DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 13:15 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
31 okt 16:00 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
31 okt 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Trits
31 okt 17:15 Aquarijn Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
31 okt 18:00 Aquarijn Da4 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)Sportcomplex Merwestein
31 okt 18:00 De Vaart H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Duker
31 okt 18:25 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Valkenhuizen
31 okt 18:40 ZPC Woerden H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Het Batensteinbad
31 okt 18:45 Aquarijn Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
31 okt 18:45 De Aalscholver H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Almere Poort
31 okt 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
31 okt 20:15 KZC H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Sportfondsenbad Beverwijk
31 okt 20:30 De Ham Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Zaangolf
7 nov 13:45 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Fletiomare
7 nov 16:10 De Vuursche Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Trits
7 nov 17:15 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
7 nov 18:15 Aquarijn Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
7 nov 19:00 Aquarijn H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
7 nov 19:10 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)De Trits
7 nov 19:45 Aquarijn H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
8 nov 13:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
8 nov 13:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
8 nov 14:30 Aquarijn H4 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
8 nov 15:15 Aquarijn H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
14 nov 17:15 De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)MFA Safari
14 nov 17:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
14 nov 18:00 Aquarijn Da3 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
14 nov 18:15 VZC H5 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Vallei
14 nov 18:45 De Fuut H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)MFA Safari
14 nov 18:45 Aquarijn Da4 (Dames) - KZC Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
14 nov 19:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))De Vennen
14 nov 19:30 Aquarijn Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
15 nov 17:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
15 nov 18:30 De Duinkikkers Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Sportboulevard de Engh
21 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
21 nov 16:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
21 nov 17:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
21 nov 17:30 HZC de Robben H3 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Lieberg
21 nov 17:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)De Waardergolf
21 nov 17:45 Aquarijn H4 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
21 nov 18:30 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Brandenburg
21 nov 18:30 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
21 nov 19:15 Aquarijn H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcomplex Merwestein
21 nov 20:00 Aquarijn H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
21 nov 20:30 De Aalscholver Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Almere Poort
21 nov 21:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
28 nov 16:30 GoSwim H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Wetering
28 nov 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Brandenburg
28 nov 17:15 Aquarijn Da5 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
28 nov 18:00 Aquarijn Da3 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
28 nov 18:00 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Lieberg
28 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Kwakel
28 nov 18:45 Aquarijn Da4 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
28 nov 19:10 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
28 nov 19:30 Aquarijn H3 (Heren) - UZSC H9 (Heren)Sportcomplex Merwestein
28 nov 21:20 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Weth. F.B. Duran
29 nov 14:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
29 nov 16:15 De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Veenweidebad
5 dec 13:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
5 dec 14:15 Aquarijn Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 dec 15:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
5 dec 15:45 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
5 dec 16:30 Aquarijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
5 dec 17:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Merwestein
5 dec 17:45 Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Fletiomare
5 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Kwakel
5 dec 18:00 Aquarijn H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
5 dec 19:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
12 dec 18:15 WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)Spurd-Leeghwaterbad
12 dec 18:15 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)De Kwakel
12 dec 18:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
12 dec 18:45 De Vaart H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Duker
12 dec 18:45 De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)MFA Safari
12 dec 19:10 Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
12 dec 19:15 Aquarijn Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
12 dec 20:00 Aquarijn H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
12 dec 20:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Kwakel
12 dec 20:45 Aquarijn H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
13 dec 19:30 De Amstel Da1 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Het Veenweidebad
1 jan 00:00 Aquafit Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)Zwembad de Witte Brug
1 jan 00:00 Aquarijn Da4 (Dames) - DAW Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
1 jan 00:00 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)Het Heersdiep
1 jan 00:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
9 jan 14:50 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
9 jan 15:30 Aquarijn Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcomplex Merwestein
9 jan 16:15 Aquarijn Da5 (Dames) - DWT Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
9 jan 17:00 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
9 jan 17:30 VZC H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Vallei
9 jan 17:45 Aquarijn H4 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcomplex Merwestein
9 jan 18:25 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Sloterparkbad
9 jan 18:30 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
9 jan 18:30 De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)MFA Safari
9 jan 19:10 De Waterwolf H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Sloterparkbad
9 jan 19:30 Aquarijn H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
9 jan 20:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
10 jan 17:45 De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
16 jan 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
16 jan 16:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Almere Poort
16 jan 17:15 Aquarijn Da4 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
16 jan 17:45 De Albatros H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
16 jan 18:00 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Batensteinbad
16 jan 18:00 Aquarijn Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
16 jan 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
16 jan 19:30 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
16 jan 20:30 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Slag
16 jan 20:45 VZC H4 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Vallei
17 jan 17:45 De Duinkikkers H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportboulevard de Engh
17 jan 18:30 De Duinkikkers H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Sportboulevard de Engh
23 jan 17:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
23 jan 17:45 Aquarijn H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcomplex Merwestein
23 jan 17:45 DAW Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
23 jan 18:00 ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Het Batensteinbad
23 jan 18:30 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
23 jan 19:15 Aquarijn H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
23 jan 20:00 Aquarijn H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
23 jan 20:10 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
24 jan 17:00 De Duinkikkers Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
30 jan 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
30 jan 15:15 UZSC Da5 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Krommerijn
30 jan 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
30 jan 17:15 Aquarijn Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
30 jan 17:45 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Brandenburg
30 jan 18:00 Aquarijn Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
30 jan 18:30 De Vuursche H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)De Trits
30 jan 18:45 Aquarijn Da4 (Dames) - VZV Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
30 jan 19:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))De Vijf Heuvels
30 jan 19:00 Zwemclub Zeist H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Dijnselburg
30 jan 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
30 jan 21:00 De Aalscholver H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Almere Poort
31 jan 18:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Krommerijn
6 feb 14:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
6 feb 14:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
6 feb 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 feb 15:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
6 feb 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
6 feb 16:15 Aquarijn H4 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 feb 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
6 feb 17:45 Aquarijn H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 feb 18:15 De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Weth. F.B. Duran
6 feb 18:45 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
6 feb 19:45 Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 feb 20:30 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
7 feb 19:55 De Ham Da6 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)De Crommenije
13 feb 16:00 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)De Waterlelie
13 feb 16:30 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Duker
13 feb 16:30 Aquarijn Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
13 feb 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
13 feb 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
13 feb 18:45 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
13 feb 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
13 feb 20:10 IJsselmeer H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportcentrum De Meent
13 feb 20:30 Triton H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Victoriabad
13 feb 21:00 IJsselmeer H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportcentrum De Meent
27 feb 17:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
6 maa 16:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
6 maa 17:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
6 maa 17:45 Aquarijn H4 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 maa 17:50 KZC Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
6 maa 18:00 Watervlo Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Fletiomare
6 maa 18:30 Aquarijn Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
6 maa 18:40 ZPC Woerden Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Het Batensteinbad
6 maa 18:50 UZSC H9 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)De Krommerijn
6 maa 19:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 maa 20:00 Aquarijn H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
6 maa 21:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
7 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
13 maa 15:15 UZSC H6 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Krommerijn
13 maa 15:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
13 maa 16:00 Aquarijn Da4 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
13 maa 16:30 HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)De Lieberg
13 maa 16:45 Aquarijn Da3 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
13 maa 17:30 Aquarijn Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)Sportcomplex Merwestein
13 maa 17:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))De Peppel
13 maa 18:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
13 maa 19:00 Aquarijn H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
13 maa 19:15 De Reuring H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Duikerdel
13 maa 19:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
13 maa 20:15 ZPC Woerden Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Het Batensteinbad
14 maa 17:45 De Duinkikkers H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportboulevard de Engh
20 maa 13:45 Watervlo Da5 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Fletiomare
20 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
20 maa 16:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)Sportcomplex Merwestein
20 maa 17:15 De Vaart Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)De Duker
20 maa 17:15 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Merwestein
20 maa 18:00 Aquarijn H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
20 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
20 maa 19:00 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
20 maa 19:10 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)De Planeet
20 maa 20:00 Aquarijn Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
20 maa 20:45 Aquarijn H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
27 maa 17:00 De Albatros H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
10 apr 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
10 apr 17:00 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Sportcentrum Helsdingen
10 apr 17:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
10 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)De Kwakel
10 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)De Kwakel
10 apr 18:00 Aquarijn Da4 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
10 apr 18:15 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
10 apr 18:45 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
10 apr 19:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)De Slag
10 apr 19:30 Aquarijn H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)Sportcomplex Merwestein
10 apr 20:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
10 apr 21:00 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Dijnselburg
10 apr 21:15 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
17 apr 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
17 apr 17:15 Aquarijn Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
17 apr 17:15 De Vaart H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)De Duker
17 apr 17:45 Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Fletiomare
17 apr 18:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
17 apr 18:30 Watervlo H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Fletiomare
17 apr 18:45 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
17 apr 19:45 Aquarijn Da4 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)Sportcomplex Merwestein
17 apr 20:30 Aquarijn Da3 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames)Sportcomplex Merwestein
24 apr 16:15 Watervlo H4 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Fletiomare
24 apr 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)De Slag
24 apr 18:15 Aquarijn Da2 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)Sportcomplex Merwestein
24 apr 18:35 IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Meent
24 apr 18:45 De Amstel CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)Het Veenweidebad
24 apr 18:45 DWT Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Boerhaavebad
24 apr 19:00 Aquarijn H2 (Heren) - VZC H3 (Heren)Sportcomplex Merwestein
24 apr 19:00 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Dijnselburg
24 apr 19:45 Aquarijn H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)Sportcomplex Merwestein
24 apr 20:05 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
24 apr 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 10
10 okt 20:15 ZPC Woerden H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 8 - 7
10 okt 20:00 De Fuut H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 9 - 7
10 okt 20:00 De Vuursche H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 7 - 12
10 okt 19:30 Aquarijn Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames) 13 - 4
10 okt 18:45 Aquarijn Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames) 4 - 9
10 okt 18:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 2
10 okt 18:00 ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 5
10 okt 17:20 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
10 okt 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 6 - 3
10 okt 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 2 - 14
3 okt 20:25 De Otters Het Gooi Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames) 5 - 12
3 okt 19:45 Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 4
3 okt 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 2 - 8
3 okt 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 25
3 okt 18:40 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
3 okt 18:30 Aquarijn H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 9 - 9
3 okt 17:45 Aquarijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 12 - 13
3 okt 17:30 Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
3 okt 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 4 - 15
3 okt 15:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 6
Verenigingsinformatie
NaamAquarijn
AccommodatiegegevensSportcomplex Merwestein
NIEUWEGEIN