TeamPoule
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eerste divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 1e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 3e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 2e klasse E
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 2e klasse E
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 2e klasse C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) Bond 1e divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 3e klasse D
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 4e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 4e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) Bond Ronde 3 A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 2e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 3e klasse C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 3e klasse C
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 dec 13:30 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Vallei
14 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
14 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
14 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
14 dec 14:10 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
14 dec 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
14 dec 14:45 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
14 dec 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
14 dec 14:50 VZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Vallei
14 dec 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
14 dec 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
14 dec 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
14 dec 16:45 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Krommerijn
14 dec 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 dec 17:45 De Aalscholver H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Almere Poort
14 dec 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 dec 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
14 dec 18:30 De Vuursche H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)De Trits
14 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)Sportcomplex Amerena
14 dec 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 dec 19:45 VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Zwembad Den Ekkerman
14 dec 19:45 Livo H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))t Walfort
14 dec 20:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
15 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
15 dec 15:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
15 dec 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
15 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 dec 16:15 De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Crommenije
15 dec 19:00 GoSwim H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Wetering
21 dec 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
21 dec 18:30 Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Zwembad Drie Essen
11 jan 14:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Slag
11 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
11 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
11 jan 15:15 UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)De Krommerijn
11 jan 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
11 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
11 jan 16:00 UZSC H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Krommerijn
11 jan 16:10 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)De Lieberg
11 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
11 jan 17:05 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
11 jan 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
11 jan 17:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sloterparkbad
11 jan 17:45 De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)Almere Poort
11 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
11 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
11 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Kwakel
11 jan 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - VZC H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
11 jan 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
11 jan 19:45 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
11 jan 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - VZC H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
11 jan 19:45 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
11 jan 20:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Krommerijn
11 jan 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
11 jan 21:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
11 jan 21:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - DAW Da1 (Dames 1e deel)Sportcomplex Amerena
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportcomplex Amerena
12 jan 15:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
12 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
12 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
12 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
18 jan 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)De Crommenije
18 jan 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
18 jan 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 jan 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 jan 15:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Almere Poort
18 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
18 jan 16:55 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
18 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
18 jan 17:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Wetering
18 jan 17:50 BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Brandenburg
18 jan 18:00 GoSwim H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Wetering
18 jan 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)Almere Poort
18 jan 18:55 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Lieberg
18 jan 19:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Slag
18 jan 20:00 Aquarijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)Sportcomplex Merwestein
18 jan 21:15 De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportcentrum De Zandzee
19 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
19 jan 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
19 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
19 jan 17:00 VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 jan 17:45 De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)Sportboulevard de Engh
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
25 jan 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
25 jan 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
25 jan 15:00 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
25 jan 15:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Fletiomare
25 jan 15:00 Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
25 jan 15:15 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportboulevard
25 jan 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
25 jan 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
25 jan 16:00 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
25 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
25 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 17:05 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Slag
25 jan 17:25 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
25 jan 17:30 VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Vallei
25 jan 18:05 ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 jan 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)Sportcentrum De Zandzee
25 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 18:25 Zwemclub Zeist H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)Dijnselburg
25 jan 18:30 De Vuursche H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Trits
25 jan 19:20 ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
25 jan 19:40 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Vijf Meibad
25 jan 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
25 jan 20:15 VZV Da2 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)De Heerenduinen
25 jan 20:15 Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportcomplex Merwestein
25 jan 20:40 DAW H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
26 jan 15:20 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcentrum voor studenten
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
1 feb 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Crommenije
1 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Vijf Meibad
1 feb 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
1 feb 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
1 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
1 feb 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sloterparkbad
1 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
1 feb 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
1 feb 15:45 De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)De Crommenije
1 feb 16:05 West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)De Waterhoorn
1 feb 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
1 feb 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Merwestein
1 feb 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
1 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)De Kwakel
1 feb 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
1 feb 17:45 De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Trits
1 feb 18:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
1 feb 18:30 HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)De Lieberg
1 feb 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
1 feb 19:15 HZC de Robben H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Lieberg
1 feb 19:45 ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Planeet
1 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Kwakel
1 feb 20:00 De Fuut H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)MFA Safari
1 feb 20:25 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Weth. F.B. Duran
2 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
2 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
2 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
2 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
2 feb 21:00 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
8 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
8 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
8 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
8 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
8 feb 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
8 feb 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
8 feb 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
8 feb 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
8 feb 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
8 feb 16:25 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
8 feb 16:30 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)De Lieberg
8 feb 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
8 feb 17:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel)De Wetering
8 feb 18:25 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
8 feb 18:25 HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Lieberg
8 feb 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
8 feb 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Almere Poort
8 feb 18:45 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
8 feb 19:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
8 feb 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
8 feb 20:00 De Ham H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Crommenije
8 feb 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
8 feb 21:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Krommerijn
8 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
9 feb 14:15 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Oost
9 feb 15:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
9 feb 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
9 feb 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))De Vallei
9 feb 18:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
9 feb 19:05 ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 feb 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 feb 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 feb 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Hofbad
15 feb 18:30 MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
15 feb 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
15 feb 19:45 BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Brandenburg
15 feb 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
16 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
16 feb 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
16 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
16 feb 17:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Planeet
23 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
29 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
29 feb 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
29 feb 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
1 maa 14:00 Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
1 maa 15:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
1 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
7 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
7 maa 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
7 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
7 maa 16:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
7 maa 16:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
7 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
7 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
7 maa 17:00 De Vennen Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Vennen
7 maa 17:40 De Albatros H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
7 maa 17:45 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
7 maa 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
7 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
7 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
7 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
7 maa 19:10 De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
7 maa 19:20 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)Sportfondsenbad Oost
7 maa 19:45 De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Trits
7 maa 19:50 MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Sportboulevard
7 maa 20:15 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)Sportfondsenbad Oost
7 maa 20:30 De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)De Trits
7 maa 21:30 ZPC Woerden H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Het Batensteinbad
8 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
8 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
8 maa 16:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
8 maa 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 maa 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Duker
14 maa 17:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)Fletiomare
14 maa 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)De Waterlelie
14 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 maa 18:25 De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
14 maa 18:30 De Vaart H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)De Duker
14 maa 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 maa 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
14 maa 21:00 De Vuursche H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Trits
14 maa 21:05 ZPC Woerden H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Het Batensteinbad
15 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
15 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
15 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 maa 14:45 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Malkander
15 maa 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
15 maa 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
15 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 maa 15:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Het Ravijn
15 maa 16:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
15 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
15 maa 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
15 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
15 maa 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
15 maa 17:45 De Amstel H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Het Veenweidebad
15 maa 17:50 NDD Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Rozengaarde
15 maa 18:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
21 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
21 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
21 maa 14:10 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)De Crommenije
21 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
21 maa 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
21 maa 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
21 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
21 maa 15:45 De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Almere Poort
21 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 maa 16:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
21 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
21 maa 17:15 ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)De Slag
21 maa 18:00 De Aalscholver H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)Almere Poort
21 maa 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Duker
21 maa 18:30 Aquarijn Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
21 maa 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
21 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
21 maa 18:45 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcentrum De Zandzee
21 maa 19:05 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
21 maa 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Waardergolf
21 maa 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
21 maa 20:15 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
21 maa 20:15 De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Crommenije
21 maa 20:15 DAW Da1 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel)Sportcomplex Hoornsevaart
22 maa 18:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
22 maa 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
28 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
28 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 maa 14:30 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9)De Slag
28 maa 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 maa 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
28 maa 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
28 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
28 maa 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
28 maa 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)Sportcomplex Amerena
28 maa 16:50 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel)De Lieberg
28 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
28 maa 17:15 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)De Wetering
28 maa 17:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Vallei
28 maa 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
28 maa 18:15 WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Spurd-Leeghwaterbad
28 maa 18:40 Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Dijnselburg
28 maa 18:45 De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
28 maa 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - Aquarijn Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
28 maa 20:00 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)De Planeet
28 maa 21:00 DWT H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Boerhaavebad
29 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))t Timpke
29 maa 16:15 Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))Zwembad Drie Essen
29 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
29 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
4 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
4 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)Sportcomplex Amerena
4 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
4 apr 14:10 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)De Crommenije
4 apr 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
4 apr 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)Sportcomplex Amerena
4 apr 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
4 apr 15:15 UZSC H9 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Krommerijn
4 apr 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
4 apr 15:45 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
4 apr 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
4 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
4 apr 16:45 UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Krommerijn
4 apr 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
4 apr 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)Sportcomplex Amerena
4 apr 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 18:30 De Vuursche H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Trits
4 apr 18:35 ZPC Woerden Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Het Batensteinbad
4 apr 18:50 IJsselmeer H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportcentrum De Meent
4 apr 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - VZV Da2 (Dames 1e deel)Sportcomplex Amerena
4 apr 19:15 De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Duker
4 apr 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Kwakel
4 apr 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
4 apr 20:00 OZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Vondersweijde
5 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)Sportcomplex Amerena
5 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
5 apr 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 apr 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 apr 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
18 apr 14:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)Fletiomare
18 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Slag
18 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 apr 14:40 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
18 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Groenhovenbad
18 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 apr 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Hofbad
18 apr 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 apr 16:50 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Noorderparkbad
18 apr 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)Sportcomplex Amerena
18 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Kwakel
18 apr 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)Sportcomplex Amerena
18 apr 19:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Mirandabad
18 apr 19:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
18 apr 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
18 apr 20:35 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
18 apr 20:45 ZV Haerlem H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)De Planeet
19 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
19 apr 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
19 apr 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
19 apr 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
19 apr 16:15 De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
19 apr 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Zijl
19 apr 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)Sportcomplex Amerena
25 apr 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
25 apr 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
25 apr 14:15 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
9 mei 14:20 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
16 mei 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 19:35 Het Zinkstuk H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 5 - 8
8 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 5
8 dec 15:50 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 7 - 5
8 dec 14:35 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 12
8 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 11
7 dec 20:20 BZC Brandenburg H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 9 - 22
7 dec 19:35 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 9 - 4
7 dec 19:25 ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 8 - 13
7 dec 18:50 IJsselmeer H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 6 - 9
7 dec 18:20 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 4 - 11
7 dec 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 2 - 17
7 dec 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 7 - 15
7 dec 18:00 Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 6 - 11
7 dec 17:55 ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 3 - 8
7 dec 17:30 VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 2 - 14
7 dec 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 13
7 dec 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 23 - 6
7 dec 16:15 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 4
7 dec 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 6 - 6
7 dec 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 20
7 dec 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 14
7 dec 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 7 - 8
7 dec 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 5
7 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 10
7 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 2
1 dec 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 18 - 9
1 dec 13:55 MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 10 - 8
30 nov 20:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 11
30 nov 20:15 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 1
30 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
30 nov 18:35 ZPC Woerden H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 10 - 8
30 nov 18:30 Aquarijn Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 5 - 6
30 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
30 nov 18:30 De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 3 - 14
30 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 18
30 nov 18:15 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 7 - 12
30 nov 17:45 Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 8 - 8
30 nov 17:40 VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 22
30 nov 17:15 De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 6 - 4
30 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
30 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 17 - 2
30 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 6 - 6
30 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
30 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 15 - 3
30 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 1 - 11
30 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - UZSC H9 (Heren) 12 - 5
30 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 17 - 6
30 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
30 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 13 - 7
30 nov 14:15 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) 4 - 9
30 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 5 - 6
30 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
30 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 7
24 nov 19:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 14 - 4
24 nov 19:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 23 - 10
24 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 27
24 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 13
24 nov 14:40 De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
24 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 9
23 nov 21:00 KZC Da1 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 10 - 11
23 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 17 - 4
23 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) 20 - 8
23 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 13 - 5
23 nov 18:00 HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 10 - 12
23 nov 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 7 - 8
23 nov 17:40 De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 7 - 9
23 nov 17:15 De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 6
23 nov 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 10 - 6
23 nov 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 5 - 6
23 nov 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 12 - 8
23 nov 16:20 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 16
23 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
23 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 17
23 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 2
23 nov 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 4
23 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 4
23 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 6
23 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
23 nov 14:15 De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
23 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 3 - 4
23 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 9 - 16
23 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 8
17 nov 20:05 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 10 - 10
17 nov 17:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 14 - 1
17 nov 17:00 De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 1 - 16
17 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 25 - 7
17 nov 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 9
17 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 15 - 13
17 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 2 - 10
16 nov 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 8
16 nov 20:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 6 - 4
16 nov 20:25 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 4 - 9
16 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2 Kwart finale) 20 - 17
16 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 8
16 nov 19:40 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 11 - 8
16 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 10 - 7
16 nov 19:00 Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 16 - 23
16 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 11
16 nov 18:30 De Rijn Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 5 - 19
16 nov 18:30 De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 6
16 nov 18:30 De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 8 - 11
16 nov 18:15 De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 7 - 7
16 nov 18:00 Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 15 - 4
16 nov 18:00 IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 19
16 nov 17:45 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 15
16 nov 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 10
16 nov 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 3
16 nov 16:30 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 8 - 3
16 nov 16:30 Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 16 - 4
16 nov 16:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 2 - 11
16 nov 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 5 - 8
16 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 10 - 9
16 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
16 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
16 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 13
16 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
10 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 17
10 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 22
10 nov 18:30 GoSwim H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 7 - 11
10 nov 17:45 GoSwim Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 5 - 10
10 nov 14:30 MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 13 - 13
9 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 20 - 7
9 nov 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 10
9 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (ManMeer Cup Heren Kwart finale) 15 - 14
9 nov 19:00 DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 16 - 15
9 nov 18:55 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 1 - 13
9 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 10 - 7
9 nov 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 14 - 5
9 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
9 nov 17:15 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 7
9 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 9 - 4
9 nov 16:45 VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 7
9 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 9
9 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 12 - 6
9 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 19 - 7
9 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 11
9 nov 14:45 ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 10
9 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 8
9 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 8 - 10
9 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 10 - 5
9 nov 14:15 De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 2 - 8
9 nov 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 27
9 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
9 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 3
9 nov 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 6 - 9
3 nov 20:00 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 10 - 12
3 nov 18:25 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 28 - 9
3 nov 17:45 De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 12 - 2
3 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 6 - 8
3 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames) 11 - 4
3 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 7 - 12
3 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 13 - 3
3 nov 15:40 Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 5
3 nov 15:30 SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 2
3 nov 14:45 De Ham FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 2 - 12
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 5 - 14
2 nov 20:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
2 nov 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 12 - 7
2 nov 20:10 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 10 - 15
2 nov 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 17 - 12
2 nov 19:40 IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 8 - 9
2 nov 19:35 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 0 - 5
2 nov 19:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 12 - 6
2 nov 19:00 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 17
2 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 8
2 nov 18:45 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 9 - 8
2 nov 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 18
2 nov 17:45 Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 8
2 nov 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 10
2 nov 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 16
2 nov 16:45 Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 9 - 14
2 nov 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 3
2 nov 15:20 VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 5
2 nov 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 6
2 nov 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
2 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 7
2 nov 13:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 18 - 3
27 okt 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
27 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 13
27 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 20
27 okt 12:30 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 6 - 15
26 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 13 - 4
26 okt 18:15 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 11
26 okt 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 25 - 10
26 okt 17:35 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 5
26 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 10
26 okt 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 8
20 okt 18:00 DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
19 okt 19:00 VZV H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 12 - 36
19 okt 16:45 Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 7 - 8
19 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 10 - 8
19 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
19 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 9
13 okt 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
13 okt 16:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 11
13 okt 16:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 5
12 okt 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
12 okt 18:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 22
12 okt 18:45 De Aalscholver H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 8 - 4
12 okt 18:30 Watervlo Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 4 - 8
12 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
12 okt 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 7 - 10
12 okt 17:45 Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 11 - 4
12 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - VZC H5 (Heren) 20 - 2
12 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 16 - 4
12 okt 17:15 UZSC Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2 - 7
12 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 18
12 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 8 - 16
12 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 2 - 11
12 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 9 - 11
12 okt 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 8
12 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
12 okt 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 3
12 okt 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
12 okt 15:00 De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 11 - 8
12 okt 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
12 okt 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) 8 - 5
12 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 3
12 okt 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 15 - 4
12 okt 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 9
12 okt 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 16
12 okt 14:00 ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) 9 - 9
6 okt 18:30 De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 4 - 6
6 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 7
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 13 - 9
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
6 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 23
5 okt 21:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 14 - 15
5 okt 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 7 - 18
5 okt 20:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) 7 - 5
5 okt 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 12
5 okt 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 13
5 okt 19:45 De Fuut H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 2 - 12
5 okt 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 10
5 okt 19:30 De Vaart Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 11 - 10
5 okt 19:20 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 6
5 okt 19:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 5 - 8
5 okt 18:55 KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 9 - 1
5 okt 18:45 De Vaart H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 4 - 19
5 okt 18:45 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 15 - 5
5 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 8
5 okt 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - VZC H4 (Heren) 9 - 6
5 okt 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
5 okt 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 8 - 7
5 okt 17:15 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 2 - 15
5 okt 17:00 GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 7 - 1
5 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 14
5 okt 16:30 De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 11 - 10
5 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 6
5 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 2
5 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
29 sep 20:25 VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 12 - 10
29 sep 18:45 De Ham Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 3 - 6
29 sep 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 16
29 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 4 - 11
29 sep 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 8
29 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 6 - 7
29 sep 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 19 - 14
28 sep 21:20 ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 5 - 10
28 sep 20:50 VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 8 - 5
28 sep 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 15 - 9
28 sep 19:40 VZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 9 - 33
28 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 14 - 5
28 sep 19:15 Aquarijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 10 - 3
28 sep 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 10
28 sep 19:00 DWK Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 7 - 22
28 sep 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 7
28 sep 18:15 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 10
28 sep 18:00 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 12
28 sep 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 20 - 5
28 sep 17:25 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 20
28 sep 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
28 sep 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 8 - 11
28 sep 16:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
28 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 7
28 sep 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
28 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 8
28 sep 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 15 - 1
28 sep 15:00 De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 17
28 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 6
28 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 3 - 12
28 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 10
22 sep 17:00 De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 7 - 8
21 sep 20:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 5 - 4
21 sep 20:00 De Treffers H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 4 - 22
21 sep 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 5 - 3
21 sep 19:00 De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 15 - 9
21 sep 19:00 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) 16 - 12
21 sep 18:45 De Fuut H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 8 - 10
21 sep 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) 6 - 11
21 sep 18:15 Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 9
21 sep 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 17 - 4
21 sep 16:30 ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 16 - 2
21 sep 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 10
21 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 6
21 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 7 - 8
21 sep 15:20 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 10 - 6
21 sep 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 11 - 5
21 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
21 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 14 - 5
21 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 7 - 3
21 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 2
21 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 7
21 sep 14:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 11 - 4
14 sep 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 15 - 9
14 sep 16:15 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 15
Verenigingsinformatie
NaamZPC AMERSFOORT
AccommodatiegegevensSportcomplex Amerena
AMERSFOORT