZ&PC H1 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 7 - 6
12 okt 18:10 ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 4
12 okt 18:05 WZC (SG) H4 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 8 - 9
12 okt 16:55 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
12 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 4 - 5
12 okt 16:00 NZ&PC NZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 14
5 okt 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
5 okt 20:00 Alkemade Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 2 - 13
5 okt 19:10 Alkemade H3 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 2 - 16
5 okt 18:20 Alkemade Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 2 - 9
5 okt 17:30 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17) 8 - 4
5 okt 16:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 14
29 sep 20:00 AZ&PC De Futen H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 16 - 5
28 sep 20:40 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames) 12 - 8
28 sep 20:30 De Reigers (SG) H4 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 19 - 4
28 sep 18:25 WZC (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 9 - 4
28 sep 18:25 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
28 sep 16:45 WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 7
28 sep 16:45 WZC (SG) H3 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 14 - 3
28 sep 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
15 sep 14:15 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 20
14 sep 20:50 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 11 - 18
14 sep 20:00 Alkemade Da1 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 2 - 14
14 sep 19:15 Alkemade H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) 5 - 9
14 sep 18:30 Alkemade Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 7 - 7
14 sep 17:45 Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17) 10 - 4
Verenigingsinformatie
NaamAlkemade
AccommodatiegegevensDe Tweesprong
ROELOFARENDSVEEN