DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:15 BZ&PC (Boxmeer) CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad t Hoogkoor
29 jan 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
29 jan 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
29 jan 18:35 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
29 jan 19:05 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
29 jan 19:30 Arethusa H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
29 jan 20:15 De Treffers H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Combibad Kwekkelstijn
29 jan 20:35 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
30 jan 18:00 SWNZ (SG) Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad Molenheide
5 feb 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
5 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
5 feb 17:30 OZC'57 H1 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Zwembad den Donk
5 feb 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
5 feb 18:15 De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Combibad Kwekkelstijn
5 feb 18:30 Arethusa Da2 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)Golfbad Oss
5 feb 18:45 Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Zwembad Dr Pool
5 feb 19:20 Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)Golfbad Oss
5 feb 20:05 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Golfbad Oss
5 feb 21:00 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
6 feb 17:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)De Tongelreep
12 feb 16:00 Nayade H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Sportcentrum voor studenten
12 feb 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
12 feb 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
12 feb 17:45 HZPC Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad De Berkel
12 feb 17:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 18:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
12 feb 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Rog CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
12 feb 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 19:40 Arethusa Da3 (Dames) - Argo Da2 (Dames)Golfbad Oss
12 feb 20:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))ZIB Zwemcentrum Best BV
12 feb 20:25 Arethusa H4 (Heren) - Argo H2 (Heren)Golfbad Oss
19 feb 15:50 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))LACO Sportcentrum Lingewaard
19 feb 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 feb 17:45 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
19 feb 18:40 Arethusa H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)Golfbad Oss
19 feb 19:45 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
12 maa 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
12 maa 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)De Tongelreep
12 maa 16:30 Lutra CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Recreatiebad De Wissen
12 maa 17:15 Arethusa Da2 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)Golfbad Oss
12 maa 17:30 Hellas-Glana Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Combibad De Nieuwe Hateboer
12 maa 18:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
12 maa 18:30 Nayade Classic H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Sportcentrum voor studenten
12 maa 18:35 AquAmigos H3 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Zwembad Olympia
12 maa 19:10 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)Golfbad Oss
12 maa 19:30 De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Combibad Kwekkelstijn
12 maa 20:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
19 maa 15:15 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
19 maa 15:15 Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Geusseltbad
19 maa 16:00 Aegir H3 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)Ir. Ottenbad
19 maa 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 maa 17:50 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
19 maa 18:20 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
19 maa 19:10 Arethusa Da2 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)Golfbad Oss
19 maa 20:00 Arethusa H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)Golfbad Oss
19 maa 21:00 Arethusa H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)Golfbad Oss
26 maa 15:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)Ir. Ottenbad
26 maa 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
26 maa 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Sportcentrum voor studenten
26 maa 17:30 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Combibad Kwekkelstijn
26 maa 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)Golfbad Oss
26 maa 18:40 Arethusa Da3 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames)Golfbad Oss
26 maa 19:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))t Walfort
26 maa 19:25 Arethusa H4 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren)Golfbad Oss
26 maa 19:30 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Zwembad Drie Essen
26 maa 20:10 Arethusa H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)Golfbad Oss
2 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Tongelreep
2 apr 15:10 PSV H5 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)De Tongelreep
2 apr 17:15 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
2 apr 17:40 VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad Den Ekkerman
2 apr 18:05 Arethusa Da2 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)Golfbad Oss
2 apr 18:30 HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Feel Fit Center Venray
2 apr 19:00 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
2 apr 19:55 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
2 apr 20:15 De Zuidwesthoek H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)LACO zwembad Hoogerheide
9 apr 15:15 SBC2000 H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Zwembad de Wisselaar
9 apr 17:45 HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)Zwembad De Berkel
9 apr 18:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)Zwembad Drie Essen
9 apr 18:45 Gorgo H3 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Beemd
9 apr 18:45 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))De Vennen
9 apr 18:45 ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)Vrijburgbad Vlissingen
9 apr 21:30 Nuenen Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)Sportcentrum voor studenten
10 apr 14:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)Sportcentrum voor studenten
10 apr 19:15 TRB-RES Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)Drieburcht
10 apr 19:25 De Rog H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))De IJzeren Man
23 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)De Tongelreep
23 apr 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)ZIB Zwemcentrum Best BV
23 apr 16:50 DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)De Banakker
23 apr 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11)Golfbad Oss
23 apr 17:45 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)Golfbad Oss
23 apr 18:00 Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))Combibad De Nieuwe Hateboer
23 apr 18:35 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)Golfbad Oss
23 apr 18:45 Gorgo H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)De Beemd
23 apr 19:35 Arethusa Da2 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)Golfbad Oss
23 apr 19:35 AquAmigos Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Zwembad Olympia
24 apr 18:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)Zwembad Den Ekkerman
30 apr 17:15 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
2 mei 16:30 PSV H4 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)Sportcentrum voor studenten
2 mei 18:30 De Rog BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)De IJzeren Man
6 mei 00:00 Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)Golfbad Oss
6 mei 00:00 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)Golfbad Oss
14 mei 17:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
14 mei 18:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
21 mei 19:15 Aquarijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Merwestein
28 mei 17:15 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))Golfbad Oss
28 mei 18:10 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))Golfbad Oss
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:40 Arethusa H4 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 19 - 9
27 nov 18:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 15
27 nov 17:45 Lutra Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 10 - 7
27 nov 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 9
27 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 18
20 nov 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 11 - 5
20 nov 19:30 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 16 - 7
20 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 19 - 2
20 nov 18:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 7
20 nov 17:55 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 24
20 nov 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
20 nov 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 11
13 nov 20:40 Arethusa H2 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve) 9 - 5
13 nov 19:55 Arethusa H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 10 - 10
13 nov 19:45 De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 24 - 4
13 nov 19:10 Arethusa H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 14 - 4
13 nov 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 30
13 nov 17:55 De Meer H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
13 nov 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
13 nov 17:25 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
13 nov 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 19
13 nov 17:00 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 9
13 nov 15:15 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 5
7 nov 17:15 VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 11
7 nov 16:45 SWNZ (SG) H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 9 - 10
6 nov 19:40 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
6 nov 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 10
6 nov 17:45 Arethusa Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond)) 10 - 5
6 nov 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - PSV EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
6 nov 17:05 AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 1
6 nov 16:00 VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 2
6 nov 15:15 SBC2000 H4 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 5 - 18
6 nov 15:15 Nayade Classic Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 5 - 8
30 okt 20:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 11 - 7
30 okt 20:00 De Treffers Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 5 - 8
30 okt 19:55 Arethusa H4 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren) 10 - 2
30 okt 19:10 Arethusa Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 7 - 7
30 okt 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 14
30 okt 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
30 okt 17:15 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 14
23 okt 18:00 Arethusa Da3 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 9 - 2
23 okt 17:15 Arethusa H3 (Heren) - Nayade H2 (Heren) 14 - 6
16 okt 19:40 Arethusa H4 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 15 - 4
16 okt 18:50 Arethusa H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 11 - 3
16 okt 18:20 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 6 - 13
16 okt 18:05 AquAmigos H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 7 - 13
16 okt 18:00 Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 16
16 okt 17:15 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
16 okt 16:00 Aegir EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 8
10 okt 17:45 De Rog CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 20
10 okt 17:00 DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
9 okt 20:25 Arethusa H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve) 10 - 7
9 okt 20:00 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 3 - 10
9 okt 19:20 Arethusa H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 24 - 10
9 okt 19:00 Argo Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 6 - 6
9 okt 18:20 Arethusa Da2 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 20 - 3
9 okt 18:15 Argo H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 8 - 4
9 okt 17:45 Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 6
9 okt 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 5
3 okt 17:45 De Rog H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 7 - 8
2 okt 20:25 HZPC H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 6 - 21
2 okt 19:25 Arethusa H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 9 - 2
2 okt 19:00 AquAmigos H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 8 - 4
2 okt 19:00 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 4
2 okt 18:40 Arethusa Da3 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) 13 - 0
2 okt 18:30 Nayade Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 10 - 8
2 okt 17:55 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
2 okt 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
2 okt 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
2 okt 16:15 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
26 sep 17:45 DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 3
26 sep 17:00 DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
25 sep 21:10 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 2 - 11
25 sep 20:00 VZV Njord H3 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 6 - 2
25 sep 19:40 Arethusa H4 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 7
25 sep 18:40 Arethusa Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 5 - 14
25 sep 18:15 De Treffers EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) 23 - 3
25 sep 17:55 Arethusa Da3 (Dames) - De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) 8 - 1
25 sep 17:15 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 1
25 sep 15:45 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 6
18 sep 19:55 Arethusa H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 17 - 4
18 sep 19:10 Arethusa H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 8 - 5
18 sep 18:30 De Vennen H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 12 - 9
18 sep 18:25 Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 15
18 sep 18:20 PSV Da3 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 6 - 3
18 sep 17:45 Arethusa DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 6
18 sep 17:45 Lutra BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 2
18 sep 17:15 Arethusa EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 4
18 sep 15:15 VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
Verenigingsinformatie
NaamArethusa
AccommodatiegegevensGolfbad Oss
OSS