DatumTijdWedstrijdLocatie
1 okt 13:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))De Slag
1 okt 14:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
1 okt 14:30 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
1 okt 15:20 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Peppel
1 okt 15:35 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Slag
1 okt 16:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)De Slag
1 okt 17:10 ZV De Zaan H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)De Slag
1 okt 17:20 VZV Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Heerenduinen
1 okt 18:00 ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
1 okt 18:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Slag
1 okt 18:15 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Zwembad Waardergolf
1 okt 18:15 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Bad Hesselingen
1 okt 18:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Slag
1 okt 19:20 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
1 okt 19:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - KZC H2 (Heren)De Slag
1 okt 20:10 DWT H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Boerhaavebad
2 okt 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
2 okt 18:00 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
8 okt 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
8 okt 13:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
8 okt 14:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - SVH Da1 (Dames (Bond))De Slag
8 okt 15:15 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
8 okt 16:20 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
8 okt 17:25 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
8 okt 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
8 okt 18:10 ZV De Zaan Da6 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)De Slag
8 okt 18:30 De Reuring H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Duikerdel
8 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
8 okt 18:55 ZV De Zaan H4 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Slag
8 okt 19:30 Mokum (SG) H8 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportfondsenbad Oost
8 okt 19:35 IJsselmeer H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcentrum De Meent
8 okt 19:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)De Slag
8 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Kwakel
8 okt 20:00 ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
8 okt 20:15 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Zuiderparkbad
9 okt 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
9 okt 17:45 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportboulevard de Engh
15 okt 14:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)De Slag
15 okt 14:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)De Slag
15 okt 15:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
15 okt 15:40 ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 okt 16:45 Mokum (SG) H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sloterparkbad
15 okt 17:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond))De Slag
15 okt 18:35 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
15 okt 19:10 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)De Planeet
15 okt 20:00 De Vuursche H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Trits
16 okt 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Sniep
22 okt 15:40 GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Groenhovenbad
22 okt 16:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))De Slag
22 okt 16:55 GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))Groenhovenbad
22 okt 17:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
22 okt 17:45 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
29 okt 15:15 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
29 okt 17:40 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))De Slag
30 okt 17:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
5 nov 13:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DWT DWT EG1* (Gemengd-E <11)De Slag
5 nov 14:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
5 nov 15:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames)De Slag
5 nov 15:50 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)De Slag
5 nov 16:15 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Aqua-Novio'94 CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
5 nov 16:40 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
5 nov 17:00 MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Sportboulevard
5 nov 17:25 De Ham H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Crommenije
5 nov 17:50 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))De Slag
5 nov 18:00 AZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))AquaRijn
5 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
5 nov 18:15 AZVD H1 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Zaangolf
5 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Kwakel
5 nov 19:00 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
5 nov 19:10 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
5 nov 19:45 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
5 nov 20:00 De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Crommenije
5 nov 20:15 SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
6 nov 15:50 ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 nov 17:00 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportboulevard
6 nov 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
6 nov 18:35 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Meerkamp
12 nov 13:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Slag
12 nov 14:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)De Slag
12 nov 15:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
12 nov 16:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))De Slag
12 nov 16:15 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Peppel
12 nov 16:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
12 nov 16:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)De Slag
12 nov 17:00 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
12 nov 17:10 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))De Slag
12 nov 17:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)De Slag
12 nov 17:30 VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Vallei
12 nov 17:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Peppel
12 nov 18:00 DAW H5 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Sportcomplex Hoornsevaart
12 nov 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)De Slag
12 nov 18:15 De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
12 nov 18:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
12 nov 20:05 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)De Planeet
13 nov 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
13 nov 18:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
13 nov 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportboulevard de Engh
19 nov 16:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
19 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
19 nov 16:45 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
19 nov 17:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)De Slag
19 nov 17:30 Aquafit H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Zwembad de Witte Brug
19 nov 17:35 ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Zijl
19 nov 17:55 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
19 nov 18:00 HZC de Robben H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Lieberg
19 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Kwakel
19 nov 18:15 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Kuil
19 nov 19:00 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
19 nov 19:45 Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)De Sniep
19 nov 19:50 ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
19 nov 19:55 ZPC Woerden H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Het Batensteinbad
19 nov 20:05 ZV De Zaan H5 (Heren) - UZSC H6 (Heren)De Slag
19 nov 20:50 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)De Slag
19 nov 20:50 GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
20 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
20 nov 15:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
20 nov 17:50 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Meerkamp
26 nov 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11)De Slag
26 nov 13:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
26 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
26 nov 15:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - BZC Brandenburg Da2 (Dames)De Slag
26 nov 15:50 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren)De Slag
26 nov 16:25 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
26 nov 16:35 ZV De Zaan H4 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Slag
26 nov 17:00 De Amstel H1 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Het Veenweidebad
26 nov 19:15 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Het Heersdiep
26 nov 19:50 West-Friesland (SG) H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Waterhoorn
26 nov 21:30 De Vuursche H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Trits
27 nov 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
27 nov 15:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
27 nov 15:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG H1 (Heren (Bond))De Slag
27 nov 18:20 GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
3 dec 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
3 dec 14:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
3 dec 15:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
3 dec 15:45 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Ham H7 (Heren)De Slag
3 dec 16:50 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))De Slag
3 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Hofbad
3 dec 17:00 De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
3 dec 17:40 Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))Het Ravijn
3 dec 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Fletiomare
3 dec 18:10 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
3 dec 18:35 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
3 dec 19:00 Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))Het Ravijn
3 dec 19:00 DJK-ZAR H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sportplaza Mercator
3 dec 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Kwakel
4 dec 12:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
4 dec 13:50 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
4 dec 15:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Krommerijn
10 dec 13:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
10 dec 14:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))De Slag
10 dec 14:30 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
10 dec 15:20 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))De Slag
10 dec 16:15 GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
10 dec 16:20 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
10 dec 16:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Slag
10 dec 16:45 Oceanus H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Waterlelie
10 dec 16:45 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
10 dec 17:25 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
10 dec 17:35 GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
10 dec 18:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)Het Heersdiep
10 dec 18:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Slag
10 dec 18:45 DAW Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
10 dec 18:50 Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
10 dec 19:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - DAW H3 (Heren)De Slag
11 dec 13:30 ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
11 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
11 dec 15:40 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
11 dec 16:30 Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Victoriabad
17 dec 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
17 dec 14:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Slag
17 dec 15:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
17 dec 15:30 UZSC H6 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Krommerijn
17 dec 16:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Waardergolf
17 dec 16:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))De Slag
17 dec 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)De Slag
17 dec 17:00 GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
17 dec 17:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)De Slag
17 dec 17:40 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
17 dec 18:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)De Slag
17 dec 18:30 DAW Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportcomplex Hoornsevaart
17 dec 18:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
17 dec 18:45 ZV De Zaan H9 (Heren) - VZV H4 (Heren)De Slag
17 dec 18:45 Mokum (SG) H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sloterparkbad
14 jan 13:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Slag
14 jan 14:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi DG1* (Gemengd-D <13)De Slag
14 jan 15:10 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)De Slag
14 jan 15:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
14 jan 15:55 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
14 jan 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)De Slag
14 jan 16:50 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Heerenduinen
14 jan 17:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
14 jan 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)De Slag
14 jan 18:05 ZV De Zaan H9 (Heren) - KZC H4 (Heren)De Slag
14 jan 18:15 DJK-ZAR H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportplaza Mercator
14 jan 18:50 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)De Slag
14 jan 19:00 ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 jan 20:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
14 jan 21:20 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
15 jan 15:30 GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Groenhovenbad
15 jan 17:00 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
21 jan 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
21 jan 13:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
21 jan 14:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Fletiomare
21 jan 14:15 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
21 jan 15:20 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))De Slag
21 jan 16:00 De Ham Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Crommenije
21 jan 16:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))City Sport Veldhoven
21 jan 16:40 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
21 jan 17:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Fletiomare
21 jan 17:50 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - DAW Da1 (Dames (Bond))De Slag
21 jan 18:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H6 (Heren)De Slag
21 jan 18:55 AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
21 jan 19:00 Aquarijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Sportcomplex Merwestein
21 jan 19:30 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 jan 19:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - Mokum (SG) H5 (Heren)De Slag
21 jan 20:00 De Linge/PCG H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Caribabad
21 jan 21:05 De Snippen H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Meerkamp
22 jan 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
22 jan 15:40 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
22 jan 17:20 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Heerenduinen
28 jan 13:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
28 jan 14:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
28 jan 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
28 jan 15:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - Mokum (SG) H6 (Heren)De Slag
28 jan 15:15 ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
28 jan 15:30 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
28 jan 15:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Slag
28 jan 16:15 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)AquaRijn
28 jan 16:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))De Slag
28 jan 17:45 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Slag
28 jan 18:25 De Ham Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Crommenije
28 jan 19:05 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
28 jan 19:10 ZPC Woerden H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)Het Batensteinbad
28 jan 19:15 AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
28 jan 19:45 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)De Planeet
28 jan 21:00 De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Crommenije
29 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 jan 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
4 feb 14:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)De Slag
4 feb 14:30 ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
4 feb 14:55 ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
4 feb 15:00 Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
4 feb 15:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - Mokum (SG) H8 (Heren)De Slag
4 feb 15:35 ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
4 feb 15:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)De Slag
4 feb 16:35 ZV De Zaan H6 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)De Slag
4 feb 17:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)De Slag
4 feb 18:05 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
4 feb 18:35 SVH Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
4 feb 18:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Zwembad Waardergolf
4 feb 19:00 ZPCH H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
4 feb 19:05 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
4 feb 19:30 MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
5 feb 19:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)De Krommerijn
11 feb 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
11 feb 13:30 Aqua-Novio'94 CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
11 feb 14:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
11 feb 17:15 Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
11 feb 19:30 ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Zijl
11 feb 19:50 West-Friesland (SG) H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Waterhoorn
12 feb 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
12 feb 16:30 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
18 feb 16:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - GZC DONK H1 (Heren (Bond))De Slag
18 feb 17:05 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - GZC DONK Da1 (Dames (Bond))De Slag
18 feb 18:40 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
18 feb 20:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
4 maa 15:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - DWT H3 (Heren)De Slag
4 maa 16:15 HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Lieberg
4 maa 16:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))De Slag
4 maa 16:30 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Zijl
4 maa 17:15 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Tongelreep
4 maa 17:15 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
4 maa 17:50 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
4 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)De Kwakel
4 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Kwakel
4 maa 18:20 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Tongelreep
4 maa 19:20 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
4 maa 20:15 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
5 maa 15:00 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
5 maa 15:45 ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
11 maa 13:30 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
11 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
11 maa 14:10 ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
11 maa 14:40 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
11 maa 15:40 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))De Slag
11 maa 16:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)De Slag
11 maa 16:35 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
11 maa 17:15 ZV De Zaan H9 (Heren) - AZVD H1 (Heren)De Slag
11 maa 17:55 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))De Slag
11 maa 18:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)De Slag
11 maa 18:15 De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
11 maa 18:20 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))De Peppel
11 maa 18:40 DWT DWT EG1* (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
11 maa 18:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)De Slag
11 maa 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)De Planeet
11 maa 19:15 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))De Slag
11 maa 19:20 DWT Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Boerhaavebad
11 maa 19:40 Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
11 maa 20:20 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)De Slag
11 maa 21:05 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Slag
12 maa 13:30 ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Zijl
12 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
18 maa 16:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
18 maa 16:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
18 maa 17:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
18 maa 17:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - VZV Da3 (Dames)De Slag
18 maa 18:35 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))De Slag
18 maa 19:15 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))AquaRijn
19 maa 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
25 maa 13:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
25 maa 14:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
25 maa 15:05 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)De Slag
25 maa 15:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
25 maa 15:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - DAW H5 (Heren)De Slag
25 maa 16:35 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)De Slag
25 maa 16:40 NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)Polderbad
25 maa 17:45 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))De Slag
25 maa 18:15 DJK-ZAR H5 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)Sportplaza Mercator
25 maa 18:15 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Weth. F.B. Duran
25 maa 18:30 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
25 maa 19:05 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
25 maa 19:20 Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))Zwemcentrum Rotterdam
25 maa 19:30 WZ&PC Purmerend H1 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)Spurd-Leeghwaterbad
25 maa 20:45 Aquarijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Merwestein
26 maa 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - GZC DONK BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
26 maa 18:00 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
26 maa 21:00 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)De Krommerijn
1 apr 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
1 apr 14:05 ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
1 apr 14:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))De Slag
1 apr 15:15 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
1 apr 16:15 UZSC H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)De Krommerijn
1 apr 16:20 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
1 apr 16:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)De Slag
1 apr 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
1 apr 17:00 HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Lieberg
1 apr 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)De Slag
1 apr 17:25 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
1 apr 18:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)De Slag
1 apr 18:05 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))De Krommerijn
1 apr 18:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 apr 18:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC De Gouwe AJ1 (Jongens-A <19)De Slag
1 apr 18:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)De Slag
1 apr 19:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)De Slag
1 apr 19:40 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
1 apr 19:40 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))De Krommerijn
1 apr 19:55 De Reuring Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Duikerdel
2 apr 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
2 apr 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
8 apr 16:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))De Slag
15 apr 13:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
15 apr 14:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcentrum voor studenten
15 apr 14:15 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
15 apr 15:05 ZV De Zaan Da6 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)De Slag
15 apr 15:50 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)De Slag
15 apr 16:40 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)De Slag
15 apr 17:25 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)De Slag
15 apr 17:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
15 apr 17:45 BZC Brandenburg Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Brandenburg
15 apr 17:50 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
15 apr 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
15 apr 18:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))De Slag
15 apr 18:45 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
15 apr 19:20 IJsselmeer H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcentrum De Meent
15 apr 19:50 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))De Slag
16 apr 15:00 Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
16 apr 15:05 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
22 apr 13:30 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
22 apr 14:30 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
22 apr 15:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)De Slag
22 apr 15:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
22 apr 15:30 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
22 apr 15:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)De Slag
22 apr 16:15 De Ham H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)De Crommenije
22 apr 16:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)De Slag
22 apr 17:20 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
22 apr 17:45 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
23 apr 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
23 apr 15:10 ZV De Zaan H5 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)De Slag
30 apr 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 sep 20:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H3 (Heren) 16 - 5
24 sep 19:45 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 6 - 11
24 sep 19:15 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 10 - 5
24 sep 18:25 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 6 - 6
24 sep 18:25 ZV De Zaan H7 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren) 5 - 5
24 sep 18:00 KZC H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 5 - 20
24 sep 17:45 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 3 - 7
24 sep 16:30 ZV De Zaan ZV de Zaan/De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 8
24 sep 15:20 ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 12
24 sep 14:25 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 15 - 15
24 sep 13:30 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben HZC de Robben EG1* (Gemengd-E <11) 15 - 3
17 sep 19:30 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 2 - 17
17 sep 18:15 ZVL-1886 Center AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 19 - 10
17 sep 17:15 ZV De Zaan H8 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 9 - 6
17 sep 17:05 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 5
17 sep 16:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 10 - 4
17 sep 16:20 Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 17
17 sep 16:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) 18 - 12
17 sep 15:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 4 - 7
17 sep 14:45 ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 7 - 3
17 sep 14:30 De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 9
17 sep 14:15 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 9 - 2
17 sep 13:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - Triton Triton DG1* (Gemengd-D <13) 13 - 5
11 sep 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 2
10 sep 15:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 1 - 29
10 sep 14:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi DG1* (Gemengd-D <13) 10 - 5
10 sep 13:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 6
Verenigingsinformatie
NaamZV De Zaan
AccommodatiegegevensDe Slag
ZAANDAM