DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
14 dec 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Crommenije
14 dec 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
14 dec 14:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
14 dec 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
14 dec 15:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)De Slag
14 dec 16:00 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)De Heerenduinen
14 dec 16:00 ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 16:35 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)De Slag
14 dec 17:20 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Slag
14 dec 18:05 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
14 dec 18:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Crommenije
14 dec 18:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 dec 18:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - KZC H5 (Heren)De Slag
14 dec 19:20 BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Brandenburg
14 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))t Timpke
14 dec 19:35 ZV De Zaan H8 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Slag
14 dec 19:45 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
14 dec 20:20 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
14 dec 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)t Timpke
15 dec 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
15 dec 16:20 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
15 dec 20:00 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Crommenije
21 dec 14:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
21 dec 14:45 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)Fletiomare
21 dec 16:00 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Krommerijn
21 dec 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
21 dec 16:15 Watervlo H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Fletiomare
21 dec 16:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)De Slag
21 dec 17:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Ham H4 (Heren Reserve)De Slag
21 dec 18:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Oost
22 dec 13:45 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
11 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
11 jan 14:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
11 jan 14:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Slag
11 jan 15:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
11 jan 16:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
11 jan 16:30 De Meerkoeten H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Mirandabad
11 jan 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
11 jan 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Hoornsevaart
11 jan 17:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Slag
11 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)De Slag
11 jan 18:00 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
11 jan 18:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))De Slag
11 jan 18:10 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
11 jan 18:45 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
11 jan 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
11 jan 19:15 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Slag
11 jan 19:35 ZV De Zaan Da4 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)De Slag
11 jan 19:45 Aquafit H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Zwembad de Witte Brug
11 jan 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Meerkamp
11 jan 20:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Slag
11 jan 20:20 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Het Batensteinbad
11 jan 20:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
11 jan 20:40 De Reuring H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Duikerdel
11 jan 20:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Planeet
12 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
18 jan 12:00 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
18 jan 14:00 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)De Slag
18 jan 14:40 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
18 jan 14:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
18 jan 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
18 jan 15:55 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Slag
18 jan 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
18 jan 16:55 Watervlo Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Fletiomare
18 jan 17:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))De Slag
18 jan 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
18 jan 17:30 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sportplaza Mercator
18 jan 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Slag
18 jan 18:10 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Slag
18 jan 18:30 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
18 jan 18:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)De Slag
18 jan 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportfondsenbad Oost
18 jan 19:10 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
18 jan 19:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Slag
18 jan 19:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Slag
18 jan 20:00 De Reuring H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Duikerdel
18 jan 20:05 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
19 jan 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
19 jan 18:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Meerkamp
25 jan 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
25 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)De Slag
25 jan 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)De Crommenije
25 jan 14:45 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
25 jan 15:00 ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Zijl
25 jan 15:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Ham H6 (Heren)De Slag
25 jan 16:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)De Slag
25 jan 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
25 jan 16:55 Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 17:05 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Slag
25 jan 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)De Slag
25 jan 17:50 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
25 jan 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportplaza Mercator
25 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
25 jan 18:30 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
25 jan 18:55 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
25 jan 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Zijl
25 jan 19:10 Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Dijnselburg
25 jan 19:35 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Weth. F.B. Duran
25 jan 19:40 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 20:05 DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Boerhaavebad
25 jan 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Zijl
25 jan 20:25 ZPCH H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
26 jan 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
26 jan 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
1 feb 14:00 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
1 feb 14:15 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Waterhoorn
1 feb 14:45 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
1 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
1 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
1 feb 16:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H4 (Heren)De Slag
1 feb 16:35 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))De Slag
1 feb 17:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)Fletiomare
1 feb 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Slag
1 feb 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Fletiomare
1 feb 17:45 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Slag
1 feb 18:00 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
1 feb 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)De Slag
1 feb 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcentrum De Zandzee
1 feb 18:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
1 feb 18:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZC Da1 (Dames)De Slag
1 feb 18:45 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Planeet
1 feb 18:45 DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
1 feb 19:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
1 feb 19:05 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Slag
1 feb 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Slag
1 feb 20:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)De Slag
1 feb 20:25 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Slag
1 feb 21:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Slag
1 feb 21:40 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Planeet
2 feb 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
2 feb 16:20 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
8 feb 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
8 feb 14:45 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
8 feb 15:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
8 feb 16:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
8 feb 16:45 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
8 feb 17:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)De Slag
8 feb 17:15 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Crommenije
8 feb 17:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)De Slag
8 feb 18:00 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)AquaRijn
8 feb 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sportplaza Mercator
8 feb 18:30 De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Duikerdel
8 feb 18:30 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportfondsenbad Oost
8 feb 18:35 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
8 feb 18:45 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
8 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))AquaRijn
8 feb 19:50 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Waterhoorn
8 feb 20:30 Triton H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Victoriabad
9 feb 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
9 feb 15:05 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
9 feb 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
9 feb 18:30 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)De Meerkamp
15 feb 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
15 feb 16:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
15 feb 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Slag
15 feb 18:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
15 feb 19:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Slag
16 feb 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
22 feb 17:00 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
22 feb 17:30 ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Zijl
22 feb 18:25 Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)Het Ravijn
29 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
29 feb 15:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))De Slag
29 feb 16:40 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
29 feb 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Slag
29 feb 19:20 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))De Slag
29 feb 20:40 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Slag
1 maa 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
7 maa 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)De Slag
7 maa 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
7 maa 14:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Slag
7 maa 15:00 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)De Crommenije
7 maa 15:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)De Slag
7 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
7 maa 16:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)De Slag
7 maa 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
7 maa 17:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
7 maa 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Slag
7 maa 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Slag
7 maa 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))De Slag
7 maa 18:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
7 maa 18:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
7 maa 18:30 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
7 maa 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)De Slag
7 maa 18:45 ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
7 maa 19:05 Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Aquamar
7 maa 19:15 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
7 maa 19:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Krommerijn
7 maa 19:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
7 maa 19:50 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
7 maa 20:45 KZC H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 21:00 Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Peppel
8 maa 13:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
8 maa 16:15 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Crommenije
8 maa 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
14 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
14 maa 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
14 maa 14:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
14 maa 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
14 maa 15:50 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
14 maa 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
14 maa 16:50 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
14 maa 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)De Slag
14 maa 17:55 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Slag
14 maa 18:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)De Slag
14 maa 18:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - Het Y H5 (Heren)De Slag
14 maa 19:05 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))De Slag
14 maa 19:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Slag
14 maa 19:40 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
14 maa 20:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Slag
14 maa 21:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Slag
15 maa 13:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
15 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 maa 14:50 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
15 maa 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
15 maa 16:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - DAW H4 (Heren)De Slag
15 maa 16:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)De Slag
21 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
21 maa 15:35 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 15:45 KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
21 maa 16:00 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Heerenduinen
21 maa 16:25 ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
21 maa 16:30 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)De Slag
21 maa 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
21 maa 17:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)De Slag
21 maa 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Slag
21 maa 18:00 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
21 maa 18:05 ZV De Zaan H8 (Heren) - Het Y H6 (Heren)De Slag
21 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
21 maa 18:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)De Slag
21 maa 18:50 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sloterparkbad
21 maa 19:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))De Slag
21 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
21 maa 19:30 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
21 maa 20:45 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Planeet
21 maa 21:30 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Waardergolf
22 maa 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
22 maa 16:15 De Ham H5 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Crommenije
22 maa 19:25 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
28 maa 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)De Slag
28 maa 14:15 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Waterhoorn
28 maa 14:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
28 maa 14:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
28 maa 15:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
28 maa 16:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Slag
28 maa 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcomplex Amerena
28 maa 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
28 maa 16:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Slag
28 maa 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
28 maa 17:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
28 maa 18:00 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sloterparkbad
28 maa 18:15 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
28 maa 19:50 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
28 maa 20:15 Aquarijn Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
28 maa 20:20 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Meerkamp
28 maa 20:30 WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Spurd-Leeghwaterbad
28 maa 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Planeet
29 maa 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
29 maa 16:20 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
29 maa 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)De Meerkamp
4 apr 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
4 apr 14:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Slag
4 apr 15:00 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)De Crommenije
4 apr 15:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
4 apr 16:05 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
4 apr 16:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)De Slag
4 apr 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
4 apr 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)De Slag
4 apr 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Slag
4 apr 18:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)De Slag
4 apr 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
4 apr 18:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Slag
4 apr 18:45 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Weth. F.B. Duran
4 apr 18:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
4 apr 19:40 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
4 apr 20:20 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Hofstee
4 apr 21:00 DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Boerhaavebad
5 apr 14:45 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Crommenije
5 apr 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
5 apr 15:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
5 apr 16:15 UZSC Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Krommerijn
5 apr 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 apr 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
5 apr 19:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
5 apr 21:00 UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Krommerijn
11 apr 15:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)De Peppel
11 apr 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Peppel
11 apr 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sloterparkbad
11 apr 19:00 SVH H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
11 apr 20:20 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcentrum de Wilgenring
18 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
18 apr 14:50 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)De Slag
18 apr 15:00 De Ham Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)De Crommenije
18 apr 15:00 West-Friesland (SG) H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Waterhoorn
18 apr 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
18 apr 15:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames)De Slag
18 apr 16:25 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
18 apr 16:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)De Slag
18 apr 17:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Slag
18 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
18 apr 17:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))De Slag
18 apr 17:45 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)Noorderparkbad
18 apr 18:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Slag
18 apr 18:40 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))De Slag
18 apr 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Slag
18 apr 20:00 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
18 apr 21:05 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Heerenduinen
18 apr 21:50 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Heerenduinen
19 apr 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
19 apr 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
25 apr 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
26 apr 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
9 mei 14:20 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
9 mei 15:30 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)De Slag
9 mei 16:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
16 mei 15:20 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 28 - 7
8 dec 15:30 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 19
8 dec 15:30 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 3 - 14
8 dec 14:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 13 - 3
7 dec 21:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H4 (Heren) 18 - 2
7 dec 21:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 8
7 dec 20:55 ZV De Zaan H8 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 3 - 13
7 dec 20:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 11 - 2
7 dec 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 13 - 7
7 dec 19:55 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 13 - 8
7 dec 19:40 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 8 - 7
7 dec 19:25 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 13 - 5
7 dec 19:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 1 - 12
7 dec 18:40 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZV H3 (Heren) 11 - 7
7 dec 18:35 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 21 - 7
7 dec 18:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 14
7 dec 18:15 VZC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 7 - 10
7 dec 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 4
7 dec 17:55 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
7 dec 17:30 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 11
7 dec 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 2
7 dec 17:15 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 11
7 dec 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 0
7 dec 16:15 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
7 dec 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
7 dec 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 42
7 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 2
1 dec 18:00 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 5 - 6
1 dec 17:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 4 - 14
1 dec 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 15
1 dec 16:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 9 - 10
30 nov 20:35 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 12 - 8
30 nov 20:35 MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 14
30 nov 19:15 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
30 nov 18:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 2 - 5
30 nov 18:45 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 5 - 7
30 nov 18:40 De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 8
30 nov 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 8
30 nov 18:05 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 3 - 2
30 nov 18:05 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 15 - 3
30 nov 17:15 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 13
30 nov 17:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 9
30 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 32 - 3
30 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 2
30 nov 16:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 17 - 6
30 nov 15:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DWT H3 (Heren) 7 - 7
30 nov 14:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 8 - 4
24 nov 17:50 WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 11
24 nov 16:40 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 34 - 6
24 nov 16:20 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
24 nov 15:20 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 22
23 nov 21:20 KZC H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 6 - 5
23 nov 21:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 19 - 4
23 nov 20:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 5 - 10
23 nov 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
23 nov 20:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 5 - 10
23 nov 19:45 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 11 - 14
23 nov 19:40 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 6 - 3
23 nov 19:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 10 - 5
23 nov 19:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 6
23 nov 18:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) 3 - 4
23 nov 18:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 9 - 6
23 nov 18:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 19 - 3
23 nov 18:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 9
23 nov 18:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - Triton H1 (Heren) 10 - 4
23 nov 17:20 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 3 - 37
23 nov 17:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 4
23 nov 17:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 13
23 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 5
23 nov 15:25 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 9
23 nov 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 17
17 nov 16:20 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 14
17 nov 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 4 - 9
16 nov 21:55 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 4 - 6
16 nov 21:05 ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 6 - 10
16 nov 20:35 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 3 - 17
16 nov 19:20 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
16 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 11
16 nov 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 4
16 nov 18:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 8
16 nov 18:45 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 5 - 4
16 nov 18:20 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Polar Bears H3 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 9 - 17
16 nov 18:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 9 - 6
16 nov 17:50 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 7 - 10
16 nov 17:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 8 - 12
16 nov 17:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 22 - 4
16 nov 16:30 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 14 - 11
16 nov 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 5
16 nov 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) 13 - 3
16 nov 16:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 15
16 nov 15:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 12 - 3
16 nov 14:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 18 - 1
16 nov 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
16 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 13
10 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 17
10 nov 15:25 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 5 - 9
9 nov 21:50 DWT H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 8 - 4
9 nov 19:50 West-Friesland (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 2 - 10
9 nov 19:35 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 12 - 8
9 nov 19:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
9 nov 19:30 De Ham BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 10
9 nov 19:25 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 9 - 17
9 nov 19:00 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 6 - 11
9 nov 18:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 7
9 nov 18:25 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 9 - 7
9 nov 18:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 13
9 nov 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 4 - 13
9 nov 18:00 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 14
9 nov 17:45 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 2 - 23
9 nov 17:20 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 9
9 nov 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 7
9 nov 17:00 KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 16
9 nov 16:50 ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 10 - 21
9 nov 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 6
9 nov 16:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 14 - 5
9 nov 16:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
9 nov 16:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 6
9 nov 15:35 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 12 - 4
9 nov 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
9 nov 14:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 10
9 nov 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 0 - 21
3 nov 18:35 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 11
3 nov 17:15 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 15
3 nov 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 13
3 nov 15:40 De Ham H6 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 10 - 10
2 nov 21:15 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 20 - 9
2 nov 20:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren) 14 - 11
2 nov 20:00 Sassenheim Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 8 - 13
2 nov 19:55 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
2 nov 19:55 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 10 - 6
2 nov 19:35 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 0 - 5
2 nov 18:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 19 - 13
2 nov 18:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 12
2 nov 18:25 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 6 - 2
2 nov 18:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 8 - 2
2 nov 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 3 - 12
2 nov 17:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 32 - 5
2 nov 17:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 6 - 5
2 nov 16:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 2
2 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
2 nov 16:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 8 - 2
2 nov 15:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 4
2 nov 14:40 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 6 - 9
2 nov 14:15 De Ham DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 4
2 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 15 - 3
2 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 2
27 okt 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 19
27 okt 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 8 - 9
26 okt 20:30 Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 6 - 16
26 okt 19:10 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
26 okt 17:50 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 4 - 25
26 okt 16:55 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 3 - 19
26 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 16 - 6
20 okt 14:30 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 8 - 12
19 okt 20:10 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 6
19 okt 18:50 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
19 okt 17:40 ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 11
19 okt 17:05 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 16 - 9
19 okt 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
13 okt 20:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 6
13 okt 17:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 16
13 okt 17:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 17 - 7
13 okt 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 28 - 2
12 okt 21:10 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 3 - 8
12 okt 20:40 De Reuring Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 8 - 11
12 okt 20:05 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 8 - 19
12 okt 19:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 9 - 8
12 okt 18:45 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 12 - 3
12 okt 18:40 ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 12 - 7
12 okt 18:30 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 2 - 12
12 okt 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 10
12 okt 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren) 3 - 12
12 okt 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 8 - 1
12 okt 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 6 - 4
12 okt 17:20 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond)) 9 - 11
12 okt 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 4
12 okt 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 0
12 okt 16:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 2
12 okt 16:20 VZC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 6 - 5
12 okt 15:35 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 6 - 10
12 okt 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 13
12 okt 14:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 12
12 okt 14:35 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 11
12 okt 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) 9 - 9
6 okt 15:00 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 15
5 okt 21:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 11 - 12
5 okt 21:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
5 okt 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
5 okt 19:30 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 6 - 51
5 okt 19:20 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 4
5 okt 18:50 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 8
5 okt 18:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - DWT H3 (Heren) 9 - 6
5 okt 18:30 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 12 - 10
5 okt 18:10 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 5
5 okt 17:55 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren) 12 - 3
5 okt 17:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 26 - 6
5 okt 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 8 - 7
5 okt 17:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 1 - 11
5 okt 17:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 14 - 6
5 okt 16:30 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 3
5 okt 16:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 3 - 7
5 okt 15:30 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 12 - 7
5 okt 14:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 10 - 5
5 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
5 okt 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
29 sep 19:15 UZSC Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 9 - 6
29 sep 18:50 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 14 - 17
29 sep 17:50 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 2 - 6
29 sep 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 15 - 11
29 sep 17:00 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 22 - 2
29 sep 16:15 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 12 - 6
29 sep 15:30 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 12
29 sep 09:00 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 8
28 sep 20:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 8 - 8
28 sep 20:25 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 4 - 9
28 sep 20:05 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 12 - 7
28 sep 20:05 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 8 - 4
28 sep 19:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 19 - 5
28 sep 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 12 - 5
28 sep 18:55 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 12
28 sep 18:45 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 7 - 10
28 sep 18:30 De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 12
28 sep 18:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 7 - 9
28 sep 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 6 - 1
28 sep 17:30 WIDEX GZC DONK Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 13
28 sep 17:15 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 4 - 4
28 sep 16:55 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 9
28 sep 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 5
28 sep 15:50 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 7 - 10
28 sep 15:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 2 - 12
28 sep 14:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 21 - 10
21 sep 20:40 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 1 - 19
21 sep 20:35 ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 8 - 7
21 sep 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 21 - 0
21 sep 17:45 ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 26 - 5
21 sep 17:30 De Meerkoeten H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 4 - 17
21 sep 17:15 ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 4
21 sep 17:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
21 sep 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 10
21 sep 16:30 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 15 - 10
21 sep 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 16 - 2
21 sep 16:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 16 - 3
21 sep 16:05 De Dolfijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 8
21 sep 15:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 1 - 11
21 sep 15:00 West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
21 sep 14:45 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 4 - 10
21 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
21 sep 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 21
21 sep 14:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H4 (Heren) 8 - 2
14 sep 21:05 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 5 - 17
14 sep 17:55 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 3 - 15
14 sep 17:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 2 - 16
14 sep 16:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 5 - 10
Verenigingsinformatie
NaamZV De Zaan
AccommodatiegegevensDe Slag
ZAANDAM