TeamPoule
BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 2e klasse B
BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2e klasse C
BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 2e klasse D
BZC Da1 (Dames (Bond)) Bond 2e divisie B
BZC Da2 (Dames) 3e klasse B
BZC H1 (Heren (Bond)) Bond 3e divisie C
BZC H2 (Heren) 3e klasse C
BZC H3 (Heren) 4e klasse D
BZC H4 (Heren) 5e klasse B
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 14:10 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 jan 14:25 SVH EG4 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 17:55 d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Kerkpolder
29 jan 19:00 ZVVS H5 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Kulk
29 jan 20:20 Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Sniep
29 jan 21:25 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Sniep
5 feb 13:45 De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Rivièrabad
5 feb 14:25 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Rivièrabad
5 feb 17:30 Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportcentrum Blokweer
5 feb 17:45 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
5 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Hoge Devel B.V.
5 feb 20:05 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZC H3 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
5 feb 20:55 ZPB H&L Productions H8 (Heren) - BZC H4 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 17:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
12 feb 17:45 BZC Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)De Hofstee
12 feb 18:30 BZC H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)De Hofstee
12 feb 19:15 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Hofstee
12 feb 20:45 BZC H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))De Hofstee
19 feb 18:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))De Hofstee
19 feb 20:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
12 maa 13:15 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 16:05 SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 16:50 SVH DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Sportcentrum de Wilgenring
12 maa 19:00 WZC (SG) Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Veur
12 maa 19:15 Poseidon'56 H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Fakkel
12 maa 20:10 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) - BZC H3 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
12 maa 20:30 WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Sterrenbad
12 maa 21:15 WZC (SG) H8 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Veur
19 maa 15:00 d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Kerkpolder
19 maa 16:35 ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
19 maa 18:00 ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)De Hofstee
19 maa 18:00 d'ELFT H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)Kerkpolder
19 maa 18:10 OZV H3 (Heren) - BZC H4 (Heren)H2O
19 maa 18:45 d'ELFT Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Kerkpolder
19 maa 20:05 ZZ&PC De Devel H3 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Hoge Devel B.V.
26 maa 16:15 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
26 maa 17:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))De Hofstee
26 maa 18:00 BZC H2 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren)De Hofstee
26 maa 18:45 BZC Da2 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)De Hofstee
26 maa 19:30 BZC H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)De Hofstee
26 maa 20:15 BZC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)De Hofstee
2 apr 15:00 Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Sportcentrum Blokweer
2 apr 15:50 SVH Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Sportcentrum de Wilgenring
2 apr 16:30 Wiekslag H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportcentrum Blokweer
2 apr 17:15 d'ELFT H7 (Heren) - BZC H3 (Heren)Kerkpolder
2 apr 17:15 MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Sportboulevard
2 apr 19:45 De Lansingh H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Lansingh
2 apr 21:00 Wave H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Kerkpolder
9 apr 15:30 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH SVH EG*2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
9 apr 16:15 BZC H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)De Hofstee
9 apr 17:00 BZC H4 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)De Hofstee
9 apr 17:45 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17)De Hofstee
9 apr 18:30 BZC Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames)De Hofstee
9 apr 19:15 BZC H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))De Hofstee
9 apr 20:20 BZC Da1 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))De Hofstee
23 apr 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)Zwembad Hoogvliet
23 apr 15:10 SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Zwembad Hoogvliet
23 apr 15:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)Caribabad
23 apr 15:55 De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Rivièrabad
23 apr 17:05 BZ&PC Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Kuil
23 apr 17:45 ZVS H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Wellen
23 apr 18:00 De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)Caribabad
23 apr 18:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))Sportfondsenbad Oost
14 mei 19:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))De Hofstee
14 mei 19:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))De Hofstee
21 mei 18:30 De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))De Warande
28 mei 14:15 ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))De Zijl
28 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))Zwembad Maesemunde
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 19:30 BZC Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames) 8 - 5
27 nov 18:45 BZC H3 (Heren) - ZVS H2 (Heren) 9 - 5
27 nov 18:00 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 5
27 nov 17:15 BZC H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 8 - 6
27 nov 16:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 12 - 2
27 nov 15:45 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 4
20 nov 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 5
20 nov 17:50 AZC Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 10 - 5
20 nov 16:50 De Kempvis H5 (Heren) - BZC H4 (Heren) 8 - 5
20 nov 16:25 Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 14 - 2
20 nov 16:05 De Kempvis H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 6 - 10
20 nov 14:45 ZPB H&L Productions ZPB BJ*3 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 3 - 7
13 nov 20:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
13 nov 19:15 BZC H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 12 - 7
13 nov 18:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 11
13 nov 17:45 BZC Da2 (Dames) - SVH Da3 (Dames) 5 - 9
13 nov 17:00 BZC H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 10 - 4
13 nov 16:15 BZC H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 3 - 8
13 nov 15:30 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht EG*2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
6 nov 20:15 SBC2000 H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
6 nov 19:35 Z&PC De Gouwe H6 (Heren) - BZC H4 (Heren) 3 - 8
6 nov 19:15 ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
6 nov 18:00 d'ELFT H5 (Heren) - BZC H3 (Heren) 8 - 3
6 nov 17:30 NieMo Barracuda H3 (Heren) - BZC H2 (Heren) 4 - 6
6 nov 17:00 Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
6 nov 16:45 NieMo Barracuda Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 7 - 4
30 okt 20:30 BZC H4 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren) 8 - 4
30 okt 19:45 BZC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames) 5 - 5
30 okt 19:00 BZC H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren) 4 - 11
30 okt 18:15 BZC H2 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 13 - 3
30 okt 17:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - SVH SVH BJ*1 (Jongens-B <17) 2 - 12
30 okt 16:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 15
30 okt 16:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 6
16 okt 20:00 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond)) 6 - 6
16 okt 18:55 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond)) 9 - 14
9 okt 21:15 De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 2 - 3
9 okt 20:00 Katwijk Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 12 - 7
9 okt 18:40 Z&PC Rotterdam H7 (Heren) - BZC H3 (Heren) 10 - 12
9 okt 15:30 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 13 - 0
9 okt 14:20 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 1
2 okt 19:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
2 okt 18:45 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) 7 - 10
2 okt 18:00 BZC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren) 4 - 8
2 okt 17:15 BZC H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren) 5 - 8
2 okt 16:30 BZC Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 6
2 okt 15:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 14 - 7
25 sep 19:10 NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 4
25 sep 18:15 MNC Dordrecht H10 (Heren) - BZC H4 (Heren) 9 - 13
25 sep 16:55 SVH H4 (Heren) - BZC H2 (Heren) 15 - 9
25 sep 16:40 NieMo Barracuda NieMo Barracuda DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) 4 - 11
25 sep 15:15 DWF H1 (Heren) - BZC H3 (Heren) 5 - 9
25 sep 14:15 Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 14 - 1
18 sep 19:30 BZC H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 4 - 8
18 sep 18:45 BZC Da2 (Dames) - 9 - 5
18 sep 18:00 BZC H3 (Heren) - SVH H6 (Heren) 4 - 9
18 sep 17:15 BZC H4 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 10 - 8
18 sep 16:30 BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 11
18 sep 15:45 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 20
11 sep 17:30 De Plas Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames) 9 - 5
Verenigingsinformatie
NaamBZC
AccommodatiegegevensDe Hofstee
BERGAMBACHT