DatumTijdWedstrijdLocatie
21 okt 17:30 BZC H6 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)De Hofstee
21 okt 18:15 BZC H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)De Hofstee
21 okt 19:00 BZC Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)De Hofstee
21 okt 19:45 BZC H4 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)De Hofstee
21 okt 19:45 WZC (SG) H2 (heren (niet gebruiken)) - BZC H1 (Heren)De Veur
21 okt 20:30 BZC H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)De Hofstee
28 okt 12:50 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))Inge de Bruijn Zwembad
28 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
28 okt 14:30 BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Kuil
28 okt 15:15 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)De Kuil
28 okt 17:00 Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Aquamar
28 okt 17:50 Wiekslag H6 (Heren) - BZC H6 (Heren)Sportcentrum Blokweer
28 okt 18:10 Z&PC Rotterdam H2 (heren (niet gebruiken)) - BZC H1 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
28 okt 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*2 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
28 okt 18:55 Z&PC Rotterdam Da1 (dames (niet gebruiken)) - BZC Da1 (Dames)Sportfondsenbad Rdam-Noord
28 okt 19:00 AZL H2 (Heren) - BZC H5 (Heren)De Fluit
28 okt 19:15 De Kempvis H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)Rivièrabad
28 okt 19:45 AZL H1 (heren (niet gebruiken)) - BZC H4 (Heren)De Fluit
4 nov 14:40 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
4 nov 15:20 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG3 (Gemengd-E <11)De Hofstee
4 nov 16:00 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
4 nov 16:45 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15)De Hofstee
4 nov 17:30 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken)) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
4 nov 18:15 BZC Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)De Hofstee
4 nov 19:10 BZC H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)De Hofstee
4 nov 19:55 BZC H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)De Hofstee
4 nov 20:40 BZC H4 (Heren) - OZV H2 (heren (niet gebruiken))De Hofstee
4 nov 21:25 BZC H6 (Heren) - DWF H2 (Heren)De Hofstee
11 nov 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - BZC Da1 (Dames)Vijf Meibad
11 nov 16:25 ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))De Hoge Devel B.V.
11 nov 16:40 Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Sniep
11 nov 16:45 MNC Dordrecht H6 (Heren) - BZC H3 (Heren)Sportboulevard
11 nov 16:45 WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))De Veur
11 nov 17:20 Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)De Sniep
11 nov 17:30 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
11 nov 17:55 ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Hoge Devel B.V.
11 nov 18:00 Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Sniep
11 nov 18:25 Poseidon'56 H1 (Heren) - BZC H1 (Heren)De Fakkel
11 nov 18:45 LZ 1886 H3 (Heren) - BZC H4 (Heren)Vijf Meibad
11 nov 19:25 ZZ&PC De Devel H4 (Heren) - BZC H6 (Heren)De Hoge Devel B.V.
11 nov 20:10 ZZ&PC De Devel H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Hoge Devel B.V.
11 nov 20:40 Poseidon'56 H2 (Heren) - BZC H5 (Heren)De Fakkel
18 nov 13:00 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))Kerkpolder
18 nov 15:00 LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)Vijf Meibad
18 nov 15:45 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex VreeLoo
18 nov 16:00 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)Polderbad
18 nov 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken)) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))Polderbad
18 nov 18:30 ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)Overbosch
18 nov 19:25 De Vliet (SG) H4 (Heren) - BZC H6 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
18 nov 19:40 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren) - BZC H2 (Heren)Polderbad
18 nov 20:10 De Vliet (SG) H2 (Heren) - BZC H4 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
18 nov 20:55 De Vliet (SG) H1 (Heren) - BZC H1 (Heren)Sportcentrum Forum Kwadraat
18 nov 21:10 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren) - BZC H3 (Heren)Polderbad
24 nov 18:45 BZC Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)De Hofstee
24 nov 19:30 BZC H4 (Heren) - De Plas H2 (Heren)De Hofstee
24 nov 20:15 BZC H3 (Heren) - SVH H4 (heren (niet gebruiken))De Hofstee
25 nov 14:35 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
25 nov 15:15 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken)) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
25 nov 16:00 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Hofstee
25 nov 16:45 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17)De Hofstee
25 nov 17:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
25 nov 18:15 BZC Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)De Hofstee
25 nov 19:10 BZC H1 (Heren) - De Kempvis H2 (heren (niet gebruiken))De Hofstee
25 nov 19:55 BZC H2 (Heren) - De Plas H1 (Heren)De Hofstee
25 nov 20:40 BZC H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren)De Hofstee
25 nov 21:25 BZC H6 (Heren) - De Plas H4 (Heren)De Hofstee
9 dec 13:45 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)Hofbad
9 dec 14:30 De Linge/PCG (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)Berenschot
9 dec 15:00 WIDEX GZC DONK Da3 (dames (niet gebruiken)) - BZC Da1 (Dames)Groenhovenbad
9 dec 15:15 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - BZC H5 (Heren)Hofbad
9 dec 15:15 MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))Sportboulevard
9 dec 16:00 De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) - BZC H1 (Heren)Berenschot
9 dec 17:00 BZ&PC CJ1 (Jongens-C (niet gebruiken)) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)De Kuil
9 dec 17:10 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))De Zijl
9 dec 17:10 SVH H6 (Heren) - BZC H6 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
9 dec 17:55 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Zijl
9 dec 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)Zuiderparkbad
9 dec 19:40 AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Fluit
9 dec 19:45 ZVVS H4 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Kulk
9 dec 20:00 De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Berenschot
16 dec 14:40 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
16 dec 15:20 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
16 dec 16:00 BZC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)De Hofstee
16 dec 16:55 BZC H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)De Hofstee
16 dec 17:40 BZC H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport H5 (Heren)De Hofstee
16 dec 18:25 BZC H4 (Heren) - AZC H6 (Heren)De Hofstee
16 dec 19:00 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC CJ1 (Jongens-C (niet gebruiken))De Lansingh
16 dec 19:10 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
16 dec 19:45 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken)) - Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15)De Lansingh
16 dec 19:55 BZC H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)De Hofstee
16 dec 20:40 BZC H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren)De Hofstee
16 dec 21:25 BZC Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)De Hofstee
13 jan 15:10 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
13 jan 15:50 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
13 jan 16:00 d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))Kerkpolder
13 jan 16:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)De Hofstee
13 jan 17:15 BZC H2 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)De Hofstee
13 jan 18:00 BZC H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (heren (niet gebruiken))De Hofstee
13 jan 18:30 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*2 (Jongens-C <15)De Lansingh
13 jan 18:45 BZC Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da4 (Dames)De Hofstee
13 jan 19:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken)) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)De Lansingh
13 jan 19:30 BZC H4 (Heren) - AZL H1 (heren (niet gebruiken))De Hofstee
13 jan 20:15 BZC H6 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)De Hofstee
13 jan 21:00 BZC H5 (Heren) - AZL H2 (Heren)De Hofstee
20 jan 16:00 d'ELFT Da3 (dames (niet gebruiken)) - BZC Da2 (Dames)Kerkpolder
20 jan 16:25 Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))Sportcomplex VreeLoo
20 jan 17:05 Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)Aquamar
20 jan 17:15 AZC H7 (Heren) - BZC H5 (Heren)AquaRijn
20 jan 17:25 NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)Polderbad
20 jan 17:30 Wave H3 (Heren) - BZC H6 (Heren)Kerkpolder
20 jan 18:15 Wave H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)Kerkpolder
20 jan 18:15 De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) - BZC Da1 (Dames)De Watering
20 jan 18:30 Katwijk H5 (Heren) - BZC H4 (Heren)Aquamar
20 jan 19:50 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - BZC H2 (Heren)Inge de Bruijn Zwembad
20 jan 20:00 Katwijk H3 (heren (niet gebruiken)) - BZC H1 (Heren)Aquamar
27 jan 14:00 WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Veur
27 jan 16:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))De Veur
27 jan 18:30 ZDHC ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)Overbosch
27 jan 18:45 Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex VreeLoo
27 jan 18:45 ZPS H2 (heren (niet gebruiken)) - BZC H5 (Heren)De Hofstee
27 jan 19:10 De Reigers (SG) H4 (Heren) - BZC H4 (Heren)Overbosch
27 jan 19:30 Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))Sportcomplex VreeLoo
27 jan 19:30 ZPS H1 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Hofstee
27 jan 19:55 De Reigers (SG) H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)Overbosch
27 jan 20:15 Zwemvereniging Westland Westland Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Sportcomplex VreeLoo
27 jan 21:00 Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) - BZC H1 (Heren)Sportfondsen Maesemunde
27 jan 21:00 Zwemvereniging Westland Westland 4 (Heren) - BZC H6 (Heren)Sportcomplex VreeLoo
2 feb 18:45 BZC H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)De Hofstee
2 feb 19:30 BZC H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren)De Hofstee
2 feb 20:15 BZC H6 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H4 (Heren)De Hofstee
3 feb 14:55 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
3 feb 15:35 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11)De Hofstee
3 feb 16:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken)) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/Zeehond BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))De Hofstee
3 feb 17:00 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)De Hofstee
3 feb 17:45 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken)) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
3 feb 18:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D (niet gebruiken))De Hofstee
3 feb 19:15 BZC Da1 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames)De Hofstee
3 feb 20:10 BZC H2 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (heren (niet gebruiken))De Hofstee
3 feb 20:55 BZC H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)De Hofstee
10 feb 15:00 DWF H2 (Heren) - BZC H6 (Heren)De Lockhorst
10 feb 17:10 WZC (SG) EG3 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Veur
10 feb 17:45 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) - BZC H2 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 feb 19:00 De Lansingh H2 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Lansingh
17 feb 15:10 AZC DG2 (Gemengd-D (niet gebruiken)) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)AquaRijn
17 feb 16:35 ZVVS BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))De Kulk
17 feb 16:45 d'ELFT H4 (heren (niet gebruiken)) - BZC H5 (Heren)Kerkpolder
17 feb 16:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (dames (niet gebruiken)) - BZC Da1 (Dames)Vijf Meibad
17 feb 18:00 Sassenheim H3 (Heren) - BZC H4 (Heren)Wasbeek
17 feb 18:10 Z&PC De Gouwe H3 (Heren) - BZC H1 (Heren)De Sniep
17 feb 18:45 Sassenheim Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)Wasbeek
17 feb 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie CJ*2 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)Zuiderparkbad
17 feb 19:00 De Kempvis H4 (heren (niet gebruiken)) - BZC H3 (Heren)Rivièrabad
17 feb 19:15 MNC Dordrecht H8 (Heren) - BZC H6 (Heren)Sportboulevard
17 feb 19:25 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))De Zijl
17 feb 19:30 Sassenheim H2 (heren (niet gebruiken)) - BZC H2 (Heren)Wasbeek
24 feb 19:00 BZC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (dames (niet gebruiken))De Hofstee
9 maa 18:30 BZC H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)De Hofstee
9 maa 19:15 BZC H1 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)De Hofstee
9 maa 20:00 BZC Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames)De Hofstee
10 maa 14:55 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11)De Hofstee
10 maa 15:25 ZVVS CJ1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)De Kulk
10 maa 15:35 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
10 maa 16:15 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
10 maa 17:00 BZC Da2 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)De Hofstee
10 maa 17:45 BZC H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)De Hofstee
10 maa 18:30 BZC H4 (Heren) - LZ 1886 H3 (Heren)De Hofstee
10 maa 19:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken)) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17)De Hofstee
10 maa 20:00 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken)) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)De Hofstee
10 maa 20:45 BZC H5 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)De Hofstee
10 maa 21:30 BZC H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)De Hofstee
17 maa 15:40 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
17 maa 16:15 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken)) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15)De Lansingh
17 maa 16:20 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG*1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
17 maa 17:00 BZC H4 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)De Hofstee
17 maa 17:45 BZC H3 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 4 (Heren)De Hofstee
17 maa 18:30 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken)) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))De Lansingh
17 maa 18:30 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
17 maa 19:15 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)De Lansingh
17 maa 19:15 BZC Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)De Hofstee
17 maa 20:10 BZC H2 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren)De Hofstee
17 maa 20:55 BZC H1 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)De Hofstee
24 maa 16:45 De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Wel
24 maa 17:15 SVH H4 (heren (niet gebruiken)) - BZC H3 (Heren)Sportcomplex de Wilgenring
24 maa 17:15 Alkemade EG2 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)De Tweesprong
24 maa 17:55 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken))De Tweesprong
24 maa 17:55 Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Sniep
24 maa 18:00 SVH BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken))Sportcomplex de Wilgenring
24 maa 18:15 De Plas H4 (Heren) - BZC H6 (Heren)De Wel
24 maa 18:45 SVH CJ2 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)Sportcomplex de Wilgenring
24 maa 19:00 De Plas H3 (Heren) - BZC H5 (Heren)De Wel
24 maa 19:30 DAW Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames)Sportcomplex Hoornsevaart
24 maa 19:45 De Plas H2 (Heren) - BZC H4 (Heren)De Wel
24 maa 20:15 De Kempvis H2 (heren (niet gebruiken)) - BZC H1 (Heren)Rivièrabad
24 maa 20:30 De Plas H1 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Wel
7 apr 14:40 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Linge/PCG (SG) EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
7 apr 15:20 BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11)De Hofstee
7 apr 16:00 BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13) - AZL AZL DG*1 (Gemengd-D <13)De Hofstee
7 apr 16:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B (niet gebruiken)) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)De Lansingh
7 apr 16:45 BZC Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (dames (niet gebruiken))De Hofstee
7 apr 17:40 BZC H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)De Hofstee
7 apr 18:25 BZC H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren)De Hofstee
7 apr 18:30 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)De Lansingh
7 apr 19:10 BZC H4 (Heren) - De Zijl Zwemsport H6 (Heren)De Hofstee
7 apr 19:15 BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C (niet gebruiken)) - ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15)De Lansingh
7 apr 19:55 BZC H3 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)De Hofstee
7 apr 20:40 BZC H6 (Heren) - SVH H6 (Heren)De Hofstee
7 apr 21:25 BZC H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)De Hofstee
14 apr 14:15 BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)De Kuil
14 apr 15:00 BZ&PC CJ1 (Jongens-C (niet gebruiken)) - BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15)De Kuil
14 apr 15:10 AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) - BZC EG1 (Gemengd-E <11)AquaRijn
14 apr 15:45 BZ&PC Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)De Kuil
14 apr 15:50 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11)AquaRijn
14 apr 17:05 Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 7 (Heren) - BZC H6 (Heren)Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 apr 17:20 AZC H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)AquaRijn
14 apr 18:55 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - BZC H2 (Heren)De Zijl
14 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - BZC H5 (Heren)Zuiderparkbad
14 apr 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames)De Sniep
14 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - BZC H1 (Heren)Zuiderparkbad
14 apr 21:30 WZC (SG) H4 (Heren) - BZC H3 (Heren)De Veur
21 apr 15:20 BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)De Hofstee
21 apr 16:00 BZC H6 (Heren) - Wave H3 (Heren)De Hofstee
21 apr 16:45 BZC H5 (Heren) - AZC H7 (Heren)De Hofstee
21 apr 17:30 BZC Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (dames (niet gebruiken))De Hofstee
21 apr 18:15 BZC H3 (Heren) - Wave H2 (Heren)De Hofstee
21 apr 19:00 BZC H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)De Hofstee
21 apr 19:00 BZC BZC/de Lansingh CJ1 (Jongens-C <15) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-van Vliet CJ 1 (Jongens-C <15)De Lansingh
21 apr 19:45 BZC Da1 (Dames) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames)De Hofstee
21 apr 20:40 BZC H1 (Heren) - Katwijk H3 (heren (niet gebruiken))De Hofstee
21 apr 21:25 BZC H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)De Hofstee
28 apr 20:25 ZV Haerlem Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames)De Planeet
Verenigingsinformatie
NaamBZC
AccommodatiegegevensDe Hofstee
BERGAMBACHT