TeamPoule
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) Bond Eredivisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) Bond 1e divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 3e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 3e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) Bond Eredivisie (Bond) A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 3e klasse C
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 4e klasse B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 1e divisie B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie B
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) Bond Reserve 2e divisie D
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) Reserve 1e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 2e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 3e klasse A
ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 3e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
11 sep 17:00 [Concept]WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Groenhovenbad
11 sep 18:45 [Concept]ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Planeet
18 sep 14:10 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
18 sep 15:00 [Concept]Oceanus H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Waterlelie
18 sep 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
18 sep 16:00 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
18 sep 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 sep 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
18 sep 16:30 [Concept]Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Krommerijn
18 sep 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
18 sep 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 sep 17:20 [Concept]VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
18 sep 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 sep 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 sep 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
25 sep 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
25 sep 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
25 sep 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
25 sep 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
25 sep 16:30 [Concept]DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
25 sep 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - VZC H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
25 sep 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
25 sep 18:00 [Concept]Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
25 sep 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Kwakel
25 sep 18:45 [Concept]KZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Sportfondsenbad Beverwijk
25 sep 19:00 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
25 sep 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Kwakel
25 sep 19:15 [Concept]UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Krommerijn
2 okt 14:10 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
2 okt 15:45 [Concept]Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
2 okt 16:25 [Concept]ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Slag
2 okt 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
2 okt 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
2 okt 18:15 [Concept]ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Planeet
2 okt 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
2 okt 18:30 [Concept]Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Merwestein
2 okt 18:45 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Lieberg
2 okt 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcentrum De Zandzee
2 okt 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
2 okt 19:15 [Concept]Aquarijn H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcomplex Merwestein
2 okt 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
2 okt 19:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
2 okt 20:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
2 okt 21:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
3 okt 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
3 okt 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
3 okt 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
3 okt 16:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
3 okt 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 okt 09:45 [Concept]AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
9 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
9 okt 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
9 okt 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - VZC H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 okt 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 okt 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
9 okt 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 okt 16:30 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
9 okt 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
9 okt 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
9 okt 17:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
9 okt 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportcentrum De Zandzee
9 okt 18:30 [Concept]De Vuursche H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Trits
9 okt 18:45 [Concept]De Vaart Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Duker
9 okt 18:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
9 okt 18:50 [Concept]PSV H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Tongelreep
9 okt 18:55 [Concept]SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
9 okt 19:15 [Concept]ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Planeet
9 okt 20:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
9 okt 20:10 [Concept]PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
9 okt 20:15 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Zijl
10 okt 13:30 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Zijl
10 okt 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
10 okt 17:15 [Concept]AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Meerkamp
16 okt 14:30 [Concept]ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Valkenhuizen
16 okt 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
16 okt 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
16 okt 18:55 [Concept]Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Aquamar
16 okt 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
16 okt 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
24 okt 18:00 [Concept]Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Peppel
30 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
30 okt 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
30 okt 14:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
30 okt 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
30 okt 15:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 okt 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
30 okt 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 okt 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
30 okt 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
30 okt 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
30 okt 17:00 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Fletiomare
30 okt 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
30 okt 17:45 [Concept]De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Duker
30 okt 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
30 okt 20:45 [Concept]ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Planeet
31 okt 15:00 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Krommerijn
31 okt 15:30 [Concept]WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Groenhovenbad
31 okt 19:00 [Concept]UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Krommerijn
6 nov 10:40 [Concept]BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Brandenburg
6 nov 14:45 [Concept]PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Tongelreep
6 nov 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
6 nov 15:00 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
6 nov 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
6 nov 16:00 [Concept]KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
6 nov 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
6 nov 17:00 [Concept]ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Slag
6 nov 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
6 nov 17:45 [Concept]TriVia H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Helperbad
6 nov 17:45 [Concept]Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Sportf.bad Nijmegen-West
6 nov 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 nov 18:00 [Concept]Het Y H3 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportfondsenbad Oost
6 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
6 nov 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 nov 18:30 [Concept]De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcentrum Helsdingen
6 nov 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
6 nov 19:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
6 nov 19:30 [Concept]Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))t Timpke
6 nov 19:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 nov 20:00 [Concept]De Vuursche H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Trits
6 nov 20:10 [Concept]VZV Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Heerenduinen
6 nov 20:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 15:15 [Concept]UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
7 nov 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 nov 17:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
7 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
13 nov 08:30 [Concept]De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De IJsselslag
13 nov 14:15 [Concept]VZC CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Vallei
13 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 nov 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 nov 15:20 [Concept]VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Heerenduinen
13 nov 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
13 nov 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 nov 16:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
13 nov 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
13 nov 16:55 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
13 nov 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
13 nov 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 nov 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
13 nov 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
13 nov 19:00 [Concept]De Ham Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Zaangolf
13 nov 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
13 nov 19:05 [Concept]ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Het Batensteinbad
13 nov 19:15 [Concept]Aquarijn Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Sportcomplex Merwestein
13 nov 19:55 [Concept]DAW H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportcomplex Hoornsevaart
13 nov 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 nov 14:30 [Concept]ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
14 nov 15:00 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
14 nov 18:30 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
20 nov 09:45 [Concept]AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Waardergolf
20 nov 14:45 [Concept]Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Fletiomare
20 nov 15:30 [Concept]Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Fletiomare
20 nov 15:35 [Concept]ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
20 nov 16:00 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
20 nov 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
20 nov 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
20 nov 18:45 [Concept]OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
20 nov 18:45 [Concept]DWT Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Boerhaavebad
20 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Kwakel
20 nov 19:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
20 nov 19:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
20 nov 20:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
20 nov 20:10 [Concept]De Ham H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Crommenije
20 nov 20:15 [Concept]IJsselmeer H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportcentrum De Meent
20 nov 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
20 nov 20:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
20 nov 21:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
20 nov 21:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
21 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
21 nov 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 nov 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
21 nov 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
21 nov 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
21 nov 18:30 [Concept]UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
27 nov 10:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
27 nov 14:10 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
27 nov 15:30 [Concept]VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Peppel
27 nov 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Trits
27 nov 16:30 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Slag
27 nov 16:35 [Concept]Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Het Ravijn
27 nov 17:20 [Concept]HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Lieberg
27 nov 18:00 [Concept]HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Lieberg
27 nov 18:15 [Concept]DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Sportplaza Mercator
27 nov 18:40 [Concept]ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Slag
27 nov 19:00 [Concept]AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))AquaRijn
27 nov 19:15 [Concept]De Fuut H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)MFA Safari
27 nov 19:30 [Concept]Het Y H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportfondsenbad Oost
27 nov 20:40 [Concept]VZV Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Heerenduinen
27 nov 20:40 [Concept]ZPC Woerden Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Het Batensteinbad
28 nov 14:15 [Concept]Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
28 nov 14:45 [Concept]De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Crommenije
28 nov 17:00 [Concept]AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))AquaRijn
28 nov 18:05 [Concept]Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Fletiomare
4 dec 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
4 dec 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
4 dec 16:45 [Concept]ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
4 dec 17:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
4 dec 18:00 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Zijl
4 dec 18:20 [Concept]Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))t Timpke
4 dec 20:05 [Concept]MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Sportboulevard
11 dec 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
11 dec 14:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
11 dec 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
11 dec 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
11 dec 15:20 [Concept]Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Het Ravijn
11 dec 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
11 dec 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
11 dec 15:55 [Concept]Oceanus Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Waterlelie
11 dec 16:00 [Concept]De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
11 dec 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
11 dec 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
11 dec 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
11 dec 17:20 [Concept]VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Heerenduinen
11 dec 18:25 [Concept]ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Het Batensteinbad
11 dec 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
11 dec 19:20 [Concept]IJsselmeer H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcentrum De Meent
11 dec 19:25 [Concept]WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
11 dec 19:45 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Almere Poort
11 dec 21:00 [Concept]WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Aquarena
12 dec 14:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
12 dec 15:15 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
12 dec 18:00 [Concept]AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Meerkamp
18 dec 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - VZC H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
18 dec 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
18 dec 15:55 [Concept]Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
18 dec 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
18 dec 16:30 [Concept]De Dolfijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sloterparkbad
18 dec 17:10 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))t Timpke
18 dec 18:00 [Concept]Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportcomplex Merwestein
18 dec 18:30 [Concept]De Fuut H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)MFA Safari
18 dec 19:05 [Concept]De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Weth. F.B. Duran
19 dec 16:30 [Concept]Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Fletiomare
19 dec 16:30 [Concept]VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 dec 17:15 [Concept]AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)De Meerkamp
8 jan 18:30 [Concept]ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Inge de Bruijn Zwembad
9 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
9 jan 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 jan 14:00 [Concept]ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Slag
15 jan 14:10 [Concept]De Ham EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Crommenije
15 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
15 jan 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 jan 15:30 [Concept]VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Zwembad Den Ekkerman
15 jan 15:45 [Concept]De Ham CJ2 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Crommenije
15 jan 16:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 jan 16:45 [Concept]KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sportfondsenbad Beverwijk
15 jan 16:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
15 jan 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
15 jan 17:45 [Concept]De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Trits
15 jan 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
15 jan 18:20 [Concept]JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Mirandabad
15 jan 18:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
15 jan 19:20 [Concept]SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Zwembad de Wisselaar
15 jan 19:25 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)Sportcomplex Amerena
15 jan 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
15 jan 19:40 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Sportcomplex Koning Willem Alexander
15 jan 20:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
15 jan 20:45 [Concept]VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Vallei
15 jan 20:50 [Concept]Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Brake
15 jan 21:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
15 jan 21:50 [Concept]DWT H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Boerhaavebad
16 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
16 jan 14:45 [Concept]Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Het Ravijn
16 jan 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
22 jan 09:55 [Concept]BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Brandenburg
22 jan 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
22 jan 15:30 [Concept]Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Merwestein
22 jan 15:45 [Concept]Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))Het Ravijn
22 jan 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
22 jan 17:00 [Concept]Watervlo Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Fletiomare
22 jan 17:00 [Concept]De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Duker
22 jan 17:05 [Concept]Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))t Timpke
22 jan 17:15 [Concept]De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Crommenije
22 jan 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
22 jan 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
22 jan 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
22 jan 18:00 [Concept]ZPC Woerden H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Het Batensteinbad
22 jan 18:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
22 jan 19:00 [Concept]DJK-ZAR H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Sportplaza Mercator
22 jan 19:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
22 jan 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
22 jan 19:55 [Concept]DAW Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
22 jan 20:00 [Concept]Het Ravijn H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Het Ravijn
22 jan 20:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
22 jan 20:50 [Concept]OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Vondersweijde
23 jan 16:30 [Concept]Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Peppel
23 jan 16:30 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
23 jan 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportboulevard de Engh
23 jan 18:00 [Concept]Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Peppel
23 jan 20:30 [Concept]Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Peppel
29 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
29 jan 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
29 jan 14:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
29 jan 14:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
29 jan 15:00 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Crommenije
29 jan 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
29 jan 15:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
29 jan 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
29 jan 16:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
29 jan 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
29 jan 16:30 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
29 jan 17:00 [Concept]De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sloterparkbad
29 jan 17:10 [Concept]KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportfondsenbad Beverwijk
29 jan 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 jan 18:00 [Concept]UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
29 jan 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
29 jan 19:10 [Concept]HZC de Robben H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Lieberg
29 jan 19:15 [Concept]De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Trits
29 jan 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
29 jan 21:15 [Concept]SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Sportstad Heerenveen BV
30 jan 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 jan 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
30 jan 18:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
5 feb 09:45 [Concept]BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Brandenburg
5 feb 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
5 feb 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
5 feb 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
5 feb 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
5 feb 15:00 [Concept]De Ham DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)De Crommenije
5 feb 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
5 feb 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
5 feb 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
5 feb 16:45 [Concept]JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Mirandabad
5 feb 16:55 [Concept]WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))Groenhovenbad
5 feb 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - DWT H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
5 feb 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 feb 18:00 [Concept]Het Y Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
5 feb 18:15 [Concept]Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))t Walfort
5 feb 18:35 [Concept]VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vallei
5 feb 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
5 feb 19:10 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
5 feb 20:15 [Concept]ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))De Slag
5 feb 20:30 [Concept]Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportcomplex Merwestein
5 feb 20:30 [Concept]Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))Sprenkelaar
6 feb 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
6 feb 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
6 feb 19:00 [Concept]Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Krommerijn
6 feb 19:15 [Concept]De Duinkikkers H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportboulevard de Engh
12 feb 15:00 [Concept]VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)De Vallei
12 feb 15:00 [Concept]De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Crommenije
12 feb 15:15 [Concept]WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Groenhovenbad
12 feb 16:15 [Concept]Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Fletiomare
12 feb 16:30 [Concept]DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Hoornsevaart
12 feb 16:50 [Concept]De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Crommenije
12 feb 18:10 [Concept]De Dolfijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sloterparkbad
12 feb 19:00 [Concept]HZC de Robben H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Lieberg
12 feb 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
12 feb 19:10 [Concept]De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Duikerdel
12 feb 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H7 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 feb 20:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 feb 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
12 feb 20:35 [Concept]De Ham Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Crommenije
13 feb 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
13 feb 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 feb 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
13 feb 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 feb 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)Sportcomplex Amerena
13 feb 18:30 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Hofbad
19 feb 16:45 [Concept]UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Krommerijn
19 feb 17:30 [Concept]UZSC Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Krommerijn
19 feb 17:45 [Concept]VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Zwembad Den Ekkerman
19 feb 18:00 [Concept]Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
19 feb 19:00 [Concept]Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Hofbad
19 feb 20:00 [Concept]VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Vallei
19 feb 21:40 [Concept]PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
20 feb 15:25 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
20 feb 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
20 feb 16:45 [Concept]UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Krommerijn
20 feb 18:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
26 feb 20:00 [Concept]SVH H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))Sportcentrum de Wilgenring
5 maa 14:00 [Concept]De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sloterparkbad
5 maa 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
12 maa 14:15 [Concept]De Ham DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Crommenije
12 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
12 maa 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
12 maa 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
12 maa 16:30 [Concept]De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
12 maa 17:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
12 maa 17:00 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 maa 17:15 [Concept]OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Vondersweijde
12 maa 17:30 [Concept]Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportcomplex Merwestein
12 maa 18:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
12 maa 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
12 maa 19:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)Sportcomplex Amerena
12 maa 19:15 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)Almere Poort
12 maa 19:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
12 maa 19:30 [Concept]De Ham H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Crommenije
12 maa 20:00 [Concept]De Albatros H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
12 maa 20:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
12 maa 20:15 [Concept]UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Krommerijn
12 maa 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
12 maa 20:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
13 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)Sportcomplex Amerena
13 maa 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
13 maa 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
13 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportboulevard de Engh
19 maa 14:10 [Concept]De Ham EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Crommenije
19 maa 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
19 maa 15:00 [Concept]Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
19 maa 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
19 maa 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
19 maa 16:15 [Concept]De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Trits
19 maa 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
19 maa 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
19 maa 17:25 [Concept]Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))t Timpke
19 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)De Kwakel
19 maa 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)Dijnselburg
19 maa 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
19 maa 19:40 [Concept]De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Sportcentrum De Zandzee
20 maa 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 15:15 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
20 maa 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
20 maa 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
26 maa 14:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
26 maa 14:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
26 maa 14:45 [Concept]ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Slag
26 maa 14:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
26 maa 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
26 maa 16:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 17:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)De Kwakel
26 maa 18:15 [Concept]ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)De Planeet
26 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)De Kwakel
26 maa 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
26 maa 18:40 [Concept]PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))De Tongelreep
26 maa 18:55 [Concept]De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum De Zandzee
26 maa 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 19:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
26 maa 19:15 [Concept]ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Planeet
26 maa 19:35 [Concept]De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)Sportcentrum De Zandzee
26 maa 19:50 [Concept]West-Friesland (SG) Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)De Waterhoorn
26 maa 19:50 [Concept]De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Weth. F.B. Duran
26 maa 20:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
26 maa 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
26 maa 20:30 [Concept]ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Slag
26 maa 20:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
27 maa 15:15 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
2 apr 10:25 [Concept]AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)De Waardergolf
2 apr 14:00 [Concept]ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Slag
2 apr 14:15 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Zijl
2 apr 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
2 apr 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
2 apr 15:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
2 apr 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
2 apr 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
2 apr 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
2 apr 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
2 apr 17:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
2 apr 18:15 [Concept]SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
2 apr 18:30 [Concept]Watervlo Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)Fletiomare
2 apr 18:45 [Concept]H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Lieberg
2 apr 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
2 apr 19:00 [Concept]ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)De Planeet
2 apr 19:10 [Concept]ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Het Batensteinbad
2 apr 19:20 [Concept]SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
2 apr 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)De Kwakel
2 apr 20:55 [Concept]ZPC Woerden H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)Het Batensteinbad
3 apr 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
3 apr 15:15 [Concept]UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)De Krommerijn
3 apr 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 apr 15:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 apr 16:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 apr 16:30 [Concept]Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Krommerijn
9 apr 16:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
9 apr 17:35 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)Sportcomplex Amerena
9 apr 17:45 [Concept]De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)De Duker
9 apr 18:00 [Concept]DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Hoornsevaart
9 apr 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 apr 19:00 [Concept]Watervlo H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)Fletiomare
9 apr 19:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
9 apr 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)Dijnselburg
9 apr 19:05 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 apr 19:50 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)Sportcomplex Amerena
9 apr 20:10 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))Sportcomplex Amerena
9 apr 20:20 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)De Kwakel
9 apr 21:05 [Concept]De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)Sportcentrum De Zandzee
9 apr 21:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
9 apr 21:30 [Concept]De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))Combibad Kwekkelstijn
10 apr 14:15 [Concept]Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Oost
10 apr 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
10 apr 15:00 [Concept]Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))t Timpke
10 apr 15:15 [Concept]Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)De Krommerijn
10 apr 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 apr 14:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 apr 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 apr 15:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)Sportcomplex Amerena
23 apr 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 apr 15:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)Sportcomplex Amerena
23 apr 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)Sportcomplex Amerena
23 apr 16:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 apr 17:00 [Concept]KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Sportfondsenbad Beverwijk
23 apr 17:15 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)Sportcomplex Amerena
23 apr 17:15 [Concept]De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))De Koerbelt
23 apr 17:40 [Concept]KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Beverwijk
23 apr 18:15 [Concept]UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)De Krommerijn
23 apr 18:20 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
23 apr 18:30 [Concept]De Albatros H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)Sportcentrum Helsdingen
23 apr 18:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - VZV Da2 (Dames)Sportcomplex Amerena
23 apr 19:00 [Concept]De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)Sportcentrum De Zandzee
23 apr 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
23 apr 19:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Het Y H4 (Heren)Sportcomplex Amerena
23 apr 20:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
24 apr 16:00 [Concept]UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)De Krommerijn
24 apr 17:45 [Concept]De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)Sportboulevard de Engh
30 apr 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
30 apr 18:45 [Concept]DWT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)Boerhaavebad
30 apr 20:10 [Concept]DWT H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)Boerhaavebad
1 mei 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
1 mei 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 mei 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
7 mei 19:45 [Concept]UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))De Krommerijn
8 mei 14:00 [Concept]ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))De Slag
14 mei 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 mei 15:20 [Concept]ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))De Zijl
14 mei 15:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
14 mei 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))Sportcomplex Amerena
14 mei 17:35 [Concept]AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))AquaRijn
14 mei 18:55 [Concept]SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))De Vrolijkheid
21 mei 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
21 mei 15:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
21 mei 18:00 [Concept]SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))De Vrolijkheid
21 mei 18:45 [Concept]H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))Brandenburg
22 mei 14:00 [Concept]ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))De Slag
28 mei 16:00 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
28 mei 18:35 [Concept]BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))De Kuil
29 mei 14:30 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))Sportcomplex Amerena
29 mei 15:40 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
29 mei 16:45 [Concept]ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))Sportcomplex Amerena
Er zijn geen uitslagen bekend.
Verenigingsinformatie
NaamZPC AMERSFOORT
AccommodatiegegevensSportcomplex Amerena
AMERSFOORT